Обухівський міський голова

Левченко Олександр Миколайович

Левченко
Олександр Миколайович

Управління ПФУ в м. Обухів
Міськрайонний центр зайнятості
ДПІ в Обухівському районі
Житлово-комунальне господарство
Обухівський РВ ГУ ДСНС України в Київській області

Посилання на офіційні сайти:

Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Кабінет міністрів України
Верховна рада України
Київська обласна державна адміністрація
Конституція України
Інвестиційний сайт Київської області

 

 

 

Оголошення - 2018До відома підприємців міста Обухова!

22 серпня 2018 року о 10:00 в місті Біла Церква (вул. Северина Наливайка, 13) спільно з Держпродспоживслужбою відбудеться діалог бізнесу та влади Київської області на тему: «Дотримання законодавства в сферах безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів».

Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у вказаному заході.

Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/dOIZlBcm5TWHM9Mi1

Оголошення від КП "Обухівводоканал"

В зв'язку з плановими ремонтними роботами на центральному водоводі питної води м. Обухів, з 23:00 год 16.08.18р., по 06:00 год 17.08.18р., буде відсутнє водопостачання по мікрорайонах м. Обухів, (окрім мкр.Яблуневий, вул.Трипільська, вул.Чумацький шлях р-н пожежної частини з водою).


Шановні мешканці!

У зв'язку із проведенням ремонтних робіт 17.08.2018 з 08-00 до 17-00 годин буде припинено електропостачання вул. Жеваги, Зінченка, м-н Дзюбівка, Польок.


До відома абонентів ПрАТ „Енергія”

У зв’язку з капітальним ремонтом магістральних теплових мереж в районі промислової зони (заміна трубопроводів Ду-500 мм на попередньо ізольовані) буде припинено постачання гарячої води споживачам  багатоквартирних будинків м.Обухова з 9 серпня до 31 серпня 2018 року.

Прохання до споживачів не користуватись гарячою водою протягом зазначеного терміну. 

За час відсутності гарячої води, для споживачів без квартирних лічильників, буде виконано перерахунок.

Адміністрація ПрАТ “Енергія”


Управління соціального захисту населення ВК Обухівської міської ради інформує:

В Київській області діє цільова програма соціальної підтримки осіб з інвалідністю на 2017-2020 роки.

Програмою передбачено надання щорічної разової адресної грошової допомоги сім’ям, які складаються з двох і більше осіб з інвалідністю, одиноким особам з інвалідністю, особам з інвалідністю по зору і слуху 1 та 2 групи, якщо розмір сукупного доходу особи з інвалідністю у місяці, що передує місяцю звернення, не перевищує двох прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність. Також цією програмою здійснення заходів із реабілітації дітей з інвалідністю із захворюванням ДЦП в центрах реабілітації.

Для отримання щорічної разової адресної грошової допомоги, члени сім’ї, які складаються з двох і більше осіб з інвалідністю, одинокі особи з інвалідністю, особи з інвалідністю по зору та слуху 1 та 2 групи або їх законні представники, подають до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації такі документи:

- заяву;

- копію довідки медико – соціальної експкртної комісії про встановлення інвалідності;

- копію паспорту;

- копію пенсійного посвідченя або посвідчення отримувача державної соціальної допомоги;

- копію ідентифікаційного номеру;

- реквізити банківського рахунку для переказу коштів;

- довідка про доходи;

- довідку про склад сім’ї.

Для здійснення заходів із реабілітації дітей з інвалідністю із захворюванням ДЦП в центрах реабілітації Київської області одному з батьків дитини з ДЦП необхідно подати до  управління соціального захисту населення наступні документи:

- заяву;

- копію паспорту заявника;

- копію ідентифікаційного коду заявника;

- копію свідоцтва про народження дитини;

- копію медичного висновку дитини з інвалідністю;

- копія посвідчення дитини з інвалідністю;

- копія індивідуальної програми реабілітації із рекомендаціями про необхідність отримання реабілітаційних послуг;

- довідка про склад сім’ї.

За додатковою інформацією звертатися до управління соціального захисту населення виконавчого комітету Обухівської міської ради за адресою:  м.Обухів, вул. Каштанова 13,  корп. 1, каб.2, тел. 6-42-30.Оголошення

Управлінням соціального захисту соціального захисту населення виконавчого комітету Обухівської міської ради інформує, що до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції та постраждалим учасникам Революції Гідності включений санаторій «Орізонт», Одеська область, м.Білгород-Дністровський, с. Сергіївка, вул. Гагаріна, 1-а.       

За додатковою інформацією звертатися до управління соціального захисту населення виконавчого комітету Обухівської міської ради за адресою:  м.Обухів, вул. Каштанова 13,  корп. 1, каб.2, тел. 6-42-30.


Оголошення

Обухівський РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє, що у зв’язку із продовженням ремонтних робіт буде припинено подачу електроенергії:

16.07 та 20.07.2018 року з 06.00-13.00 - с.Таценки

23.07, 24.07 та 25.07.2018 року з 08.00-17.00 - с.Таценки


Оголошення

Обухівський РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє, що у зв’язку із проведенням ремонтних робіт буде припинено подачу електроенергії:

13.07.2018 з 09.00-16.00 - вул.Садова, вул.Солов"їна, вул.Незалежності


До відома Обухівської громади!!!

Програма Громадського бюджету Обухівської міської ради  – чудова можливість для мешканців громади не просто бути почутими, але й фактично зобов'язати міську владу втілити ідеї в життя.

Мешканцям міста була надана можливість самостійно визначити цілі та пріоритети громадського бюджету, підготувати проекти і подати їх на реєстрацію.

В рамках цієї Програми в червні 2018 року на території Обухівської міської ради, в районі «Скейт парк» було реалізовано ідею - проект «Ігровий комплекс для дітей «Корабель», який за результатами голосування набрав найбільшу кількість голосів від мешканців громади.

До уваги підприємців міста!

Повідомляємо, що відповідно до рішення Обухівської міської ради від 26 червня 2018 року № 831-36-УІІ «Про встановлення обмежень щодо продажу пива (крім безалкогольного) алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та території Обухівської міської ради» з 01.07.2018 забороняється продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та пива (крім безалкогольного) в стаціонарних об’єктах торгівлі торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення (крім закладів ресторанного господарства):
-    для вбудованих в житлові будинки з 22-00 до 08-00 години;
-    для окремо стоячих будівель з 23-00 до 08-00 години.


Оголошення

Обухівський РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє, що у зв’язку із проведенням ремонтних робіт буде припинено подачу електроенергії:

10.07 та 11.07.2018 року з 08.00-17.00 - с.Таценки


Оголошення

Обухівська дільниця  Васильківської ФЕГГ доводить до Вашого відома, що з 10.07.2018 з 09-00 год. буде припинено газопостачання за адресами: м.Обухів, вул.Каштанова, 7а, 7б, 7в у зв'язку з проведенням технічного обслуговування газопроводів та внутрішньобудинкового обладнання, а також проведення випробування на щільність.
Відновлення газопостачання буде проведено після виконання робіт.


Шановні мешканці Обухівської громади!!!

На території міста Обухова та сіл міської ради: Таценки, Ленди триває впровадження Програми «Громадський бюджет». 

19 червня 2018 року відбулося засідання робочої групи з питань розробки основних положень та принципів громадського бюджету на території Обухівської міської на якому розглянуто та відібрано проекти, подані мешканцями Обухівської громади, які будуть допущені до голосування.

На засіданні робочої групи були присутні всі автори ідей-проектів.

Кожен проект був проаналізований, обговорений членами робочої групи і прийняті відповідні рішення.

Було подано 16 проектів. Детальна інформація щодо поданих проектів наведена в таблиці.

