Обухівський міський голова

Левченко Олександр Миколайович

Левченко
Олександр Миколайович
Управління ПФУ в м. Обухів
Міськрайонний центр зайнятості
ДПІ в Обухівському районі
Житлово-комунальне господарство
Обухівське міськрайонне управління юстиції
Обухівський РВ ГУ ДСНС України в Київській області

Посилання на офіційні сайти:

Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Кабінет міністрів України
Верховна рада України
Київська обласна державна адміністрація
Конституція України
Інвестиційний сайт Київської області

Зворотній зв'язок
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

 

Оголошення - 2017
В Україні буде проведено конкурс для молодих підприємців

Знову в Україні буде проведено конкурс для молодих підприємців віком 15-18 років Diamond Challenge for High School Entrepreneurs. Благодійний Фонд ICEPP виступить організатором відбіркового етапу даного конкурсу.
У 2012 році Університет штату Делавер, США (University of Delaware), враховуючі значні досягнення у науковій сфері та методології навчання підприємництву започаткував конкурсний проект для підтримки та розвитку молодіжного підприємництва Diamond Challenge.
Проект стрімко розширився між зацікавленими країнами-учасницями, оскільки Diamond Challenge надає унікальну можливість для підлітків у віці 15-18 років зрозуміти сутність підприємницької діяльності реалізуючи власні ідеї у життя.
Сьогодні у світі представлена достатня кількість програм, що зосереджені на принципах управління малого бізнесу.
Мета Diamond Challenge – надати можливість молодим талантам розвивати свій підприємницький хист, сформувати комплексне розуміння фінансової діяльності та цінності грошових коштів, а також сприяти цілеспрямованій молодіжній підприємницькій діяльності.
З правилами та вимогами участі у конкурсі можна ознайомитись за посиланням:https://icepp.org.ua/proekti-icepp/item/95-diamondchallengeukraineforhighschoolentrepreneurs.html


ОГОЛОШЕННЯ

У зв"язку  з проведенням планово-технічного  обслуговування та ремонтними роботами на газопроводах з 17.10.2017р. буде припинено газопостачання житлових будинків №2,3,9,10,15,17,20 м-ну Яблуневий29 вересня 16:30 Вперше в Обухові відбудеться Безкоштовній Семінар "ІННОВАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО"
Громадська Організація "Комітет Інноваційного Розвитку", за підтримки "Обухівської Міської Ради" та "Ради Підприємців" м. Обухів, запускає Соціальний проект підтримки підприємництва Обухівщини.
РЕЄСТРАЦІЯ: https://goo.gl/forms/C9xfRIStxZ6PKCMD3  На семінарі Ви дізнаєтесь:

- Що таке - Інноваційне Підприємництво?
- Які є типи інновацій в підриємництві?
- Що таке - Інновація процесу?
- Що таке - Інновація продукту ?
- Сучасні Тенденції в підприємництві
- Значення Маркетингу в бізнесі
- Успішні кейси Інноваційного Підприємництва
- Та багато іншої корисної інформації, яка допоможе Вам зробити Ваш бізнес більш прибутковим, та більш успішним!

Слідкуйте за нашими новинами!
Вподобайте нашу сторінку у Фейсбуці: https://www.facebook.com/IDC.ORG.UA/


Київ покаже японське мистецтво по-українськи

До святкування «Року Японії в Україні», а також з нагоди 25-ої річниці встановлення дипломатичних відносин між Японією та Україною, у Києві відбудеться виставка «Японія і Я».
Мешканців та гостей столиці ознайомлять з творчістю українських майстрів, натхнених Японією, загальнолюдськими цінностями та близькими поглядами майстрів на перспективи розвитку своїх народів в новому ХХI столітті.
В проекті будуть представлені авторські ляльки на японську тематику (порцелянові, гіпсові, з полімерної глини, з японської маси для ліплення - паперклей, з пап’є-маше, текстильні та з інших матеріалів), тедді та тедді-долл. Також відвідувачі побачать антикварні японськи ляльки з приватних колекцій, живопис фунтиком, вишивки стрічками, мікро-вишивку хрестиком, витвори з печворку, японську вишивку сашико, японський квілтінг, живопис на японську тематику та інше.
Заплановані проведення лекцій та майстер-класів для відвідувачів, літературні читання японських віршів та показ японського фільму.
Коли: 20-27 вересня
Де: галерея мистецтв ЦРБ ім.П.А.Загребельного (вул.Драйзера 6)


ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ
до Плану реалізації Стратегії розвитку Київської області
на період 2018 – 2020 роки

З метою забезпечення реалізації Стратегії розвитку Київської області на період до 2020 року, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 04.12.2014 № 856-44-VІ, обласною державною адміністрацією та Київською обласною радою розробляється План заходів на 2018 – 2020 роки з реалізації Стратегії розвитку Київської області на період до 2020 року (далі – Стратегія).
Найважливішим етапом його розробки є пропозиція з боку представників області (юридичних та фізичних осіб) ідей проектів, які дозволять сформувати План реалізації Стратегії. Ідеї проектів буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано робочою групою з розробки Плану заходів. За результатами цієї роботи буде сформовано Каталог проектів регіонального розвитку на період до 2020 року і визначено джерела їх фінансування.

Запрошуємо усіх осіб зацікавлених у розвитку свого регіону, органи місцевого самоврядування, місцеві органи державної влади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності запропонувати ідею (ї) проекту (ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії (витяг із документу додається). Ідеї проектів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:
1.    Проектні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди.
2.    Отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа.
3.    Термін реалізації проекту – не більше як 3 роки (2018 - 2020 роки).
4.    Проектна ідея стосується одного завдання із Стратегії розвитку Київської області на період до 2020 р., перелік яких додається (додаток 1).
5.    Існує людська та технічна спроможність для реалізації проекту.
6.    Проектна ідея має бути представлена у формі, що додається (додаток 2).
7.    Проектну ідею має бути надіслано не пізніше 20 жовтня 2017 року.
Оголошення, електронна форма пропозиції ідеї проекту, пріоритетні завдання Стратегії розвитку Київської області на період до 2020 року, приклади заповнення форм (додаток 3), а також інша необхідна інформація розміщені на сайті департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської обласної державної адміністрації: http://www.kyivregioneconomy.com/ та на сайті Київської обласної державної адміністрації http://koda.gov.ua/.
Заповнені форми надсилайте на e-mail: ekon_koda@ukr.net з поміткою «До плану реалізації Стратегії». Крім цього, обов’язково необхідно буде заповнити форму за посиланням https://goo.gl/forms/g9m2cl0pcCAD4sMJ2
За результатами відбору кращі проектні ідеї увійдуть до Плану реалізації Стратегії і будуть профінансовані в 2018-2020 роках за рахунок державного бюджету (кошти державного фонду регіонального розвитку), обласного бюджету (кошти, що виділяються на реалізацію обласних цільових програм), грантів міжнародної технічної допомоги або секторальної підтримки ЄС.
Контактні телефони для довідок:
(044)-286-87-49
(044)-286-81-23

додаткиОбухівський  РП  ПАТ «Київобленерго» повідомляє, що у зв’язку із проведенням ремонтних робіт буде припинено подачу електроенергії:
- 25, 26, 27 вересня в с.Таценки


24 вересня в м. Ірпінь відбудуться урочистості з нагоди святкування 85 – річниці утворення Київської області
Шановні мешканці та гості Київщини!

У неділю, 24 вересня, в м. Ірпінь (м. Ірпінь, Центральна площа, вул.. Шевченка, 2а) відбудеться обласний урочистий захід з нагоди святкування  85 – річниці утворення Київської області «Благословенна Київська земля».
Для гостей свята буде працювати наметове містечко «Гостинна Київщина», де кожний район та місто обласного значення представлять досягнення свого краю. Також відбудуться святковий концерт за участі аматорських колективів, учасників Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Яскраві діти України» та конкурси і розваги, святковий феєрверк.
ПРОГРАМА ЗАХОДУ:
12.00 – 18.00 – святкові заходи до Дня Київщини (презентація досягнень громад районів та міст області, сільськогосподарських підприємств, виступи аматорських колективів, конкурси, розваги);
15.00 – 17.00 – огляд презентаційних наметів районів та міст області «Гостинна Київщина»;
17.00 – 18.00 – урочистості з нагоди святкування 85 - річниці утворення Київської області;
18.00 – 21.00 – святковий концерт за участі учасників Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Яскраві діти України»;
21.00 – святковий феєрверк.
Запрошуємо всіх на ювілей Київщини!

Київська обласна державна адміністрація       Виконавчий комітет Обухівської міської ради оголошує конкурс на право
укладання договорів оренди об’єктів, що перебувають у власності територіальної  громади  міста  Обухова , а саме:
      - нежиле  приміщення по вулиці Київській,154, загальною площею 78,20 квадратних метрів;
           з  заявами  про  участь  у  конкурсі  звертатись  до  управління економіки виконавчого  комітету  Обухівської  міської  ради , тел. 5-02-22  у  робочі  дні з 8-00 до 17-00 години.
Відділ культури, національностей та релігій виконавчого комітету Обухівської міської ради на виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 31.08.2017р. №11-18-7892 до листа Громадської організації «Вікімедіа Україна» від 30.08.2017р. №300817/ВЛП/Кв щодо сприяння у проведенні української частини міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить пам’ятки» повідомляє:
    Енциклопедія «Вікімедіа» проводить міжнародний фотоконкурс «Вікі любить пам’ятки» з метою популяризації нерухомої  культурної спадщини та створення електронного інформаційного ресурсу пам’яток та кульутрних цінностей, з метою представлення музеїв та їх колекцій в інформаційному просторі.

