Обухівський міський голова

Левченко Олександр Миколайович

Левченко
Олександр Миколайович

Управління ПФУ в м. Обухів
Міськрайонний центр зайнятості
ДПІ в Обухівському районі
Житлово-комунальне господарство
Обухівський РВ ГУ ДСНС України в Київській області

Посилання на офіційні сайти:

Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Кабінет міністрів України
Верховна рада України
Київська обласна державна адміністрація
Конституція України
Інвестиційний сайт Київської області

 

 

 

28 жовтня - День визволення України від фашистських загарбників

У нашому календарі є багато дат, які нагадують нам про ті далекі роки. Кожне наше місто чи село, регіон мають пам’ять про страшну Другу світову війну.

28 жовтня ми відзначаємо 73-ю річницю остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

Це був кульмінаційний результат ряду наступальних військових операцій, які відбулися саме на території України і призвели до остаточного звільнення та вигнання останніх гітлерівських загарбників 28-го жовтня 1944-го року.

27 жовтня в Обухові біля Меморіалу Слави пройшов мітинг, присвячений Дню визволення України від фашистських загарбників.

В цей день хочеться пригадати імена наших співвітчизників, які своєю мужністю і безкорисною любов’ю до Батьківщини, усіма силами, а найчастіше ціною власного життя, наближали день звільнення України від фашистської окупації.

В цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, партизанам та учасникам Другої світової війни. Уславлюємо тих, хто в тилу ворога самовідданою працею наближав їх розгром та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.

З Днем визволення України!