До голосування допущені 9 проектів: «Паркова скульптура для міста «Маленький принц»; «Паркова скульптура для міста «Ангели відкривають серце»; «Паркова скульптура для міста «Тріо»; «Паркова скульптура для міста «Ангел, що годує голубів»; «Побудова майданчика для пляжного волейболу»; «Реконструкція та благоустрій скверу на мікрорайоні Яблуневий»; «Спортивний майданчик вул. Київська, 146, 148»; «Обладнання тренажерного спортивного залу для занять важкою атлетикою, бодібілдингом та фітнесом у ЗОШ №1 ім. Малишка»; «Унікальний мурал (панно, малюнок, зображення) на торцях будинку (будинків) міста в національному стилі з мотивами вишиваних рушників Малишківського краю, з природничими мотивами, орнаментів Трипільської культури».  

Відібрані проекти для голосування мешканцями громади значно перевищують суму передбачену положенням, тобто 500,0 тис. гривень.  За результатами голосування реалізація таких проектів буде проводитись в 2019 році при умові збільшення обсягів фінансування Програми реалізації громадського бюджету на території Обухівської міської ради на 2019 рік до 1,5 млн. гривень.

Офіційне голосування розпочнеться з 01 вересня по 15 вересня 2018 року. Проголосувати за проект можна в паперовому вигляді за адресою: Київська область, м. Обухів, вул. Малишка, 6, управління економіки (при собі мати паспорт громадянина України), або в електронному вигляді в рубриці «Громадський бюджет» ( http://initiativ.e-dem.in.ua/obukhiv/in ) на офіційному сайті міста Обухова – //obukhiv.kiev.ua/.

Голосувати можуть громадяни України, які зареєстровані та проживають на території м. Обухова та сіл Обухівської міської ради: Таценки, Ленди і мають право голосу на місцевих виборах.

Консультації щодо голосування проектів по Громадському бюджету можна буде отримати в управлінні економіки виконавчого комітету Обухівської міської ради (тел. 045 72 5-02-22).


Управління економіки виконавчого комітету
Обухівської міської ради 


Виконавчий комітет Обухівської міської ради оголошує конкурс на право укладання договорів оренди об’єктів, що перебувають у власності територіальної  громади  міста  Обухова, а саме:

      - нежитлове приміщення по вулиці Київській,154, загальною площею 218,12 квадратних метрів;

      - нежитлове приміщення по вулиці Козацький шлях,108, загальною площею 59,70 квадратних метрів.

     З заявами про  участь у конкурсі  звертатись до управління економіки виконавчого комітету Обухівської  міської ради, тел. 5-02-22 у робочі  дні з 8-00 до 17-00 години.УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ІНФОРМУЄ ПРО ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ УЧАСНИКАМИ  АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

27 грудня 2017 року постановою № 1057 Кабінет Міністрів України затвердив Порядок проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції. 

Метою психологічної реабілітації є збереження або відновлення фізичного та психічного здоров’я учасників бойових дій, досягнення соціально-психологічного благополуччя, зниження частоти та тяжкості наслідків перенесених бойових психічних травм у формі гострих стресових реакцій, запобігання інвалідності, профілактика агресивної та саморуйнівної поведінки.

Психологічна реабілітація передбачає надання послуг психологічної діагностики, просвіти та інформування, консультації, підтримки і супроводження, психотерапії та групової роботи.

Для проходження психологічної реабілітації учасник антитерористичної операції або його законний представник звертається до замовника послуг –структурного підрозділу з питань соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування), а для діючих військовослужбовців – за місцем перебування (розташування військової частини (підрозділу)).

До заяви про направлення учасника антитерористичної операції на психологічну реабілітацію додаються копія посвідчення учасника бойових дій, або інваліда війни, або учасника війни та копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення.

Управлінням соціального захисту соціального захисту населення виконавчого комітету Обухівської міської ради до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації  включений  санаторій «Токарі»                  м. Лебедин, Сумської обл.       

За додатковою інформацією звертатися до  управління соціального захисту населення виконавчого комітету Обухівської міської ради за адресою:  м.Обухів, вул. Каштанова 13,  корп. 1, каб.2, тел. 6-42-30.Оголошення

Обухівський РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє, що у зв’язку із проведенням ремонтних робіт буде припинено подачу електроенергії:

19.06.2018 з 09.00-17.00 - вул. Миру, 9, Будинок культури, школа №3.


Декларування доходів сім’ї при призначенні житлової субсидії

Положенням про порядок призначення житлової субсидії, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329, внесено зміни до порядку декларування доходів сім’ї, яка звертається за призначенням житлової субсидії.

Пунктом 9 вищезазначеного Положення передбачено, що житлова субсидія розраховується на всіх зареєстрованих членів домогосподарства. Під час її призначення враховуються також доходи членів сім’ї особи із складу домогосподарства у разі, коли їх зареєстроване (фактичне) місце проживання відмінне від адреси домогосподарства.

Тому Міністерством соціальної політики України з 1 травня 2018 року змінена форма Декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії. Відтепер необхідно декларувати доходи всіх членів сім’ї (чоловіка, дружини та неповнолітніх дітей), навіть тих, які зареєстровані за іншими адресами.

Слід зауважити, що при цьому норми житла та соціальні нормативи житлово-комунального обслуговування за адресою домогосподарства на таких осіб не розраховуються.

 Зразки заповнення заяви та декларації для подачі на житлову субсидію

Зразок заповнення заяви (https://www.msp.gov.ua/files/subsydii/zz.jpg) та зразок заповнення декларації (https://www.msp.gov.ua/files/subsydii/zd.jpg) для подачі на житлову субсидію.

Телефон для довідок (04572) 6-42-20

Управління соціального захисту населення
 виконавчого комітету Обухівської міської ради

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Обухівської  міської ради проводить відбір суб′єктів надання послуг із психологічної реабілітації (установ, організацій, закладів незалежно від форми власності, фізичних осіб-підприємців)

На виконання постанови КМУ від 27.12.2017 № 1057 ′′Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності′′

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Обухівської  міської ради проводить відбір суб′єктів надання послуг із психологічної реабілітації (установ, організацій, закладів незалежно від форми власності, фізичних осіб-підприємців)

Для надання послуг необхідно надати:

1) підтвердні документи щодо відповідності суб′єкта надання послуг із психологічної реабілітації вимогам, затвердженим наказом Міністерства соціальної політики України від 27.04.2018 №597;

2) гарантійний лист про згоду на надання послуг із психологічної реабілітації та готовність до укладення договору із зазначенням :

- реквізитів суб′єкта надання послуг ( ідентифікаційного коду юридичної особи в ЄДРПОУ; юридичної та поштової адреси; електронної адреси; номера телефону/факсу; банківських реквізитів для перерахування бюджетних коштів; інформації про наявність офіційного веб-сайту);

- місця надання послуг;

- інформації про приміщення , які належать суб′єкту надання послуг або взяті ним в оренду, та в яких будуть надаватися послуги із психологічної реабілітації ;

- орієнтовних строків початку надання послуг після надходження відповідного запиту від управління соціального захисту населення;

3) інформацію про умови проживання та харчування (у разі надання послуг у стаціонарних умовах), а саме :

- копії документів про відповідність приміщення і матеріально-технічної бази санітарним нормам,  вимогам пожежної безпеки, вимогам щодо  доступності для осіб з інвалідністю;

- відомості про умови проживання, а саме: площу, умеблювання, наявність побутових приладів та комунальних зручностей (санвузол, електропостачання, теплопостачання (в опалювальний період), холодне та гаряче водопостачання), а також урахування особливостей проживання осіб з інвалідністю та осіб різних статей;

4) перелік послуг із психологічної реабілітації;

5) інформацію про вартість надання послуг із психологічної реабілітації, розрахунок (калькуляцію) реальної вартості послуг із зазначенням вартості усіх складових кожної послуги.