    Для довідок: Вікі любить пам’ятки (Wiki Loves Monuments) — конкурс фотографії пам’яток культурної спадщини для Вікіпедії. Визнаний Книгою рекордів Гіннеса найбільший фотоконкурс у світі. За 8-м років проведення конкурсу було сфотографовано понад 1,4 млн. пам’яток.
    Умови участі у фотоконкурсі можна отримати за посиланням http://wikilovesmonuments.org.ua, детальніше із регламентом конкурсу можна ознайомитись на http://ua.wikimedia.org/wiki/Вікі любить памятки 2017/Регламент.
    Конкурс триває з 01 вересня по 30 весреня 2017 року.

Контактна особа щодо співпраці з Громадською організацією «Вікімедіа Україна» та запитань - Тимків Наталія Василівна (0674647723).Унікальна пересувна філателістична виставка вже в Обухові!
В рамках відзначення 85-ї річниці утворення Київської області 13 вересня в Обухівському краєзнавчому музеї об 11 годині відбудеться презентація  унікальної пересувної філателістичної виставки, яка включає в себе дві ...>>       Виконавчий комітет Обухівської міської ради оголошує конкурс на право
укладання договорів оренди об’єктів, що перебувають у власності територіальної  громади  міста  Обухова , а саме:
      - нежиле  приміщення по вулиці Київській,162 а, загальною площею 20,52 квадратних метрів;
      - нежиле приміщення по вулиці Київській,164,загальною площею 7,41 квадратних метрів
           з  заявами  про  участь  у  конкурсі  звертатись до управління економіки виконавчого  комітету  Обухівської  міської  ради, тел. 5-02-22  у  робочі  дні з 8-00 до 17-00 години.


Шановні споживачі!

    Обухівський  РП     ПАТ «Київобленерго» повідомляє, що у зв’язку із проведенням ремонтних робіт на ПЛ 0,4 кВ буде припинено подачу електроенергії:
- 05.09.2017: вулиця Малишка (біля газового складу);
- 06.09.2017: вулиця Малишка,  провулок Малишківський (від вулиця Малишка, 10 до телевишки);
- 07.09.2017: вулиця Волошкова.


ШАНОВНІ ОБУХІВЧАНИ!

Повідомляємо вам, що до Обухівської ЦРЛ та до Міського центру первинної медико-санітарної допомоги надійшли в достатній кількості лікарняні листи.
Звертайтеся до медичних працівників!


Шановні мешканці Обухівської громади!!!

    Нагадуємо, що на території міста Обухова та сіл міської ради: Таценки, Ленди триває реалізація проекту «Громадський бюджет».
    З 01 вересня по 15 вересня 2017 року розпочнеться офіційне голосування по проекту, який був відібраний та допущений до голосування  Робочою групою, а саме: «Ігровий комплекс для дітей «Корабель» (місце запровадження проекту - м. Обухів, вул. Миру, 16 (скейтпарк).
Проголосувати за проект можна в паперовому вигляді за адресою: Київська область, м. Обухів, вул. Малишка, 6, управління економіки (при собі мати паспорт громадянина України), або в електронному вигляді в рубриці «Громадський бюджет» (http://initiativ.e-dem.in.ua/obukhiv/in) на офіційному сайті міста Обухова – http://obukhiv.kiev.ua/.
    Голосувати можуть громадяни України, які зареєстровані та проживають на території м. Обухова та сіл Обухівської міської ради: Таценки, Ленди і мають право голосу на місцевих виборах.


Шановні споживачі !

    Метою діяльності нашого підприємства є забезпечення наших споживачів якісною послугою з централізованого опалення та послугою з централізованого постачання гарячої води. У зв’язку з тим, що 87 % теплової енергії, що відпускає наше підприємство,  постачається на потреби населення міста Обухів, ми розуміємо всю соціальну важливість нашої діяльності. Але, постачання теплової енергії останні роки є незмінно збитковими. Так за 2015 рік ми отримали збиток 5926,0 тис. грн.,
за 2016 рік     – 18156,0 тис. грн.,
за 6 міс.2017   – 715,0 тис. грн..
Будь яке підприємство за таких результатів, припиняє свою роботу.  Держава з 2016 року припинила надавати дотації на постачання теплової енергії та законодавчо встановила, що тариф на теплову енергію має бути не нижчим собівартості.
       У зв’язку із підготовкою до опалювального сезону 2017-2018 року ми звернулись до органів місцевого самоврядування, щодо встановлення нового тарифу для населення, який повинен покривати всі витрати підприємства. За розрахунками зростання тарифу складає майже 18,5 %.
         Підвищення тарифу, насамперед, пов’язане із зменшенням корисного відпуску теплової енергії. Крім того збільшилась вартість електроенергії, зросла заробітна плата, зросла вартість запчастин, паливо-мастильних матеріалів та інше.
    Виходячи з вищенаведеного, для забезпечення надійного постачання тепла в зимовий період ПрАТ «Енергія» має намір підвищити тарифи на теплову енергію та гаряче водопостачання.
для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії –    1676,45 грн/Гкал (з ПДВ);
з централізованого постачання гарячої води:
за умови підключення рушникосушильників до систем гарячого водопостачання -105,57 грн за 1 куб. м (з ПДВ);
за відсутності рушникосушильників – 97,98грн за 1 куб. м (з ПДВ);

   
Структура тарифу на послугу з централізованого опалення, що надається населенню м. Обухова

 без ПДВ

Найменування показників

   грн / Гкал

Питома вага

Паливо

921,27

66,0

Електроенергія

111,62

8,0

Вартість транспортування теплової енергії мережами інших власників

88,03

6,3

Вода і стоки

2,01

0,1

Витрати на оплату праці

180,02

12,9

Відрахування на соціальні заходи

39,49

2,8

Амортизація основних засобів

10,18

0,7

Решта витрат

44,48

3,2

Разом витрат  

1397,05         

100 %

       Питання, пропозиції і зауваження щодо вищенаведених тарифів та структури собівартості теплової енергії слід направляти ПрАТ «Енергія» за поштовою адресою: 08703 м. Обухів, вул. Промислова,1 та на електронну адресу pat@energiya.kiev.ua впродовж 14 календарних днів з дати розміщення цієї інформації, а саме до 01 вересня 2017р. (включно). Оголошення викладене на нашому сайті: www.energiya.kiev.ua, E-mail:   pat@energiya.kiev.ua  та на сайті Обухівської міської ради: obukhiv.kiev.ua.
                                                                                                                                  Правління Товариства


Мешканцям міста Обухова

Повідомлення про намір КП «Обухіврайтепломережа» здійснити зміну діючих тарифів на послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання для потреб населення.

Комунальне підприємство "Обухіврайтепломережа" інформує, що Постановою НКРЕКП від 24.0.2017р. №826 «Про ринкове формування роздрібних тарифів на електричну енергію, що відпускається для кожного класу споживачів, крім населення, на території України» з серпня місяця 2017р. підвищено вартість електроенергії до 1,82569 грн./кВт*год без ПДВ, це на 8% вище ніж передбачено в діючих тарифах.

Законом України «Про державний бюджет України на 2017 рік» з 01 травня 2017 року встановлено прожитковий мінімум на рівні на рівні 1684 грн., що на 16% вище від рівня мінімальної заробітної плати, закладеної в діючих тарифах. 

В умовах постійного зростання основних окремих складових частин витрат, які не залежать від підприємства, виникла невідповідність діючих тарифів фактичним витратам для здійснення послуг з централізованого опалення та гарячого постачання для потреб населення. Це в свою чергу негативно відобразилось на діяльності підприємства ( за перше півріччя КП «Обухіврайтепломережа» отримало збитки в сумі 263,3 тис.грн.)

Отже, приведення тарифів на послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання до економічно обгрунтованого рівня є необхідними заходом до належного функціонування підприємства, зокрема для здійснення розрахунків за газ, електроенергію, оплати податків та забезпечення споживачів якісними послугами.
КП «Обухіврайтепломережа», керуючись вимогами ЗУ «Про теплопостачання» від 02.06.2005р. № 2633-IV (із змінами та доповненнями), ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» від  24.06.2004р. № 1875-IV (із змінами та доповненнями), «Порядком формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води», затвердженого ПУМУ від 01.06.2011р. №869, провело коригування діючих тарифів на теплову енергію, послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання для потреб населення, на вартість енергоресурсів та рівень прожиткового мінімуму.

   № з/п

послуга

од. виміру

тариф 

(з ПДВ)

проект тарифу

1

Централізоване опалення

 

 

 

1.1.

плата за 1м.кв. опалювальної площі у місяць упродовж року

грн./м.кв.

16,89

18,25

1.2.

плата за одиницю споживання теплової енергії (при наявності приладів обліку)

грн/Гкал

1310,50

1415,69

2

Централізоване гаряче водопостачання

 

 

 

2.1.

абонентська плата в місяць упродовж року

грн. / квартира

57,67

69,22

2.2.

плата за 1 м.куб. споживання гарячої води

грн./м.куб.

40,22

42,30

2.3.

