Обухівський міський голова

Левченко Олександр Миколайович

Левченко
Олександр Миколайович

Управління ПФУ в м. Обухів
Міськрайонний центр зайнятості
ДПІ в Обухівському районі
Житлово-комунальне господарство
Обухівський РВ ГУ ДСНС України в Київській області

Посилання на офіційні сайти:

Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Кабінет міністрів України
Верховна рада України
Київська обласна державна адміністрація
Конституція України
Інвестиційний сайт Київської області

 

 

 

УВАГА!
АФРИКАНСЬКА ЧУМА СВИНЕЙ



Надзвичайна ситуація об’єктового рівня, пов’язана з окремим випадком небезпечного інфекційного захворювання сільськогосподарських тварин: африканською чумою свиней.

20.05.2018 в м. Обухів поблизу узбіччя дороги в напрямку житлового масиву «Польок» в траншеї виявлено труп домашньої свині вагою до 120 кг. Працівниками Держпродспоживслужби було відібрано патматеріал для проведення дослідження, спалено свиню на місці знахідки та місцевість де був виявлений труп продезінфікований розчином «Біокліну». За фактом загибелі свиней до ветеринарної служби ніхто не звертався.

Згідно звіту про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу ДНДІЛДВСЕ від 21.05.2018 року №005127 п.м./18 виділено ДНК вірусу збудника АЧС. 21.05.2018 проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Обухівській міській раді, на якій розглянуті заходи щодо недопущення поширення та ліквідації  африканської чуми свиней на території м. Обухів.

Утворено робочі групи для інформування населення в зоні захисту та зоні нагляду шляхом подвірного обходу приватних господарств.