Документи надавати в управління соціального захисту населення ВК Обухівської міської ради за адресою : м.Обухів, вул.. Каштанова 13,  каб.2, тел. 6-42-30.

Управління соціального захисту населення
 виконавчого комітету Обухівської міської ради

До уваги осіб з інвалідністю та батьків дітей з ДЦП!

У Київській області діє цільова програма соціальної підтримки осіб з інвалідністю на 2017-2020 роки.

Програмою передбачено надання щорічної разової адресної грошової допомоги сім’ям, які складаються з двох і більше осіб з інвалідністю, одиноким особам з інвалідністю, особам з інвалідністю по зору та слуху 1 та 2 групи на лікування, оздоровлення, покращення матеріально-побутових, соціальних проблем та інших особливих обставин та здійснення заходів із реабілітації дітей з інвалідністю із захворюванням ДЦП в центрах реабілітації області.

Для отримання щорічної разової адресної грошової допомоги, члени сім’ї, які складаються  з двох і більше осіб з інвалідністю, одинокі особи з інвалідністю, особи з інвалідністю по зору та слуху 1 та 2 групи або їх законні представники, подають до управління соціального захисту населення за місцем проживання/реєстрації такі документи:

- заяву;

- копію довідки про причину та групу інвалідності;

- копію паспорту;

- копію ідентифікаційного коду;

- номер особового банківського рахунку;

- довідку про склад сім’ї;

- лист Служби у справах дітей та сім’ї щодо відсутності призначення та виплати у поточному році одноразових адресних грошових допомог через вказану службу.

Для здійснення заходів із реабілітації дітей з інвалідністю із захворюванням ДЦП в центрах реабілітації Київської  області одному з батьків дитини з ДЦП необхідно подати до  управління соціального захисту населення наступні документи:

- заяву;

- копію паспорту заявника;

- копію ідентифікаційного коду заявника;

- копію свідоцтва про народження дитини;

- копію медичного висновку дитини з інвалідністю;

- копія посвідчення дитини з інвалідністю;

- копія індивідуальної програми реабілітації;

- довідка про склад сім’ї

Телефон для довідок (04572) 6-42-30

Управління соціального захисту населення
 виконавчого комітету Обухівської міської ради 


До відома керівників підприємств та підприємців!

Відповідно до листа Міністерства закордонних справ України від 11.05.2018 № 51/36-212/3-1162 щодо звернення турецької компанії «VARYENS» повідомляємо наступне.

До Посольства України у Турецькій Республіці надійшов запит компанії «VARYENS» (м. Кскішехір), яка зацікавлена у налагодженні контактів з українськими виробниками та шукає партнерів для реалізації проекту з виготовлення машин і запуску пробного виробництва з реконструкції бочок та ІВС-контейнерів, що були використані, на території України, а також навчання обслуговуючого персоналу.

Інформації щодо зазначеного проекту та його умов додається.

Додаток: на 4 арк.


Шановні жителі міста Обухів!

Виконавчий комітет Обухівської міської ради повідомляє Вас, що відповідно до листа Обухівського міжрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ «Київський ОЛЦ МОЗ України» вода р. Стугна в с. Таценки, яка була відібрана 23.05.18 року, відповідає вимогам ДСП № 173 від 19.06.96р. (додаток № 11 «Гігієнічні вимоги до складу та властивостей води водних об’єктів в пунктах культурно-побутового водокористування) по бактеріологічних та санітарно-хімічних показниках.


Шановні жителі міста Обухів!

Виконавчий комітет Обухівської міської ради повідомляє Вас, що відповідно до листа Обухівського міжрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ «Київський ОЛЦ МОЗ України» вода р. Кобрина в місці масового відпочинку населення м. Обухів вулиця Пушкін, яка була відібрана 23.05.18 року, не відповідає вимогам ДСП № 173 від 19.06.96р. (додаток № 11 «Гігієнічні вимоги до складу та властивостей води водних об’єктів в пунктах культурно-побутового водокористування) по бактеріологічних показниках ( кількість лактозопозитивних кишкових паличок у дослідженій воді становить 13000 при нормі – не більше 5000). По санітарно-хімічних показниках відхилень не виявлено. 

В зв’язку з вище викладеним попереджаємо населення про небезпеку купання на даній водоймі.


ОГОЛОШЕННЯ

Обухівський РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє, що у зв’язку із проведенням ремонтних робіт буде припинено подачу електроенергії:

06.06.2018 з 08.00-17.00 - вул. Київська 132 - 138.


ОГОЛОШЕННЯ

Обухівський РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє, що у зв’язку із проведенням ремонтних робіт буде припинено подачу електроенергії:

05.06.2018 з 08.00-17.00 - вул. Лесі Українки, 8 листопада з 112-148, вул. Малишка 57-65, музей.


ОГОЛОШЕННЯ

28 квітня 2018 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України № 328 від 18.04.2018 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на здійснення заходів щодо захисту і забезпечення прав та інтересів осіб, позбавлених особистої свободи внаслідок дій незаконних збройних формувань та/або органів влади Російської Федерації на окремих територіях Донецької та Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень, та тимчасово окупованій території України, а також підтримки зазначених осіб та членів їх сімей» 

Відповідно до порядку Бюджетні кошти спрямовуються за такими напрямками:

- відшкодування вартості послуг з надання професійної правової допомоги для захисту і забезпечення прав та інтересів осіб, які позбавлені особистої свободи внаслідок дій незаконних збройних формувань, окупаційної адміністрації та/або органів влади Російської Федерації на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях (у тому числі заручників), із числа осіб, які постраждали від терористичного акту, та тимчасово окупованій території України;

- здійснення виплати одноразової грошової допомоги особам, яких незаконно позбавлено особистої свободи внаслідок дій незаконних збройних формувань, окупаційної адміністрації та/або органів влади Російської Федерації на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях та тимчасово окупованій території України.

Рішення про фінансування витрат приймаються комісією, що утворюється при Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій.

Управління соціального захисту населення
виконавчого комітету Обухівської міської ради

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ

до Плану реалізації Стратегії сталого розвитку Обухівської громади до 2030 року

Обухівська міська рада розробляє Стратегічний план економічного розвитку міста Обухова та сіл міської ради: Таценки, Ленди на період до 2030 року (далі – Стратегія). Найважливішим етапом її розробки є пропозиція з боку представників жителів Обухівської громади (юридичних та фізичних осіб) ідей проектів, які дозволять сформувати План реалізації Стратегії. Ідеї проектів буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано Робочою групою з розробки Стратегії. За результатами цієї роботи буде сформовано Каталог проектів місцевого розвитку на період до 2030 року і визначено джерела їх фінансування.

Запрошуємо усіх мешканців Обухівської громади, які зацікавлені у його розвитку, представників органів місцевого самоврядування, місцевих органів державної влади, громадських організацій, установ та організацій усіх форм власності запропонувати ідею(ї) проекту(ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії. Ідеї проектів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

1. Проектні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди.

2. Отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа.

3. Термін реалізації проекту – не більше як 10 років (2019-2030 роки).

4. Проектні ідеї повинні відповідати одному з трьох ключових завдань місцевого розвитку/стратегічних напрямів розвитку громади:

a. Сталий економічний розвиток. 

b. Сталий соціальний розвиток. 

c. Сталий екологічний розвиток. 

5. Подібний проект ще не реалізовувався на відповідній території.

6. Існує інституційна та технічна спроможність для реалізації проекту.

7. Проектна ідея має бути представлена у формі, що додається.

8. Проектна ідея має відповідати одному із завдань стратегічних цілей Стратегії розвитку громади (ознайомтеся з переліком стратегічних цілей, завдань у додатку до цього оголошення).

