Обухівський міський голова

Левченко Олександр Миколайович

Левченко
Олександр Миколайович
Управління ПФУ в м. Обухів
Міськрайонний центр зайнятості
ДПІ в Обухівському районі
Житлово-комунальне господарство
Обухівське міськрайонне управління юстиції
Обухівський РВ ГУ ДСНС України в Київській області

Посилання на офіційні сайти:

Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Кабінет міністрів України
Верховна рада України
Київська обласна державна адміністрація
Конституція України
Інвестиційний сайт Київської області

Зворотній зв'язок
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ
ПРО РОЗРОБКУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ


ПОВІДОМЛЕННЯ
ПРО РОЗРОБКУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ НА ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ ЗА АДРЕСОЮ: ЖИТЛОВИЙ МАСИВ ЛУКАВИЦЯ, МІСТО ОБУХІВ, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

Відповідно до статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішення Обухівської міської ради №327/1-16-VІІ від 29.11.2016 р. та з метою визначення планувальної організації, функціонального призначення просторової композиції, параметрів громадської забудови, ландшафтної організації території та розрахунку можливості використання земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд розроблено детальний план території на земельній ділянці за адресою: м. Обухів, ж/м Лукавиця, Київська область.
Замовником розроблення детального плану території на земельну ділянку у м. Обухові на ж/м Лукавиця, Київської області є Виконавчий комітет Обухівської міської ради Київської області.
Розробником містобудівної документації є Фізична особа-підприємець Мірвода Наталія Володимирівна.
Матеріали (техніко-економічні показники, зокрема графічні матеріали, що відображають зміст містобудівної документації) для ознайомлення знаходяться в кабінеті №8 в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради за адресою: ж/м Лукавиця в м. Обухові, Київської обл. Вивчити та ознайомитись з документацією детального плану території ж/м Лукавиця у       м. Обухові, Київської області можна з 10 червня по 11 липня 2017 р. з понеділка по п’ятницю з 9 до 12 години, а також на офіційному веб-сайті Обухівської міської ради: obukhiv.kiev.ua, розділ «Про місто», підрозділ «Жителям».
Відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою КМУ від 25.05.2011 р. №555 виконавчим комітетом Обухівської міської ради з 10 червня по 11 липня 2017 р. буде проведено процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості до розробленого детального плану території ж/м Лукавиця у м. Обухові, Київської області.
Зауваження та пропозиції приймаються з понеділка по п’ятницю з 09:00 по 12:00 до 11 липня 2017 р. включно.
Розгляд проектів містобудівної документації та громадські слухання відбудуться в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради 11 липня 2017 р. о 15:00 за адресою: вул. Київська, 10, м. Обухів.
Відповідальна особа – Заступник міського голови Цельора В.В.ПОВІДОМЛЕННЯ
ПРО РОЗРОБКУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА І ОБСЛУГОВУВАННЯ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ, ГОСПОДАРСЬКИХ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД ЗА АДРЕСОЮ КИЇВСЬКА ОБЛ., М. ОБУХІВ, ВУЛ ПЕРШОТРАВНЕВА