плата за гарячу воду на 1 особу в місяць упродовж року

грн./чол.

126,69

133,24


Оголошення для ОСББ, ЖБК, ОК

    На виконання пункту 8 рішення виконавчого комітету обухівської міської ради № 235 від 04 травня 2017 року «Про заходи з підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери міста до роботи в осінньо-зимовий період 2017 – 2018 років» (далі - Рішення) з метою забезпечення сталого проходження опалювального сезону 2017 - 2018 років, виконавчий комітет Обухівської міської ради просить забезпечити підготовку та підписання Інспекцією Держенергонагляду в Київській області паспортів та актів готовності теплового господарства (котелень, теплових мереж  та внутрішньобудинкових систем опалення) згідно з додатками 1, 3, 4 Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених спільним наказом Мінпаливенерго та Мінжитлокомунгоспу України від 10.12.2008 № 620/378 по мірі підготовки об’єктів до експлуатації.
На виконання пункту 13 Рішення забезпечити приведення в належний стан димових і вентиляційних каналів.

    Копію актів готовності просимо надати у відділ житлово-комунального господарства та транспорту виконавчого комітету Обухівської міської ради у термін до 01.10.2017 (м.Обухів, вул.Малишка, 6, каб. 21-22).

    Координати інспектора держенергонагляду можна отримати у відділ житлово-комунального господарства та транспорту за телефоном 04572 53481.

Відділ житлово-комунального  господарства
та транспорту  виконавчого комітету
Обухівської міської ради   Компанія ТОВ «Лабораторні тести» спільно з лабораторією «СІНЕВО» планують провести соціальну акцію.
Оголошується «Тиждень проти діабету».
Акція проходить у багатьох містах України. У нашому місті вона відбудеться з 19 по 25 серпня 2017 року за адресою: м. Обухів, вул. Каштанова, 16.
У ці дні з 7.00 до 17.00 у лабораторному центрі «СІНЕВО» кожен бажаючий зможе БЕЗКОШТОВНО здати аналіз «Глікований гемоглобін».
Це тест, за допомогою якого можна визначити середній рівень цукру за останні три місяці та діагностувати стан діабету та переддіабету.
Як відомо, актуальна проблема нашої сучасності за даними ВООЗ – це поширення захворювання на цукровий діабет.
Більш детальну інформацію щодо графіку забору можна знайти на нашому сайті www.synevo.ua і на сторінці «СІНЕВО» у Facebook (https://www.facebook.com/synevolab/?fref=ts


Інформація по оздоровленню дітей!!!

Служба у справах дітей та сім'ї виконавчого комітету Обухівської міської ради проводить набір групи дітей на оздоровлення до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Зоряний», Миронівського району с. Карапиші на ІІІ зміну з 15.08.2017 по 28.08.2017 року.

Вартість путівки – 2 800 грн 00 коп

Вік дітей: від 7 – 17 років.
Інформація про табір є в facebook.


Телефони для довідок: 51154, 53148, 097 7214663 – Оксана Іванівна.


До уваги учасників АТО! Постановою КМУ № 497 від 12 липня 2017 року, затверджений Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції.

Порядком передбачено, що з 2017 року діятиме новий механізм оплати послуг із психологічної реабілітації для учасників антитерористичної операції. Він передбачає укладання трьохсторонньої угоди між реабілітаційним закладом, особою та управлінням соціального захисту населення. При цьому кожному буде забезпечено право самостійного вибору реабілітаційного закладу для проходження психологічної реабілітації.
Для отримання реабілітаційних послуг учасники антитерористичної операції, мають звернутися до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування) та подати наступні документи:
- заяву;
- копію посвідчення учасника бойових дій, або інваліда війни, або учасника війни;
- копію документа, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.
(Під час подання копій, особа надає також оригінали цих документів).
В свою чергу, реабілітаційний заклад, з метою надання учасникам антитерористичної операції послуг із психологічної реабілітації, надає управлінню соціального захисту населення :
- гарантійний лист про згоду на надання послуг із психологічної реабілітації та готовність до укладення договору;
- інформацію про умови проживання та харчування;
- перелік послуг із психологічної реабілітації, які можуть надаватися  учаснику антитерористичної операції;
- інформацію про вартість надання послуг із психологічної реабілітації.
У разі отримання від реабілітаційного закладу, обраного учасником антитерористичної операції, відмови у наданні послуг із психологічної реабілітації управління соціального захисту населення інформує про це особу та пропонує їй обрати інший заклад.
Гранична вартість послуги із психологічної реабілітації, на яку можуть розраховувати учасники антитерористичної операції, при виборі реабілітаційного закладу визначається щороку Мінсоцполітики за погодженням з Мінфіном.
Виплата грошової компенсації  вартості проїзду до реабілітаційних установ для проходження психологічної реабілітації та назад  відшкодовуються учасникам антитерористичної операції відповідно до постанови КМУ від 23 серпня 2016 р. № 528.

За більш детальною інформацією звертатися до управління соціального захисту населення : м. Обухів, вул. Каштанова, 13, каб. 2, тел. 6-42-30


Інформація щодо оздоровлення осіб з інвалідністю, ветеранів війни  станом

на 01.08. 2017 року

Управління соціального захисту населення УСЗН ВК Обухівської  міської ради повідомляє, що станом на 01.08.2017 року оздоровлено:

- 2 інвалідів війни: 1 - у санаторії «Батьківщина» курорт Трускавець,   1 - у санаторії «Перемога» курорт Київ з супроводжуючою особою;

- 2 учасників бойових дій: 1 - у санаторії «Перемога» курорт Київ; 1 - у санаторії «Слава» курорт Миргород;

- 1 учасники війни у санаторії «Перемога» курорт Київ;

- 7  інвалідів загального захворювання: з них 2 - у санаторії «Перемога» курорт Київ, 3 - у санаторії «Слава» курорт Миргород, 1 - у  санаторії «Салют» курорт Одеса, 1 - у санаторії «Батьківщина» курорт Трускавець; 

-1 інвалід з захворюванням хребта та спинного мозку у санаторії «Слов’янський курорт»Оголошення

Комунальне підприємство «Обухівська міська варта» оголошує конкурс на посади бухгалтера, старшого інспектора та інспектора.
Звертатися за телефоном: 067 502 43 59       Виконавчий комітет Обухівської міської ради оголошує конкурс на право
укладання договорів оренди об’єктів, що перебувають у власності терито-ріальної  громади  міста  Обухова , а саме:
      - приміщення за адресою: вулиця 8 Березня,52, загальною площею 16,2 квадратних метрів;
           з  заявами  про  участь  у  конкурсі  звертатись  до  управління економіки виконавчого  комітету  Обухівської  міської  ради , тел. 5-02-22  у  робочі  дні з 8-00 до 17-00 години.       Виконавчий комітет Обухівської міської ради оголошує конкурс на право укладання договорів оренди об’єктів, що перебувають у власності територіальної  громади  міста  Обухова, а саме:
      - приміщення за адресою: мікрорайон Київська,166, загальною площею 12,0 квадратних метрів;
           з  заявами  про  участь у  конкурсі  звертатись  до  управління економіки виконавчого комітету  Обухівської  міської  ради, тел. 5-02-22  у  робочі  дні з 8-00 до 17-00 години.


Шановні мешканці Обухівської громади!!!

  Нагадуємо, що на території міста Обухова та сіл міської ради: Таценки, Ленди триває реалізація проекту «Громадський бюджет».
   Робочою групою, із поданих мешканцями міста проектів - ідей, обраний та запропонований до голосування проект: ігровий комплекс для дітей «Корабель» (місце запровадження проекту - м. Обухів, вул. Миру, 16 (скейтпарк).
   Офіційне голосування по проекту розпочнеться з 01 вересня по 15 вересня 2017 року.
Проголосувати за проект можна в паперовому вигляді за адресою: Київська область, м. Обухів, вул. Малишка, 6, управління економіки (при собі мати паспорт громадянина України), або в електронному вигляді в рубриці «Громадський бюджет» (http://initiativ.e-dem.in.ua/obukhiv/in) на офіційному сайті міста Обухова – http://obukhiv.kiev.ua/.
  Голосувати можуть громадяни України, які зареєстровані та проживають на території м. Обухова та сіл Обухівської міської ради: Таценки, Ленди і мають право голосу на місцевих виборах.


Спільний календарний план
 проведення громадських слухань з питань
аналізу та оцінки стану забезпечення публічної безпеки та порядку дільничними офіцерами поліції Обухівського ВП ГУНП в Київській області

№ п/п

Назва масиву

Посада, звання, П.І.Б.

Місце, час та день  проведення опитування

1.

м-н Яблуневий

м. Обухів

ДОП лейтенант поліції

Бойко С.О.

Будинок культури,

18-00

12.07.2017

2.

Старий центр

м. Обухів

Ст.ДОП майор поліції Валентинова Н.Д.

Площа міської ради

18-00

19.07.2017

3.

Район Обухівської р-ної лікарні,

масиви Стожари,

Лукавиця

 

 

ДОП ст. лейтенант поліції Дригайло Т.Г.

вул. Каштанова, 52 18-00

26.07.2017

4.

М-н ККБК та БХЗ

м. Обухів

ДОП майор поліції

Видай О.Х.

Площа перед РКЦД

18-00

08.08.2017

*Будуть присутні міський голова,начальник Обухівського ВП ГУНП, дільничий офіцер поліції Обухівського ВП ГУНП, , ЗМІ, та інші активні верстви населення.

