Обухівський міський голова

Левченко Олександр Миколайович

Левченко
Олександр Миколайович

Управління ПФУ в м. Обухів
Міськрайонний центр зайнятості
ДПІ в Обухівському районі
Житлово-комунальне господарство
Обухівський РВ ГУ ДСНС України в Київській області

Посилання на офіційні сайти:

Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Кабінет міністрів України
Верховна рада України
Київська обласна державна адміністрація
Конституція України
Інвестиційний сайт Київської області

 

 

 

Ми не будемо мати майбутнє, якщо не пам’ятатимемо минуле

8 листопада 2017 року обухівська громада з повагою та глибокою вдячністю згадувала тих, хто причетний до великої події – звільнення Обухова від нацистських загарбників.

Ця війна була страшною, кровопролитною та жорстокою. Та інакшою війна бути не може. Високу ціну заплатили наші земляки під час окупації. Дуже багато полягло їх, захищаючи місто, його окраїни та район. Більше 500 земляків було розстріляно в урочищі Розкопана.

Минуло 74 роки, але пам'ять про ті доленосні події живе і донині.

Щиро висловлюємо слова вдячності та низько вклоняємося всім бійцям, партизанам, підпільникам, трудівникам тилу за їхній подвиг заради майбутнього. Це вони, не дивлячись на смерть, гіркоту втрат та пекельне полум’я боїв, заради прийдешніх поколінь йшли до великої Перемоги.

Зичимо нашим дорогим фронтовикам, які поруч з нами, якнайдовше залишатися в строю та силою свого духу бути прикладом патріотизму для молодого покоління.

Нехай ніщо не затьмарює ваше життя, а спогади не ятрять душу і серце. Здоров’я вам міцного, довгих років щасливого, мирного і благополучного життя поруч з рідними та близькими!