Заповнені форми надсилайте на електронну поштову скриньку - ekonom_obuchivmeria@ukr.net або в паперовому вигляді за адресою: м. Обухів, вулиця Малишка, 6 (управління економіки виконавчого комітету Обухівської міської ради).

За додатковою інформацією звертатися за телефоном (045 72) 5-02-22

За результатами відбору кращі проектні ідеї увійдуть до Плану реалізації Стратегії і будуть профінансовані у 2019-2030 роках.


ОГОЛОШЕННЯ

Обухівський РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє, що у зв’язку із проведенням ремонтних робіт буде припинено подачу електроенергії:

21.05.2018 з 09.00-17.00 - с. Ленди.


ОГОЛОШЕННЯ

Обухівський РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє, що у зв’язку із проведенням ремонтних робіт буде припинено подачу електроенергії:

18.05.2018 з 10.00-16.00 - Банк Аваль, ресторан "Золотий Фазан", можливо вул. Миру 17А.


ПОВІДОМЛЕННЯ

про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

КП «Обухівводоканал» код ЄДРПОУ 25690247
інформує про намір провадити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля. 


1. Інформація про суб’єкта господарювання 
08703, Київсьька область, Обухівський р-он, м. Обухів, вул. Каштанова, буд. 23. Тел./Факс: (04572) 71-500
 


(місцезнаходження юридичної особи або місце провадження діяльності фізичної 


особи - підприємця (поштовий індекс, адреса), контактний номер телефону) 


2. Планована діяльність, її характеристика, технічні альтернативи*. 

* Суб’єкт господарювання має право розглядати більше технічних та територіальних альтернатив.
ОГОЛОШЕННЯ

Шановні мешканці та гості міста !

Запрошуємо на Обласний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції, який відбудеться 19 травня 2018 року з 08-00 до 17-00 години на території мікрорайону №2 міста Обухова (поруч з гіпермаркетом «ВЕЛМАРТ»).

Управління економіки виконавчого комітету 
Обухівської міської ради


До відома Обухівської громади!!!

Програма Громадського бюджету Обухівської міської ради – чудова можливість для мешканців громади не просто бути почутими, але й фактично зобов'язати міську владу втілити ідеї в життя. 

Мешканцям міста була надана можливість самостійно визначити цілі та пріоритети громадського бюджету, підготувати проекти і подати їх на реєстрацію.

В рамках цієї Програми в травні 2018 року на території комунальної організації «Обухівський міський спортивний комплекс ім. В.О. Мельника» було реалізовано ідею - проект «Тенісний корт в м. Обухів», який за результатами голосування набрав найбільшу кількість голосів від мешканців громади. Автор даного проекту Дубравський Леонід Валерійович.

Робоча група з питань розробки основних положень та принципів 
громадського бюджету на території Обухівської міської ради


ОГОЛОШЕННЯ

Обухівський РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє, що у зв’язку із проведенням ремонтних робіт буде припинено подачу електроенергії:

15.05.2018 з 08.00-17.00 - вул. Каштанова 9, 13, 14, 15, 15а, ДНЗ Дударик.


Всеукраїнський турнір з футболу «Кубок нескорених»

Управління соціального захисту населення інформує про проведення 19.05.2018 року у місті Києві на стадіоні «Атлет» Всеукраїнського турніру з футболу «Кубок нескорених».

Взяти участь у змаганнях можуть ветерани та діючі військовослужбовці сектору безпеки та оборони України, а також добровольчих формувань, які отримали поранення, каліцтва, контузії, або інші захворювання під внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій та під час участі в антитерористичній операції, або в ході миротворчих операцій за участю України. Змагання проводяться серед учасників за двома категоріями:

- особи з ампутацією нижньої кінцівки на будь-якому рівні зі збереженням функцій другої кінцівки. Гравці пересуваються за допомогою милиць без патології вестибулярного апарату і збереженням зору;

- особи з відсутністю уражень нижніх кінцівок або з частковим пошкодженням нижніх кінцівок, які пересуваються самостійно без додаткових засобів: ходунки, милиці.

Мета заходу – це фізична та психологічна реабілітація ветеранів війни та діючих військовослужбовців, які отримали поранення, каліцтва, контузії, або інші захворювання під час, або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій, під час участі в антитерористичній операції, або в ході миротворчих операцій за участю України. Зміцнення дружніх стосунків або обміну досвідом роботи між спортивними організаціями осіб з інвалідністю. Залучення якнайбільшої кількості ветеранів війни та діючих військовослужбовців з усієї України, які брали чи беруть участь в антитерористичній операції на сході України до занять футболом. Пропаганда футболу серед ветеранів війни та діючих військовослужбовців.

Прогнозована кількість учасників зі всієї країни 150 осіб (15 команд по 10 осіб).

Участь у турнірі безкоштовна. Реєстрація можлива в режимі on-line на сайті Федерації футболу України https://ffu.ua/ або шляхом запиту на електронну адресу milfootball@ukr.net для отримання форми заявки.Оголошення

Постановою Кабінету Міністрів України від 28.03.2018 року № 214 затверджено Порядок виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей. 

Право на отримання грошової компенсації відповідно до цього Порядку мають:

- особи з інвалідністю I—II групи з числа учасників бойових дій на території інших держав, які стали інвалідами внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, пов’язаних з перебуванням у таких державах;

- члени сімей загиблих учасників бойових дій на території інших держав.

За більш детальною інформацією звертайтеся до управління соціального захисту населення виконавчого комітету Обухівської міської ради, вул. Каштанова, 13 кор. 1, каб № 3, 5, тел. 6-42-05.ПЕРШИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС ВИКОНАВЦІВ НА УКРАЇНСЬКИХ НАРОДНИХ ІНСТРУМЕНТАХ

«НЕОПАЛИМА КУПИНА» імені А. Кондрашевського

В місті Українка, Обухівського району, Київської області буде проведено Перший  Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на українських народних інструментах «Неопалима купина» ім. Анатолія Кондрашевського.

Дата проведення – 28 квітня 2018 року

Відкриття фестивалю та початок конкурсної програми  о 10.00

Нагородження переможців та гала-концерт  о 17.00 

Місце проведення : м. Українка,  пр. Дніпровський, 15 а, Палац культури «Енергетик»


ОГОЛОШЕННЯ

Обухівський  РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє, що у зв’язку із проведенням ремонтних робіт буде припинено подачу електроенергії:

23.04.2018 з 09.00-17.00 - вул. Миру 8, 8/2, 7/1, 7/2. Бойлерна №5 д/с "Веселка", "Казка".


ОГОЛОШЕННЯ

Обухівський  РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє, що у зв’язку із проведенням ремонтних робіт буде припинено подачу електроенергії:

20.04.2018 з 08.00-17.00 - Хутір Ленди


ОГОЛОШЕННЯ

Обухівський  РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє, що у зв’язку із проведенням ремонтних робіт буде припинено подачу електроенергії:

17.04.2018 з 08.00-17.00 - вул. Черняхівського, 8 Березня з №1 по №20, Таунхаус на 8 Березня, вул. Зелений гай.  


ОГОЛОШЕННЯ

Обухівська дільниця Васильківської ФЕГГ доводить до відома споживачів житлового будинку по вул Загребля,19 в м.Обухові про відключення з 17.04.2018р. будинку від газопостачання в звязку з проведенням планового технічного обслуговування газопроводів і газового обладнання. Відновлення газопостачання буде проводитися після завершення робіт.


