Обухівський міський голова

Левченко Олександр Миколайович

Левченко
Олександр МиколайовичУправління ПФУ в м. Обухів
Міськрайонний центр зайнятості
ДПІ в Обухівському районі
Житлово-комунальне господарство
Обухівський РВ ГУ ДСНС України в Київській області

Посилання на офіційні сайти:

Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Кабінет міністрів України
Верховна рада України
Київська обласна державна адміністрація
Конституція України
Інвестиційний сайт Київської області

Зворотній зв'язок
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

 

Шановні депутати та посадові особи місцевого самоврядування!

Ми щорічно вітаємо лікарів, педагогів, пожежників з їх професійним святом. А хочеться ще нагадати про день працівників місцевого самоврядування, адже це ті люди, які щодня роблять величезні об’єми роботи, допомагають жителям міста вирішувати ті чи інші питання.

7 грудня в Україні щорічно відзначається День місцевого самоврядування, а тому звертаюся до всіх причетних до цієї нелегкої справи. На представників влади на місцях покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за добробут їх жителів, за створення належних умов проживання мешканцям сіл, селищ і міст.

Органи самоврядування займають достойне місце в системі органів влади, адже ми є по суті виконавцями, своєрідним зв’язком між громадою та владою. На нас покладені особливі обов’язки, і я впевнений, що у нашому місті органи самоврядування працюють потужно та ефективно.

Я, як Обухівський міський голова, висловлюю вдячність депутатам міської ради, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме ви, представляючи інтереси громади, забезпечуєте право кожного громадянина бути почутим.

Уклін і шана вам, за любов до рідного краю, самовіддану щоденну працю, високу активність у громадсько-політичному житті, за відданість до своєї роботи, за терпіння та витримку. Я дякую, що маю таку команду однодумців, ціную кожного з вас і переконаний, що разом ми зможемо зробити ще багато гарних справ для розвитку нашого рідного Обухова.

З повагою Обухівський міський голова Олександр Левченко