Відповідно до статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішення Обухівської міської ради №952-70-VIІ від 15.10.2015р. та з метою визначення планувальної організації, функціонального призначення просторової композиції, ландшафтної організації території та розрахунку можливості використання земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд розроблено детальний план території на земельній ділянці за адресою: м. Обухів, вулиця Першотравнева, Київська область.
Замовником розроблення детального плану території на земельну ділянку у м. Обухові по вул. Першотравневій, Київської області є Виконавчий комітет Обухівської міської ради Київської області.
Розробником містобудівної документації є ТОВ «Чисте місто ЛТД».
Матеріали (техніко-економічні показники, зокрема графічні матеріали, що відображають зміст містобудівної документації) для ознайомлення знаходяться в кабінеті №8 в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради за адресою: вул. Київська, 10 в м. Обухові. Вивчити та ознайомитись з документацією детального плану території по вул. Першотравнева у м. Обухові, Київської області можна з 20 травня по 22 червня 2017 р. з понеділка по п’ятницю з 9 до 12 години, а також на офіційному веб-сайті Обухівської міської ради: obukhiv.kiev.ua, розділ «Про місто», підрозділ «Жителям».
Відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою КМУ від 25.05.2011 р. №555 виконавчим комітетом Обухівської міської ради з 20 травня по 22 червня 2017 р. буде проведено процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості до розробленого детального плану території по вул. Петравнева у м. Обухові, Київської області.
Зауваження та пропозиції приймаються у письмовій формі з понеділка по п’ятницю з 09:00 по 12:00 до 22 червня 2017 р. включно.
Розгляд проектів містобудівної документації та громадські слухання відбудуться в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради 22 червня 2017 р. о 16:00 за адресою: вул. Київська, 10, м. Обухів.
Відповідальна особа – Заступник міського голови Цельора В.В.


ПОВІДОМЛЕННЯ
ПРО РОЗРОБКУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ПО ВУЛИЦІ МАЛИШКА В МІСТІ ОБУХІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Відповідно до статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішення Обухівської міської ради №390/5-18-VIІ від 26.01.2017 р. та з метою визначення планувальної організації, функціонального призначення, просторової композиції, параметрів громадської забудови, ландшафтної організації території та розрахунку можливості використання земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі розроблено детальний план території на земельній ділянці за адресою: м. Обухів, вулиця Малишка, Київська область.
Замовником розроблення детального плану території на земельну ділянку у м. Обухові по вулиця Малишка, Київської області є Виконавчий комітет Обухівської міської ради Київської області.
Розробником містобудівної документації є Фізична особа-підприємець Бондаренко Олена Миколаївна.
Матеріали (техніко-економічні показники, зокрема графічні матеріали, що відображають зміст містобудівної документації) для ознайомлення знаходяться в кабінеті №8 в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради за адресою: вул. Київська, 10 в м. Обухові. Вивчити та ознайомитись з документацією детального плану території по вулиця Малишка у м. Обухові, Київської області можна з 6 травня по 8 червня      2017 р. з понеділка по п’ятницю з 9 до 12 години, а також на офіційному веб-сайті Обухівської міської ради: obukhiv.kiev.ua, розділ «Про місто», підрозділ «Жителям».
Відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою КМУ від 25.05.2011 р. №555 виконавчим комітетом Обухівської міської ради з 6 травня по 8 червня 2017 р. буде проведено процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості до розробленого детального плану території по вул. Малишка у м. Обухові, Київської області.
Зауваження та пропозиції приймаються з понеділка по п’ятницю з 09:00 по 12:00 до 8 червня 2017 р. включно.
Розгляд проектів містобудівної документації та громадські слухання відбудуться в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради 8 червня 2017 р. о 15:00 за адресою: вул. Київська, 10, м. Обухів.
Відповідальна особа – Заступник міського голови Цельора В.В.


ПОВІДОМЛЕННЯ
ПРО РОЗРОБКУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ НА ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ ЗА АДРЕСОЮ: ОБУХІВСЬКА  МІСЬКА РАДА, С. ТАЦЕНКИ, ВУЛ. ВИШНЕВА, 49, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

