Обухівський міський голова

Левченко Олександр Миколайович

Левченко
Олександр Миколайович

Управління ПФУ в м. Обухів
Міськрайонний центр зайнятості
ДПІ в Обухівському районі
Житлово-комунальне господарство
Обухівський РВ ГУ ДСНС України в Київській області

Посилання на офіційні сайти:

Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Кабінет міністрів України
Верховна рада України
Київська обласна державна адміністрація
Конституція України
Інвестиційний сайт Київської області

 

 

 

Управління соціального захисту населення ВК Обухівської міської ради надає роз’яснення щодо отримання  зекономленої  субсидії

Урядовий проект монетизації зекономлених субсидій передбачає грошову виплату енергоощадним родинам еквівалент вартості зекономлених 150 кіловат електроенергії (174,0 грн.), якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубів газу(695,70грн.).

Як наголошується, субсидіантам, які вели енергоефективне домогосподарство, для отримання коштів необхідно буде з 1 липня до 1 вересня подати заяву у місцеве управління соціального захисту населення, на підставі якої здійснюватиметься виплата грошової винагороди за енергоефективність.

Інформацію про наявність економії кожен отримувач субсидії може відслідковувати у своїй платіжці або шляхом звернення до постачальника газу чи електроенергії, якщо вони використовуються для опалення.

Відкриття рахунку в банку, як і вибір самої уповноваженої банківської установи, через які проводяться виплати соціальних допомог та пенсій, здійснюється субсидіантом самостійно. На момент подачі заяви рахунок в банку повинен бути уже відкритим.


Зміни в законодавстві для внутрішньо переміщених осіб

 1 травня 2017 року Кабінетом Міністрів України прийняті постанови (№370 та № 371), якими внесено зміни до порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам та до порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, зокрема:

• посилено адресність надання щомісячної грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам. Віднині (починаючи з 03.06.2017), така допомога  надається внутрішньо переміщеним особам, які перемістилися з тимчасово окупованої території України, населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення. Для внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися з підконтрольної Україні території, грошова допомога призначається у випадку зруйнованого або непридатного для проживання житла внаслідок проведення антитерористичної операції, що підтверджується відповідним актом технічного стану.

• забезпечено право на отримання довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи студентами та учнями професійно-технічних навчальних закладів. Наразі студенти, які здобували певний освітньо-кваліфікаційний рівень і мали реєстрацію місця проживання в гуртожитках, після зняття з реєстрації мають право на отримання довідки, якщо вони не бажають повернутися до попереднього місця проживання. Монетизація невикористаних сум субсидії за опалювальний період 2016-2017 років

Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 300 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України»  передбачено монетизацію залишків невикористаних коштів субсидії на газопостачання та електропостачання для індивідуального опалення.      

В управлінні соціального захисту населення ВК Обухівської міської  ради відповідно до списків, наданих Обухівським територіальним відділом ТОВ «Київоблгаз Збут» та ПАТ «Київобленерго», розпочато прийом заяв від населення стосовно виплати частини невикористаної суми субсидії на оплату послуги з газопостачання (електропостачання) для індивідуального опалення за опалювальний період 2016-2017 років. Перераховуються такі кошти на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплачуються через відділення поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта» за заявами, поданими до 1 вересня поточного року.         

Слід зауважити, що на монетизацію таких залишків мають право тільки ті одержувачі житлової субсидії, які використовували газ та електроенергію для індивідуального опалення. Таких громадян попередньо буде запрошено до управління соціального захисту населення (з паспортом та ідентифікаційним кодом) для подачі відповідної заяви за адресою м. Обухів, вул. Каштанова,13 корпус 1.