Обухівський міський голова

Левченко Олександр Миколайович

Левченко
Олександр Миколайович

Управління ПФУ в м. Обухів
Міськрайонний центр зайнятості
ДПІ в Обухівському районі
Житлово-комунальне господарство
Обухівський РВ ГУ ДСНС України в Київській області

Посилання на офіційні сайти:

Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Кабінет міністрів України
Верховна рада України
Київська обласна державна адміністрація
Конституція України
Інвестиційний сайт Київської області

 

 

 

55 річниця заснування Обухівського РЕСу

  Ми не можемо уявити свого життя без світла. Приходимо додому ввечері й автоматично шукаємо у вітальні на стіні вмикач. Натискаємо, і аж потім починаємо знімати верхній одяг. І, напевно, мало хто замислюється над тим, як раніше жили люди без світла, як палили свічки. В нашому місті світло з’явилося відносно недавно, а саме 55 років тому. Бабусі та дідусі ще переповідають своїм онукам, як читали при свічці та як чекали світанку.
  З нагоди відзначення 55 річниці створення  Обухівського РЕСу  (а нині Обухівського РП) до свого колишнього місця роботи завітали ті, хто колись будував лінії електропередач, встановлював підстанції: Кириченко Олексій Дмитрович, Батурський Борис Андрійович, Михальчишин Микола Андрійович, Литвинюк Валентин Романович, Квашенко Микола Олександрович, Семененко Володимир Григорович, Чирикал Галина Денисівна, Марківа Тамара Миколаївна, Луцько Софія Іванівна, Півненко Михайло Петрович, Луцько Олександр Олександрович, Довбиш Микола Васильович,Тимченко Людмила Пантилеєвна, Ващук Галина Вікторівна, Довбиш Тетяна Іванівна, Іванова Тетяна Іванівна, Влощенко Василь Антонович, Яновський Вітор Васильович, всі вони колись були інженерно-технічними працівниками. Також на заході були й ті, хто працює нині. Їх на гостину запросив теперішній начальник підрозділу Олександр Борисович Кибець. Звернувшись до присутніх із вітальним словом, він побажав усім міцного здоров’я, довгих років життя, а також подякував за високий професіоналізм у сфері енергетики. Після цього переглянули фільм про те,  як розвивався тоді ще Обухівський РЕС, і як тепер функціонує Обухівське РП. Усі з захопленням споглядали екран і посміхалися, згадуючи свою молодість та робочі моменти.
   Пригадали й керівників цієї структури. Першим начальником Обухівського РП був Степан Терентійович Лисенко, на посаді пробув 11 років (1960–1971), потім йому на зміну прийшов Валентин Романович Литвинюк, який найдовше з усіх керівників очолював крісло начальника – 30 років. У 2001 році цю посаду обійняв Микола Олександрович Квашенко, а нині вдало керує енергетичними процесами у нашому місті Олександр Борисович Кибець.
   Працівники Обухівського РП отримали грамоти за майстерність та відповідальне ставлення до роботи. До речі, в залі був чоловік, якого можна віднести й до пенсіонерів РЕСУ, і до працівників Обухівського РП. Михайло Гаврилович Попок прийшов працювати майстром ще в 1972 році, на цій посаді працює й дотепер. Його, безсумнівно, можна назвати найдосвідченішим енергетиком Обухова.
   Про офіціоз поговорили. Тепер трішки душевних розповідей. Мій дідусь – колишній працівник вище згаданої структури, пропрацював там 18 років, спочатку був майстром по транспорту, потім механікам. Коли його запросили на зустріч, дуже зрадів. Згадував, як раніше вони працювали, були, немов велика дружня родина. Влітку разом із сім’ями їздили відпочивати. «І де ми тільки не були: на Дніпрі м’ясо смажили, і в Одесі відпочивали», – з посмішкою згадує мій дід Міша. «На роботу ми йшли, як на свято. Були такими дружніми. І покумалися багато з нас. І дотепер спілкуємося часто. Коли випадково зустрічаємося на вулиці, згадуємо молодість і роки спільної роботи. Всім би таких колег», – наостанок додав він.
   Редакція газети «Обухівські вісті» бажає всім енергетикам Обухівського РП наснаги, успіхів у роботі, працюючих ліній, менше ремонтних робіт. Нехай обухівці завжди вам будуть вдячні, адже це ви даруєте нам світло.

                                                                                 Ольга ТОВМАЧ