Обухівський міський голова

Левченко Олександр Миколайович

Левченко
Олександр Миколайович

Управління ПФУ в м. Обухів
Міськрайонний центр зайнятості
ДПІ в Обухівському районі
Житлово-комунальне господарство
Обухівський РВ ГУ ДСНС України в Київській області

Посилання на офіційні сайти:

Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Кабінет міністрів України
Верховна рада України
Київська обласна державна адміністрація
Конституція України
Інвестиційний сайт Київської області

 

 

 


Мери за економічне зростання

ІНІЦІАТИВА ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ «МЕРИ ЗА ЕКОНОМІЧНЕ ЗРОСТАННЯ»

В січні 2018 року Обухівська міська рада прийняла рішення про приєднання до ініціативи Європейської Союзу «Мери за економічне зростання» і уповноважила міського голову від імені територіальної громади міста підписати заявку на участь в Ініціативі «Мери за економічне зростання».

На даний час завершена робота щодо розробки Плану місцевого економічного розвитку Обухівської територіальної громади в рамках ініціативи ЄС «Мери за економічне зростання».

У вівторок 31 липня 2018 року у приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради відбулось спільне засідання Координаційної ради з питань розвитку підприємництва при виконавчому комітеті Обухівської міської ради та Комітету з розробки Плану місцевого економічного розвитку Обухівської громади в рамках ініціативи ЄС «Мери за економічне зростання, на якому пройшло обговорення Плану місцевого економічного розвитку Обухівської територіальної громади в рамках ініціативи ЄС «Мери за економічне зростання».

Обговоренню підлягали такі питання, як:  

Розробка бачення, стратегічних цілей.

Розробка плану заходів в рамках ініціативи ЄС «Мери за економічне зростання».

Реалізація та моніторинг плану місцевого економічного розвитку Обухівської громади.

Була проведена презентація Плану в цілому. 

Визначено, що Обухів – європейське місто, з конкурентною економікою та потужним інвестиційним потенціалом. Місто буде використовувати свій промисловий потенціал для сталого економічного розвитку; розбудовувати туристично привабливе середовище; стимулювати розвиток інноваційних технологій; залучення інвестицій.

Щоб досягти сформованого бачення були сформовані наступні основні цілі:

1. Збереження темпів росту ВВП в усіх галузях економіки муніципалітету.

З цією метою передбачається у 2019 - 2020 роках здійснити заходи, які базуватимуться на розширенні внутрішнього споживчого та інвестиційного попиту, зміцненні конкурентоспроможності економіки, підвищенні ефективності використання виробничих ресурсів та науково-технологічного потенціалу. 

2. Розвиток туристичного потенціалу муніципалітету.

Місто Обухів, це місто Малишкового краю з гарними традиціями, культурною спадщиною, природними ресурсами, що може приваблювати туристів і розвивати муніципалітет. І це може бути хорошим джерелом прибутку для громади. Громада має великий, але на жаль, не реалізований туристичний потенціал. Серед заходів для реалізації цієї цілі необхідно протягом 2019 -2020 років покращити інфраструктуру, створюючи привабливі місця; для використання культурної спадщини налагодити процеси, які б сприяли креативному економічному розвитку міста. 

3. Створення сприятливого інвестиційного середовища шляхом підтримки розвитку інформаційних технологій.  

План місцевого економічного розвитку громади передбачає, що протягом 2019 – 2020 років першочергову увагу слід звернути на здійснення заходів щодо:

- створення позитивного інвестиційного іміджу громади та його популяризація серед потенційних інвесторів;

- створення сприятливих умов для ведення бізнесу та інвестування капіталу в економіку громади  суб’єктами господарювання всіх форм власності:

- стимулювання розвитку інвестиційної діяльності та зростання ділової активності;

- розповсюдження інформації про економічний та інвестиційний потенціал муніципалітету.

Зазначений План зосереджуватиметься на сталому зростанні економіки шляхом підтримки органів самоврядування на місцевому рівні, організації співпраці бізнес-секторів та громадського суспільства, для посилення міського економічного зростання, розвитку та створенню робочих місць. 

Управління економіки виконавчого комітету міської ради


ІНІЦІАТИВА «МЕРИ ЗА ЕКОНОМІЧНЕ ЗРОСТАННЯ»

В січні 2018 року Обухівська міська рада прийняла рішення про приєднання до ініціативи Європейської Союзу «Мери за економічне зростання» і уповноважила міського голову від імені територіальної громади міста підписати заявку на участь в Ініціативі «Мери за економічне зростання».

На даний час розпочата робота щодо розробки першої частини Плану місцевого економічного розвитку Обухівської територіальної громади в рамках ініціативи ЄС «Мери за економічне зростання».

У четвер 21 червня 2018 року у приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради відбулось чергове засідання Комітету з розробки Плану місцевого економічного розвитку Обухівської громади в рамках ініціативи ЄС «Мери за економічне зростання, на якому розглядались  наступні питання: 

- Створення редакційної групи з розробки Плану місцевого економічного розвитку Обухівської громади в рамках ініціативи ЄС «Мери за економічне зростання».

- Аналіз структури місцевої економіки та аналіз тематичних блоків. 

- Аналіз внутрішніх факторів: сильні та слабкі сторони; зовнішніх  факторів: можливості та загрози (SWOT – аналіз).

Зазначений План повинен зосереджуватись на сталому зростанні економіки шляхом підтримки органів самоврядування на місцевому рівні, організації співпраці бізнес-секторів та громадського суспільства, для посилення міського економічного зростання, розвитку та створенню робочих місць. 

До розробки Плану можуть долучитися всі бажаючі суб’єкти господарювання та громадкість. 

Пропозиції, ідеї,  напрацювання можна надавати до 15 липня 2018 року до управління економіки виконавчого комітету міської ради.

За отриманням детальної інформації щодо розробки Плану можна звертатися до управління економіки виконавчого комітету міської ради в телефонному режимі: (04572)5-02-22; електронному: ekonom_obuchivmeria@ukr.net та за адресою: м. Обухів, вул. Малишка, 6.

Управління економіки виконавчого комітету