Обухівський міський голова

Левченко Олександр Миколайович

Левченко
Олександр Миколайович

Управління ПФУ в м. Обухів
Міськрайонний центр зайнятості
ДПІ в Обухівському районі
Житлово-комунальне господарство
Обухівський РВ ГУ ДСНС України в Київській області

Посилання на офіційні сайти:

Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Кабінет міністрів України
Верховна рада України
Київська обласна державна адміністрація
Конституція України
Інвестиційний сайт Київської області

 

 

 

Рятівники Обухівського району прийняли участь у  змаганнях з пожежно-прикладного спорту серед співробітників підпорядкованих підрозділів Київської області.

8 червня у Вишневому, на стадіоні спорткомплексу ГУ ДСНС України у Київській області відбулося відкриття змагань з пожежно-прикладного спорту серед підпорядкованих підрозділів області.

Участь у заході взяли Голова ДСНС Микола Чечоткін, Перший заступник Голови Київської ОДА Олександр Савченко, заступник Голови Києво-Святошинської РДА Михайло Лєзнік, Мер Василькова Володимир Сабадаш та інші почесні гості.

Також на урочистому відкритті були присутні і рідні рятувальників, загиблих під час виконання своїх службових обов’язків. Зокрема, мати Максима Глазкова, який загинув під час ліквідації пожежі на нафтобазі «БРСМ-Нафта» 9 червня 2015 року.

Під час урочистостей Микола Чечоткін привітав учасників і згадав про трагічні події дворічної давнини.

“Змагання з пожежно-прикладного спорту - це завжди важлива подія для нашої Служби. Це спорт хоробрих та відважних і свято для рятувальників. Так сталося, що у цей день, рівно два роки тому, на території нафтобази “БРСМ-нафта” виникла одна із наймасштабніших і найскладніших пожеж в Україні, яка забрала життя трьох наших колег: Максима Глазкова – заступника начальника АРЗ СП ГУ ДСНС України у Київській області, Антона Басовського – пожежного-рятувальника 15 ДПРЧ ГУ ДСНС України у м. Києві та Андрія Тарасенка – заступника начальника АРЗ СП ГУ ДСНС України у м. Києві. І тому сьогодні змагання з пожежно-прикладного спорту ми присвячуємо пам’яті загиблих героїв”, - зазначив Голова ДСНС.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих колег.

Загалом впродовж цього дня учасники змагались у таких дисциплінах, як підйом по штурмовій драбині у вікно 4-го поверху навчальної башти, бойове розгортання та підйом у вікно навчальної башти по розсувній драбині. За результатами усіх забігів найкращі команди-учасниці отримали нагороди та цінні подарунки.