Обухівський міський голова

Левченко Олександр Миколайович

Левченко
Олександр Миколайович








Управління ПФУ в м. Обухів
Міськрайонний центр зайнятості
ДПІ в Обухівському районі
Житлово-комунальне господарство
Обухівське міськрайонне управління юстиції
Обухівський РВ ГУ ДСНС України в Київській області

Посилання на офіційні сайти:

Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Кабінет міністрів України
Верховна рада України
Київська обласна державна адміністрація
Конституція України
Інвестиційний сайт Київської області

Зворотній зв'язок
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

 

депутатський корпус

Р І Ш Е Н Н Я № 2-1-УІІ від 14.11.2015 року "Про  повноваження депутатів Обухівської міської ради сьомого скликання"

Р І Ш Е Н Н Я № 6-1-VIІ від 14.11.2015 року  "Про утворення постійних комісій Обухівської міської ради сьомого  скликання, визначення їх переліку та кількісного складу"

Р І Ш Е Н Н Я №7-1-VIІ від 14.11.2015 року "Про обрання персонального складу   постійних комісій Обухівської міської ради сьомого  скликання,  та обрання голів постійних комісій"

Межі округів (територій), які закріплюються за депутатами Обухівської міської ради сьомого скликання 



Список депутатів

Обухівської міської ради сьомого скликання


 

П.І.П.

Членство у фракціях та 
депутатських групах

Межі округів, які закріплюються
  за депутатами

Графіки прийому

Адреси приймалень

Участь у постійних комісіях

 1

Анцупова Лідія Яківна

067-401-59-76

Обухівська міська організація політичної партії "Сила Людей"

вулиці: Виноградна, Зелений Гай, Ковалевської, Кринична, Дружби,Зоряна, Черняхівського, Петра Невгада, Київська №60, 62
провулок: Заводський


Заступник голови комісії з питань регулювання земельних відносин, екології та охорони навколишнього природного середовища

 2

Воробець Валерій Іванович

067-664-44-06

Обухівська міська організація Всеукраїнського об’єднання "Свобода"

вулиця: Київська - 166, 176 А, 178



Член комісії з питань планування, бюджету та фінансів

 3

Вяхірєв Максим Олегович

098-012-32-30

Обухівська міська організація політичної партії «Наш край»

вулиця: Миру, 1, 5, 13



Член комісії з питань планування, бюджету та фінансів

 4

Геля Віктор Михейович

097-498-30-04

Обухівська міська організація Радикальної партії Олега Ляшка

вулиця: Каштанова – 22- 28

м-н: Стожари



Член комісії з питань соціального захисту населення, освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту та з питань зв’язків з політичними партіями, громадськими організаціями і об’єднаннями громадян

 5

Геращенко Володимир Миколайович

067-267-60-70,

5 – 15 – 93

Обухівська міська організація партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"

вулиці: Жуковського, Загребля, Київська – 158, 174, 180

Пн.-Пт.:

10.00 – 16.00

(зустріч із депутатом за попередньою домовленістю)

м. Обухів, вул. Київська, буд. 12 (РБК),

2-й поверх

Голова комісії з питань соціально-економічного розвитку комунального господарства та управління комунальною власністю громади.

6

Грищенок Наталія Володимирівна

095-355-00-46

Обухівська міська організація Політичної партії "Об’єднання "Самопоміч"

вулиці: Лермонтова: 1-28 (крім №2), Піщана,

село: Таценки



Член комісії з питань соціального захисту населення, освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту та з питань зв’язків з

політичними партіями, громадськими організаціями і об’єднаннями громадян

 7

Гут Віталій Володимирович

097-556-06-64

Обухівська міська організація Всеукраїнського об’єднання "Свобода"

вулиці: Київська – 109

Каштанова – 7-А, 7-Б, 7-В, 9

Б. Хмельницького



Член комісії з питань соціального захисту населення, освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту та з питань зв’язків з політичними партіями, громадськими організаціями і об’єднаннями громадян