ОГОЛОШЕННЯ

Обухівський  РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє, що у зв’язку із проведенням ремонтних робіт буде припинено подачу електроенергії:

20.04.2018 з 08.00-17.00 - Хутір Ленди


ОГОЛОШЕННЯ

Обухівський  РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє, що у зв’язку із проведенням ремонтних робіт буде припинено подачу електроенергії:

11.04.2018 - 25.04.2018 - вул. Зелений гай


ОГОЛОШЕННЯ

Обухівський  РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє, що у зв’язку із проведенням ремонтних робіт буде припинено подачу електроенергії:

02.04.2018 з 08.00-17.00 -  вул. 9 Травня, пров. Першотравневий

10.04.2018 з 09.00-17.00 - с.Ленди

До уваги підприємців міста  !

Повідомляємо, що на території Обухівської міської ради під час проведення поминальних днів, на період з 04 по 17 квітня 2018 року, будуть організовані квіткові ярмарки, а саме: по вулиці Каштановій (в районі ранкового ринку) та по вулиці Київській (в районі гіпермаркету «Велмаркет). 

Для участі у ярмарку з реалізації живих та штучних квітів по вулиці Київській (в районі гіпермаркету «Велмаркет») суб’єктам господарської діяльності необхідно звернутись з заявою та переліком документів до управління економіки виконавчого комітету Обухівської міської ради (м. Обухів, вулиця Малишка, 6, тел. (045 72) 5-02-22).

Перелік необхідних документів щодо участі у квітковому ярмарку: заява, копія документа платника податку, довідка про наявність земельної ділянки (для фізичної особи).

Для отримання дозволу (рішення виконавчого комітету міської ради) щодо участі у квітковому ярмарку, суб’єктам господарювання, що подали заяви і будуть реалізовувати живі та штучні квіти по вулиці Київській (в районі гіпермаркету «Велмаркет»), необхідно укласти з земельним відділом виконавчого комітету Обухівської міської ради договір на використання земельної ділянки під розміщення торгівлі квітами. 

Для торгівлі живими та штучними квітами на вільних місцях поза межами ринків комунального підприємства Обухівської міської ради «Обухівський ринок» (по вулиці Каштановій, в районі ранкового ринку) суб’єктам господарювання необхідно звертатись до дирекції Комунального підприємства Обухівської міської ради «Обухівський ринок». 

За детальною інформацією просимо звертатись до управління економіки виконавчого комітету Обухівської міської ради за телефоном (04572) 5-02-22.

Управління економіки виконавчого 
комітету Обухівської міської ради

ІНІЦІАТИВА «МЕРИ ЗА ЕКОНОМІЧНЕ ЗРОСТАННЯ»

Повідомляємо, що 26 жовтня 2016 року на конференції високого рівня в Єревані був представлений проект «Мери за економічне зростання», який став новою ініціативою Європейського союзу, спрямованою на сприяння місцевим органам влади країн Східного партнерства: Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Грузії, Молдови та України.

У центрі уваги Ініціативи «Мери за економічне зростання» ‒ сталий місцевий економічний розвиток. Суть Ініціативи полягає в наданні підтримки мерам і муніципалітетам на місцевому рівні з метою активного сприяння економічному зростанню і створенню робочих місць за рахунок розвитку їхнього потенціалу та професійних навичок, а також налагодження партнерських відносин з приватним сектором і громадянським суспільством.

З цього приводу Асоціація малих міст України звернулася до малих міст з пропозицією щодо приєднання до Ініціативи  «Мери за економічне зростання».

В січні місяці поточного року Обухівська міська рада приєдналася до ініціативи Європейського Союзу з підтримки місцевих органів влади «Мери за економічне зростання».  

Згідно умов участі, протягом 12 місяців від дати приєднання має бути розроблений План місцевого економічного розвитку.

У четвер 15 березня 2018 року у приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради відбулось перше засідання Комітету з розробки Плану місцевого економічного розвитку Обухівської громади в рамках ініціативи ЄС «Мери за економічне зростання», на якому було розглянуто  питання щодо розробки Плану місцевого економічного розвитку  (далі План). 

Даний План зосереджується на сталому зростанні економіки шляхом підтримки органів самоврядування на місцевому рівні, організації співпраці бізнес-секторів та громадського суспільства, для посилення міського економічного зростання, розвитку та створенню робочих місць.

Запрошуємо усіх зацікавлених долучатися до розробки Плану місцевого економічного розвитку, запропонувати свої проектні ідеї, які дозволять реалізувати поставлені завдання Плану. Всі бажаючі можуть до 15 травня 2018 року долучитись до напрацювання проектних ідей. 

Свої проектні ідеї можна направити на електронну адресу управління економіки (ekonom_obuchivmeria@ukr.net), висвітлити на сторінці в  Facebook (https://www.facebook.com/profile.php?id=100021032198926) або звернутися в управління економіки виконавчого комітету Обухівської міської ради за адресою: м. Обухів, вул. Малишка, 6.

Додаткову інформацію можна отримати в управлінні економіки виконавчого комітету Обухівської міської ради за тел.: (045 72) 5-02-22.

Управління економіки виконавчого 
комітету Обухівської міської ради


До 15 травня 2018 року триватиме збір проектних ідей до плану реалізації Стратегії розвитку міста Обухова та сіл міської ради: Таценки, Ленди до 2030 року

Шановна Обухівська громадо!

Наприкінці вересня 2015 року Організацією Об’єднаних Націй затверджено нову Глобальну Стратегію Сталого Розвитку до 2030 року та схвалено 17 Цілей Сталого Розвитку (далі – ЦСР) й 169 завдань, які мають бути реалізовані всіма державами світу. Зазначені документи були підтримані 193 країнами-членами ООН, включаючи Україну.

Відповідно до Законів України «Про стимулювання розвитку регіонів»,  «Про  місцеве самоврядування в Україні виконавчим комітетом міської ради розпочата робота з розробки Стратегії розвитку міста Обухова та сіл міської ради до 2030 року. 

Стратегічний план сталого розвитку міста Обухова  та сіл міської ради: Таценки, Ленди ми повинні побудувати на базі нової Глобальної Стратегії Сталого Розвитку ООН, яка ставить за мету визначення цільових показників розвитку міста відповідно до Цілей Сталого Розвитку, схвалених Організацією Об’єднаних Націй.

Процес розробки Стратегії – колективна робота десятків організацій та активних людей міста із різних сфер діяльності, органів місцевого самоврядування, наукових установ та громадських організацій.

 Обухівська міська рада пропонує Бачення розвитку Стратегічного розвитку Обухівської громади за такими напрямками, цілями та завданнями (додаток1, додаток 2).  

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку міста Обухова та сіл міської ради: Таценки, Ленди запропонувати свої проектні ідеї, які дозволять реалізувати завдання Стратегії розвитку міста Обухова та сіл міської ради: Таценки, Ленди до 2030 року. 

Бажаючі можуть до 15 травня 2018 року долучитись до напрацювання проектних ідей. 

Свої проектні ідеї можна направити на електронну адресу управління економіки (ekonom_obuchivmeria@ukr.net), висвітлити на сторінці в Facebook (https://www.facebook.com/profile.php?id=100021032198926) або звернутися в управління економіки виконавчого комітету Обухівської міської ради за адресою: м. Обухів, вул. Малишка, 6.

Додаткову інформацію можна отримати в управлінні економіки виконавчого комітету Обухівської міської ради за тел.: (045 72) 5-02-22.

Управління економіки виконавчого 
комітету Обухівської міської ради


ОГОЛОШЕННЯ

Виконавчий комітет Обухівської міської ради оголошує конкурс на право укладання договорів оренди об’єктів, що перебувають у власності територіальної громади міста Обухова, а саме:

- нежиле приміщення по вулиці Каштановій,14, загальною площею 14,00 квадратних метрів;

- нежиле приміщення по вулиці Київська,154, загальною площею 96,72 квадратних метрів.

