Обухівський міський голова

Левченко Олександр Миколайович

Левченко
Олександр Миколайович

Управління ПФУ в м. Обухів
Міськрайонний центр зайнятості
ДПІ в Обухівському районі
Житлово-комунальне господарство
Обухівський РВ ГУ ДСНС України в Київській області

Посилання на офіційні сайти:

Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Кабінет міністрів України
Верховна рада України
Київська обласна державна адміністрація
Конституція України
Інвестиційний сайт Київської області

 

 

 

Громадський бюджет

Громадський бюджет на території Обухівської міської ради – це частина міського бюджету, місцева ініціатива, форма прямого волевиявлення жителів міста Обухова та сіл міської ради: Таценки, Ленди, що впроваджує інноваційні механізми залучення громадськості до розподілу коштів міського бюджету та спрямована на демократичний процес обговорення громадою окремих напрямів використання бюджетних коштів. Ведення цього механізму здійснюється для забезпечення реалізації права громадян на звернення до органів влади.

До відома Обухівської громади!!!

Програма Громадського бюджету Обухівської міської ради  – чудова можливість для мешканців громади не просто бути почутими, але й фактично зобов'язати міську владу втілити ідеї в життя.
Мешканцям міста була надана можливість самостійно визначити цілі та пріоритети громадського бюджету, підготувати проекти і подати їх на реєстрацію.
В рамках цієї Програми в червні 2018 року на території Обухівської міської ради, в районі «Скейт парк» було реалізовано ідею - проект «Ігровий комплекс для дітей «Корабель», який за результатами голосування набрав найбільшу кількість голосів від мешканців громади.


Шановні мешканці Обухівської громади!!!

На території міста Обухова та сіл міської ради: Таценки, Ленди триває впровадження Програми «Громадський бюджет». 

19 червня 2018 року відбулося засідання робочої групи з питань розробки основних положень та принципів громадського бюджету на території Обухівської міської на якому розглянуто та відібрано проекти, подані мешканцями Обухівської громади, які будуть допущені до голосування.

На засіданні робочої групи були присутні всі автори ідей- проектів.

Кожен проект був проаналізований, обговорений членами робочої групи і прийняті відповідні рішення.

Було подано 16 проектів. Детальна інформація щодо поданих проектів наведена в таблиці.

До голосування допущені 9 проектів: «Паркова скульптура для міста «Маленький принц»; «Паркова скульптура для міста «Ангели відкривають серце»; «Паркова скульптура для міста «Тріо»; «Паркова скульптура для міста «Ангел, що годує голубів»; «Побудова майданчика для пляжного волейболу»; «Реконструкція та благоустрій скверу на мікрорайоні Яблуневий»; «Спортивний майданчик вул. Київська, 146, 148»; «Обладнання тренажерного спортивного залу для занять важкою атлетикою, бодібілдингом та фітнесом у ЗОШ №1 ім. Малишка»; «Унікальний мурал (панно, малюнок, зображення) на торцях будинку (будинків) міста в національному стилі з мотивами вишиваних рушників Малишківського краю, з природничими мотивами, орнаментів Трипільської культури».  

Відібрані проекти для голосування мешканцями громади значно перевищують суму передбачену положенням, тобто 500,0 тис. гривень. За результатами голосування реалізація таких проектів буде проводитись в 2019 році при умові збільшення обсягів фінансування Програми реалізації громадського бюджету на території Обухівської міської ради на 2019 рік до 1,5 млн. гривень.

Офіційне голосування розпочнеться з 01 вересня по 15 вересня 2018 року. Проголосувати за проект можна в паперовому вигляді за адресою: Київська область, м. Обухів, вул. Малишка, 6, управління економіки (при собі мати паспорт громадянина України), або в електронному вигляді в рубриці «Громадський бюджет» ( http://initiativ.e-dem.in.ua/obukhiv/in ) на офіційному сайті міста Обухова – //obukhiv.kiev.ua/.

Голосувати можуть громадяни України, які зареєстровані та проживають на території м. Обухова та сіл Обухівської міської ради: Таценки, Ленди і мають право голосу на місцевих виборах.

Консультації щодо голосування проектів по Громадському бюджету можна буде отримати в управлінні економіки виконавчого комітету Обухівської міської ради (тел. 045 72 5-02-22).