Пропозиції щодо проблемних питань та оцінки стану забезпечення публічної безпеки та порядку дільничними офіцерами поліції Обухівського ВП ГУНП в Київській області, за номером 5-32-32


Інформуємо, що 20 червня за ініціативи уряду Канади стартувала програма підтримки українських експортерів U CAN Export,  спрямована на збільшення експорту українських товарів до Канади в п’яти пріоритетних секторах: ІТ-послуги, одяг, взуття, меблі, шоколад та кондитерські вироби.
Оголошено набір українських підприємств малого і середнього бізнесу для участі у програмі підтримки експорту до Канади U CAN Export.
 Заявки приймаються до 16 липня.
Докладніше: https://www.prostir.ua/?news=u-can-export-kanada-zapustyla-prohramu-pidtrymky-ukrajinskyh-eksporteriv
 Форма заявки  у додатку та на сайті: https://cutisproject.org/news/export/.       Виконавчий комітет Обухівської міської ради оголошує конкурс на право укладання договорів оренди об’єктів, що перебувають у власності територіальної  громади  міста  Обухова, а саме:
      - приміщення за адресою: мікрорайон Яблуневий,24, загальною площею 325,8 квадратних метрів;
     з  заявами  про  участь  у  конкурсі  звертатись  до  управління економіки виконавчого  комітету  Обухівської  міської  ради,  тел. 5-02-22  у  робочі  дні з 8-00 до 17-00 години.Управління соціального захисту населення інформує!!

До уваги організаціям, установам та підприємствам!!

Постановою Кабінету  Міністрів України від 12 квітня 2017 року №254 внесено зміни
 до постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015 р. № 105 “Про затвердження Порядку виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятих на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану, а також працівникам, які були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період та які підлягають звільненню з військової служби у зв’язку з оголошенням демобілізації, але продовжують військову службу у зв’язку з прийняттям на військову службу за контрактом”. Для більш детальної інформації звертатись до управління соціального захисту населення виконавчого комітету Обухівської міської ради за адресою: м.Обухів вул.Каштанова,13 корп.1 або за телефоном (04572)64205.ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Відділення невідкладної медичної допомоги Комунального закладу Обухівської міської ради «Міського центру первинної медико-санітарної допомоги» працює щоденно з 8.00 – 16.30 год.
Телефон для виклику: 6 – 44 - 89


Виконавчий комітет Обухівської міської ради оголошує конкурс з благоустрою  території Обухівської міської ради

Організатор: виконавчий комітет Обухівської міської ради 08700 вул. Київська , 10 /Підстава для проведення конкурсу: рішення виконавчого комітету Обухівської міської ради № 236від 04.05.2017 «Про оголошення конкурсу з благоустрою території Обухівської міської ради»
Час проведення конкурсу з 14 травня по 31 серпня 2017 року.

Учасники конкурсу та номінації
 У конкурсі мають право брати участь мешканці, об’єднані спільними інтересами, що проживають в одному будинку чи в одному дворі багатоповерхових житлових будинків, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів, а також приватних домоволодінь усіх форм власності, розташованих на території міста Обухів.

Конкурс проводиться за такими номінаціями:
«Найкраще об’єднання співвласників багатоквартирного будинку»
 - в якому мають право брати участь мешканці житлових багатоквартирних будинків колективної форми власності, що доглядають за своїм будинком, а також регулярно упорядковують територію;
«Найкращий багатоповерховий будинок комунальної власності міста»
 – в якому мають право брати участь мешканці житлових багатоквартирних будинків комунальної форми власності, що виконують роботи понад оплачених послуг з утримання будинку та прибудинкову територію та за власний рахунок упорядковують прибудинкову територію та елементи благоустрою на ній;
«Найкращий приватний будинок»
 – мають право брати участь мешканці приватних домоволодінь, будинки яких мають естетичний вигляд та упорядковану територію.

«Найкращий упорядкований квітник, розташований на прибудинковій території»  мають право брати участь мешканці житлових багатоквартирних будинків.
«Найкращий оздоблений балкон багатоповерхового будинку»  мають право брати участь мешканці житлових багатоквартирних будинків.

Умови конкурсу
 Висувати претендентів на участь у конкурсі (будинки, які відповідають умовам конкурсу) має право кожен мешканець міста Обухів, сіл Ленди та Таценки, а також будинкові, квартальні, вуличні комітети, ОСББ, громадські організації та інші об’єднання громадян.

 Заявки на участь у конкурсі подаються на ім’я Обухівського міського голови до 30 червня  включно за адресою 08700 , м. Обухів , вул.Київська,10.

Заявка подається в письмовій формі довільного змісту із зазначенням:
- юридичної адреси об’єкта, що висувається на участь у конкурсі;
- прізвища, ім’я, по батькові подавача заявки;
- назви номінації;
- контактних телефонів.
Додаються фотоілюстрації на будь-якому носії (фотопапері, в цифровому форматі на СD-дисках, флеш-картах тощо), що засвідчують високий рівень естетичного вигляду будинку та території навколо нього. За необхідності - іншу необхідну інформацію.

Строки проведення Конкурсу - з 14 травня по 31 серпня 2017 року.

Обстеження упорядкування квітників  та оздоблення балконів комісією відбувається в періоди:
      - з 14 травня  по 15 червня 2017 року;      - з 16 червня по 15 липня 2017 року;- з 16 липня по 15 серпня 2017 року;- з 16 серпня по 31 серпня 2017 року.
Результати конкурсу оголошуються під час святкування «Дня міста».
Переможці в номінаціях нагороджуються почесними дипломами, пам’ятними табличками, а також Грошова винагорода:
             в номінації «Найкращий приватний будинок»:За перше місце - 1500 грн.;За друге місце - 1 200 грн.; За третє місце -  1000 грн.
в номінації «Найкращий упорядкований квітник, розташований на прибудинковій території» nf «Найкращий оздоблений балкон багатоповерхового будинку»::За перше місце - 800 грн.; За друге місце -  700 грн.;За третє місце -  600 грн.
в номінації «Найкращий багатоповерховий будинок комунальної власності міста»  та «Найкраще об’єднання співвласників багатоквартирного будинку»  нагороджуються   грошовою премією, або подарунками в межах, визначених даною номінацією: за 1 місце - 10 тис.грн;за 2 місце - 7   тис.грн;за 3 місце - 5   тис.грн.

Додаткову інформацію щодо конкурсу можна одержати у відділі ЖКГ та транспорту виконавчого комітету  тел.  53481, електронна адреса: gkg_obuchivmeria@ukr.net


Шановні голови та члени садових товариств міста Обухова!

Останнім часом спостерігається негативна тенденція щодо засмічення територій садових товариств.
Рішенням 32 сесії Обухівської міської ради затверджено Правила благоустрою  населених пунктів  Обухівської міської ради (далі - Правила).
Правила  – це нормативно-правовий акт, обов’язковий для виконання на території Обухівської міської ради, яким установлюється порядок благоустрою та утримання територій об'єктів благоустрою.
Згідно з пунктом 10 розділу УІІ Правил власники або  наймачі, користувачі, у тому числі орендарі, джерел утворення побутових відходів, земельних ділянок  зобов’язані укласти  договір з юридично особою, яка визначена виконавцем послуг на вивезення побутових відходів, здійснювати оплату  таких послуг та забезпечити роздільне збирання твердих побутових відходів відповідно до законодавства. Відсутність у фізичних осіб, які проживають на території Обухівської міської ради), у юридичних або фізичних осіб-підприємців (які здійснюють діяльність на території Обухівської міської ради) договорів на вивезення твердих побутових відходів є порушенням даних Правил.
При виявлені фактів порушення Правил благоустрою уповноважені на те органи мають право складати протоколи, в яких фіксуються дані порушення і на підставі яких відкривається адміністративне провадження.
Відповідно до статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення Правил у сфері благоустрою населених пунктів тягне за собою накладення штрафу від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 340 до 1360 грн).
Тобто, відсутність договору на вивезення побутових відходів у фізичної особи, юридичною особи, підприємця є порушення законів України «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги», «Про благоустрій населених» та Правил благоустрою населених пунктів Обухівської міської ради і тягне за собою адміністративну відповідальність.

Відділ житлово-комунального господарства
 та транспорту виконавчого комітету
Обухівської міської ради


 

До відома керівників підприємств, організацій та установ!

З 10 червня по 10 вересня 2017 року в м. Астана (Казахстан) відбудеться всесвітня виставка інноваційних технологій в сфері виробництва і збереження енергії  – ЕXPO 2017 «Енергія майбутнього».
    EXPO 2017 – це можливості для залучення світових технологій енергозбереження та нових розробок щодо використання існуючих альтернативних енергоджерел.
    Дана виставка триватиме 3 місяці. У ній планується участь майже 100 країн світу і близько 10 міжнародних організацій. Очікується, що виставку зможуть відвідати понад 2 мільйони осіб.
    Інноваційні технології в сфері виробництва і збереження енергії, які представлять вчені Казахстану, зроблять революцію в світі альтернативної енергетики, ставши сенсацією для світових ЗМІ. Проекти автономного енергопостачання «моно-міст», для розробки яких залучено десятки кращих інженерів і фахівців - родзинка виставки. Устаткування для виробництва природного газу з ТПВ, сільськогосподарських відходів або вугілля, яке буде представлено на виставці, поки не має аналогів в світі. Органо-мінеральні добрива, глибока переробка вугілля, технології екструзійного будівництва, використання енергії вибуху, інноваційні теплообмінники, виробництво сквалена, брикетировочні комбайни, інноваційні технології переробки ТПВ, все це, далеко не повний список сегментів, представлених на виставці.
    У разі зацікавленості щодо участі в роботі Національного стенду України на Міжнародній спеціалізованій виставці «Експо-2017» просимо зв’язатись з представниками Торгово-промислової палати України.
    Контакти: Дирекція виставково-конгресової діяльності ТПП України; тел. (044) 568-57-53; електронна пошта: enb-expo@ucci.org.uaШановні мешканці!

