Обухівський міський голова

Левченко Олександр Миколайович

Левченко
Олександр Миколайович

Управління ПФУ в м. Обухів
Міськрайонний центр зайнятості
ДПІ в Обухівському районі
Житлово-комунальне господарство
Обухівський РВ ГУ ДСНС України в Київській області

Посилання на офіційні сайти:

Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Кабінет міністрів України
Верховна рада України
Київська обласна державна адміністрація
Конституція України
Інвестиційний сайт Київської області

 

 

 

Свято Івана Купала

06 липня та 07 липня 2018 року на території міста Обухова відбулося свято Івана Купала. Це свято має багато назв і заплутану історію: Купала, Ярилин день, Духів день, Свято Роси. Саме після впровадження християнства на Русі - свято Купала перетворилось на свято Івана Купала або ж Івана Хрестителя.

За масштабністю та прихильністю обухівців після Дня міста саме це свято посідає друге місце. Для Обухова воно вже стало справжньою традицією і приводом зустрітися у тісному дружньому або родинному колі.

Для мешканців міста й гостей була представлена святкова концернта програма з тетарлізованим дійством «Ой пливи, віночку, де сонечко грає» у виконанні творчих колективів та артистів міста.

Дівчата мали змогу прийняти участь у конкурсі «на кращий вінок» й отримати чудові подарунки, а згодом відпустити віночок на воду, за давньою традицією.

Видовищним та незабутнім був обряд запалювання Вогнища, навколо якого зібралася велика кількість бажаючих стрибнути через нього, як вважалсь з давніх-давен, що стрибнувши через вогнище, людина оновлювалась та очищалась від усього поганого.

Села Таценки й Ленди запрошували всіх на свято, на якому також відбулися гуляння. Водили хороводи, плели вінки й пускали на воду, загадуючи бажання. А для всіх виступали артисти Обухівського міського будинку культури та Обухівського районного центру культури і дозвілля.