Обухівський міський голова

Левченко Олександр Миколайович

Левченко
Олександр Миколайович

Управління ПФУ в м. Обухів
Міськрайонний центр зайнятості
ДПІ в Обухівському районі
Житлово-комунальне господарство
Обухівський РВ ГУ ДСНС України в Київській області

Посилання на офіційні сайти:

Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Кабінет міністрів України
Верховна рада України
Київська обласна державна адміністрація
Конституція України
Інвестиційний сайт Київської області

 

 

 

Наше місто дуже сподобалося делегатам із Польщі

З 31 травня по 2 червня в Обухові перебувала польська делегація у складі двох представників із Сілезького воєводства. Роберту Новаку та Броніславу Ферніку було дуже цікаво дізнатися, як у нашому місті працює місцеве самоврядування, як живеться об’єднаній територіальній громаді та чим славиться місто. Вони багато розповідали про свої гміни, тобто об’єднані сільські територіальні громади, якими керують. Виявляється, у нас багато схожого з ними, і тому спілкування вийшло ще більш цікавим та пізнавальним.

Гості з Польщі провели у нас три чудові дні, відвідавши Обухівський краєзнавчий музей, ПрАТ «ККПК», ПП «Обухівміськвторресурси», Алею Небесної Сотні, наші адміністративні установи: ЦНАП, архів, управління соціального захисту та управління освіти. Із задоволенням вони побували в РЦКіД на святі до Дня захисту дітей, на шкільному святі у НВК «Спеціалізованій ЗОШ I-III ст. №5 з поглибленим вивченням іноземних мов, де вивчається і польська мова.

Також із захопленням прогулялися містом, пройшовши територією біля наших озер, джерела, скейт-парку, та оглянули краєвиди трипільських схилів. До речі, зі слів гостей із Польщі, наша місцевість дуже нагадує їхню: гористу та вкриту лісом.

Цей візит дружби і обміну досвідом був корисний для обох сторін, і тому у нас з’явилася  хороша перспектива плідної співпраці у близькому майбутньому.