Обухівський міський голова

Левченко Олександр Миколайович

Левченко
Олександр Миколайович

Управління ПФУ в м. Обухів
Міськрайонний центр зайнятості
ДПІ в Обухівському районі
Житлово-комунальне господарство
Обухівський РВ ГУ ДСНС України в Київській області

Посилання на офіційні сайти:

Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Кабінет міністрів України
Верховна рада України
Київська обласна державна адміністрація
Конституція України
Інвестиційний сайт Київської області

 

 

 

Веселе свято для наших діток і великий сюрприз наприкінці

Для маленьких обухівчан 1 червня біля РЦКіД відбулося яскраве та веселе свято до Дня захисту дітей – масштабне продовження ранкового святкування. Напевно давно на площі не було так гамірно та людно. Діточок розважали аніматори, які проводили конкурси, ігри та запальну дитячу дискотеку. Дітки досхочу веселилися разом з батьками, які теж брали участь у веселих конкурсах. А наші талановиті майстри народного мистецтва влаштували великий ярмарок, де кожен міг, якщо й не придбати, то хоча б подивитися на красиві рукотвори.

Приємною несподіванкою було чудове шоу з мильними бульбашками.

Нехай це свято запам’ятається кожному і буде хорошою традицією у нашому місті!

А наприкінці свята на усіх чекав великий сюрприз!

Юна, але неабияк талановита обухівчанка Саша Іщук виборола спеціальний приз членів журі першого конкурсу дитячої творчості Київської області «Яскраві діти України». І тепер Обухів звучатиме на Міжнародному джазовому конкурсі в Азербайджані, куди Саша поїде у лютому наступного року.

А після конкурсу вона завітала до нас на свято, щоб заспівати свою пісню, з якою вона завоювала приз.

Напередодні наша Олександра разом із іншими учасниками конкурсу провела 5 репетиційних днів у Міжнародному дитячому центрі «Артек», де з ними працювали виключно професіонали своєї справи. Всі мінусові фонограми відшліфовувались під живий оркестр для більш глибокого і справжнього звучання, під кожного учасника було підібране індивідуальне аранжування.
І ось та мить, коли серед 37 учасників з Київської області яскравою зіркою на сцені з’явилася Саша Іщук. Образ нашої учасниці вразив не лише глядачів, а й членів журі.

Коли пролунали перші нотки пісні «Je sui malade», зала завмерла, слухаючи юну конкурсантку. Ми дуже пишаємося такою перемогою і розділяємо тріумф нашої талановитої співачки Олександри Іщук. Ми віримо, що це лише початок її творчих злетів.