Обухівський міський голова

Левченко Олександр Миколайович

Левченко
Олександр Миколайович

Управління ПФУ в м. Обухів
Міськрайонний центр зайнятості
ДПІ в Обухівському районі
Житлово-комунальне господарство
Обухівський РВ ГУ ДСНС України в Київській області

Посилання на офіційні сайти:

Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Кабінет міністрів України
Верховна рада України
Київська обласна державна адміністрація
Конституція України
Інвестиційний сайт Київської області

 

 

 

ПАМ’ЯТАЄМО. ПЕРЕМАГАЄМО!

73 роки наближають нас до того величного дня – Дня Перемоги, який навіки закарбувався в пам’яті врятованих поколінь, вдячних за подвиг дідів і прадідів.

Учора в місті відбулися урочистості, приурочені цьому святу.

Десятки мешканців нашого міста, разом з родинами та в колі колективів прийшли, щоб подякувати ветеранам та віддати шану усім загиблим у роки Другої світової війни. Безліч квітів, щирі слова та погляди, сповнені великою вдячністю і скорботою за тими, хто так і не звідав силу цієї перемоги. 

На мітингу були присутні представники міської та районної влади, члени місцевих організацій, установ та трудових колективів, учні та педагоги міських шкіл і всі бажаючі мешканці міста.

Юні вихованці міського Центру військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки продемонстрували чудову виправку та вміння, вишикувавшись на центральній площі міста. Вони склали громадянську присягу та дружно заспівали свою військову пісню.

На усіх присутніх чекав святковий концерт вокальних виконавців та хореографічних колективів Обухова. 

9 травня - день сповнений радістю і сумом. Свято, що передається від поколінь до поколінь і є великим уроком усьому людству і пам’яткою про те, що найдорожче на світі – це мир і спокій. І хлопці, які зараз боронять кордони України і воюють на східних рубежах, є тими носіями мужності та витривалості, є продовжувачами дідівських традицій, і своєму теперішньому спокою ми завдячуємо вже їм.

Нехай в кожній домівці буде мир та спокій, і щоб війна ніколи не відлунювала в наших серцях!