 8

Давітідзе Паата Гурамович

067-773-34-49

Обухівська міська організація Політичної партії "Об’єднання "Самопоміч"

вулиці: Київська - 154, 156

Лермонтова, 2



Член  комісії з питань Регламенту, депутатської діяльності та етики, законності та правопорядку

  9

Дерев’янко Анна Василівна

067-548-60-58

Обухівська міська організація Політичної партії "Об’єднання "Самопоміч"

вулиця: Каштанова - 14, 16

м-н: Сосновий, 2, 3



Член комісії з питань соціально економічного розвитку комунального господарства та управління комунальною власністю громади.

 10

Зборовська Олена Вікторівна

063-920-40-85

Обухівська міська організація політичної партії «Наш край»

вулиці: Джамбула, Вербова, Осипенко, Козацький Шлях : з № 66 по № 116 включно, з № 71 по № 129 включно, Пасічна, Солов’їна, Садова Шкільна, Яровівська
провулки: Пасічний, Полянський
ж/м: Полянський – 1, 2

Четвер,

8.00- 12.00

м-н Петровський, приміщення контори ПАТ «Обухівське», 2 поверх

Секретар  комісії з питань Регламенту, депутатської діяльності та етики, законності та правопорядку

 11

Зус Оксана Петрівна

066-429-81-00

Обухівська міська організація Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина"

вулиця: Каштанова – 2-А, 2, 4 к. І, ІІ



Член комісії з питань регулювання земельних відносин, екології охорони навколишнього природного середовища

 12

Іщенко Вікторія Вікторівна

097-311-97-55

Обухівська міська організація політичної партії «Наш край»

вулиці: Лугова, Мічуріна, Козацький Шлях  з № 1 – по № 69 включно, з № 2 по № 64 включно, Волошкова, Пушкіна, 9-го Травня
провулки: Мічуріна, Затишний, Травневий


Член комісії з питань соціально економічного розвитку комунального господарства та управління комунальною власністю громади.

13

Іщенко Ольга Миколаївна

050-410-44-04

Обухівська міська організація Всеукраїнського об’єднання "Свобода"

вулиці: Гоголя, Жовтнева, Жеваги, Зінченка, Незалежності, Шпаківка



Член комісії з питань регулювання земельних відносин, екології охорони навколишнього природного середовища

 14

Кабанець Сергій  Васильович

067-375-16-41

5 – 15 – 93

Обухівська міська організація партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"

вулиці: Гайдамацька, Шевченка, Петрусенко, ж/м Ковалевської, Зарічна, Драна Гора,  Київська - 110

провулки: Польовий, Піонерський

Пн.-Пт.:

10.00 – 16.00

(зустріч із депутатом за попередньою домовленістю)

м. Обухів, вул. Київська, буд. 12 (РБК),

2-й поверх

Член  комісії з питань Регламенту, депутатської діяльності та етики, законності та правопорядку

 15

Карамаш Микола  Миколайович

067-763-99-96

Обухівська міська організація політичної партії "Сила Людей"

вулиці: Робоча з № 1 по № 53 включно, з № 2 по № 48 включно, 8-го Березня, І. Франка, Київська з № 1 по № 7 включно, з № 2 по № 40 включно, К. Краськова

м-н : Сонячний



Член комісії з питань планування, бюджету та фінансів

 16

Кіянченко Анатолій Михайлович

050-330-40-64

Обухівська міська організація політичної партії "Сила Людей"

вулиці: Малишка, Молодіжна, Профінтерна, В. Чаплінського, Тельмана, Буканова

провулки: Малишківський, Партизанський



Член комісії з питань соціально економічного розвитку комунального господарства та управління комунальною власністю громади.

 17

Клочко Сергій Миколайович

050-506-56-31

Обухівська міська організація політичної партії «Наш край»

вулиця: Миру, 16/1, 16/2, 16, 17




 18

Литовченко Петро Володимирович

067-225-14-95

Обухівська міська організація Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина"

вулиця: Київська 176, 168, 170, 172



Член комісії з питань соціально економічного розвитку комунального господарства та управління комунальною власністю громади.