У зв'язку з ремотними роботами буде припинено подачу електричної енергії 30.03.2017 з 09:00 до 17:00 години в місті Обухові: кооператив "Сонячний", частково вулиця І.Франка (до № 40), частково вулиця Робоча (до № 40).


ОГОЛОШЕННЯ

   24 березня 2017 року у приміщенні Обухівського РЦКД відбудеться концерт творчих колективів міста та району, який проводиться в рамках відзначення 85-ї річниці утворення Київської області та з нагоди 55-річного ювілею Обухівського УВП  УТОС.


ОГОЛОШЕННЯ

23 березня з 10.00 до 12.00 год
в приміщенні Обухівського міськрайонного центру зайнятості відбудеться Ярмарок вакансій.

Запрошуємо взяти участь безробітних, шукаючих роботу, представників роботодавців малого і середнього бізнесу, молодь та інших зацікавлених учасників.


Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Обухівської міської ради інформує:

Федеративна Республіка Німеччина ухвалила рішення про виплату колишнім радянськім військовополоненим грошової  допомоги  за визнання завданої їм кривди.
Так військовослужбовці радянських збройних сил, які під час Другої світової війни з 22 червня 1941 року по 8 травня 1945 року перебували у німецькій неволі як військовополонені, можуть отримати одноразову виплату у розмірі 2500 євро. На грошову допомогу не існує законної вимоги, вона не може бути виплачена третім особам чи спадкоємцям. Заяву про виплату може подати тільки потерпіла особа або уповноважена нею особа.
Термін подання заяв до 30 вересня 2017 року.


       Виконавчий комітет Обухівської міської ради оголошує конкурс на право
укладання договорів оренди об’єктів, що перебувають у власності територіальної  громади  міста  Обухова, а саме:
      - нежиле приміщення  по  вулиці  Київській,154, загальною площею 41,2 квадратних метрів;
      - нежиле приміщення по вулиці Каштановій,7 б, загальною площею 31,17 квадратних метрів;
    з  заявами  про  участь  у  конкурсі  звертатись  до  управління економіки виконавчого  комітету  Обухівської  міської  ради, тел. 5-02-22  у  робочі  дні з 8-00 до 17-00 години.Обухівське водопровідно-каналізаційне підприємство звертається до абонентів в яких є незареєстровані врізки до системи водопостачання та водовідведення з пропозицією офіційного їх узаконення.
Для цього, необхідно звернутися із заявою до абонентного відділу підприємства в термін до 15 квітня 2017р., за адресою: м. Обухів, вул. Київська, 148, 2 поверх.
Після закінчення цього терміну звернення, при виявленні працівниками   КП «Обухівводоканал» несанкціонованого користування послугами з водопостачання та водовідведення, через незареєстровані врізки, дані дії вважатимуться  крадіжкою.
По кожному виявленому факту крадіжки, будемо змушені звернутися з відповідною заявою до правоохоронних органів.

Адміністрація КП «Обухівводоканал»Проект скоригованого тарифу на послуги з: управління групою будинків і споруд; утримання будинків і споруд;та прибудинкової території на території Обухівської міської ради, що надаються ТОВ "Міський житловий центр"   з 01.02.2017р. переглянути >>

Проект скоригованого тарифу на послуги з: управління групою будинків і споруд; утримання будинків і споруд; та прибудинкової території на території Обухівської міської ради, що надаються ТОВ "Міський житловий центр"   з 01.03.2017 р. переглянути >>


ОГОЛОШЕННЯ

  Шановні мешканці та гості міста !
 Запрошуємо на передсвятковий ярмарок з продажу сільськогосподарської  продукції, який відбудеться 24 грудня 2016 року з 08-00 до 18-00 години на території мікрорайону №2 міста Обухова (поруч з гіпермаркетом «ВЕЛМАРТ»).

В новому році нас чекає підвищення тарифів
на водопостачання та водовідведення

     У наш час невпинної інфляції, помітного підвищення цін на усі життєвоважливі товари і послуги, це питання звучить природно.
          Тариф на послуги з водопостачання та водовідведення  установлений  з 1 вересня 2016 року Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних  послуг, діє  і на даний час, формувався по цінах, що склалися на кінець 2015 року. 
 В структурі тарифів електроенергія займає 39,6% вартості послуг на водопостачання, ціна на електроенергію кожного місяця зростає.  За рік ціна  на електроенергію зросла на 24%.
       Крім того, є ще ряд складових, які суттєво  вплинули на собівартість  послуг водопостачання та водовідведення, а саме:
- зросли ціни на матеріали більше  40%
- паливно-мастильні матеріали    - 48%
- гіпохлорид                                       -21%                                           
- на реактиви по хімбаканалізу     - 65%
   води         
- витрати на  опалення   на            - 23%                             
- очистка стоків                               - 44%
- мінімальна заробітна плата       - 16%

   Підприємство в даний час  вимушене  працювати  збитково. Всі розрахунки  економічно обґрунтованих планових тарифів на 2017 рік  знаходяться на розгляді  в   НКРЕКП.
   Прогнозоване підвищення тарифів становить  20%.   
   Зміна тарифів на послуги водопостачання та водовідведення це  вимушена міра не для отримання надприбутків, а для стабільного цілодобового отримання  якісних комунальних послуг.О Г О Л О Ш Е Н Н Я  


 

 


 
 


 


 


 


 


 


 До відому мешканців


ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ! 


 


До уваги мешканців міста

 За інформацією, наданою ПАТ «Київобленерго» , згідно до вимог «Інструкції про складання і застосування графіків обмеження та аварійного відключення споживачів, а також протиаварійних систем зниження електроспоживання», затвердженої наказом міністерства палива та енергетики України від 23 листопада 2006 року № 456, у період з 01.10.2015 по 01.10.2016 у разі виникнення аварійного дефіциту електричної потужності, місто Обухів  буде залучено до графіку аварійного відключення споживачів електричної енергії (далі - ГАВ).
 При введені ГАВ можливе припинення електропостачання на  об’єктах міста у наступні періоди часу:

з/п

Адреса об’єкта

Періоди часу відключення

1

м.Обухів, вул.Київська, 146, 150, 148, 154, 156, 158, 164, 168, 170, 172, 176, 178, 180; вул.Лермонтова, 2, 22; вул.Піщана

З  04:00 до 06:00


    Нагадуємо, що у нашому місті є вулиці (Калініна, Петровського, Крупської, Боженка, Будьонного, Терешкової, Ватутіна, Профінтерна, Тельмана, Колгоспна, Радгоспна, Жовтнева,  Матросова) ,  мікрорайони ( Петровський) та провулки (Петровський , Піонерський) ,  які  потребують  перейменування  згідно Закону  України «Про засудження    комуністичного   та націонал-соціалістичного   (нацистського )  тоталітарних  режимів  в Україні та заборону  пропаганди  їхньої символіки»

Пропозиції з приводу присвоєння нових назв вулицям, провулкам та мікрорайону, що визначені комісією до перейменування, просимо подавати за адресою: м. Обухів, вул. Київська, 10 Обухівська міська рада або за телефонами: 5-03-43, 5-03-05, 5-02-46


О Г О Л О Ш Е Н Н Я

   Про призначення і надання населенню компенсації додаткових витрат на оплату комунальних послуг
У зв'язку з підвищенням цін і тарифів на комунальні послуги Кабінет Міністрів України постановив затвердити Порядок призначення і надання населенню компенсації додаткових витрат на оплату комунальних послуг. Ця постанова набирає чинності з 1 липня 2014 року.
   Дія цього Порядку поширюється на сім'ї, які складаються з громадян України, іноземців, осіб без громадянства, які на законних підставах перебувають на території України, якщо середньомісячний сукупний дохід сім'ї за попередні шість місяців не перевищував величини прожиткового мінімуму для сім'ї, що визначається як сума прожиткових мінімумів для кожного члена сім'ї відповідного до його належності до основних соціальних і демографічних груп населення.
   Для цілей цього Порядку до складу сім'ї включаються особи, які зареєстровані у житловому приміщенні (будинку).
Компенсація розраховується як різниця між розміром плати за комунальні послуги у межах норм споживання (з урахуванням пільг та субсидії  які надаються відповідно до законодавства)  після підвищення цін і тарифів на комунальні послуги та розміром відповідного платежу, який сім'я сплачувала до зміни цін і тарифів на комунальні послуги.
   Для призначення компенсації особа, яка зареєстрована у житловому приміщенні (будинку) звертається до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації з відповідною заявою та пред'являє паспорт громадянина України, паспортний документ іноземця або особи без громадянства. До заяви додаються:
• довідка про склад зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб;
• довідки про доходи кожної особи, зареєстрованої у житловому приміщенні (будинку).
   Компенсація розраховується з місяця звернення за її призначенням до завершення опалювального періоду 2014-2015 років. Якщо звернення за наданням компенсації надійшло протягом трьох місяців з дня набрання чинності цим Порядком, за бажанням заявника компенсація може бути призначена з травня 2014 року.
   Надання компенсації припиняється:
• за поданням підприємства, якщо заявник не оплачує комунальні послуги;
• якщо заявник приховав або свідомо подав недостовірні дані про доходи та склад осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку), що вплинули на встановлення права на компенсацію і визначення її розміру, внаслідок чого йому надміру перерахована сума компенсації;
• у разі переїзду сім'ї в іншу місцевість та настання обставин, що унеможливлюють надання компенсації (зокрема смерть одинокої особи);
• за заявою отримувача компенсації.
    Консультацію можна отримати за адресою: м.Обухів, вул.. Київська, 25 або за  телефоном 53707, 53709    

