Обухівський міський голова

Левченко Олександр Миколайович

Левченко
Олександр Миколайович

Управління ПФУ в м. Обухів
Міськрайонний центр зайнятості
ДПІ в Обухівському районі
Житлово-комунальне господарство
Обухівський РВ ГУ ДСНС України в Київській області

Посилання на офіційні сайти:

Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Кабінет міністрів України
Верховна рада України
Київська обласна державна адміністрація
Конституція України
Інвестиційний сайт Київської області

 

 

 


Система «АСКОД» приходить на допомогу в діловодстві

Зменшити кількість паперових носіїв, мінімізувати терміни розгляду, погодження та підготовки документів, тим самим підвищивши ефективність роботи в державних органах влади та органах місцевого самоврядування – завдання не із легких, але цілком реальне.

Для працівників усіх управлінь та відділів виконавчого комітету Обухівської міської ради був проведений навчально-практичний тренінг, на якому можна було ознайомитися з основними принципами роботи автоматизованої системи контролю і організації діловодства «АСКОД».

Провели цей захід представники компанії «ІнфоПлюс» Джуренко Тетяна Сергіївна та Мішина Ганна Миколаївна. 

Якщо говорити коротко, то система «АСКОД» забезпечує облік, реєстрацію та опрацювання електронних копій документів, що надсилаються адресатам електронною поштою.

Запровадження системи електронного документообігу є невід’ємною частиною загальнодержавної стратегії розвитку інформаційного суспільства в Україні. Оперативна взаємодія між органами влади, автоматизація відносин і документообігу — це перший рівень електронного врядування, який в подальшому стане платформою для досягнення європейських стандартів якості електронних адміністративних послуг, відкритості та прозорості влади для громадян, представників бізнесу та громадських організацій.

«АСКОД» – система автоматизації процесів реєстрації, обробки, проходження і контролю виконання службової кореспонденції, внутрішніх документів і звертань громадян  розрахована на використання фахівцями діловодства в міністерствах, відомствах, інших державних установах і на підприємствах. 

Цей програмний продукт забезпечує роботу як окремого інспектора-діловода, так і цілих підрозділів (канцелярії, управління справами, загального відділу і т. д.). Система впроваджена й успішно функціонує в Адміністрації Президента України, Національному банку України і його регіональних управліннях і установах, Київській обласній адміністрації, комерційних банках і окремих міністерствах.

Усі, хто працюють у цій системі документообігу, отримують значні переваги в роботі з документами, адже значно спрощуються процедури створення, оброблення, правлення, передавання, одержання, зберігання, використання та знищення електронних документів. А контроль за виконанням завдання стає блискавично швидким. 

Великі плюси від цього, в першу чергу, отримують і громадяни, які звертаються до органів влади. Розгляд та вирішення тих чи інших питань для них проходить набагато швидше, ніж це, зазвичай, відбувається за допомогою подання документів на паперових носіях.