Обухівський міський голова

Левченко Олександр Миколайович

Левченко
Олександр Миколайович

Управління ПФУ в м. Обухів
Міськрайонний центр зайнятості
ДПІ в Обухівському районі
Житлово-комунальне господарство
Обухівський РВ ГУ ДСНС України в Київській області

Посилання на офіційні сайти:

Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Кабінет міністрів України
Верховна рада України
Київська обласна державна адміністрація
Конституція України
Інвестиційний сайт Київської області

 

 

 

ДОРОГІ ОБУХІВЧАНИ!

У ці серпневі дні ми відзначаємо два свята української державності – День Державного Прапора та День Незалежності України.

Ці свята завжди були для нашої держави світлими та важливими. Відтоді, як 26 років тому над країною офіційно було піднято синьо-жовтий прапор, ми пережили кризи та підйоми, втрати й здобутки. Сьогодні Україна впевнено заявляє про себе на світовій арені, демонструє готовність до перетворень, до міжнародної інтеграції, до покращення рівня життя свого народу. А Державний Прапор – як символ свободи, єднання та слави нашої країни – уособлює усі прагнення та надії українського народу на краще майбутнє.

Процес державотворення триває. На Сході продовжуються запеклі бої за свободу, єдність, демократію та право українців творити своє майбутнє. Кращі сини України чи не щодня віддають життя за мир та спокій на рідній землі.

Ми є свідками подій, що мають великий вплив на майбутнє нашої Батьківщини, вони загартовують дух патріотизму українців, плекають їх любов до рідної землі, виховують повагу до своєї країни, її прапора та незалежності.

Дорогі земляки! Від щирого серця бажаю всім міцного здоров’я, добра та достатку, щедрої долі та наснаги!

Я впевнений, що всі проблеми, які відбуваються сьогодні в нашій країні, завершаться у найближчий час, і ми зможемо відкрито та сміливо будувати своє майбутнє у вільній та незалежній Україні.

Олександр Левченко,
Обухівський міський голова