Обухівський міський голова

Левченко Олександр Миколайович

Левченко
Олександр Миколайович

Управління ПФУ в м. Обухів
Міськрайонний центр зайнятості
ДПІ в Обухівському районі
Житлово-комунальне господарство
Обухівський РВ ГУ ДСНС України в Київській області

Посилання на офіційні сайти:

Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Кабінет міністрів України
Верховна рада України
Київська обласна державна адміністрація
Конституція України
Інвестиційний сайт Київської області

 

 

 

10 червня 2017 року у місті Васильків відбувся звітний концерт культурно-мистецької акції «Київщина — колиска моєї душі» з нагоди відзначення 85-річчя утворення Київської області за участю творчих колективів м.Обухів

        До цього прекрасного міста злетілася велика кількість творчих колективів, щоб із гідністю представити своє місто, розкрити свій творчий потенціал. Київська область...це багатогранний світ, сповнений різнобарв’я звуків мелодій, танців, голосу — це скарбниця талантів! Якраз до такої скарбниці належить місто Обухів.
    У цьому широкомасштабному культурно- мистецькому заході м.Обухів був представлений найкращими творчими колективами — це і дитячий хор «Золотий ключик» Дитячої школи мистецтв, який щойно прилетів з Італії, виборовши Гран-прі, це і зразковий дитячий танцювальний колектив «Фаворит» (художній керівник Ю.Стрембіцький), який вразив глядачів яскравими українським, турецьким та грузинським танцями «Ой мамо, люблю Гриця», «Караденіз», «Аджарулі»,  зразковий хореографічний колектив «Квіти Трипілля» (художній керівник Ю.Усевич) з танцювальними номерами «Плескач», «Кадріль», школа танцю «DRIVE» з військовим хіп-хопом та хореографічною композицією «Oushen», сольні виконавці -  Олександра Іщук, учасниця фестивалю «Яскраві діти України» з піснею Лари Фабіан «Je Suis Malade», Карина Хачатрян з композицією «Київська Русь», Валерія Когут «Попурі», Аліна Нараєвська з піснею «Змінити все» та Назарій Крижанівський  з уривком  з поеми Т.Г.Шевченка «Кавказ».
    Зі святкової сцени лунали слова подяки Обухівському міському голові Левченку Олександру Миколайовичу за підтримку, за можливість приймати участь у таких мистецьких акціях, Шевченко Антоніні Василівні заступнику Обухівського міського голови, яка переймається кожним колективом, творчою молоддю, кожною обдарованою особистістю, яка стоїть у витоків культурного життя м.Обухова, начальнику відділу культури, національностей та релігій виконавчого комітету Обухівської міської ради Богданович Тетяні Іванівні - «мамі» всіх представників мистецько-творчої сім’ї м.Обухів.
    Пишатися своєю країною, пишатися своїм місцем народження, пишатися собою, своїми досягненнями— це невід’ємне почуття у кожної людини, так і м.Обухів пишається своїми вихованцями, творчою молоддю, яка підтримує традиції свого народу, своєї рідної Батьківщини. Концертна програма, підготовлена творчими колективами м.Обухів, настільки вразила журі, що не можливо було зупинити оплески у залі. «Ви настільки вразили нас, Ви підняли таку планку, що на Вас потрібно рівнятися всім тим, хто буде виступати після Вас, мене переповнюють емоції й почуття насолоди від того, що я побачила сьогодні, спасибі Вам за таке чудове свято!», -  так зазначила Директор Київського обласного центру народної творчості та культурно- освітньої роботи Завальська О.В., нагороджуючи відділ культури, національностей та релігій виконавчого комітету Обухівської міської  ради подякою за участь у звітному концерті культурно-мистецької акції «Київщина — колиска моєї душі» з нагоди відзначення 85-річчя утворення Київської області.
    Не обійшлося і без прекрасних авторських творів майстринь м.Обухів, які у фойє Васильківського будинку культури презентували чудову виставку творів. Колегію журі вразили прекрасні твори мистецтва — це і посуд із лози, це і веселкові ляльки-мотанки, це і керамічні вироби, українські віночки, рушники та багато- багато цікавого...Народні майстрині м.Обухова завжди є окрасою кожного свята, за що їм теж було оголошено подяку зі сцени.
    Особисто відділ культури, національностей та релігій виконавчого комітету Обухівської міської ради за активну допомогу у всіх організаційних питаннях щодо надання транспортних послуг висловлює подяку ТОВ «Обухівтранс».