Обухівський міський голова

Левченко Олександр Миколайович

Левченко
Олександр Миколайович

Управління ПФУ в м. Обухів
Міськрайонний центр зайнятості
ДПІ в Обухівському районі
Житлово-комунальне господарство
Обухівський РВ ГУ ДСНС України в Київській області

Посилання на офіційні сайти:

Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Кабінет міністрів України
Верховна рада України
Київська обласна державна адміністрація
Конституція України
Інвестиційний сайт Київської області

 

 

 

З обережністю біля води

Така життєво необхідна вода може стати великою небезпекою для людини, а особливо для дітей. Необережне поводження біля водоймищ, невміння плавати може призвести до трагічних наслідків, які почастішали саме з настанням купального сезону.

Навіть той, хто добре плаває, повинен постійно бути обережним, дисциплінованим і суворо дотримуватись правил безпеки.
Трагедія, що сталася нещодавно у с. Глушки Білоцерківського району, коли, граючись на «тарзанці» понад річкою, двоє школярок 9 і 11 років потонули, є тяжким наслідком недбалості дорослих та, напевно, недостатньої поінформованості школярів про правила безпеки на воді.

Наразі в Обухові облаштовано міський пляж на річці Стугна, де працює пост рятувальників, і є всі умови для комфортного купання. Незабаром на ставку біля Автостанції планують облаштувати місце для відпочинку. Отож для містян є можливість приємно і з користю провести вільний час. Лише погода трішки підводить прохолодою та вітряністю.

Ніколи не забувайте про правила безпеки під час відпочинку біля різних водоймищ та правила поведінки на воді, адже суворе та чітке дотримання цих правил збереже вам життя та здоров’я! Купайтеся там, де безпечно і не втрачайте пильності! І навчіть цьому дітей.