Обухівський міський голова

Левченко Олександр Миколайович

Левченко
Олександр Миколайович

Управління ПФУ в м. Обухів
Міськрайонний центр зайнятості
ДПІ в Обухівському районі
Житлово-комунальне господарство
Обухівський РВ ГУ ДСНС України в Київській області

Посилання на офіційні сайти:

Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Кабінет міністрів України
Верховна рада України
Київська обласна державна адміністрація
Конституція України
Інвестиційний сайт Київської області

 

 

 

Укладення договору на вивезення сміття – обов’язок кожного

Чистота – чи не найголовніший атрибут затишного й комфортного міста. Що таке місто Обухів? Це тисячі квартир та приватних будинків. Одна спільна, велика оселя для всіх і кожного, чистота яка починається із сумлінного ставлення її мешканців до себе та довкілля, зі злагодженої роботи комунальних служб, міської ради… Адже чистота міста – справа спільна для всіх і кожного.

Як відомо, смітять всі, прибирають сотні, а платять нажаль, одиниці. Комунальники постійно вивозять з центральних вулиць, кладовищ, а також з несанкціонованих звалищ тонни сміття.

Дорогі Обухівчани, якщо уявити, що може статися з містом, якщо перестануть працювати комунальні служби – це не тільки неестетично, але саме головне, це сморід, захворювання, гризуни та комахи, які і будуть носіями хвороб та великий ризик пожеж містом. Це не наше з вами місто. Давайте разом зробимо наш Обухів чистим та затишним, бо ми того варті. Всі мешканці нашого міста помітили, що наше місто розквітає, стає набагато чистішим, людям тепер є де відпочивати, а відпочивати треба, бо наше місто-трудівник.

Тому відділ з питань благоустрою виконавчого комітету Обухівської міської ради Київської області пропонує Вам вирішити наявні проблеми і зробити наше місто ще гарнішим.

В нашому місті послугою з вивезення побутових відходів користується кожен, а це понад 30 тисяч мешканців та близько 4000 суб’єктів господарювання. Нажаль сміття залишає кожна людина від малого до великого, це закон життя, але ж в наших з вашими руками благоустрій нашого міста, ми з вами любимо його усім серцем. Тому звертаємось бути сумлінними громадянами та заключати договори на вивіз сміття.

Щодо обов’язковості укладання договорів на вивезення побутових відходів зазначаємо, що відповідно до положень ст. 20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» споживач зобов'язаний укласти договір на надання житлово-комунальних послуг, підготовлений виконавцем на основі типового договору та оплачувати житлово-комунальні послуги у строки, встановлені договором або законом. До категорії споживачів вище вказаний Закон відносить фізичних і юридичних осіб, як і отримують житлово-комунальні послуги.

Відповідно до ч. 2. ст. 35-1 Закону України «Про відходи» власники або наймачі, користувачі, у тому числі орендарі, джерел утворення побутових відходів, земельних ділянок укладають договори з юридичною особою, яка визначена виконавцем послуг на вивезення побутових відходів та здійснюють оплату таких послуг. До джерел утворення побутових відходів стаття 1 даного Закону відносить об’єкти, на яких утворюються побутові відходи (житлові будинки, підприємства, установи, організації та земельні ділянки).

Закликаємо всіх небайдужих жителів міста, керівників підприємств, установ та організацій міста звернутися до ТОВ «Міськвторресурси» (м.Обухів, вул.. Київська, 21, тел.04572 71867), та укласти з ним договір на вивезення твердих (рідких) побутових відходів. Віриться, що кожен обухівчанин усвідомить те, що краще жити в оточенні красивого довкілля, аніж там, де все потопає у смітті. Хоч якою буде робота комунальних служб, із недбальством і безкультур’ям їм не впоратись. Тому чистота міста залежить від кожного з нас. Кожен має починати з себе та давати приклад іншим, лише тоді місто буде красивим, чистим та затишним.

Начальник відділу з питань благоустрою
виконавчого комітету обухівської міської ради
Кулініч І.В.