Обухівський міський голова

Левченко Олександр Миколайович

Левченко
Олександр Миколайович

Управління ПФУ в м. Обухів
Міськрайонний центр зайнятості
ДПІ в Обухівському районі
Житлово-комунальне господарство
Обухівський РВ ГУ ДСНС України в Київській області

Посилання на офіційні сайти:

Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Кабінет міністрів України
Верховна рада України
Київська обласна державна адміністрація
Конституція України
Інвестиційний сайт Київської області

 

 

 

Новорічні дива для дітей та дорослих

Новорічні вистави та розваги для мешканців Обухова розпочалися на Свято Миколая і тривали до 30 грудня.

Головна Ялинка міста засвітила свої святкові вогні на Миколая, 19 грудня. Цього року пухнаста красуня перевершила усі сподівання містян. На площі відбулися чудові концерти творчих колективів Міського будинку культури та гостей свята - гурту «Козацькі забави».

І дорослі, і малеча водили веселі хороводи, каталися на санчатах, адже справжнім подарунком був пухкий, білий сніг, що вкрив все довкола і додав усім справжнього новорічного настрою.

На сцені РЦКіД пройшла казкова вистава за постановкою керівника дитячого ансамблю танців «Квіти Трипілля» Юрія Усевича, в основу якої покладено сюжет із художнього фільму «Вартові галактики». Акторами були наші місцеві творчі колективи - ціла когорта талановитих дорослих та дітей, які вміло перевтілювалися у фантастичні образи, проживали свою роль та аж 16 раз виходили на сцену, граючи виставу. Яскраві костюми, професійний грим та блискуча гра нікого з присутніх не залишила байдужими.

На виставу були запрошені усі дошкільнята міських дошкільних та школярі молодшої та основної ланки загальноосвітніх закладів міста, а для старшокласників були проведені новорічні дискотеки.

Перед виставами іграми і танцями діточок розважав запальний аніматор, а в холі біля ялинки працювала новорічна фотозона, де кожен міг сфотографуватися з Дідом Морозом.

На закінчення вистав кожна дитина отримала безкоштовно солодкий подарунок і вистави також проходили безкоштовно, за підтримки Обухівської міської ради.

У переддень Нового року вже стало хорошою традицією вітати родини та діток воїнів, загиблих в АТО. Для їх сімей у міськраді пройшов невеличкий концерт та були вручені подарунки.

Для дітей учасників АТО та дітей з багатодітних родин в РЦКіД 30 грудня також відбулася новорічна казка, працювала фотозона та на другому поверсі центру дозвілля проходили майстер-класи з виготовлення та прикрашання печива і новорічної іграшки. А ще працювали художники з аквагриму. Кожній дитині були вручені солодкі подарунки.

Усім, і дорослим і діткам передсвяткові дні принесли новорічні дива, а ми хочемо побажати завжди вірити у найкраще майбутнє, мати у серці мрії та казку, ніколи не засмучуватися та бути завжди здоровими!

Миру, добра та благополуччя в кожну родину! З Новим Роком!