 19

Лук’яненко Олександр Іванович

098-500-40-00

Обухівська міська організація Політичної партії "Об’єднання "Самопоміч"

вулиця: Київська - 146, 148, 150



Член комісії з питань регулювання земельних відносин, екології охорони навколишнього природного середовища

 20

Малишев Віктор Олександрович

067-445-88-48

5 – 15 – 93

Обухівська міська організація партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"

вулиці: 40-річчя Перемоги 

провулок: Київський

ж/м: Підгірний

м-н: Петровський з № 1 по № 11 включно

Пн.-Пт.:

10.00 – 16.00

(зустріч із депутатом за попередньою домовленістю)

м. Обухів, вул. Київська, буд. 12 (РБК),

2-й поверх

Член комісії з питань регулювання земельних відносин, екології охорони навколишнього природного середовища

 21

Мельник Наталія Миколаївна

096-119-11-00

Обухівська міська організація "Українське об’єднання патріотів  - Укроп"

вулиці: Київська з №№ 9 по № 105-А включно, з № 42 по № 140 включно (крім №№ 110, 60, 62)



Член комісії з питань регулювання земельних відносин, екології охорони навколишнього природного середовища

 22

Мишко Богдан Аркадійович

050-737-08-11

Обухівська міська організація Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина"

вулиця: Київська 121, 123



Член комісії з питань соціального захисту населення, освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту та з питань зв’язків з політичними партіями, громадськими організаціями і об’єднаннями громадян

 23

Мількевич Олександр Святославович

067-403-35-37

Обухівська міська організація "Українське об’єднання патріотів  - Укроп"

вулиця: Київська, 115



Член комісії з питань соціально економічного розвитку комунального господарства та управління комунальною власністю громади.

 24

Мостипанюк Юрій Юрійович

067-277-19-99

Обухівська міська організація партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"

вулиця: Миру 2, 7, 8



Член комісії з питань соціального захисту населення, освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту та з питань зв’язків з політичними партіями, громадськими організаціями і об’єднаннями громадян

 25

Музичко Сергій Олексійович

091-114-14-06

Обухівська міська організація політичної партії «Наш край»

вулиці: 8-го Листопада, Дзюбівка, Польок, Крупської, Лесі Українки

провулок: Листопадовий

ж/м: Вікторія 



Член комісії з питань соціального захисту населення, освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту та з питань зв’язків з політичними партіями, громадськими організаціями і об’єднаннями громадян

26

Нестеров Денис Юрійович

063-455-11-36

Припинення повноважень рішенням Обухівської міської ради № 379-18-7 від 26.01.2017

вулиця: Миру, 9



Голова  комісії з питань Регламенту, депутатської діяльності та етики, законності та правопорядку

 27

Паєнко Олена Василівна

067-230-70-52

Обухівська міська організація політичної партії "Сила Людей"

вулиця: Каштанова – 30- 42

ж/м:Лукавиця



Голова комісії з питань соціального захисту населення, освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту та з питань зв’язків з політичними партіями, громадськими організаціями і об’єднаннями громадян

 28

Пацурина Григорій Петрович

050410-02-65

Обухівська міська організація політичної партії «Наш край»

м-н: Петровський з № 12 по № 29 включно

село Ленди



Член комісії з питань регулювання земельних відносин, екології охорони навколишнього природного середовища

 29

Підтілок Микола Петрович

067-788-55-16

Обухівська міська організація політичної партії «Наш край»

вулиці: Будьонного, Ватутіна, Калініна, Матросова, П. Мирного, Першотравнева, Робоча з № 50 і до кінця з № 55 до кінця

провулок: Парковий

ж/м: Будівельник



Голова комісії з питань планування, бюджету та фінансів

 

