Обухівський міський голова

Левченко Олександр Миколайович

Левченко
Олександр Миколайович

Управління ПФУ в м. Обухів
Міськрайонний центр зайнятості
ДПІ в Обухівському районі
Житлово-комунальне господарство
Обухівський РВ ГУ ДСНС України в Київській області

Посилання на офіційні сайти:

Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Кабінет міністрів України
Верховна рада України
Київська обласна державна адміністрація
Конституція України
Інвестиційний сайт Київської області

 

 

 

ЧИСТО ТАМ, ДЕ ПРАВИЛЬНО СОРТУЮТЬ І УТИЛІЗУЮТЬ

В простих речах часто криється геніальність. Важливо зрозуміти і побачити це. А ще спробувати змінити в собі ставлення до буденних речей. Ось таких, наприклад, як сміття – явище щоденне і неминуче.

І для тих, хто стверджує, що його у їхньому житті немає, відверто обманюють і себе, і тих людей, що працюють над його утилізацією.

Сміття є у всіх, бо в життєдіяльності людини нікуди від нього не подінешся. Але правильно його збирати, сортувати та перероблювати навчитися можна. І зробити цю справу такою, щоб і у місті стало чистіше і можна було б отримувати від цього прибуток.

Заснування ПП «Обухівміськвторресурси» у 2002 році стало без перебільшення проривом у цьому напрямку. І тепер не лише в масштабах нашого міста, а й далеко за його межами.

5 липня 2018 року керівник Армен Олегович Полатьян провів екскурсію на території підприємства для депутатів Обухівської міської ради та членів виконавчого комітету. Вона була у будь-якому випадку пізнавальною і напевно зняла багато запитань, що назріли у присутніх. 

Спочатку була представлена вторинна база підприємства, де виготовляють гофрокартон та картон хром-ерзац. Потім оглянули цех виготовлення цвяхів та металевого дроту. Не оминули увагою і цех, де проходить сортування неорганічного сміття.

Обов’язковою на підприємстві є санітарна мийка автомобілів, яка має закритий цикл, тобто воду після миття не зливають, а знову очищують і використовують. І при цьому навколишньому середовищу нічого не загрожує.

Екскурсію продовжили на другій базі – первинній, де проходить відсортування органіки і неорганіки. Для присутніх також було досить цікавим побачити, як виготовляють з деревної щепи паливні брикети.

У великому окремому цеху готують великі контейнери – прес-компактори, які зменшують сміття у 6 разів і використовуються, в основному, під час великих свят, або біля великих супермаркетів. Вони в ручному, або в автоматичному режимі пресують сміття. На підприємстві їх зварюють, монтують, фарбують і випробовують.

Депутати та члени виконкому також ознайомилися з умовами відпочинку та проживання працівників у гуртожитку.

На підприємстві діє чітка система відеонагляду, що спонукає до відповідальності та пильності робітників. Всі працівники працевлаштовані згідно трудового законодавства і отримують гідну заробітну плату. А саме працевлаштування має два цикли: є робочі на постійній основі, і ті – що працюють вахтовим методом. Це в основному люди з інших регіонів України. В більшості вони і користуються послугами платного гуртожитку.

Про «Обухівміськвторресурси» ще можна розповідати багато цікавого, а вражає найбільше те, що саме тут відчувається європейський підхід до ведення підприємництва та до суті самої проблеми, що, насправді, має світові масштаби і загрожує всьому людству.

Ми маємо зрозуміти, що нашим дітям потрібно передати хорошу звичку правильно поводитися зі сміттям. Наше майбутнє залежить від того, як ми змінимо свою свідомість і будемо цивілізовано ставитися до утилізації відходів.