Обухівський міський голова

Левченко Олександр Миколайович

Левченко
Олександр Миколайович
Управління ПФУ в м. Обухів
Міськрайонний центр зайнятості
ДПІ в Обухівському районі
Житлово-комунальне господарство
Обухівське міськрайонне управління юстиції
Обухівський РВ ГУ ДСНС України в Київській області

Посилання на офіційні сайти:

Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Кабінет міністрів України
Верховна рада України
Київська обласна державна адміністрація
Конституція України
Інвестиційний сайт Київської області

Зворотній зв'язок
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

 

Шляхи співпраці розглянули на Обухівщині

Директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук відвідав Обухівський район. У рамках візиту відбулась зустріч з міським головою Олександром Левченком, під час якої обговорили питання реформування служби зайнятості, організації громадських робіт, професійної орієнтації молоді. Олександр Левченко зацікавився молодіжним профорієнтаційним проектом «My ProfiProject» та можливістю участі в ньому молоді Обухівщини.

Важливим напрямом є також розвиток малого підприємництва. Запропоновано внести до Програми зайнятості населення району відкриття у 2018 році на базі Обухівського міськрайонного центру зайнятості Центру розвитку підприємництва. Нагадаємо, що такий Центр з грудня 2016 року працює у Києво-Святошинському районі, а вже у вересні цього року послугами Центру зможуть скористатись і мешканці Білоцерківщини.

Не оминули увагою і підприємства Обухівщини. Зокрема, Денис Дармостук зустрівся з генеральним директором ПП «Обухівміськвторресурси» Арменом Полатьяном. Це динамічне підприємство, що націлене на довгостроковий розвиток і взаємовигідну співпрацю. Досягнуто домовленості про проведення Днів відкритих дверей на підприємстві та Ярмарків вакансій для задоволення кадрових потреб підприємства, яке пропонує понад 100 вакансій.

Шляхи подальшої співпраці обговорили і з керівництвом ТОВ «Аерок», які є одними з лідерів випуску газобетонних блоків.