30

Процун Світлана Миколаївна

096-249-39-33

Обухівська міська організація партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"

вулиця: Київська - 111, 113

м-н: Сосновий, 1



Член комісії з питань планування, бюджету та фінансів

 31

Сатко Олександр  Васильович

067-983-82-84

Обухівська міська організація політичної партії «Наш край»

вулиця: Миру 10, 11, Обухівпромбуд



Член  комісії з питань Регламенту, депутатської діяльності та етики, законності та правопорядку

32

Строгий Дмитро Петрович

067-442-30-43

Обухівська міська організація Радикальної партії Олега Ляшка

вулиця: Київська – 162-А, 162-Б, 164



Член комісії з питань планування, бюджету та фінансів

33

Ульяніч Аліна Олександрівна

067-662-11-01

Обухівська міська організація Політичної партії "Об’єднання "Самопоміч"

вулиця: Миру 17-а, 14-а, 14



Член комісії з питань планування, бюджету та фінансів

 34

Яцун  Богдан  Іванович

093-057-40-76

Обухівська міська організація Всеукраїнського об’єднання "Свобода"

вулиці: Каштанова, 11, 13, 15

Лермонтова, 2



Член комісії з питань соціально економічного розвитку комунального господарства та управління комунальною власністю громади.







Межі округів (територій), які закріплюються за депутатами Обухівської міської ради сьомого скликання 

№ округу

Прізвище, імя по батькові

межі округу (території), що закріплюється

№ телефону

1.

Мостипанюк Юрій Юрійович

вулиця: Миру 2, 7, 8

067-277-19-99

stepan31@ukr.net

2.

Сатко Олександр Васильович

вулиця: Миру 10, 11, Обухівпромбуд

067-983-82-84

onuhovupsk@mail.ru

3.

Ульяніч Аліна Олександрівна

вулиця: Миру 17-а, 14-а, 14

067-662-11-01

aallinna@hotmail.com

4.

Мількевич Олександр Святославович

вулиця: Київська, 115

067-403-35-37

5.

Клочко Сергій Миколайович

вулиця: Миру, 16/1, 16/2, 16, 17

050-506-56-31

klochko_sm@ukr.net

6.

Мишко Богдан Аркадійович

вулиця: Київська 121, 123

050-737-08-11

ajaaax@ukr.net

7.

Нестеров Денис Юрійович





8.

Вяхірєв Максим Олегович

вулиця: Миру, 1, 5, 13

098-012-32-30

vkb_2014@ukr.net

9.

Геращенко Володимир Миколайович

вулиці: Жуковського, Загребля, Київська – 158, 174, 180

067-267-60-70

arnikol2@ukr.net

10.

Воробець Валерій Іванович  

вулиця: Київська - 166, 176 А, 178

067-664-44-06

v-vorobets@ukr.net

11.

Литовченко Петро Володимирович

вулиця: Київська 176, 168, 170, 172

067-225-14-95

litov_pv@Energiya.kiev.ua

12.

Строгий Дмитро Петрович

вулиця: Київська – 162-А, 162-Б, 164

067-442-30-43

SDP1957@ukr/net

13.

Грищенок Наталія Володимирівна

вулиці: Лермонтова: 1-28 (крім №2), Піщана,

село: Таценки

095-355-00-46

Lebednv1960@mail.ru

14.

Зус Оксана Петрівна

вулиця: Каштанова – 2-А, 2, 4 к. І, ІІ

066-429-81-00

obuhiv2011@ukr.net

15.

Лукяненко Олександр Іванович

вулиця: Київська - 146, 148, 150

098-500-40-00

obukhovtrans@mail.ru

16.

Давітідзе Паата Гурамович

вулиці: Київська - 154, 156

Лермонтова, 2

067-773-34-49

paatagori@mail.ru

17.

Деревянко Анна Василівна

вулиця: Каштанова - 14, 16

м-н: Сосновий, 2, 3

067-548-60-58

osbb-kashtanove2007@ukr.net

18.