З заявами про участь у конкурсі  звертатись до управління економіки виконавчого комітету Обухівської міської  ради, тел. 5-02-22 у робочі дні з 8-00 до 17-00 години.

            

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні мешканці та гості міста !

Запрошуємо на обласний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції, який відбудеться 03 березня 2018 року з 08-00 до 17-00 години на території мікрорайону №2 міста Обухова (поруч з гіпермаркетом «ВЕЛМАРТ»).


Громадський бюджет 2018

Шановні жителі м. Обухова, сіл Таценки та Ленди!!!

В 2016 році у місті Обухові вперше було впроваджено програму «Громадський бюджет». З переліку поданих проектів-ідей в 2016 році переможцем визнано проект «Тенісний корт в м. Обухів», який планується ввести в експлуатацію в травні 2018 року. В 2017 році переможцем став проект «Ігровий комплекс для дітей «Корабель», який буде реалізуватися в 2018 році. Якщо ви бажаєте зробити наше місто сучасним та комфортним – долучайтеся до реалізації програми «Громадський бюджет 2018» та подавайте свої проекти! Можливо саме ваша ідея буде втілена в життя.

Прийом проектів та пропозицій розпочинається з 1 березня по 14 квітня 2018 року.

Свої ідеї можна подати одним з наступних способів:

- в паперовому вигляді за адресою: м. Обухів,  вул. Малишка, 6, управління економіки;

- електронному вигляді на сайті Обухівської міської ради //obukhiv.kiev.ua/, в розділі «Громадський бюджет» http://initiativ.e-dem.in.ua/obukhiv/in.

Консультації можна отримати в управлінні економіки виконавчого комітету Обухівської міської ради.

Тел.: 04572 5-02-22.


В зв'язку з погіршенням погодних умов відкриті пункти обігріву

№ з/п

Місце розташування пункту обігріву

Відповідальна особа
 телефон

Режим роботи

Можливість прийняття кількості чоловік
(одночасно)

1.      

м. Обухів
мікрорайон Яблуневий
будинок культури

Побігай Тетяна Петрівна

(04572)69439

10.00-22.00

до 50 чоловік

2.      

ТОВ «МЖЦ»
м. Обухів
вул. Київська 174/1

Золотарьов Сергій Володимирович

(04572)66067

цілодобово

до 10 чоловік

3.      

Комунальне підприємство
«Теплотрансбуд»
м. Обухів
вул. Каштанова 23

Остролуцький Анатолій Анатолійович

(04572)66195

10.00-22.00

до 10 чоловік

4.      

Обухівський РЦКіД
м. Обухів
вул. Київська 117

Стельникович Оьлга Федорівна

10.00-22.00

до 50 чоловік

5.      

КП «Обухівська міська варта»
м. Обухів
вул. Київська 12

Райс Анастасія Анатоліївна

10.00-22.00

до 10 чоловік

6.      

Обухівська амбулаторія ЗПСМ
м. Обухів
вул. Київська 148

Науменко Анна Миколаївна

цілодобово

до 10 чоловік

7.      

Управління соціального захисту населення
м. Обухів
вул. Каштанова 13

Шаргородська Поліна Ігорівна

08.00-17.00

до 10 чоловік


Виконавчий комітет Обухівської міської ради оголошує конкурс на право

укладання договорів оренди об’єктів, що перебувають у власності територіальної  громади  міста  Обухова, а саме: 

- нежиле  приміщення по вулиці Каштановій, 7б, загальною площею 31,50 квадратних метрів;

З заявами про участь у конкурсі звертатись до управління економіки виконавчого комітету Обухівської міської  ради, тел. 5-02-22 у  робочі  дні з 8-00 до 17-00 години.


ОГОЛОШЕННЯ

Обухівський  РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє, що у зв’язку із проведенням ремонтних робіт буде припинено подачу електроенергії:

28.02.2018 з 08.00-17.00 - ж.м.ЛукавицяВиконавчий комітет Обухівської міської ради оголошує конкурс на право

укладання договорів оренди об’єктів, що перебувають у власності територіальної  громади  міста  Обухова, а саме: 


 - нежиле  приміщення по вулиці Каштановій,14, загальною площею 8,48 квадратних метрів;

 - нежиле приміщення по вулиці Київській,158, загальною площею 11,08 квадратних метрів;

 - нежиле приміщення по вулиці Київській,154, загальною площею 81,00 квадратних метрів;

З заявами про участь у конкурсі звертатись до управління економіки виконавчого комітету Обухівської міської  ради, тел. 5-02-22 у робочі дні з 8-00 до 17-00 години.


Прат"Енергія" - оголошення

Підприємство ПрАТ «Енергія» повідомляє про намір знизити тарифи на гаряче водопостачання у зв’язку  із  необхідністю приведення тарифів у відповідність до чинного законодавства, а саме Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання».

Зниження тарифу пов’язане із виключенням зі структури тарифів витрат на встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного та розподільного (квартирного) обліку гарячої води.

Тарифи на послугу централізованого постачання гарячої води, що надається населенню м. Обухів

Діючий тариф рішення № 55 від 06 лютого 2018р.

грн / м3

Скоригований новий тариф

грн /м3

Різниця

 

грн./м3

Централізоване постачання гарячої води (за умови підключення рушникосушильника), з ПДВ

104,71

104,20

-0,51

Централізоване постачання гарячої води (за відсутності рушникосушильника), з ПДВ

97,12

96,65

-0,47

Тарифи на послугу централізованого постачання гарячої води, що надається управителям багатоквартирних будинків

98,38

97,73

-0,65Питання, пропозиції і зауваження щодо вищенаведених тарифів та структури собівартості теплової енергії слід направляти ПрАТ «Енергія» за поштовою адресою: 08703 м. Обухів, вул. Промислова,1 та на електронну адресу pat@energiya.kiev.ua впродовж 14 календарних днів з дати розміщення цієї інформації, а саме до 03 березня 2018р. (включно).

Правління Товариства


ДО УВАГИ

суб’єктів господарювання різних форм власності, що здійснюють  реалізацію видавничої продукції !!!

Повідомляємо, що з 15 грудня 2017 року набув чинності Наказ Держкомтелерадіо від 17.10.2017 №384 «Про затвердження Порядку накладення Державним комітетом телебачення і радіомовлення України адміністративно – господарських штрафів».

Згідно з цим наказом видавнича продукція, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України, без наявності відповідного дозволу, виданого згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2017 №262 «Деякі питання видачі (відмови у видачі, анулювання) дозволу на ввезення видавничої продукції, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України», вилучатиметься з обігу уповноваженими особами Держтелерадіо.

На суб’єктів господарювання, що порушують закон, накладатиметься адміністративно – господарський штраф у розмірі 10 мінімальних заробітних плат за кожен випадок такого розповсюдження, вчиненого вперше, та у розмірі 50 мінімальних заробітних плат за кожен наступний випадок такого розповсюдження.

Оскільки Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту» набув чинності 1 січня 2017 року, дія його, а також пройнятих у відповідності з ним підзаконних актів не поширюється на продукцію, ввезену на митну територію України до цієї дати.

Водночас, вся видавнича продукція, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України, ввезена на митну територію України в період з 01.01.2017 року (часу набуття чинності Закону) по 22.05.2017 року (часу набуття чинності постанови Кабінету Міністрів України від 05.04.2017 № 262), крім ввезеної громадянами в ручній поклажі або супроводжуваному багажі загальною кількістю не більше 10 примірників, є незаконною.

Після 22 травня 2017 року легально ввезеною в Україну може вважатися лише продукція, про видачу дозволу на ввезення якої є відповідний запис в інформаційно – телекомунікаційній системі органів доходів і зборів та Реєстрі видавничої продукції держави-агресора, дозволеної до ввезення та розповсюдження на території України, за умови документального підтвердження факту її придбання у суб’єкта господарювання, який ввіз продукцію відповідно до отриманого дозволу.

