Обухівський міський голова

Левченко Олександр Миколайович

Левченко
Олександр Миколайович

Управління ПФУ в м. Обухів
Міськрайонний центр зайнятості
ДПІ в Обухівському районі
Житлово-комунальне господарство
Обухівський РВ ГУ ДСНС України в Київській області

Посилання на офіційні сайти:

Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Кабінет міністрів України
Верховна рада України
Київська обласна державна адміністрація
Конституція України
Інвестиційний сайт Київської області

 

 

 

Шановні депутати та посадові особи місцевого самоврядування!

Ми щорічно вітаємо лікарів, педагогів, пожежників з їх професійним святом. А хочеться ще нагадати про день працівників місцевого самоврядування, адже це ті люди, які щодня роблять величезні об’єми роботи, допомагають жителям міста вирішувати ті чи інші питання.

7 грудня в Україні щорічно відзначається День місцевого самоврядування, а тому звертаюся до всіх причетних до цієї нелегкої справи. На представників влади на місцях покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за добробут їх жителів, за створення належних умов проживання мешканцям сіл, селищ і міст.

Органи самоврядування займають достойне місце в системі органів влади, адже ми є по суті виконавцями, своєрідним зв’язком між громадою та владою. На нас покладені особливі обов’язки, і я впевнений, що у нашому місті органи самоврядування працюють потужно та ефективно.

Я, як Обухівський міський голова, висловлюю вдячність депутатам міської ради, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме ви, представляючи інтереси громади, забезпечуєте право кожного громадянина бути почутим.

Уклін і шана вам, за любов до рідного краю, самовіддану щоденну працю, високу активність у громадсько-політичному житті, за відданість до своєї роботи, за терпіння та витримку. Я дякую, що маю таку команду однодумців, ціную кожного з вас і переконаний, що разом ми зможемо зробити ще багато гарних справ для розвитку нашого рідного Обухова.

З повагою Обухівський міський голова Олександр Левченко