Процун Світлана Миколаївна

вулиця: Київська - 111, 113

м-н: Сосновий, 1

096-249-39-33

imelan@rambler.ru

19.

Гут Віталій Володимирович

вулиці: Київська – 109

Каштанова – 7-А, 7-Б, 7-В, 9

Б. Хмельницького

097-556-06-64

777gut@gmail.com

20.

Яцун Богдан Іванович

вулиці: Каштанова, 11, 13, 15

 

093-057-40-76

b.yatsun@gmail.com

21.

Геля Віктор Міхейович

вулиця: Каштанова – 22- 28

м-н: Стожари

097-498-30-04

uvputos@meta.ua

22.

Паєнко Олена Василівна

вулиця: Каштанова – 30- 42

ж/м:Лукавиця

067-230-70-52

inbud2007@ukrnet

23.

Кабанець Сергій Васильович

вулиці: Гайдамацька, Шевченка, Петрусенко, ж/м Ковалевської, Зарічна, Драна Гора,  Київська - 110

провулки: Польовий, Піонерський

067-375-16-41

s_dream@ukrnet

24.

Анцупова Лідія Яківна

вулиці: Виноградна, Зелений Гай, Ковалевської, Кринична, Радгоспна, Терешкової, Черняхівського, Петра Невгада, Київська №60, 62

провулок: Заводський

067-401-59-76

antsupova@iua

 

25.

Мельник Наталія Миколаївна

вулиці: Київська з №№ 9 по № 105-А включно, з № 42 по № 140 включно (крім №№ 110, 60, 62)

096-119-11-00

26.

Кіянченко Анатолій Михайлович

вулиці: Малишка, Молодіжна, Профінтерна, В. Чаплінського, Тельмана, Буканова

провулки: Малишківський, Партизанський

050-330-40-64

rika_ltd@ukr.net

27.

Карамаш Микола Миколайович

вулиці: Робоча з № 1 по № 53 включно, з № 2 по № 48 включно, 8-го Березня, І. Франка, Київська з № 1 по № 7 включно, з № 2 по № 40 включно, К. Краськова

м-н : Сонячний

067-763-99-96

oigresl1212@gmail.com

28.

Музичко Сергій Олексійович

вулиці: 8-го Листопада, Дзюбівка, Польок, Крупської, Лесі Українки

провулок: Листопадовий

ж/м: Вікторія 

091-114-14-06

smuzichko@ukr.net

29.

Підтілок Микола Петрович

вулиці: Будьонного, Ватутіна, Калініна, Матросова, П. Мирного, Першотравнева, Робоча з № 50 і до кінця з № 55 до кінця

провулок: Парковий

ж/м: Будівельник

067-788-55-16

euromontag@ukr.net

30.

Іщенко Вікторія Вікторівна

вулиці: Лугова, Мічуріна, П. Комуни з № 1 – по № 69 включно, з № 2 по № 64 включно, Петровського, Пушкіна, 9-го Травня

провулки: Мічуріна, Петровського, Травневий

097-311-97-55

vita-v83@mail.ru

31.

Іщенко Ольга Миколаївна

вулиці: Гоголя, Жовтнева, Жеваги, Зінченка, Незалежності, Шпаківка

050-410-44-04

olgaaval@ukr.net

32.

Зборовська Олена Вікторівна

вулиці: Джамбула, Колгоспна, Осипенко, Паризької Комуни: з № 66 по № 116 включно, з № 71 по № 129 включно, Пасічна Раскової, Садова Шкільна, Яровівська

провулки: Пасічний, Полянський

ж/м: Полянський – 1, 2

 

063-920-40-85

 

33.

Малишев Віктор Олександрович

вулиці: 40-річчя Перемоги 

провулок: Київський

ж/м: Підгірний

м-н: Петровський з № 1 по № 11 включно

067-445-88-48

piston@ukr.net

34.

Пацурина Григорій Петрович

м-н: Петровський з № 12 по № 29 включно

село Ленди

050410-02-65