Обухівський міський голова

Левченко Олександр Миколайович

Левченко
Олександр Миколайович

Управління ПФУ в м. Обухів
Міськрайонний центр зайнятості
ДПІ в Обухівському районі
Житлово-комунальне господарство
Обухівський РВ ГУ ДСНС України в Київській області

Посилання на офіційні сайти:

Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Кабінет міністрів України
Верховна рада України
Київська обласна державна адміністрація
Конституція України
Інвестиційний сайт Київської області

 

 

 

Стихійна торгівля - потенційна небезпека для споживача!

Стихійна торгівля продуктами харчування – загроза епідемічного добробуту населення. У жодній європейській країні ми не побачимо вуличних продавців на тротуарах чи в інших необлаштованих для цього місцях, що здійснюють несанкціонований збут м’ясних і молочних продуктів, городини, тощо.

Продукти харчування, які безконтрольно реалізуються, не проходять лабораторний контроль та не мають відповідного маркування, можуть спричинити небезпечні гострі кишкові інфекції.

Попри те, що придбані з рук продукти харчування не відповідають санітарним нормам, люди часто ігнорують ці застереження, вважаючи, що такі продукти дешевші і свіжіші, від господаря, а не від перекупників, та й заощаджується час на відвідини ринку чи супермаркету.

Тож, шановні мешканці міста закликаємо вас не купувати у «стихійних» продавців харчові продукти невідомого походження, адже ви наражаєтесь на небезпеку, що може призвести до погіршення здоров’я.

 І винним своїй хворобі буде лиш той хто придбав небезпечні продукти на стихійних ринках, спокусившись на ціну чи привабливий вигляд товару. Завжди існувало правило - попит породжує пропозицію, але перед придбанням продовольчого товару рекомендуємо зважити користь та можливі негативні наслідки для здоров'я від вживання продуктів зі стихійного ринку.
Купуйте якісні продукти харчування на ринках та в продовольчих магазинах.

Будьте свідомими і здоров’я Вам!
 

Управління економіки виконавчого комітету
Обухівської міської ради