Обухівський міський голова

Левченко Олександр Миколайович

Левченко
Олександр Миколайович

Управління ПФУ в м. Обухів
Міськрайонний центр зайнятості
ДПІ в Обухівському районі
Житлово-комунальне господарство
Обухівський РВ ГУ ДСНС України в Київській області

Посилання на офіційні сайти:

Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Кабінет міністрів України
Верховна рада України
Київська обласна державна адміністрація
Конституція України
Інвестиційний сайт Київської області

Зворотній зв'язок
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

 

Громадський бюджет

  Громадський бюджет на території Обухівської міської ради – це частина міського бюджету, місцева ініціатива, форма прямого волевиявлення жителів міста Обухова та сіл міської ради: Таценки, Ленди, що впроваджує інноваційні механізми залучення громадськості до розподілу коштів міського бюджету та спрямована на демократичний процес обговорення громадою окремих напрямів використання бюджетних коштів. Ведення цього механізму здійснюється для забезпечення реалізації права громадян на звернення до органів влади.

Шановні мешканці Обухівської громади!!!

На території Обухівської міської ради діє програма «Громадський бюджет». Громадський бюджет – це частина міського бюджету, місцева ініціатива, форма прямого волевиявлення жителів міста Обухова та сіл міської ради: Таценки, Ленди, що впроваджує інноваційні механізми залучення громадськості до розподілу коштів міського бюджету та спрямована на демократичний процес обговорення громадою окремих напрямів використання бюджетних коштів. Громадський бюджет надає можливість кожному мешканцю міста брати участь в прийнятті рішень стосовно призначення частини коштів з міського бюджету.

Обухівська міська рада пропонує жителям міста долучитись до вирішення проблем, покращити своє місто та безпосередньо взяти участь в розподілі частини бюджету – так званого громадського бюджету. Для цього необхідно подати проект, заповнивши бланк-заяву проекту, реалізація якого відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету.

Відповідно до Програми, проекти реалізовуватимуться у 2019 році. Обсяг коштів громадського бюджету на території Обухівської міської ради у 2018 році становить 500,0 тис. грн., з розподілом 60:40 відсотків (відповідно: 300,0 тис. грн. та 200 тис. грн.) між капітальними та поточними видатками з урахуванням норм Положення. 

Прийом проектів для участі в Програмі розпочинається з 1 березня 2018 року і буде тривати до 15 квітня 2018 року.

Усі подані до міської ради проекти буде опрацьовувати Робоча група у відповідності до вимог Програми.

Проекти, які отримають позитивну оцінку, будуть висвітлені для голосування на офіційному сайті міської ради в розділі «Громадський бюджет» та паперовому вигляді або у спеціально визначених пунктах для голосування шляхом заповнення друкованої версії бланку для голосування. Кожен мешканець міста Обухова зможе проголосувати за проект який йому сподобається найбільше, зручним для себе способом.

Проекти-переможці, які підтримають більшість мешканців міста, будуть реалізовані за рахунок коштів Громадського бюджету у 2019 році.

Реалізацією усіх заходів будуть займатись відповідні управління та відділи виконавчого комітету міської ради. А автори проектів-переможців зможуть на будь-якому етапі контролювати хід виконання заходів.


До уваги жителів міста!

Інформація щодо результатів голосування по проектах

Громадського бюджету на території Обухівської міської ради

 

 

Назва проекту

(вид проекту)

Автор проекту

Кількість набраних голосів

1

Ігровий комплекс для дітей «Корабель» (капітальний ремонт)

Вяхірєв Максим Олегович

10

 

   Робоча група «Громадського бюджету»

 


Шановні мешканці Обухівської громади!!!

На території міста Обухова та сіл міської ради: Таценки, Ленди триває реалізація Громадського бюджету.

22 червня 2017 року в приміщенні Обухівської міської ради відбулося засідання робочої групи з питань розробки основних положень та принципів громадського бюджету на території Обухівської міської ради та запропонованих проектів до голосування.

На засіданні розглянуто 4 проекти подані мешканцями міста, а саме: спортивний майданчик для підлітків – Скейтпарк «Ок-парк», ігровий комплекс для дітей «Корабель», встановлення антипаркувальних шарів з пресованого бетону на зеленій зоні тротуару по вул. Каштановій міста Обухова (від м-ну Лікарня до м-ну Сосновий), придбання обладнання для здійснення онлайн-трансляції засідань постійних комісій Обухівської міської ради.

Кожний проект був проаналізований, обговорений членами робочої групи і прийняті відповідні рішення.

До голосування робочою групою допущений проект Ігровий комплекс для дітей «Корабель».

Офіційне голосування розпочнеться з 01 вересня по 15 вересня 2017 року. Проголосувати за проект можна в паперовому вигляді за адресою: Київська область, м. Обухів, вул. Малишка, 6, управління економіки (при собі мати паспорт громадянина України), або в електронному вигляді в рубриці «Громадський бюджет» ( http://initiativ.e-dem.in.ua/obukhiv/in ) на офіційному сайті міста Обухова – //obukhiv.kiev.ua/.

Голосувати можуть громадяни України, які зареєстровані та проживають на території м. Обухова та сіл Обухівської міської ради: Таценки, Ленди і мають право голосу на місцевих виборах.

Консультації щодо голосування проектів по Громадському бюджету можна буде отримати в управлінні економіки виконавчого комітету Обухівської міської ради (тел. 045 72 5-02-22).