Відповідно до статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішення Обухівської міської ради №477/4-21-VІІ від 30.03.2017 р. та з метою визначення планувальної організації, функціонального призначення просторової композиції, параметрів громадської забудови, ландшафтної організації території та розрахунку можливості використання земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів розроблено детальний план території на земельній ділянці за адресою: Обухівська міська рада, с. Таценки, вул. Вишнева, 49, Київська область.
Замовником розроблення детального плану території на земельну ділянку по вул. Вишневій, 49,  с. Таценки,  Київської області, Обухівська міська рада є Виконавчий комітет Обухівської міської ради Київської області.
Розробником містобудівної документації є Фізична особа-підприємець Мірвода Наталія Володимирівна.
Матеріали (техніко-економічні показники, зокрема графічні матеріали, що відображають зміст містобудівної документації) для ознайомлення знаходяться в кабінеті №8 в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради за адресою: вул. Київська, 10 в м. Обухові. Вивчити та ознайомитись з документацією детального плану території по вул. Вишневій, 49,  с. Таценки,  Київської області, Обухівська міська рада можна з 6 травня по 8 червня 2017 р. з понеділка по п’ятницю з 9 до 12 години, а також на офіційному веб-сайті Обухівської міської ради: obukhiv.kiev.ua, розділ «Про місто», підрозділ «Жителям».
Відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою КМУ від 25.05.2011 р. №555 виконавчим комітетом Обухівської міської ради з 6 травня по 8 червня 2017 р. буде проведено процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості до розробленого детального плану території по вул. Вишневій, 49,  с. Таценки,  Київської області, Обухівська міська рада.
Зауваження та пропозиції приймаються з понеділка по п’ятницю з 09:00 по 12:00 до 8 червня 2017 р. включно.
Розгляд проектів містобудівної документації та громадські слухання відбудуться в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради 8 червня 2017 р. о 16:20 за адресою: вул. Київська, 10, м. Обухів.
Відповідальна особа – Заступник міського голови Цельора В.В.


ПОВІДОМЛЕННЯ
ПРО РОЗРОБКУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ НА ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ ПО ВУЛИЦІ КИЇВСЬКА, 93 В МІСТІ ОБУХІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Відповідно до статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішення Обухівської міської ради №167/4-9-VІ від 27.04.2016 р. та з метою визначення планувальної організації, функціонального призначення просторової композиції, параметрів громадської забудови, ландшафтної організації території та розрахунку можливості використання земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) розроблено детальний план території на земельній ділянці за адресою: м. Обухів, вулиця Київська, 93, Київська область.
Замовником розроблення детального плану території на земельну ділянку у м. Обухові по вул. Київська, 93, Київської області є Виконавчий комітет Обухівської міської ради Київської області.
Розробником містобудівної документації є Товариство з обмеженою відповідальністю «ЗЕМБУДІНВЕСТПРОЕКТ».
Матеріали (техніко-економічні показники, зокрема графічні матеріали, що відображають зміст містобудівної документації) для ознайомлення знаходяться в кабінеті №8 в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради за адресою: вул. Київська, 10 в м. Обухові. Вивчити та ознайомитись з документацією детального плану території по вул. Київська, 93 у м. Обухові, Київської області можна з  6 травня по 8 червня      2017 р. з понеділка по п’ятницю з 9 до 12 години, а також на офіційному веб-сайті Обухівської міської ради: obukhiv.kiev.ua, розділ «Про місто», підрозділ «Жителям».
Відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою КМУ від 25.05.2011 р. №555 виконавчим комітетом Обухівської міської ради з  6 травня по 8 червня  2017 р. буде проведено процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості до розробленого детального плану території по вул. Київська, 93 у м. Обухові, Київської області.
Зауваження та пропозиції приймаються з понеділка по п’ятницю з 09:00 по 12:00 до 8 червня 2017 р. включно.
Розгляд проектів містобудівної документації та громадські слухання відбудуться в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради 8 червня 2017 р. о 15:20 за адресою: вул. Київська, 10, м. Обухів.
Відповідальна особа – Заступник міського голови Цельора В.В.


