Обухівський міський голова

Левченко Олександр Миколайович

Левченко
Олександр Миколайович
Управління ПФУ в м. Обухів
Міськрайонний центр зайнятості
ДПІ в Обухівському районі
Житлово-комунальне господарство
Обухівське міськрайонне управління юстиції
Обухівський РВ ГУ ДСНС України в Київській області

Посилання на офіційні сайти:

Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Кабінет міністрів України
Верховна рада України
Київська обласна державна адміністрація
Конституція України
Інвестиційний сайт Київської області

Зворотній зв'язок
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ
ПРО РОЗРОБКУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ


ПОВІДОМЛЕННЯ
ПРО РОЗРОБКУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ВИРОБНИЧОЇ ЗОНИ ТОВ «ІНСТИТУТ БІОХІМІЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ» НА ПЛОЩІ 3,5 ГА В М. ОБУХІВ, КИЇВСЬКОЇ ОБЛ.

Відповідно до статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішення Обухівської міської ради №477/7-21-VІІ від 30.03.2017 р. та з метою визначення планувальної організації, функціонального призначення просторової композиції, параметрів громадської забудови, ландшафтної організації території та розрахунку можливості використання земельної ділянки для розміщення і експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств та для розміщення і експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд переробної, машинобудівної та іншої промисловості розроблено детальний план території на земельній ділянці за адресою: м. Обухів, Київська область.
Замовником розроблення детального плану території на земельну ділянку у м. Обухові Київської області є Виконавчий комітет Обухівської міської ради Київської області.
Розробником містобудівної документації є Державне підприємство «Український науково-дослідний і проектний інститут цивільного будівництва «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД».
Матеріали (техніко-економічні показники, зокрема графічні матеріали, що відображають зміст містобудівної документації) для ознайомлення знаходяться в кабінеті №8 в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради за адресою: вул. Київська, 10 в м. Обухові, Київської обл. Вивчити та ознайомитись з документацією детального плану території у м. Обухові, Київської області можна з  18 листопада по 20 грудня 2017 р. з понеділка по п’ятницю з 9 до 12 години, а також на офіційному веб-сайті Обухівської міської ради: obukhiv.kiev.ua, розділ «Про місто», підрозділ «Жителям».
Відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою КМУ від 25.05.2011 р. №555 виконавчим комітетом Обухівської міської ради з 18 листопада по 20 грудня 2017 р.  буде проведено процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості до розробленого детального плану території у м. Обухові, Київської області.
Зауваження та пропозиції приймаються з понеділка по п’ятницю з 09:00 по 12:00 до 20 грудня 2017 р. включно.
Розгляд проектів містобудівної документації та громадські слухання відбудуться в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради 20 грудня 2017 р. о 16:00 за адресою: вул. Київська, 10, м. Обухів.
Відповідальна особа – Заступник міського голови Цельора В.В.
детальний план


ПОВІДОМЛЕННЯ
ПРО РОЗРОБКУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ (ЗМІНА ЦІЛЬОВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА І ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ ГОСПОДАРСЬКИХ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД ПО ВУЛ. ВОЛОШКОВА, М.ОБУХІВ, КИЇВСЬКА ОБЛ.)

Відповідно до статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішення Обухівської міської ради №609/2-27-VІІ від 12.10.2017 р. та з метою визначення планувальної організації, функціонального призначення просторової композиції, параметрів громадської забудови, ландшафтної організації території та розрахунку можливості використання земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд розроблено детальний план території на земельній ділянці за адресою: м. Обухів, вул. Волошкова, Київська область.
Замовником розроблення детального плану території на земельну ділянку у м. Обухові на вул. Волошкова, Київської області є Виконавчий комітет Обухівської міської ради Київської області.
Розробником містобудівної документації є ТОВ ПВП «Термо».
Матеріали (техніко-економічні показники, зокрема графічні матеріали, що відображають зміст містобудівної документації) для ознайомлення знаходяться в кабінеті №8 в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради за адресою: вул. Київська, 10 в м. Обухові, Київської обл. Вивчити та ознайомитись з документацією детального плану території вул. Волошкова у       м. Обухові, Київської області можна з 18 листопада по 20 грудня 2017 р. з понеділка по п’ятницю з 9 до 12 години, а також на офіційному веб-сайті Обухівської міської ради: obukhiv.kiev.ua, розділ «Про місто», підрозділ «Жителям».
Відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою КМУ від 25.05.2011 р. №555 виконавчим комітетом Обухівської міської ради з 18 листопада по 20 грудня 2017 р. буде проведено процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості до розробленого детального плану території вулиця Волошкова у м. Обухові, Київської області.
Зауваження та пропозиції приймаються з понеділка по п’ятницю з 09:00 по 12:00 до 20 грудня 2017 р. включно.
Розгляд проектів містобудівної документації та громадські слухання відбудуться в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради 20 грудня 2017 р. о 15:20 за адресою: вул. Київська, 10, м. Обухів.
Відповідальна особа – Заступник міського голови Цельора В.В.

