Обухівський міський голова

Левченко Олександр Миколайович

Левченко
Олександр Миколайович

Управління ПФУ в м. Обухів
Міськрайонний центр зайнятості
ДПІ в Обухівському районі
Житлово-комунальне господарство
Обухівський РВ ГУ ДСНС України в Київській області

Посилання на офіційні сайти:

Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Кабінет міністрів України
Верховна рада України
Київська обласна державна адміністрація
Конституція України
Інвестиційний сайт Київської області

 

 

 

До нового навчального року залишилося менше місяця

    А це говорить не лише про те, що батьки мають забезпечити усім необхідним дітей, це також говорить, що самі навчальні заклади повинні бути у належному стані. З цим, на щастя, в Обухові все гаразд.  А все тому що Обухівською міською радою, на чолі з Олександром Левченко, було вчасно проведено поточні та капітальні ремонти приміщень закладів освіти. Безумовно без залучення спонсорських та батьківських коштів не обійшлося, і це добре що всі розуміють важку економічну ситуацію та відгукуються на пропозицію допомогти.  І це немалі внески, позабюджетних коштів вийшло – 699487 грн. Ці гроші були виділені на поточні ремонти, на капітальні ж пішло 6 млн. 333 тис. 800 грн. Аби всі зрозуміли, на що йдуть такі суми, ми вирішили  розкласти все по полицях.
   Отож, на ремонт Дитячої спортивно-юнацької школи – 1 млн. 150 тис. грн. За цю суму відремонтували стелю, покрівлю, замінили вікна, утеплили фасади басейну та гімнастичної зали. Також капітального ремонту зазнали приміщення та інженерні комунікації басейну СЗОШ №5, на що пішло із бюджету 980 тис. грн. Трохи менше на утеплення ДНЗ «Світлячок», ремонт покрівлі та фасадної частини, а саме 795 тис. грн.. У «Веселці» відремонтували приміщення двох груп «Струмочок» та «Калинка» - 412 тис. 500 грн. У дитячому садочку «Рушничок» ремонту зазнав харчоблок – це 380 тис. грн., була проведена реконструкція системи опалення та гарячого водопостачання на 430 тис. грн. У ДНЗ «Дударик» на ремонт вхідної групи та ремонт інженерних комунікацій витрачено 590 тис. грн. Окрім садочків ремонту зазнали і школи – у ЗОШ №4 замінили вікна та відремонтували відкоси на 550 тис. грн.., у ЗОШ №3 – ремонт огорожі на 55 тис. грн..
   Окрім усього переліченого було встановлено спортивні майданчики та закуплено все необхідне для навчальних закладів – меблі, морозильна камера, електроплита.
   І хоча до першого вересня вже майже все готове, проводяться підготовчі заходи до осінньо-зимового періоду – виділені кошти на теплолічильники для ДНЗ «Світлячок» та «Пролісок», створені комісії з перевірки готовності теплового господарства до роботи в опалювальний період.
   Як бачимо, у нашому місті все чітко за планом, отож заклади освіти готові відкрити двері новому навчальному року.