Обухівський міський голова

Левченко Олександр Миколайович

Левченко
Олександр Миколайович

Управління ПФУ в м. Обухів
Міськрайонний центр зайнятості
ДПІ в Обухівському районі
Житлово-комунальне господарство
Обухівський РВ ГУ ДСНС України в Київській області

Посилання на офіційні сайти:

Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Кабінет міністрів України
Верховна рада України
Київська обласна державна адміністрація
Конституція України
Інвестиційний сайт Київської області

 

 

 

Відчути себе частинкою величної епохи Київської Русі

Відчути себе частинкою величної епохи Київської Русі 29-30 липня 2017 року в славнозвісному «Парку Київської Русі», що в селі Копачеві Обухівського району, відбувся фестиваль громад «Віче в Київській Русі». На свято прибули делегації із Обухова, Українки, Новоукраїнки та Пирятина. Фестиваль був приурочений темі Хрещення Київської Русі.
Свято розпочалося із почесної Хресної ходи, в якій брали участь очільники міст, творчі колективи, народні майстри та активна молодь з кожного міста-учасника.
Наше місто достойно представили народний вокальний колектив «Горлиця» під керівництвом Надії Василівни Демиденко, школа-студія сучасного танцю «RIZE» Олександра Нечитайла, спортсмени – майстер спорту міжнародного класу, багаторазова чемпіонка України, Європи та Світу з пауерліфтингу Альбіна Бойко, майстер спорту міжнародного класу, багаторазовий чемпіон України, Європи та Світу з важкої атлетики Олександр Луценко, чемпіон України, майстер спорту міжнародного класу, тренер з пауерліфтингу Савченко Валентин Іванович та творчий колектив Міського будинку культури, що в мікрорайоні Яблуневий, під керівництвом Побігая Юрій Михайловича, який додав чудового колориту у свято в образі козака Обуха.
Були цікавими та яскравими презентації інших міст-учасників, яких також представляли музичні колективи народного та сучасного направлення. Гран-прі виборола делегація міста Новоукраїнка, що на Кіровоградщині.
Загалом фестиваль пройшов на високому рівні, як і зазвичай проходять різноманітні заходи в цьому чудовому розважальному центрі культури та історії Стародавньої Русі.
Директор комплексу Володимир Янченко в образі великого князя Володимира Красне Сонечко разом зі своєю знатною свитою урочисто зустрічали делегатів та гостей. Окрасою заходу були виступи кінної варти князя Володимира. Дуже пізнавальними стали театралізовані вистави на тему Хрещення Київської Русі.
Фестиваль громад в «Парку Київської Русі» дав чудову можливість відчути ту древню епоху наших славетних предків князівської доби та зануритися в історію, відчувши себе часточкою Стародавньої Русі, а представникам міст дав можливість познайомитися ближче один з одним, обмінятися думками та враженнями і просто корисно провести час.