   У зв’язку з набранням чинності постановою Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 року № 532 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року № 869» виконавчий комітет Обухівської міської ради роз’яснює:
    Постановою Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 року  № 532 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року № 869, зокрема,  доповнено її Порядком формування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення  (з використанням внутрішньобудинкових систем).
 Пунктом 8 Порядку формування тарифів на послуги  з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) визначено, що витрати на технічне обслуговування та поточний ремонт внутрішньо будинкових систем холодного водопостачання, водовідведення включаються до складу тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території.

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

 

У к р а ї н а

 

Обухівське водопровідно-каналізаційне підприємство

                                                     “ Обухівводоканал”

 

08703 м.Обухів,Київської обл.                                                                            р/р 26005675129256

вул.Каштианова, 23                                                                                          в КРД “РАЙФФАЙЗЕН банк Аваль”

тел/факс (04472)7-15-00                                                                                  МФО 322904, код  25690247

_____________________________________________________________________________________             

 

  КП «Обухівводоканал» розроблено інвестиційну програму на 2015-2016 роки. Інвестиційна програма  комунального підприємства «Обухівводоканал»

на 2015-2016 роки розроблена на підставі наказу міністерства з питань ЖКГ України від 27.06.2008 р. №190 « Про затвердження  Правил  користування системами централізованого комунального водопостачання  та водовідведення в населених пунктах України», Постанова від 21 липня 2005р. №630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», Державні санітарні норми та правила «Гігієнічні вимоги до питної води, призначеної для  для споживання людиною»(ДСанПІН 2.2.4-171-10), Закон України «Про Загальнодержавну програму «Питна вода України».

I.             Обгрунтування інвестиційних витрат за їх складовими комунального підприємства «Обухівводоканал»

Одним  із основних напрямків розвитку комунального підприємства «Обухівводоканал», згідно схем оптимізації роботи системи централізованого водопостачання і водовідведення є:

- безперебійне та якісне централізоване постачання питної  води  споживачам  міста Обухів;

- безперебійне централізоване водовідведення протягом року споживачам міста Обухів.

 Інвестиційна програма комунального підприємства «Обухівводоканал» передбачає:

-          підвищення  якості послуг з централізованого водопостачання та водовідведення;

-          забезпечення  технологічного та комерційного обліку ресурсів;

-          зниження втрат при постачанні питної  води;

-          зменшення коштів  на ремонт трубопроводу напірного колектору господарчо-побутової каналізації;

-          підвищення екологічної безпеки навколишнього середовища.

 

II.           Очікувані результати  від реалізації інвестиційної  програми

 Після  реалізації заходів інвестиційної програми  комунальне підприємство «Обухівводоканал» очікує:

-          отримання економічного ефекту в сумі -499,60 тис.грн.;

-          зменшення втрат води;

-          забезпечення екологічної безпеки виробничої діяльності та уникнення

екологічного збитку.

-          економію електроенергії -121,917тис. кВт.год на суму 150,578 тис. грн.

 

Джерело фінансування інвестиційної програми: амортизаційні відрахування.

 

З ТУРБОТОЮ ПРО КОЖНОГО

НАГАДУЄМО, що надання знижок за соціальними картками (програма «Турбота») на окремі продовольчі товари, ліки та послуги перукарень надаються наступними об’єктами міста:

УТОЧНЕНИЙ ПЕРЕЛІК ПРОДОВОЛЬЧИХ МАГАЗИНІВ, що приймають участь у соціальній програмі ТУРБОТА

-    «Продукти» вул. Каштанова, 13 (ФОП Штанько В.С.) – 3-5-8% на всі продукти;
-     «Продукти» вул. Київська, 176-б (ФОП Штанько В.С.) – 3-5-8% на всі продукти;
-    «Продукти» вул. Каштанова, зупинка «Школа» (ФОП Штанько В.С.) – 3-5-8% на всі продукти;
-    «Продукти» вул. Миру, 9-б (ФОП Штанько В.С.) – 3-5-8% на всі продукти;
-    «Продукти» вул. Київська, 1/а (ФОП Штанько В.С.) – 3-5-8% на всі продукти;
-    «Продукти» вул. Київська, 144/5 (ФОП Штанько Я.Ю.) – 3-5-8% на всі продукти;
-    «Фіалка» вул. Київська, 1 (ФОП Васильківська О.В.) – олія, яйця, гречка, цукор – фіксована ціна;
-    «Околиця» вул. Молодіжна, 1-а (ФОП Прокопенко Л.М.) – 3% на всі продукти;
-   «Гастрономчик» вул. Малишка, 60 (ФОП Вільхова Т.І.) – 3-5% на всі види круп, борошно, олія, печиво, ковбаса варена;
-    «Олімп» вул. Київська, 25(ФОП Литвиненко М.В.) – один день в тиждень (вівторок) на всі продукти;
-    Радгоспна, 22-а – 5% (ФОП Мартиненко Н.В.) – олія, яйця, крупа гречана, цукор;
-    Петровський, 25 – (ФОП Шапенко Л.М.) – макаронні вироби, олія, рис, крупа гречана.
-   
МАГАЗИНИ промислових товарів:
-    «Салон дверей», вулиця Київська, 113-а (вхід у дворі).
-   
АПТЕКИ та медичні заклади: - знижка від 3 до 20 %:
-    «Аптекар» вул. Каштанова, 16; вул. Каштанова, 52 (в приміщенні поліклініки, на зупинці та арка при вході на територію лікарні); вул. Каштанова, 14; вул. Миру, 13-а – 10 %;
-    «Велика Аптека» вул. Київська, 119; вул. Паризької Комуни, 108 (мікрорайон Петровський) – до 15% на лікарські препарати, медичну техніку, товари медичного призначення, косметологічні засоби, товари для мам та дітей, предмети гігієни, засоби ароматерапії;
-    Аптека, вулиця Миру 17-ж;
-    Стоматологічна клініка «Медичний центр» вулиця Миру, 16/а – 10 %;
-    Стоматологія, вулиця Київська, 12.
-    Стоматологія «Ярослав», м-н Сосновий, 2/12.


ПЕРУКАРНІ – знижка від 5 до 15 %:
-    «Шарм» вул. Каштанова, 4;
-    «Роксолана» вул. Київська, 1;
-    Ветеранська перукарня вул. Каштанова, 14;
-    Перукарня вул. Каштанова, 7в;
-    Перукарня вул. Малишка, 9.

Для отримання знижки вам необхідно пред’явити на касі співробітнику аптеки, магазину чи закладу послуг соціальну картку.


   Шановні мешканці міста!

   Враховуючи численні звернення щодо порушень Правил благоустрою у частині поводження з тваринами, виконавчий комітет Обухівської міської ради нагадує, що згідно з  розділом ХІ Правил благоустрою населених пунктів Обухівської міської ради забороняється:
1) вигулювати тварин в місцях загального користування без відповідного інвентарю для прибирання їх випорожнень, а також без намордників та повідків;
4) відвідувати з тваринами підприємства торгівлі, громадського харчування, об’єкти соціального, культурного та побутового призначення, а також заходи з масовим перебуванням людей;
5) проводити купання тварин в природних водоймах, особливо в  місцях відпочинку людей на воді, розчісування та стрижку тварин в невідведених (заборонених) для цього місцях;
6) відвідувати з тваринами  приміщення та прилеглу територію загальноосвітніх, позашкільних, дошкільних навчальних закладів.
    За недотримання Правил благоустрою порушники притягуються до адміністративної відповідальності.

З 01 липня 2015 року платити за газ
потрібно за новими реквізитами

Відділ житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою виконавчого комітету Обухівської міської ради повідомляє, що 3 01 липня 2015 року платити за послуги газопостачання потрібно на єдиний рахунок нової компанії з поставки газу «Київоблгаз Збут» (Постанова НКРЕКП № 1588 від 21.05.2015 про видачу ліцензії на постачання природного газу) за наступними реквізитами:
   Отримувач платежу: ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ» код ЄДРПОУ  39592941 рахунок 26033300002084 Головне управління по м.Києву та Київській області АТ «Ощадбанк» МФО 322669.
   Також, споживачам потрібно буде заключити договір на поставку природного газу з новою компанією. Для цього необхідно звернутись до Обухівської дільниці  Васильківської філії по експлуатації газового господарства за адресою: м.Обухів, вул.Каштанова, 2а. Довідки за телефоном Контакт-центру 044 364 61 04.

ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ МІСТА!!!

