Обухівський міський голова

Левченко Олександр Миколайович

Левченко
Олександр Миколайович

Управління ПФУ в м. Обухів
Міськрайонний центр зайнятості
ДПІ в Обухівському районі
Житлово-комунальне господарство
Обухівський РВ ГУ ДСНС України в Київській області

Посилання на офіційні сайти:

Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Кабінет міністрів України
Верховна рада України
Київська обласна державна адміністрація
Конституція України
Інвестиційний сайт Київської області

 

 

 

ЩИРІ ВІТАННЯ З ЮВІЛЕЄМ!

40 років тому в Обухові була створена будівельна система – трест «Обухівпромбуд», потенціал якої швидко забезпечив індустріалізацію всього міста, і не лише.

Саме цей будівельний гігант, що складався з багатьох будівельно-монтажних управлінь розбудовував наше місто в далеких 70-80 роках XX ст., створюючи житлові масиви та всім нам зараз відомі об’єкти соцкультпобуту. На будмайданчиках працювало одночасно до 3 тисяч людей. І кожен об’єкт був проявом великої відповідальності, неймовірного ентузіазму та самовіддачі.

Щиро вітаю трудовий колектив «Обухівпромбуду» з ювілейною датою діяльності підприємства. Висловлюю слова вдячності персонально кожному співробітнику за кропітку працю, завдяки якій своєчасно виконувалися непрості виробничі задачі, а Обухів поступово набував рис потужного та розвинутого міста.

Низький уклін ветеранам праці за створену виробничу базу та переданий нинішньому поколінню будівельників базис профільних знань.

Бажаю вам втілення і реалізації мрій і надій, відкриттів і професійних досягнень, відмінного здоров'я, мирного неба і, звичайно ж, довгих років життя!

Нехай у ваших оселях завжди буде радісно та затишно!

Обухівський міський голова Олександр Левченко