Управління економіки
виконавчого комітету Обухівської міської ради


УВАГА!

Обухівський  РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє, що у зв’язку із реконструкцією ПЛ 0,4 кВ лінія 2 від ТП1194 буде припинено подачу електроенергії з 07.00-19.00:

 з 19.02 по 19.03.2018 - вул. Зелений ГайПерелік доріг, які закріплені за підрядними організаціями для розчистки снігу на території Обухівської міської ради


Межі територій,  догляд за якими здійснюють  підприємства для ліквідації ожеледиці


Оголошення

Обухівський  РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє, що у зв’язку із проведенням ремонтних робіт буде припинено подачу електроенергії:

23.02.2018 з 08.30-18.00 - вул. Незалежності

27.02.2018 з 08.30-17.00 - вул. 7 листопада

До відому інвесторів

Повідомляємо, що оголошений Виконавчим комітетом Обухівської міської ради конкурс по залученню інвестора щодо реалізації Інвестиційного проекту: «Будівництво громадсько-житлового центру  (житловий комплекс з об’єктами соціально-побутового обслуговування населення: торговельні приміщення, заклади дошкільної освіти, приміщення побутового обслуговування населення, відкритий паркінг для зберігання легкових автомобілів, критий спортивний комплекс для гри в «міні футбол») на розі вулиць Каштанова та Миру на території комунальної автомобільної стоянки» скасовується через внесення змін до Переліку об’єктів (у тому числі земельних ділянок), які потребують залучення інвестицій і по яких пропонується проведення інвестиційних конкурсів.

Організатор конкурсу


До відому інвесторів

В січні 2018 року рішенням виконавчого комітету Обухівської міської ради від 04 січня 2018 року №11 «Про затвердження інвестиційних об’єктів (у тому числі земельних ділянок), які потребують залучення інвестицій» був затверджений Перелік об’єктів (у тому числі земельних ділянок), які потребують залучення інвестицій і по яких пропонується проведення інвестиційних конкурсів.

читати далі >>>


Шановні мешканці міста Обухова та сіл міської ради: Таценки, Ленди.

Обухівська міська рада приступила до розроблення Стратегічного плану економічного розвитку міста Обухова та сіл міської ради: Таценки, Ленди до 2030 року. А тому, ми звертаємося до вас з проханням залучитися до визначення основних проблем, які на Вашу думку існують в Обухівській громаді, та перспектив розвитку громади на майбутнє. Також, просимо заповнити анкету щодо розробки Стратегічного плану розвитку міста Обухова та сіл міської ради: Таценки, Ленди до 2030 року (додаток 1) та надати проекти – ідеї розвитку міста та сіл міської ради: Таценки, Ленди до 2030 року (додаток 2).

Інформацію, пропозиції, побажання, проекти – ідеї тощо просимо надавати до 05.03.2018 року управлінню економіки  виконавчого комітету міської ради на електронну поштову скриньку -  ekonom_obuchivmeria@ukr.net або в паперовому вигляді за адресою: м. Обухів, вулиця Малишка, 6.
Думка кожного для нас є важливою та обов’язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку Обухівської громади.

додатки >>>


Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Обухівської міської ради повідомляє, що Україні розпочато збір анкет на участь у Іграх Нескорених 2018. Цього року п’ятнадцять учасників нашої збірної вдруге візьмуть участь у міжнародних змаганнях у Сіднеї. Зареєструватися на відкриті спортивні тестування можуть ветерани та діючі військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Служби безпеки України, а також добровольчих формувань, які мають посвідчення учасника бойових дій та були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій в АТО або в ході миротворчих операцій за участю України.

Збір заявок на відкриті спортивні тестування триватиме з 1 січня по 25 лютого 2018 року.

За додатковою інформацією звертайтеся в управління соціального захисту населення виконавчого за адресою м.Обухів, вул. Каштанова 13/1, каб.№2, тел.64230Обухівський  РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє, що у зв’язку із проведенням ремонтних робіт буде припинено подачу електроенергії з 08.00.-17.00:

13.02.2018 - вул. Шевченка, Невгада, пров.Польовий

14.15.16.02.2018 - ж.м. Лукавиця

19.02.2018 - вул. Франка, Гайдамацька

20.02.2018 - вул. К.Краськова

21.02.2018 - вул. Київська, 8 БерезняОбухівський  РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє, що у зв’язку із проведенням ремонтних робіт буде припинено подачу електроенергії з 08.00.-17.00:

05.02.2018 - вул. Солов"їна, Садова, Нежалежності

06.02.2018 - вул. Квітнева, 9 Травня, Каштанова, 9, 13, 14, 15, д/с "Дударик"

07.02.2018 - вул. 8 Листопада, Малишка

08.02.2018 - вул. Франка,

09.02.2018 - вул. Гайдамацька

12.02.2018- вул. Виноградна, Драна Гора

Оголошення
про конкурс на оренду майна комунальної власності Обухівської громади

Виконавчий комітет Обухівської міської ради оголошує конкурс на  оренду нежилого приміщення площею 44,1 кв. м, яке знаходиться за адресою: м. Обухів, Київська область, вул. 8 Листопада, 14, під розміщення магазину з надання ритуальних послуг. 

читати далі >>


Шановні споживачі !

Підприємство ПрАТ «Енергія» повідомляє про намір знизити тарифи на теплову енергію та гаряче водопостачання у зв’язку  із виявленням технічних помилок і неточностей, які Підприємство зобов’язане скоригувати, та зробити перерахунок споживачам.

Читати далі >>>


    ПЕРЕЛІК ПУНКТІВ ОБІГРІВУ НА АВТОШЛЯХАХ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ НА ТЕРИТОРІЇ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Макарівський район 62 км траси Київ-Житомир

Білоцерківський район 78 км траси Київ-Одеса КП нац. поліції

Ставищенський район 143 км траси Київ-Одеса

Броварський район 61км траси Київ-Чернігів смт. Калита

П.-Хмельницький район 80 км траси Бориспіль-Золотоноша с.Світанок

П.-Хмельницький район 44 км траси Бориспіль-Золотоноша с.Гайшин

Яготинський район 126 км траси Київ-Харків

  
     Виконавчий комітет Обухівської міської ради оголошує конкурс на право укладання договорів оренди об’єктів, що перебувають у власності територіальної  громади  міста  Обухова , а саме:
      - нежиле  приміщення по вулиці Каштановій,16, загальною площею 110,00 квадратних метрів;
      - нежиле приміщення по вулиці Київській,123, загальною площею 14,28 квадратних метрів;
      - нежиле  приміщення по вулиці Каштановій,14, загальною площею 71,80 квадратних метрів;
      - нежиле приміщення по вулиці Київській,164, загальною площею 50,00 квадратних метрів.
З заявами  про  участь  у  конкурсі  звертатись  до  управління економіки виконавчого  комітету  Обухівської  міської  ради , тел. 5-02-22  у  робочі  дні з 8-00 до 17-00 години.


інформація про стаціонарні  пункти обігріву розташовані на території Обухівської міської ради:

№ з/п

Місце розташування пункту обігріву

Відповідальна особа

 телефон

Режим роботи

Можливість прийняття кількості чоловік

(одночасно)

1.      

м. Обухів

мікрорайон Яблуневий

будинок культури

Побігай Тетяна Петрівна

(04572)69439

10.00-22.00

до 50 чоловік

2.      

ТОВ «МЖЦ»

м. Обухів

вул. Київська 174/1

Золотарьов Сергій Володимирович

(04572)66067

цілодобово

до 10 чоловік

3.      

