Обухівський міський голова

Левченко Олександр Миколайович

Левченко
Олександр Миколайович

Управління ПФУ в м. Обухів
Міськрайонний центр зайнятості
ДПІ в Обухівському районі
Житлово-комунальне господарство
Обухівський РВ ГУ ДСНС України в Київській області

Посилання на офіційні сайти:

Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Кабінет міністрів України
Верховна рада України
Київська обласна державна адміністрація
Конституція України
Інвестиційний сайт Київської області

 

 

 

Басейн для майбутніх чемпіонів

Коли приходиш в дитячий садок і бачиш допитливі оченята його вихованців, розумієш, що добрі справи зроблені недаремно.
Із великим задоволенням відвідав сьогодні дитячий дошкільний заклад «Зірочка», де відкривали новенький, яскравий та сучасний басейн. Хороша команда професіоналів у складі будівельників ТОВ «Вінекс» і ТОВ «Дах-БудСервіс», дизайнера-архітектора Анни Шардакової, працівників відділу капітального будівництва Обухівської міської ради під керівництвом Максима Вяхірєва, створила прекрасний басейн, де дітки зможуть загартовуватися, вчитися перших азів плавання та в майбутньому здобувати великі перемоги в спортивних змаганнях з плавання.

 Приміщення басейну не оновлювалося з моменту його створення, а саме з 1982 року.

Не так давно було прийнято рішення про капітальний ремонт приміщення дитячого басейну із заміною вентиляційних систем. Як результат – показовий дитячий басейн на Київщині.

Варто зазначити, що оновити басейн – справа недешева і зовсім не швидка по часу. Роботи тривали близько 7 місяців. На будівельно-монтажні роботи було витрачено 599 тисяч гривень, на монтаж системи вентиляції – 440 тисяч.

Великі суми, але й обладнання сучасне та енергоефективне – автоматична система припливно-витяжної вентиляції з гліколевим регулятором та осушувачем повітря. В автоматичному режимі заміряється вологість і температура як ззовні, так і всередині приміщення та автоматично підтримується баланс тепла і вологості приміщення. Ця система працює із заощадженням до 30% теплової енергії з мережі дитячого садочка за рахунок відбору тепла рекуператором з витяжної системи приміщення басейну, спортзалу, вбиральні, душових кімнат та роздягалень. Це означає, що повітря в басейні завжди свіже, не вогке, дихати легко і система працює таким чином, що зберігається 30% теплової енергії, а це вагома економія для дитячого садочка.

Також було встановлено сучасне енергоефективне ЛЕД освітлення всіх приміщень, замінені мережі водопостачання, каналізації та опалення. Створена система теплої підлоги. В спортивній залі встановлені євровікна.

Велика подяка усім, хто брав участь у цій хорошій справі!

Тепер маленькі спортсмени зможуть ще з більшим задоволенням відвідувати дитячий заклад та будуть проводити свої заняття з більшою користю.