Обухівський міський голова

Левченко Олександр Миколайович

Левченко
Олександр Миколайович

Управління ПФУ в м. Обухів
Міськрайонний центр зайнятості
ДПІ в Обухівському районі
Житлово-комунальне господарство
Обухівський РВ ГУ ДСНС України в Київській області

Посилання на офіційні сайти:

Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Кабінет міністрів України
Верховна рада України
Київська обласна державна адміністрація
Конституція України
Інвестиційний сайт Київської області

 

 

 

Шановні мешканці пропонуємо Вам скористатись інформаційно-диспетчерською службою «Контакт-Центр»

«Конаткт-Центр» створено з метою налагодження конструктивного діалогу між жителями та органами виконавчої влади міста. Створення умов для прискорення досягнення європейських стандартів якості послуг, відкритості та прозорості діяльності органів місцевого самоврядування, діяльності підприємств житлово-комунального господарства. Створення якісно нових форм організації діяльності органів місцевого самоврядування, їх взаємодія з громадянами та суб’єктами господарювання, шляхом надання доступу до державних інформаційних ресурсів. Можливості звертатися до органів державної влади  та органів місцевого самоврядування з використанням Інтернету.

На сайті «Контакт-Центру» www.obuhov.bissoft.org (також можна зайти на сайт «Контакт-Центру» із сайту Обухівської міської ради, клікнувши по вікну «Контакт-Центр») містяни можуть повідомити про проблему і вона буде вирішена в найкоротший строк згідно з регламентом, переглянути статистику роботи «Контакт-Центру», ознайомитися із інформацією про ремонтні роботи, які на даний час проводяться відповідними службами та дізнатися про результати їх виконання.

Оператори «Контакт-Центру» цілодобово приймають звернення від громадян відповідно до Стандарту про роботу оператора «Контакт-Центру» з громадянами. Містяни можуть залишити свої звернення з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, зв’язку,  торгівлі, освіти, охорони здоров’я, культури та інше  з 08:00 до 17:00 годин за   телефоном: 04572 53232, з питань житлово-комунального господарства та благоустрою цілодобово за телефонами: 067 3276009, 04572 66067, 04572 77537, 04572 66063. Крім того, можна зареєструватися на сайті «Контакт-Центру» www.obuhov.bissoft.org (верхній правий кут «ВВІЙТИ» - «ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ»), створивши особистий кабінет, громадяни  можуть залишати повідомлення про проблему.

Міський «Контакт-Центр» - це інструмент для активних, небайдужих громадян, тих, хто любить своє місто та бажає брати участь у його розвитку.