    З метою популяризації бізнес-рішень, які є дружніми до довкілля, мають позитивний соціальний ефект, а також є економічно життєздатними, громадською організацією «Комунікації для змін» у партнерстві з Ekonomika Communication Hud за підтримки програми розвитку ООН в Україні та Глобального екологічного фонду, в рамках проекту «СТАЛО» проводиться конкурс бізнес-рішень для сталого розвитку серед малого та середнього бізнесу.
  Інформація щодо умов Конкурсу «СТАЛО» – бізнес-рішень для сталого розвитку серед малого та середнього бізнесу Мета Конкурсу: популяризувати бізнес-рішення, які є дружніми до довкілля, мають позитивний соціальний ефект, а також є економічно життєздатними.
   Учасники Конкурсу: суб’єкти малого та середнього підприємництва, що здійснюють свою діяльність в Україні, у яких кількість найманих працівників не перевищує 250 осіб та річний дохід не перевищує
150 млн. грн.
Етапи Конкурсу:
Приймання заявок – до 20 липня.
У серпні – оголошення фіналістів.
Напочатку вересня – церемонія нагородження переможців.
Критерії оцінювання:
1. Економічний аспект (25%) – max 15 балів.
2. Екологічний аспект (25%) – max 15 балів.
3. Соціальний аспект (25%) – max 15 балів.
4. Масштабованість (15%) – max 9 балів.
5. Інноваційність (10%) – max 6 балів.

   Нагороди Конкурсу: про 30 найкращих бізнес-рішень команда «СТАЛО» напише кейси, зробить фоторепортажі та опублікує їх на сайті Конкурсу. 10 переможців конкурсу та 10 переможців у спеціальних номінаціях нагородять на урочистій церемонії.
   Призи Конкурсу – курс навчання в Школі підприємців, участь у фестивалі «У пошуках made in Ukraine», абонементи на всі бізнес-заходи Ekonomika Communication Hub, менторська допомога управлінської команди Ekonomika Communication Hub.
   Додаткова інформація щодо Конкурсу розміщена на сайті http://stalo.delo.ua.


   Як заощадити на комунальних платежах за допомогою Ощадбанку У  травні  почала  працювати  державна  програма  енергомодернізації.  Її   мета - скоротити  споживання енергоресурсів та знизити витрати на комунальні послуги.
Як вона працює і що потрібно зробити, щоб от римати компенсацію від держави?
Держава виділяє кошти мешканцям як приватних, так і багатоквартирних будинків, які можна використовувати
для:
1)  Енергомодернізації  багатоквартирних  будинків - для  об'єднань  власників  багатоквартирних  будинків
(ОСББ).
2) Утеплення приватних будинків, покупки негазових котлів та обладнання для обліку тепла, гарячої та холодної води, радіаторів опалення з терморегуляторами (як у квартирах багатоквартирних будинків, так і в приватних будинках).
Звертаємо Вашу увагу: держава компенсує придбання негазових котлів, матеріалів і устаткування. Робота до цього переліку не входить. Щоб отримати компенсацію, потрібно зробити кілька простих кроків.
Перший.  Оберіть  товар  (негазовий  котел,  матеріали  чи  обладнання),  необхідний  для  проведення енергозберігаючих заходів.
Другий. Зберіть пакет документів, необхідний для прийняття рішення по кредиту (вичерпний список можна дізнатись на офіційному сайті або в Контакт-центрі Ощадбанку).
Третій. Отримайте згоду банку та приступайте до реалізації проекту.
Четвертий. Зробіть мінімальний внесок і дайте підтвердження в банк.
П'ятий. Отримайте кредит і надайте до банку документи, що підтверджують Вашу покупку. До 20 числа наступного місяця банк направить відповідну інформацію до Держенергоефективності.
Шостий.  Сума,  отримана  від  держави,  буде  зарахована  для  погашення  частини  вашого  кредиту.
Держнергоефективності від імені держави здійснює виплати компенсацій частини кредитів клієнтам банку. 
При цьому важливо знати, що держава компенсує:
-20% від загальної суми кредиту, максимум 5 тис. грн.,
-на купівлю негазових котлів;
-30% від суми кредиту, максимум 10 тис. грн.,
-на купівлю енергоефективного обладнання та матеріалів для приватного будинку або для квартир у багатоквартирних будинках;
-40% від суми кредиту на покупку матеріалів і устаткування, максимум 10 тис. грн. на одну квартиру,
-для багатоквартирного будинку.
Наприклад, придбавши на 30 тис. грн. енергозберігаючі вікна, як фізична особа Ви можете отримати кредит в
Ощадбанку на суму 27 тис. грн.
При цьому держава бере на себе 8,1 тис. грн. Кредит надається на термін до 3-х років під 25% річних.
Чому це вигідно?
Ставши учасником державної програми, Ви знижуєте тепловтрати (до 50%), а значить, і витрати на комунальні
послуги. Значну частину вартості покупки (від 20% до 40%) компенсує держава. Решта суми кредиту розбита
на тривалий термін так, щоб щомісяця можна було платити прийнятну суму. Якщо з'явились кошти на дострокове погашення, сплачуйте в будь-який день без комісій. Крім того, енергомодерні зація житла відчутно підвищує його вартість: за словами експертів з нерухомості, не менше ніж на 10%.
Тому, поки ще є час і можливість, є сенс скористатись державною програмою. Головна причина -це вигідно!
Більш детальну інформацію можна отримати в Контакт-центрі (тел .: 0-800-210800), у відділеннях або на
офіційному сайті Ощадбанку (www.oschadbank.ua).Наша адреса: Київська область, м.Обухів, вул.Київська 111.
телефон (04572)72250

 До відома Обухівської громади!

   Державне підприємство «Українська залізнична швидкісна компанія», що є експлуатантом швидкісних поїздів ІНТЕРСІТІ та ІНТЕРСІТІ+, маршрути яких пролягають на території Київської області інформує, що одним з найважливіших завдань залізничної галузі України є задоволення потреб щодо перевезення пасажирів та вантажів при безумовному забезпеченні безпеки руху поїздів. Однак, аналіз статистичних даних за 2014 рік показав збільшення випадків наїзду швидкісних поїздів ІНТЕРСІТІ+ на громадян у порівнянні з минулими роками.
Основною причиною травмування є недотримання елементарних правил поведінки на залізничному транспорті, а саме:
- перетинання колій у невстановлених місцях;
- знаходження у негабаритних місцях;
- наближення менше ніж на 0,5 м до краю платформи при подачі поїзда до повної зупинки;
- перебування у стані наркотичного чи явно вираженого алкогольного сп’яніння на об’єктах залізничного транспорту.
Крім того, нехтування особистою безпекою ставить під загрозу життя та здоров’я інших громадян, а також створює вагомі перешкоди для діяльності залізничної галузі.
Одночасно варто зазначити, що поїзди ІНТЕРСІТІ та ІНТЕРСІТІ+ забезпечують перевезення пасажирів на швидкості 160 км/год, а отже, час наближення з моменту візуальної ідентифікації скорочується в два-три рази. Крім того, враховуючи, довжину гальмівного шляху,трагічних наслідків уникнути в такому випадку майже неможливо.
За період комерційної експлуатації поїздів категорії ІНТЕРСІТІ+, а саме: з 27.05.2012 по 15.04.2015, мали місце численні випадки вандалізму по відношенню до зазначених поїздів. Найпоширенішими актами вандалізму є пошкодження лобових та бокових стекол електропоїздів, шляхом кидання у поїзд, що рухається, важких предметів (найчастіше - каміння).
Державне підприємство «Українська залізнична компанія» попереджає, що дії зловмисників не лише наносять значну матеріальну шкоду державі та дискомфорт пасажирам, але й несуть загрозу безпеці руху, чим наражають пасажирів, персонал залізниці та самих себе на небезпеку.
Шановні громадяни, дотримання елементарних правил поведінки на залізничному транспорті збереже Ваше життя!

Відділ житлово-комунального господарства,
транспорту та благоустрою
 виконавчого комітету Обухівської міської ради