Зведена інформація щодо поданих проектів по Громадському бюджету, які були розглянуті і запропоновані до голосування робочою групою з питань розробки основних положень та принципів громадського бюджету на території Обухівської міської ради 

Управління економіки виконавчого комітету
Обухівської міської ради 


До відома Обухівської громади!!!

Програма Громадського бюджету Обухівської міської ради – чудова можливість для мешканців громади не просто бути почутими, але й фактично зобов'язати міську владу втілити ідеї в життя. 

Мешканцям міста була надана можливість самостійно визначити цілі та пріоритети громадського бюджету, підготувати проекти і подати їх на реєстрацію.

В рамках цієї Програми в травні 2018 року на території комунальної організації «Обухівський міський спортивний комплекс ім. В.О. Мельника» було реалізовано ідею - проект «Тенісний корт в м. Обухів», який за результатами голосування набрав найбільшу кількість голосів від мешканців громади. Автор даного проекту Дубравський Леонід Валерійович.

Робоча група з питань розробки основних положень та принципів
громадського бюджету на території Обухівської міської ради


До уваги жителів міста Обухова, сіл: Таценки, Ленди!

Інформуємо, що мешканцями Обухівської громади запропоновані проекти – ідеї, реалізація яких, за результатами голосування, відбуватиметься в 2019 році на території Обухівської міської ради за рахунок коштів Громадського бюджету


п/п

Назва проекту
(вид проекту)

Автор проекту

1

Хоспіс в м. Обухів

(капітальний проект)

Томчук Катерина Миколаївна

2

Спортивний майданчик для молоді в центрі міста (капітальний проект)

Томчук Катерина Миколаївна

3

Громадська вбиральня в центрі міста (капітальний проект)

Томчук Катерина Миколаївна

4

«Палити заборонено»

(поточний проект)

Управління економіки Обухівської міської ради

5

«Контейнер для вживаних речей»

(поточний проект)

Яценко Тамара

6

Паркова скульптура для міста «Маленький принц»

(капітальний проект)

Кіянченко Сергій Петрович

7

Паркова скульптура для міста «Ангели відкривають серце»

(капітальний проект)

Кіянченко Сергій Петрович

8

Паркова скульптура для міста «Тріо»

(капітальний проект)

Кіянченко Сергій Петрович

9

Паркова скульптура для міста «Ангел, що годує голубів»

(капітальний проект)

Кіянченко Сергій Петрович

10

Побудова майданчиків для пляжного волейболу

(капітальний проект)

Брусенцов Андрій Анатолійович

11

Реконструкція та благоустрій скверу на мікрорайоні Яблуневий

(капітальний проект)

Федорченко Людмила, ГО «Інститут Розвитку Громад»

12

Спортивний майданчик вул. Київська, 146, 148.

(поточний проект)

Федорченко Людмила, ГО «Інститут Розвитку Громад»

13

Зони відпочинку на території Обухівської міської ради

(капітальний проект)

Назаренко Оксана Іванівна

14

Обладнання тренажерного спортивного залу для занять важкою атлетикою, бодібілдингом, фітнесом у ЗОШ №1 ім. А.Малишка

Устименко Олександр Вікторович

Управління економіки виконавчого комітету
Обухівської міської радиГромадський бюджет 2018

Шановні жителі м. Обухова, сіл Таценки та Ленди!!!

В 2016 році у місті Обухові вперше було впроваджено  програму «Громадський бюджет». З переліку поданих проектів-ідей в 2016 році переможцем визнано проект «Тенісний корт в м. Обухів», який планується ввести в експлуатацію в травні 2018 року. В 2017 році переможцем став проект «Ігровий комплекс для дітей «Корабель», який буде реалізуватися в 2018 році. Якщо ви бажаєте зробити наше місто сучасним та комфортним – долучайтеся до реалізації програми «Громадський бюджет 2018» та подавайте свої проекти! Можливо саме ваша ідея буде втілена в життя.

Прийом проектів та пропозицій розпочинається з 1 березня по 14 квітня 2018 року.

Свої ідеї можна подати одним з наступних способів:

-  в паперовому  вигляді  за  адресою:  м.  Обухів,  вул. Малишка, 6, управління економіки;

- електронному  вигляді  на  сайті  Обухівської  міської ради //obukhiv.kiev.ua/, в розділі «Громадський бюджет» http://initiativ.e-dem.in.ua/obukhiv/in.

Консультації можна отримати в управлінні економіки виконавчого комітету Обухівської міської ради.

Тел.: 04572 5-02-22.