ПОВІДОМЛЕННЯ
ПРО РОЗРОБКУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ НА ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ ЗА АДРЕСОЮ: М. ОБУХІВ, Ж/М ЛУКАВИЦЯ, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

Відповідно до статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішення Обухівської міської ради №417/4-19-VІІ від 28.02.2017 р. та з метою визначення планувальної організації, функціонального призначення просторової композиції, параметрів громадської забудови, ландшафтної організації території та розрахунку можливості використання земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд розроблено детальний план території на земельній ділянці за адресою: м. Обухів, житловий масив Лукавиця, Київська область.
Замовником розроблення детального плану території на земельну ділянку у м. Обухові на ж/м Лукавиця, Київської області є Виконавчий комітет Обухівської міської ради Київської області.
Розробником містобудівної документації є Фізична особа-підприємець Мірвода Наталія Володимирівна.
Матеріали (техніко-економічні показники, зокрема графічні матеріали, що відображають зміст містобудівної документації) для ознайомлення знаходяться в кабінеті №8 в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради за адресою: вул. Київська, 10 в м. Обухові. Вивчити та ознайомитись з документацією детального плану території на ж/м Лукавиця у м. Обухові, Київської області можна з 6 травня по 8 червня 2017 р. з понеділка по п’ятницю з 9 до 12 години, а також на офіційному веб-сайті Обухівської міської ради: obukhiv.kiev.ua, розділ «Про місто», підрозділ «Жителям».
Відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою КМУ від 25.05.2011 р. №555 виконавчим комітетом Обухівської міської ради з 6 травня по 8 червня 2017 р. буде проведено процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості до розробленого детального плану території на ж/м Лукавиця у м. Обухові, Київської області.
Зауваження та пропозиції приймаються з понеділка по п’ятницю з 09:00 по 12:00 до 8 червня 2017 р. включно.
Розгляд проектів містобудівної документації та громадські слухання відбудуться в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради 8 червня 2017 р. о 16:00 за адресою: вул. Київська, 10, м. Обухів.
Відповідальна особа – Заступник міського голови Цельора В.В.


ПОВІДОМЛЕННЯ
ПРО РОЗРОБКУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ НА ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ ЗА АДРЕСОЮ: М. ОБУХІВ, ВУЛ. ВЕРБОВА, 19, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

Відповідно до статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішення Обухівської міської ради №417/5-19-VІІ від 28.02.2017 р. та з метою визначення планувальної організації, функціонального призначення просторової композиції, параметрів громадської забудови, ландшафтної організації території та розрахунку можливості використання земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  розроблено детальний план території на земельній ділянці за адресою: м. Обухів, вулиця Вербова, 19, Київська область.
Замовником розроблення детального плану території на земельну ділянку у м. Обухові по вул. Вербова, 19, Київської області є Виконавчий комітет Обухівської міської ради Київської області.
Розробником містобудівної документації є Фізична особа-підприємець Мірвода Наталія Володимирівна.
Матеріали (техніко-економічні показники, зокрема графічні матеріали, що відображають зміст містобудівної документації) для ознайомлення знаходяться в кабінеті №8 в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради за адресою: вул. Київська, 10 в м. Обухові. Вивчити та ознайомитись з документацією детального плану території по вул. Вербова, 19 у м. Обухові, Київської області можна з 6 травня по 8 червня      2017 р. з понеділка по п’ятницю з 9 до 12 години, а також на офіційному веб-сайті Обухівської міської ради: obukhiv.kiev.ua, розділ «Про місто», підрозділ «Жителям».
Відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою КМУ від 25.05.2011 р. №555 виконавчим комітетом Обухівської міської ради з 6 травня по 8 червня 2017 р. буде проведено процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості до розробленого детального плану території по вул. Вербова, 19 у м. Обухові, Київської області.
Зауваження та пропозиції приймаються з понеділка по п’ятницю з 09:00 по 12:00 до 8 червня 2017 р. включно.
Розгляд проектів містобудівної документації та громадські слухання відбудуться в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради 8 червня 2017 р. о 15:40 за адресою: вул. Київська, 10, м. Обухів.
Відповідальна особа – Заступник міського голови Цельора В.В.ПОВІДОМЛЕННЯ
ПРО РОЗРОБКУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ


Детальний план території мікрорайону по вулиці Каштановій  м. Обухів Київської області

Схема територій, де проведено детальне планування чи зонування в місті Обухів