Головна

панорама Обухова

Офіційна інформація

Обу́хів — місто обласного значення у Київській області, адміністративний центр Обухівського району. Розташоване у долині річки Кобринки на відстані 45 км від міста Києва. Місто має свій герб, прапор і гімн.


Статус міста Обухів отримав в 1979 році. Постановою Верховної Ради України № 2488-VI від 10 липня 2010 року місто Обухів внесено до категорії міста Обласного значення. Обухів знаходиться на відстані 45 км від Києва. Загальна площа міста складає 2419 га. Чисельність населення міста станом на 2011 року склала - 32,585 тисяч мешканців.


До складу Обухівської міської ради входять два населені пункти: село Таценки і село Ленди.


День міста з 1987 року святкуєтьсяся щорічно в третю неділю вересня.  У 2012 році було відзначено 650-річчя міста.


Основний розвиток Обухова розпочався у другій половині 70-х та на початку 80-х років будівництвом цілого ряду підприємств промвузла. Промислове виробництво є одним з основних видів діяльності міста Обухів. Містоутворююча база представлена підприємствами промисловості, будівництва, транспорту, зв'язку, матеріально-технічного постачання.


В місті працює 10 великих промислових підприємств, 3 будівельних організацій, 4 підприємства транспорту, 3 підприємства зв'язку, ВАТ "Обухівське"та  більше 400 суб'єктів малого підприємництва.


В даний час в районі промвузла міста збудовані і діють такі підприємства: публічне акціонерне товариство "Київський картонно-паперовий комбінат", (більше 2000 працівників) - виробляє картон, туалетний папір; публічне товариство завод "Цегла Трипілля", (близько 400 працівників) - основна продукція силікатна гегла, вапно; філія «АЕРОК Обухів», ТОВ «АЕРОК», (близько 240 працівників) - виробляє пористі блоки; ТОВ «Обухівський вентиляційний завод ЛТД», (більше 150 працівників) - виробляє вентиляційні вироби і конструкції; товариство з обмеженою відповідальністю "Інтерфом", (більше 200 працівників) - виробляє поролон, ТОВ «Амана», (більше 280 працівників) – виробляє пластмасові вироби 4 основних груп: меблевої, вазонної, харчової та господарської, а також цілий ряд інших підприємств.


Обсяг реалізованої продукції підприємствами міста за 2011 рік склав 1264959,2 тис. грн. Темпи росту забезпечуюються  Споживачами продукції підприємств міста в даний час є як вітчизняні, так і зарубіжні партнери.


Навчальні заклади міста:

  • гімназія;
  • 4 школи І-III ступенів (№3) і одна школа І-II ступенів, в яких навчається 6040 дітей, що становить 55 % від усіх учнів району;
  • 5 дитячих дошкільних закладів, які фінансуються з міського бюджету і в яких виховується 975 дітей та один відомчий дошкільний заклад з кількістю 190 дітей;
  • школа мистецтв;
  • центр творчості юних;
  • 2 дитячі юнацькі спортивні школи.

Позашкільними освітніми закладами є народна дитяча студія лозоплетіння, ізостудія, міжшкільний навчально-виробничий комбінат. Також діє гурток авіамоделювання за адресою вулиця Каштанова 4 (клуб «Романтик»).


Медичне обслуговування населення у Обухові здійснює центральна районна лікарня; дві, доросла і дитяча, а також стоматологічна поліклініки. 2008 рік повна реконструкція районної лікарні.
У місті функціонує широка мережа аптек різних форм власності.


Офіційні веб сайти


 

 

 

 

 

 

сайт создан компанией