Обухівський міський голова

Левченко Олександр Миколайович

Левченко
Олександр Миколайович

Управління ПФУ в м. Обухів
Міськрайонний центр зайнятості
ДПІ в Обухівському районі
Житлово-комунальне господарство
Обухівський РВ ГУ ДСНС України в Київській області

Посилання на офіційні сайти:

Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Кабінет міністрів України
Верховна рада України
Київська обласна державна адміністрація
Конституція України
Інвестиційний сайт Київської області

 

 

 


Мери за економічне зростання

ІНІЦІАТИВА «МЕРИ ЗА ЕКОНОМІЧНЕ ЗРОСТАННЯ»

В січні 2018 року Обухівська міська рада прийняла рішення про приєднання до ініціативи Європейської Союзу «Мери за економічне зростання» і уповноважила міського голову від імені територіальної громади міста підписати заявку на участь в Ініціативі «Мери за економічне зростання».

На даний час розпочата робота щодо розробки першої частини Плану місцевого економічного розвитку Обухівської територіальної громади в рамках ініціативи ЄС «Мери за економічне зростання».

У четвер 21 червня 2018 року у приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради відбулось чергове засідання Комітету з розробки Плану місцевого економічного розвитку Обухівської громади в рамках ініціативи ЄС «Мери за економічне зростання, на якому розглядались  наступні питання: 

- Створення редакційної групи з розробки Плану місцевого економічного розвитку Обухівської громади в рамках ініціативи ЄС «Мери за економічне зростання».

- Аналіз структури місцевої економіки та аналіз тематичних блоків. 

- Аналіз внутрішніх факторів: сильні та слабкі сторони; зовнішніх  факторів: можливості та загрози (SWOT – аналіз).

Зазначений План повинен зосереджуватись на сталому зростанні економіки шляхом підтримки органів самоврядування на місцевому рівні, організації співпраці бізнес-секторів та громадського суспільства, для посилення міського економічного зростання, розвитку та створенню робочих місць. 

До розробки Плану можуть долучитися всі бажаючі суб’єкти господарювання та громадкість. 

Пропозиції, ідеї,  напрацювання можна надавати до 15 липня 2018 року до управління економіки виконавчого комітету міської ради.

За отриманням детальної інформації щодо розробки Плану можна звертатися до управління економіки виконавчого комітету міської ради в телефонному режимі: (04572)5-02-22; електронному: ekonom_obuchivmeria@ukr.net та за адресою: м. Обухів, вул. Малишка, 6.

Управління економіки виконавчого комітету