Обухівський міський голова

Левченко Олександр Миколайович

Левченко
Олександр Миколайович

Управління ПФУ в м. Обухів
Міськрайонний центр зайнятості
ДПІ в Обухівському районі
Житлово-комунальне господарство
Обухівський РВ ГУ ДСНС України в Київській області

Посилання на офіційні сайти:

Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Кабінет міністрів України
Верховна рада України
Київська обласна державна адміністрація
Конституція України
Інвестиційний сайт Київської області

 

 

 

Педагогічна конференція в Обухові: підсумки, плани та перспективи

Традиційно в кінці літа, в переддень Свята Знань, в усіх регіонах України відбуваються зустрічі педагогів, методистів та представників місцевої влади.

29 серпня 2017 року в Обухові на базі НВК – ЗОШ № 3 – ліцей відбулася педагогічна конференція, на якій були присутні вчителі та керівники загальноосвітніх та дошкільних закладів, викладачі ДЮСШ та школи мистецтв, освітяни виконавчого комітету Обухівської міської ради та області, представники місцевої влади.

Це педагогічне зібрання має особливу атмосферу, адже вчителі – це наша духовна еліта, той потужний потенціал, який дає дітям можливість зростати багатогранною особистістю на благо міста і держави.

За освітянською стратегією реформування середньої освіти до 2029 року в нашій державі повинна з’явитися нова українська школа, в якій учень розглядається в трьох важливих аспектах: як особистість, як патріот і як інноватор.

Батьки в цій системі мають стати для своїх дітей партнерами і активними співучасниками в шкільному процесі між учнем та учителем.

А вчителям пропонується значно розширити свою методику викладання і навіть перекваліфікуватися або підвищити свою кваліфікацію в різних інституціях, які пропонують сучасні методики викладання, такі як інклюзивна та інші.

 Проект Закону «Про освіту» запроваджує рівноправність доступу до бюджетного фінансування закладів освіти усіх форм власності. Законопроектом передбачено повну прозорість фінансування закладів освіти. Зокрема школи будуть зобов’язані оприлюднювати всі кошти, які надходять з бюджету та з інших джерел.

Отже, якщо реформа запрацює, нас чекають великі зміни в освіті.

Ще декілька днів і в школах та дитсадках буде гамірно. Ми гідно підготувалися до нового навчального року. За минулий рік зроблено чимало хороших справ. Заклади проводять останні підготовчі роботи.

В цей святковий переддень вітаємо педагогів з початком нового навчального року і бажаємо їм здоров’я, життєвої енергії, сил та натхнення у їхньому почесному труді.

Хочемо запевнити, що в особі Обухівського міського голови та  міської ради освітяни мають хороших помічників і партнерів.