Обухівський міський голова

Левченко Олександр Миколайович

Левченко
Олександр Миколайович

Управління ПФУ в м. Обухів
Міськрайонний центр зайнятості
ДПІ в Обухівському районі
Житлово-комунальне господарство
Обухівський РВ ГУ ДСНС України в Київській області

Посилання на офіційні сайти:

Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Кабінет міністрів України
Верховна рада України
Київська обласна державна адміністрація
Конституція України
Інвестиційний сайт Київської області

 

 

 

Дорога громадо!

Прийміть мої щирі вітання з наступаючими святами - Новим роком та Різдвом Христовим!

Завдяки цим святам оживають найдорожчі, найзаповітніші спогади і світлі почуття, пролягають мости від минулого і до сьогодення, від теперішнього – і до майбуття.

Такими яскравими вони входить у наше життя, піднімаючи над плином буднів і навертаючи до нетлінних людських цінностей - родинного щастя, затишку своєї оселі, тепла дружнього спілкування.

 Закінчення року – це той рубіж, на якому замислюєшся над пройденими стежками та зробленими справами. Це важливий привід для відповідальних висновків та усвідомлення життєвих уроків та налаштованості на кращу, сумліннішу й ефективнішу працю. I, що найголовніше, стимул згуртування, зміцнення віри у свою громаду, свій народ, свою державу.

2017 рік завершується і я гордо можу сказати, ми встигли зробити багато гарних справ у цьому році. Цей рік був важким, але приніс нашому місту багато інфраструктурних рішень, втілено багато запланованих проектів, розпочато ряд робіт для покращення комфорту обухівчан. Я дякую депутатам, членам виконавчого комітету, апарату Обухівської міської ради за злагоджену командну роботу. Тільки працюючи разом, спільно ми досягнемо процвітання нашого рідного міста.

Ми плідно трудилися разом для того, щоб умови життя стали кращими, а наше місто та села громади – затишнішими та ошатнішими. Давайте сміливо відкриємо першу сторінку календаря 2018-го року з щирими побажаннями один одному миру, злагоди, терпіння, добра та благополуччя. Переконливо вірю, що незмінні духовні цінності –  мудрість, поміркованість, оптимізм та працьовитість стануть запорукою того, що ми гідно подолаємо всі труднощі та негаразди, які ті стануть перед нами.

Нехай же прийдешні свята принесуть радість і спокій у ваші родини, укріплять вірою душі та зігріють  любов'ю серця. А святкова новорічна зірка осяє кожну оселю, додасть здоров’я й наснаги, стане початком  нових звершень та успіхів для всієї нашої громади!

З повагою Обухівський міський голова Олександр Левченко