Обухівський міський голова

Левченко Олександр Миколайович

Левченко
Олександр Миколайович

Управління ПФУ в м. Обухів
Міськрайонний центр зайнятості
ДПІ в Обухівському районі
Житлово-комунальне господарство
Обухівський РВ ГУ ДСНС України в Київській області

Посилання на офіційні сайти:

Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Кабінет міністрів України
Верховна рада України
Київська обласна державна адміністрація
Конституція України
Інвестиційний сайт Київської області

 

 

 

Міжнародний турнір з футболу

16 серпня в нашому місті розпочалася справжня спортивна подія – XIV Міжнародний турнір з футболу пам’яті першого президента Федерації футболу України Віктора Баннікова (юнацькі збірні команди з футболу U17), який триватиме з 16 по 20 серпня 2017 року.

До цих змагань готувалися не лише спортсмени-футболісти, відшліфовуючи й без того вправні удари по м’ячу, а й відділ молоді, фізичної культури та спорту виконавчого комітету Обухівської міської ради та адміністрація стадіону імені В. Мельника. Гостей зустрічатиме відремонтована адміністративна будівля стадіону. Оновлено роздягальні, душеві кабіни, туалети, пофарбовано стіни, фасад, вхідну групу, металічні рамні конструкції, сходи, зроблено вирівнювання (стяжку) стін на 1 поверсі, відкоси, відремонтовано світло та реконструйовано стелю в роздягальні. Оновлено і футбольне поле: тепер м’ячі будуть забивати в нові ворота, привезені з Італії. Окрім рахунку на табло, можна буде орієнтуватися в температурі повітря та в часі на його електронному доповненні.

А вечір цього дня був сповнений азарту, емоцій та приємного спілкування. На МСК імені В. Мельника відбулося відкриття XIV Міжнародного турніру з футболу пам’яті першого президента Федерації футболу України Віктора Баннікова. Турнір відкривала гра команд Грузії та Білорусі. За традицією, перед початком матчу гостей-учасників привітали короваєм на українському рушнику, а маленькі дівчатка в вишиванках виконали танок, після чого на полі розпочалася справжня спортивна боротьба за м’яч. У перерві між таймами глядачам дарували свій спів Олександра Іщук та дівчата з вокального ансамблю «Акорд».

Були присутні поважні гості з Федерації футболу України, представники посольства Грузії, заслужений тренер України Олексій Михайличенко та представники засобів масової інформації.
Як не намагалися білоруси закотити м’яч у ворота суперників, та фортуна того дня була не на їхньому боці. Протистояння закінчилося впевненою перемогою грузинів із рахунком 4:0.
Прикро, що вболівальників було не так багато, як хотілось би. Можливо, далась взнаки спека, а, може, зайнятість на роботі. У будь-якому разі, турнір триватиме до 20 серпня, тож, друзі, приходьте на МСК імені В. Мельника, щоб побачити міжнародний рівень гри в футбол. 17 серпня о 17.00 відбудеться матч «Білорусь – Естонія», 19 серпня о 17.00 – «Естонія – Грузія». Фінальний матч за ІІІ місце А2 – Б2 відбудеться 20 серпня о 15.00 на тому ж стадіоні.