 Про  енергоефективні заходи

   Відділ житлово-комунального господарства,  транспорту та благоустрою виконавчого комітету Обухівської міської ради інформує, що 08.04.2015 Кабінетом Міністрів України була прийнята постанова № 231 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 01.03.2010 № 243 «Про затвердження Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2015 роки» та від 17.10.2011 № 1056 «Деякі питання використання коштів у сфері енергоефективності та енергозбереження», яка спрямована на стимулювання населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів та встановлення (заміни) котлів, окрім газових.
Прийняття даного документу дозволить запровадити в Україні на національному рівні прозорий механізм стимулювання населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів відповідно до кращих європейських практик.
Наразі, визначено перелік енергоефективного обладнання та матеріалів, які можна придбати в кредит та отримати компенсацію (30% - для індивідуальних будинків, квартир; 40% - для ОСББ, ЖБК), зокрема для: утеплення фасадів, горищ та фундаментів; модернізації системи освітлення; встановлення енергозберігаючих вікон; встановлення засобів обліку теплової енергії та води; облаштування індивідуальних теплових пунктів; встановлення теплових насосів; встановлення сонячних колекторів; заміни радіаторів опалення тощо, який буде оприлюднено найближчим часом.
На реалізацію механізму стимулювання населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів у 2015 році планується спрямувати 344 млн. грн. У разі необхідності, в поточному році може бути додатково спрямовано ще 147 млн. грн.
На отримання компенсації можуть розраховувати як фізичні особи - мешканці приватних будинків та квартир, так і організовані об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та житлово-будівільних кооперативів (ЖБК).
Реалізовувати ці ініціативи Державне агенсто з енергоефективності та енергозбереження України планує у співпраці з провідними державними банками: ПАТ АБ «Укргазбанк», «Державний експортно-імпортний банк України» та ПАТ «Державний Ощадбанк України».
Механізм для ОСББ та ЖБК працюватиме за принципом нині діючого механізму компенсації 20% суми кредиту на придбання «негазового» котла.
Запропонований механізм дозволить підвищити ефективність використання бюджетних коштів, оптимально розподілити ризики та контроль за цільовим використанням коштів між державою та банками - учасниками програми, мінімізувати втручання держави в оцінку інвестиційних проектів, їх відбір та верифікацію, що нівелюватиме корупційні ризики.
З метою проведення роз’яснювальної роботи в частині економічних, технічних та правових засад участі населення в програмі отримання державної підтримки на впровадження енергоефективних заходів 27 квітня 2015 року Держенергоефективністю було створено Call-центр.
Call-центр з проведення роз’яснювальної роботи в частині економічних, технічних та правових засад участі населення, ОСББ, ЖБК в програмі отримання державної підтримки на впровадження енергоефективних заходів працює з 09:00 до 17:30 (крім вихідних та святкових днів), тел.: 044 292-32-57, e-mail: energoefect@saee.gov.ua .

Діє Урядова Програма енергозбереження!

   Відділ житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою виконавчого комітету Обухівської міської ради інформує, що 08.04.2015 Кабінетом Міністрів України була прийнята постанова № 231 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 01.03.2010 № 243 «Про затвердження Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2015 роки» та від 17.10.2011 № 1056 «Деякі питання використання коштів у сфері енергоефективності та енергозбереження».
Відповідно до Урядової програми Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України відшкодовує:
20% від суми кредиту (макс. 5 000 грн) на придбання котлів на будь-яких видах палива та енергії (крім, природного газу) за одним кредитним договором;
30% від суми кредиту (макс. 10 000 грн) на придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів за одним кредитним договором.
Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України співпрацює з провідними державними банками: ПАТ АБ «Укргазбанк», «Державний експортно-імпортний банк України» та ПАТ «Державний Ощадний банк України».
«Теплий» кредит від Ощадбанку влітку – гарантоване тепло у Вашій оселі взимку.
Надійно Ощадбанк – надійний партнер та найбільший державний банк країни.
Швидко
Рішення про надання кредиту приймається впродовж 2 днів (якщо надано весь пакет
документів).
Зручно
Мінімальний пакет документів.
Економно
Компенсація значної частки кредиту за Урядовою програмою, мінімальні витрати на
оформлення кредиту.
Прозоро
Без прихованих комісій.
Актуально
Можливість вигідно придбати саме ті товари, що потрібні для енергозаощадження Вашої
оселі, будинку, країни.
Товари, на які надається кредит:
- котли на будь-яких видах палива та енергії (крім, природного газу);
- енергоефективне обладнання та/або матеріали;Для квартир у багатоквартирних житлових будинках:
- радіатори з терморегуляторами;
- вікна з двокамерними склопакетами (енергозберігаючим склом);
- вузли обліку (гарячої, холодної) води та теплової енергії, зокрема, лічильники та
додаткове обладнання й матеріали.
Для одноквартирних житлових будинків додатково:
- регулятори тепла вентиляційного повітря;
- матеріали для теплоізоляції зовнішніх стін, підвальних приміщень, горищ, покрівель та
фундаментів;
- теплові насоси;
- сонячні колектори для виробництва теплової енергії та підігріву води.
Умови одержання кредиту:
Валюта кредиту
- гривня.
Строк кредитування
- До 3 років.
Процентна ставка
- 25% річних.
Максимальний розмір кредиту
- 50 000 грн.
Мінімальний початковий внесок
- 10% від вартості котла.
Мінімальна сума кредиту
- 1 000 грн.
Разова комісія банку за надання кредиту
- 3% від суми кредиту.
Погашення кредиту
- щомісяця рівними частинами;
- можливе дострокове погашення кредиту без додаткових комісій.
Документи, необхідні для одержання кредиту:
- заявка на одержання кредиту (заповнюється в банку);
- паспорт громадянина України (та копія);
- ідентифікаційний номер платника податків;
- документ про отриманні доходи та утримання з них за останні 6 місяців;
- рахунок-фактура на обраний котел або енергозберігаюче обладнання/матеріали
- інші документи (після консультації в банку).
Шість простих кроків клієнта для отримання відшкодування
Крок 1
Обрати котел/матеріали в магазині
Крок 2
Надати до банку відповідні документи для отримання кредиту
Крок 3
Отримати від банку згоду щодо надання кредиту
Крок 4
Оплатити початковий внесок у розмірі 10% від вартості котла/матеріалів та надати до банку відповідні підтверджувальні документи
Крок 5
Отримати кредит та надати до банку документи, що підтверджують придбання котла/матеріалів
Крок 6
Отримати відшкодування від держенергоефективності, перераховане на Ваш поточний рахунок, відкритий у банку


 

   Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Обухівської міської ради повідомляє, що 17.03.2015 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 04.03.2015 №105 «Про затвердження Порядку виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період».
   Для виплати компенсації підприємство, установа або організація подає щомісяця до 15 числа управлінню соціального захисту населення  звіт про фактичні витрати на виплату середнього заробітку працівникам (згідно додатку 1 Порядку), погоджений військовим комісаріатом, який здійснював призов працівника на військову службу, в частині підтвердження призову та проходження військової служби.

Консультації надаються за адресою: м. Обухів вул. Київська,27  тел. 5-37-57


Про збирання архівним відділом виконавчого комітету Обухівської міської ради документів, фото-, відео- та інші матеріали з метою увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні та Революції гідності
На виконання Указу Президента України від 11 лютого 2015 року ...>>


О Г О Л О Ш Е Н Н Я

 ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ МІСТА!!!

    З метою створення інформаційно-освітньої платформи найкращих соціальних проектів і практик, що реалізуються державними підприємствами, бізнес структурами та громадськими організаціями в Україні для налагодження ефективного партнерства, навчання та підтримки організацій, які спрямовані на вирішення актуальних соціальних проблем для досягнення соціального благополуччя, за ініціативою громадської організації «Центр соціального лідерства» в рамках Форуму «Найкращі соціальні проекти України – 2015» з лютого по жовтень поточного року проходитиме Конкурс на визначення «Найкращих соціальних проектів України – 2015».
 Завдання Конкурсу: підтримати актуальні соціальні практики та проекти міжсекторальної взаємодії «влада – бізнес – наука – освіта – суспільство», що сприяють стійкому розвитку територій в Україні; привернути увагу українських та світових «лідерів думок» до соціальних запитів та заохотити їх до використання практики наставництва, соціального консалтингу (та/або коучингу), благодійництва; сприяти поширенню ефективного досвіду найкращих українських соціальних проектів в Україні та світі.
Учасники Конкурсу: фізичні особи-підприємці та юридичні особи, які мають реалізовані соціальні проекти або запущені в дію (з 01 січня 2012 року по 01 січня 2015 року) та функціонують.
Номінації Конкурсу: навчання, виховання, освіта та розвиток дітей та молоді; здоров’я та благополуччя в суспільстві; охорона навколишнього середовища та сталий розвиток; підтримка науки і культури; соціальне підприємництво; підтримка та розвиток громадської діяльності; корпоративна соціальна відповідальність; благодійність.
Етапи проведення Конкурсу:
I етап – прийом заявок та попередній відбір на участь у Конкурсі (з 11 лютого по 30 червня 2015 року);
II етап – народне голосування (з 10 березня по 10 вересня 2015 року);
III етап – оцінка соціальних проектів конкурсною комісією (з 11 вересня по 18 жовтня 2015 року);
IV етап – нагородження переможців (призовий фонд – 100 тис. грн.).
Додаткова інформація щодо Конкурсу розміщена на сайті http://www.forum.o2.ua.

Управління економіки
виконавчого комітету Обухівської міської ради

Шановні автовласники! Не паркуйте авто на тротуарах і газонах!

    Згідно з правилами дорожнього руху стоянка забороняється:
на тротуарах (крім місць, позначених відповідними дорожніми знаками, встановленими з табличками);  на тротуарах, за винятком легкових автомобілів та мотоциклів, які можуть бути поставлені на краю тротуарів, де для руху пішоходів залишається щонайменше 2 м.
  Також власники транспортних засобів, які залишають свої авто на тротуарах і зелених зонах міста, несуть відповідальність за порушення правил згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення за
·   ст. 152 , а саме - порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів, що тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян
·  та за ст. 153, а саме - знищення або пошкодження зелених насаджень, окремих дерев, чагарників, газонів, квітників та інших об'єктів озеленення в населених пунктах, невжиття заходів для їх охорони, що тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від десяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб або фізичних осіб - підприємців - від тридцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Крім того, даними діями порушуються вимоги ст. 42 Закону України “Про благоустрій населених пунктів”.
 
   В разі невиконання даного прохання Вас буде притягнуто до адміністративної відповідальності  і накладено відповідний штраф.

Виконавчий комітет Обухівської міської ради