Комунальне підприємство

«Теплотрансбуд»

м. Обухів

вул. Каштанова 23

Остролуцький Анатолій Анатолійович

(04572)66195

10.00-22.00

до 10 чоловік

4.      

Обухівський РЦКіД

м. Обухів

вул. Київська 117

Стельникович Оьлга Федорівна

10.00-22.00


до 50 чоловік

5.      

КП «Обухівська міська варта»

м. Обухів

вул. Київська 12

Райс Анастасія Анатоліївна

10.00-22.00

до 10 чоловік

6.      

Обухівська амбулаторія ЗПСМ

м. Обухів

вул. Київська 148

Науменко Анна Миколаївна

цілодобово

до 10 чоловік

7.      

Управління соціального захисту населення

м. Обухів

вул. Каштанова 13

Шаргородська Поліна Ігорівна

08.00-17.00

до 10 чоловік
 Шановні мешканці Обухівської громади!!!

На території Обухівської міської ради діє програма «Громадський бюджет». Громадський бюджет – це частина міського бюджету, місцева ініціатива, форма прямого волевиявлення жителів міста Обухова та сіл міської ради: Таценки, Ленди, що впроваджує інноваційні механізми залучення громадськості до розподілу коштів міського бюджету та спрямована на демократичний процес обговорення громадою окремих напрямів використання бюджетних коштів. Громадський бюджет надає можливість кожному мешканцю міста брати участь в прийнятті рішень стосовно призначення частини коштів з міського бюджету.

Обухівська міська рада пропонує жителям міста долучитись до вирішення проблем, покращити своє місто та безпосередньо взяти участь в розподілі частини бюджету – так званого громадського бюджету. Для цього необхідно подати проект, заповнивши бланк-заяву проекту, реалізація якого відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету.

Відповідно до Програми, проекти реалізовуватимуться у 2019 році. Обсяг коштів громадського бюджету на території Обухівської міської ради у 2018 році становить 500,0 тис. грн., з розподілом 60:40 відсотків (відповідно: 300,0 тис. грн. та 200 тис. грн.) між капітальними та поточними видатками з урахуванням норм Положення. 

Прийом проектів для участі в Програмі розпочинається з 1 березня 2018 року і буде тривати до 15 квітня 2018 року.

Усі подані до міської ради проекти буде опрацьовувати Робоча група у відповідності до вимог Програми.

Проекти, які отримають позитивну оцінку, будуть висвітлені для голосування на офіційному сайті міської ради в розділі «Громадський бюджет» та паперовому вигляді або у спеціально визначених пунктах для голосування шляхом заповнення друкованої версії бланку для голосування. Кожен мешканець міста Обухова зможе проголосувати за проект який йому сподобається найбільше, зручним для себе способом.

Проекти-переможці, які підтримають більшість мешканців міста, будуть реалізовані за рахунок коштів Громадського бюджету у 2019 році.

Реалізацією усіх заходів будуть займатись відповідні управління та відділи виконавчого комітету міської ради. А автори проектів-переможців зможуть на будь-якому етапі контролювати хід виконання заходів.Обухівський  РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє, що у зв’язку із проведенням ремонтних робіт буде припинено подачу електроенергії з 08.00 -17.00:

- 22.01.2017: вулиці Гоголя, Калініна, Ватутіна, Робоча, П.Мирного, Чумацький Шлях, Трипільська.Обухівський  РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє, що у зв’язку із проведенням ремонтних робіт буде припинено подачу електроенергії з 08.00.-17.00:

- 16-17.01.2018: вул. Робоча;

- 1801.2018: вул. 8 Листопада (від Гімназії по №10)Обухівський  РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє, що у зв’язку із проведенням ремонтних робіт буде припинено подачу електроенергії з 09.00.-17.00:

- 16.01.2018: вулиці Квітнева, Малишка, 8 Листопада, Кринична, Зоряна, Ковалевської, Соборна, Васильківська, Квітнева, 9 Травня, Лесі Українки; - пров. Травневий; ж.м. Дзюбівка


До уваги платників податків!

Києво-Святошинська ОДПІ повідомляє, що інформацію з питань адміністрування  податків і зборів з фізичних осіб та єдиного внеску Ви можете отримати у відділі адміністрування податків і зборів з фізичних осіб та єдиного внеску Києво – Святошинського відділення  ГУ ДФС у Київській області за телефонами: (04598) 5-12-12, (044) 406-09-24,
з питань адміністрування податків і зборів з юридичних осіб –  за телефоном: (044) 406-09-10,
з питань погашення боргу - за телефонами: (04598) 5-19-52, (044) 406-09-53, або звернувшись за адресою: м. Вишневе, вул. Ломоносова, 34.

Надання адміністративних послуг та сервісне обслуговування здійснюється у Центрах обслуговування платників.


ДО  УВАГИ  ПІДПРИЄМЦІВ  МІСТА!

Повідомляємо, що в грудні 2017 року Обухівською міською радою було прийняте рішення № 648-30-УІІ  від 21.12.2017 року «Про встановлення режиму роботи закладів, де здійснюється торгівля алкогольними напоями, на території Обухівської міської ради», де пунктом 2 вказаного рішення  визначено - «Встановити, що Виконавчим комітетом Обухівської міської ради погодження режиму роботи закладів, де здійснюється торгівля алкогольними напоями, проводиться у відповідності до рішення Координаційної ради з питань розвитку підприємництва при виконавчому комітеті Обухівської міської ради  від 09.11.2017 року, а саме:     

- з 08-00  до 23-00 години у всіх закладах торгівлі;
- з 08-00 до 22-00 години у закладах торгівлі, що розташовані у  житлових будинках.

Управління економіки
виконавчого комітету Обухівської міської радиОбухівський  РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє, що у зв’язку із проведенням ремонтних робіт буде припинено подачу електроенергії з 08.00.-17.00:

- 10.01.2018: вулиця Ковалевська, 7 Листопада з №1-40;
- 11.01.2018: пров. Київський, пров. Пасічний;
- 12.01.2018: вулиця Козацький Шлях.Виконавчий комітет Обухівської міської ради оголошує конкурс на право укладання договорів оренди об’єктів, що перебувають у власності територіальної  громади  міста  Обухова, а саме:

- нежиле  приміщення по вулиці Каштанова,23, загальною площею 150,00 квадратних метрів;
- нежиле приміщення по вулиці 8 Листопада,14 Загальною площею 44,10 квадратних метрів

з  заявами  про  участь  у  конкурсі  звертатись  до  управління економіки виконавчого  комітету  Обухівської  міської  ради, тел. 5-02-22  у  робочі  дні з 8-00 до 17-00 години.


Увага! У нашому місті функціонують громадські туалети:

Увага! У нашому місті функціонують громадські туалети:

•    район Школи (на території Ранкового ринку)
•    район Піщана (на території Ринку)
•    район Автостанція (біля автобусної станції)


ОГОЛОШЕННЯ

Відділом з питань державного архітектурно-будівельного контролю Виконавчого комітету Обухівської міської ради Київській області скасовано декларації про готовність об’єктів до експлуатації щодо об’єктів будівництва «Багатоквартирний житловий будинок» за адресою: 08700, Київська область, місто Обухів, вулиця Зарічна, 22, замовник – Мількевич Олена Юріївна та «Багатоквартирний житловий будинок» за адресою: 08700, Київська область, місто Обухів, вулиця Загребля, 19, замовник – Дегтярьов Олександр Володимирович.

Під час здійснення перевірки даних об’єктів будівництва посадовими особами відділу з питань  державного архітектурно-будівельного контролю Виконавчого комітету Обухівської міської ради Київській області були виявлені порушення містобудівного законодавства. На підставі виявлених порушень скасовано реєстрацію декларацій про готовність об’єктів до експлуатації на вказаних  об’єктах.

Про скасування реєстрації декларації