Шановні мешканці Обухівської громади!!!

На території Обухівської міської ради діє програма «Громадський бюджет». Громадський бюджет – це частина міського бюджету, місцева ініціатива, форма прямого волевиявлення жителів міста Обухова та сіл міської ради: Таценки, Ленди, що впроваджує інноваційні механізми залучення громадськості до розподілу коштів міського бюджету та спрямована на демократичний процес обговорення громадою окремих напрямів використання бюджетних коштів. Громадський бюджет надає можливість кожному мешканцю міста брати участь в прийнятті рішень стосовно призначення частини коштів з міського бюджету.

Обухівська міська рада пропонує жителям міста долучитись до вирішення проблем, покращити своє місто та безпосередньо взяти участь в розподілі частини бюджету – так званого громадського бюджету. Для цього необхідно подати проект, заповнивши бланк-заяву проекту, реалізація якого відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету.

Відповідно до Програми, проекти реалізовуватимуться у 2019 році. Обсяг коштів громадського бюджету на території Обухівської міської ради у 2018 році становить 500,0 тис. грн., з розподілом 60:40 відсотків (відповідно: 300,0 тис. грн. та 200 тис. грн.) між капітальними та поточними видатками з урахуванням норм Положення. 

Прийом проектів для участі в Програмі розпочинається з 1 березня 2018 року і буде тривати до 15 квітня 2018 року.

Усі подані до міської ради проекти буде опрацьовувати Робоча група у відповідності до вимог Програми.

Проекти, які отримають позитивну оцінку, будуть висвітлені для голосування на офіційному сайті міської ради в розділі «Громадський бюджет» та паперовому вигляді або у спеціально визначених пунктах для голосування шляхом заповнення друкованої версії бланку для голосування. Кожен мешканець міста Обухова зможе проголосувати за проект який йому сподобається найбільше, зручним для себе способом.

Проекти-переможці, які підтримають більшість мешканців міста, будуть реалізовані за рахунок коштів Громадського бюджету у 2019 році.

Реалізацією усіх заходів будуть займатись відповідні управління та відділи виконавчого комітету міської ради. А автори проектів-переможців зможуть на будь-якому етапі контролювати хід виконання заходів.


До уваги жителів міста!
Інформація щодо результатів голосування по проектах
Громадського бюджету на території Обухівської міської ради

 

 

Назва проекту

(вид проекту)

Автор проекту

Кількість набраних голосів

1

Ігровий комплекс для дітей «Корабель» (капітальний ремонт)

Вяхірєв Максим Олегович

10

 

   Робоча група «Громадського бюджету» 


Шановні мешканці Обухівської громади!!!

На території міста Обухова та сіл міської ради: Таценки, Ленди триває реалізація Громадського бюджету.

22 червня 2017 року в приміщенні Обухівської міської ради відбулося засідання робочої групи з питань розробки основних положень та принципів громадського бюджету на території Обухівської міської ради та запропонованих проектів до голосування.

На засіданні розглянуто 4 проекти подані мешканцями міста, а саме: спортивний майданчик для підлітків – Скейтпарк «Ок-парк», ігровий комплекс для дітей «Корабель», встановлення антипаркувальних шарів з пресованого бетону на зеленій зоні тротуару по вул. Каштановій міста Обухова (від м-ну Лікарня до м-ну Сосновий), придбання обладнання для здійснення онлайн-трансляції засідань постійних комісій Обухівської міської ради.

Кожний проект був проаналізований, обговорений членами робочої групи і прийняті відповідні рішення.

До голосування робочою групою допущений проект Ігровий комплекс для дітей «Корабель».

Офіційне голосування розпочнеться з 01 вересня по 15 вересня 2017 року. Проголосувати за проект можна в паперовому вигляді за адресою: Київська область, м. Обухів, вул. Малишка, 6, управління економіки (при собі мати паспорт громадянина України), або в електронному вигляді в рубриці «Громадський бюджет» ( http://initiativ.e-dem.in.ua/obukhiv/in ) на офіційному сайті міста Обухова – //obukhiv.kiev.ua/.

Голосувати можуть громадяни України, які зареєстровані та проживають на території м. Обухова та сіл Обухівської міської ради: Таценки, Ленди і мають право голосу на місцевих виборах.

Консультації щодо голосування проектів по Громадському бюджету можна буде отримати в управлінні економіки виконавчого комітету Обухівської міської ради (тел. 045 72 5-02-22).