Обухівський міський голова

Левченко Олександр Миколайович

Левченко
Олександр Миколайович

Управління ПФУ в м. Обухів
Міськрайонний центр зайнятості
ДПІ в Обухівському районі
Житлово-комунальне господарство
Обухівський РВ ГУ ДСНС України в Київській області

Посилання на офіційні сайти:

Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Кабінет міністрів України
Верховна рада України
Київська обласна державна адміністрація
Конституція України
Інвестиційний сайт Київської області

 

 

 

У рамках святкування дня Соборності в Обухові відбулося декілька подій

У рамках святкування Дня Соборності в Обухові пройшло чимало заходів. Нещодавно в НВК ЗОШ №4 в Центрі військово-патріотичного виховання ми урочисто відкрили відремонтований спортивний зал.

А 22 січня відбулася довгождана подія – по вул. Київська, 148 відкрилася амбулаторія сімейної медицини. На відкритті були присутні народний депутат ВРУ Кононенко Ігор Віталійович, голова Обухівської районної держадміністрації Рудяк Іван Сергійович, заступник голови Київської обласної держадміністрації Кучер В’ячеслав Анатолійович, начальник департаменту охорони здоров’я КОДА Арешкович Алла Олександрівна.

Ремонтні роботи в приміщенні були зроблені за рахунок державної субвенції соціально-економічного розвитку, а медичне оснащення – за рахунок місцевого бюджету.

Розрахований заклад на обслуговування 14-16 тис. осіб і місце його розташування досить зручне для жителів мікрорайонів Школа та Піщана. Тут будуть працювати 4 лікаря 5 медсестер.

До цього приміщення також перемістилося і відділення невідкладної допомоги, яке має цілодобові чергові медбригади та автомобіль для швидкого реагування. Ще три авто закріплені за іншими амбулаторіями.

Нова амбулаторія повністю оснащена необхідним медичним обладнанням, що включає систему аналізаторів на суму 350 тис. грн. для забору крові та інших аналізів. Також є кардіограф, небулайзер та обладнання лікаря для огляду хворого. Діє маніпуляційний кабінет по типу стаціонарного, кабінет щеплення та кабінет функціональної діагностики.

Загалом в минулому році за рахунок субвенції з державного бюджету та коштів міського бюджету на первинну ланку медицини було використано більше 14 млн. грн.