Обухівський міський голова

Левченко Олександр Миколайович

Левченко
Олександр Миколайович

Управління ПФУ в м. Обухів
Міськрайонний центр зайнятості
ДПІ в Обухівському районі
Житлово-комунальне господарство
Обухівський РВ ГУ ДСНС України в Київській області

Посилання на офіційні сайти:

Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Кабінет міністрів України
Верховна рада України
Київська обласна державна адміністрація
Конституція України
Інвестиційний сайт Київської області

 

 

 

Обухівська молодь взяла участь у заходах присвячених пам'яті Героїв Крут

27-29 січня 2018 року у Києві та на території меморіального комплексу «Пам'яті героїв Крут» у селі Пам'ятне, Борзнянського району Чернігівської області відбулися урочисті заходи, присвячені 100-річчю бою під Крутами, який став для українського народу  символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.
Київську область на цих заходах представляли юнаки нашого Центру військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки, що діє на базі НВК ЗОШ №4 з 2017 року.
На спеціальному «Потягу єднання» разом з іншими делегатами вони прибули з Києва до станції Крути, ніби відображуючи той шлях, яким пройшли юні борці за незалежну Україну 100 років потому.
Під час урочистих заходів Обухівський Центр військово-патріотичного виховання отримав Державний прапор із пам’ятними стрічками про бій столітньої давнини.
Для юних учасників відтепер цей прапор буде справжнім символом героїзму, високого патріотизму та любові до своєї Батьківщини.
І пам’яттю про те, як студенти трьох київських навчальних закладів віддали життя, стримуючи наступ більшовиків на Київ, тим самим відстоюючи незалежність своєї держави.