Обухівський міський голова

Левченко Олександр Миколайович

Левченко
Олександр Миколайович

Управління ПФУ в м. Обухів
Міськрайонний центр зайнятості
ДПІ в Обухівському районі
Житлово-комунальне господарство
Обухівський РВ ГУ ДСНС України в Київській області

Посилання на офіційні сайти:

Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Кабінет міністрів України
Верховна рада України
Київська обласна державна адміністрація
Конституція України
Інвестиційний сайт Київської області

 

 

 

Шляхи співпраці розглянули на Обухівщині

Директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук відвідав Обухівський район. У рамках візиту відбулась зустріч з міським головою Олександром Левченком, під час якої обговорили питання реформування служби зайнятості, організації громадських робіт, професійної орієнтації молоді. Олександр Левченко зацікавився молодіжним профорієнтаційним проектом «My ProfiProject» та можливістю участі в ньому молоді Обухівщини.

Важливим напрямом є також розвиток малого підприємництва. Запропоновано внести до Програми зайнятості населення району відкриття у 2018 році на базі Обухівського міськрайонного центру зайнятості Центру розвитку підприємництва. Нагадаємо, що такий Центр з грудня 2016 року працює у Києво-Святошинському районі, а вже у вересні цього року послугами Центру зможуть скористатись і мешканці Білоцерківщини.

Не оминули увагою і підприємства Обухівщини. Зокрема, Денис Дармостук зустрівся з генеральним директором ПП «Обухівміськвторресурси» Арменом Полатьяном. Це динамічне підприємство, що націлене на довгостроковий розвиток і взаємовигідну співпрацю. Досягнуто домовленості про проведення Днів відкритих дверей на підприємстві та Ярмарків вакансій для задоволення кадрових потреб підприємства, яке пропонує понад 100 вакансій.

Шляхи подальшої співпраці обговорили і з керівництвом ТОВ «Аерок», які є одними з лідерів випуску газобетонних блоків.