Обухівський міський голова

Левченко Олександр Миколайович

Левченко
Олександр Миколайович

Управління ПФУ в м. Обухів
Міськрайонний центр зайнятості
ДПІ в Обухівському районі
Житлово-комунальне господарство
Обухівський РВ ГУ ДСНС України в Київській області

Посилання на офіційні сайти:

Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Кабінет міністрів України
Верховна рада України
Київська обласна державна адміністрація
Конституція України
Інвестиційний сайт Київської області

 

 

 

27 червня  2017року у приміщенні Обухівського районного краєзнавчого музею відбулося відкриття  пересувної виставки «Героїчне і трагічне в історії Київської області.

27 червня  2017року у приміщенні Обухівського районного краєзнавчого музею відбулося відкриття  пересувної виставки «Героїчне і трагічне в історії Київської області. Літопис подій» за ініціативи Державного архіву Київської області до Дня незалежності України та у зв`язку з 85-річчям  від Дня утворення Київської області.

До вітального слова була запрошена начальник відділу культури, національностей та релігій виконавчого комітету Обухівської міської ради Богданович Т.І., яка й відкрила захід.

Поринути в історію утворення і становлення Київської області, доторкнутися думкою до історичних витоків, з  яких починалася наша держава, усім присутнім  допомогла Тетяна Іванівна Богданович, провівши невеличкий екскурс, розкривши зміст експонованих матеріалів — близько 50-ти архівних документів і фотографій, що були згруповані на 5-ти виставкових стендах.

Ніколи не треба бути байдужим до своєї історії, до тих подій, які на сьогодні є підгрунттям існування сучасної країни, нашої Батьківщини, тому запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку, що пробуде в Обухові до 02 липня 2017 року у приміщенні Обухівського районного краєзнавчого музею”, -запросила всіх небайдужих начальник відділу культури, національностей та релігій виконавчого комітету Обухівської міської ради Богданович Т.І.