Обухівський міський голова

Левченко Олександр Миколайович

Левченко
Олександр Миколайович

Управління ПФУ в м. Обухів
Міськрайонний центр зайнятості
ДПІ в Обухівському районі
Житлово-комунальне господарство
Обухівський РВ ГУ ДСНС України в Київській області

Посилання на офіційні сайти:

Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Кабінет міністрів України
Верховна рада України
Київська обласна державна адміністрація
Конституція України
Інвестиційний сайт Київської області

 

 

 

ПЕРЕСТАЛО БИТИСЯ СЕРЦЕ ГЕНІАЛЬНОГО КРАЄЗНАВЦЯ ДОМОТЕНКА ЮРІЯ КОРНІЙОВИЧА

07 квітня Обухівський районний краєзнавчий музей  осиротів. І напевно вся культурно-мистецька спільнота також. З життя пішла велика особистість, геній місцевого краєзнавства, людина доброї, інтелігентної вдачі – Юрій Корнійович Домотенко.
Юрій Корнійович - талановитий педагог, журналіст, письменник, художник, скульптор, заслужений працівник культури України, лауреат місцевих літературних премій ім. Г. Косинки, Марії та Івана Гнипів, «Трижерелля», член Спілки журналістів України, член Спілки письменників України, почесний громадянин Обухова. 

Народився митець 15 липня 1935 року в селі Довгенькому Тальнівського району Черкаської області.

Де б він не працював – в школі, інтернаті, в редакції районної газети, в літературній студії, у краєзнавчому музеї – скрізь  віддавався праці сповна. Завдяки його неймовірній працелюбності, заснованій на безмежній любові до рідного краю, історія та краєзнавство Обухівщини стали відомими далеко за межами району, адже Юрій Корнійович популяризував Обухівський край через свої мистецькі твори.

Він дуже любив свій край, багатий на талановитих та добрих людей. За більш як 45 років натхненної праці на Обухівській землі Юрій Корнійович зробив великий внесок у створення культурно-мистецького іміджу міста Обухова. До його творчого доробку увійшли 25 краєзнавчих книг, написаних ним особисто та у співавторстві, одна з яких – книга-нарис «Обухів» - посприяла започаткуванню свята Дня міста, що святкується щорічно, а також створення та вдосконалення 11 тематичних залів музею.

Щоденна дослідницько-пошукова та інформаційна робота Юрія Корнійовича Домотенка завжди була спрямована на збереження національних традицій та популяризацію народних промислів Обухівщини.

Ми пам’ятатимемо його світле ім’я, шануватимемо та будемо берегти його культурно-мистецьку спадщину, яка стала великим вкладом в історію та культуру нашого Обухівського краю!

Вічна пам'ять і велика пошана прекрасному і талановитому митцю!

Спочивайте з миром, шановний Юрій Корнійович!