Обухівський міський голова

Левченко Олександр Миколайович

Левченко
Олександр Миколайович

Управління ПФУ в м. Обухів
Міськрайонний центр зайнятості
ДПІ в Обухівському районі
Житлово-комунальне господарство
Обухівський РВ ГУ ДСНС України в Київській області

Посилання на офіційні сайти:

Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Кабінет міністрів України
Верховна рада України
Київська обласна державна адміністрація
Конституція України
Інвестиційний сайт Київської області

 

 

 

Управління соціального захисту населення інформує:

Змінено порядок призначення тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів

5 жовтня поточного року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 735, якою внесено зміни до «Порядку призначення та виплати тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості  утримувати дитину або місце проживання їх невідоме» в частині визначення права  на дану допомогу.
Віднині,  тимчасова допомога на дітей надається виключно у розмірі, що дорівнює різниці між 50 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців.      
До цього розмір допомоги по аліментах, визначених судом у твердій грошовій сумі (менших від мінімального розміру аліментів на одну дитину), визначався як різниця між визначеним розміром аліментів і сумою, що становить 30 відсотків прожиткового мінімуму, встановленого законом для дитини відповідного віку.

До уваги отримувачів житлової субсидії! |

З метою зменшення напруги в період масового звернення громадян за призначенням житлової субсидії (жовтень-грудень 2017 року) прийом відповідних заяв і декларації  проводиться за попереднім записом на прийом  (за потреби каб.6)  за тел. 6-42-20.
 Для громадян, які отримували субсидію в попередньому періоді (окрім орендарів житлових помешкань), продовження субсидії на опалювальний сезон 2017-2018 років здійснюється в автоматичному режимі.