ПОВІДОМЛЕННЯ
ПРО РОЗРОБКУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ДЛЯ РОЗМІЩЕННЯ ТА ЕКСПЛУАПТАЦІЇ ОСНОВНИХ, ПІДСОБНИХ І ДОПОМІЖНИХ БУДІВЕЛЬ ТА СПОРУД ПІДПРИЄМСТВА ПРОМИСЛОВОСТІ ЗА АДРЕСОЮ: М, ОБУХІВ ВУЛ.ПРОМИСЛОВА, КИЇВСЬКА ОБЛ.

Відповідно до статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішення Обухівської міської ради №390/3-18-VІІ від 26.01.2017 р. та з метою визначення планувальної організації, функціонального призначення просторової композиції, параметрів громадської забудови, ландшафтної організації території та розрахунку можливості використання земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємства промисловості розроблено детальний план території на земельній ділянці за адресою: м. Обухів, вул. Промислова, Київська область.
Замовником розроблення детального плану території на земельну ділянку у м. Обухові на вул. Промисловій в м. Обухові, Київської області є Виконавчий комітет Обухівської міської ради Київської області.
Розробником містобудівної документації є ТОВ «Чисте місто ЛТД».
Матеріали (техніко-економічні показники, зокрема графічні матеріали, що відображають зміст містобудівної документації) для ознайомлення знаходяться в кабінеті №8 в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради за адресою: вул. Київська, 10 в м. Обухові, Київської обл. Вивчити та ознайомитись з документацією детального плану території вул. Промислова у м. Обухові, Київської області можна з 18 листопада по 20 грудня 2017р. з понеділка по п’ятницю з 9 до 12 години, а також на офіційному веб-сайті Обухівської міської ради: obukhiv.kiev.ua, розділ «Про місто», підрозділ «Жителям».
Відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою КМУ від 25.05.2011 р. №555 виконавчим комітетом Обухівської міської ради  з 18 листопада по 20 грудня 2017 р. буде проведено процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості до розробленого детального плану території вул. Промислова у м. Обухові, Київської області.
Зауваження та пропозиції приймаються з понеділка по п’ятницю з 09:00 по 12:00 до 20 грудня 2017 р. включно.
Розгляд проектів містобудівної документації та громадські слухання відбудуться в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради 20 грудня 2017 р. о 15:00 за адресою: вул. Київська, 10, м. Обухів.
Відповідальна особа – Заступник міського голови Цельора В.В.
Детальний план


ПОВІДОМЛЕННЯ
ПРО РОЗРОБКУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ НА ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ ЗА АДРЕСОЮ: М. ОБУХІВ, ВУЛ. КИЇВСЬКА, 132/2, КИЇВСЬКА ОБЛ.
Відповідно до статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішення Обухівської міської ради №477/6-21-VІІ від 30.03.2017 р. та з метою визначення планувальної організації, функціонального призначення просторової композиції, параметрів громадської забудови, ландшафтної організації території та розрахунку можливості використання земельної ділянки для розміщення офісного центру з торгівельними приміщеннями та з установою громадського харчування розроблено детальний план території на земельній ділянці за адресою: м. Обухів, вул. Київська, 132/2, Київська область.
Замовником розроблення детального плану території на земельну ділянку у м. Обухові на вул. Київська, 132/2, Київської області є Виконавчий комітет Обухівської міської ради Київської області.
Розробником містобудівної документації є Фізична особа-підприємець Мірвода Наталія Володимирівна.
Матеріали (техніко-економічні показники, зокрема графічні матеріали, що відображають зміст містобудівної документації) для ознайомлення знаходяться в кабінеті №8 в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради за адресою: вул. Київська, 10 в м. Обухові, Київської обл. Вивчити та ознайомитись з документацією детального плану території вул. Київська, 132/2, у м. Обухові, Київської області можна з 21 жовтня по 21 листопада 2017 р. з понеділка по п’ятницю з 9 до 12 години, а також на офіційному веб-сайті Обухівської міської ради: obukhiv.kiev.ua, розділ «Про місто», підрозділ «Жителям».
Відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою КМУ від 25.05.2011 р. №555 виконавчим комітетом Обухівської міської ради з 21 жовтня по 21 листопада 2017 р. буде проведено процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості до розробленого детального плану території вул. Київська, 132/2 у м. Обухові, Київської області.
Зауваження та пропозиції приймаються з понеділка по п’ятницю з 09:00 по 12:00 до 21 листопада 2017 р. включно.
Розгляд проектів містобудівної документації та громадські слухання відбудуться в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради 21 листопада 2017 р. о 15:00 за адресою: вул. Київська, 10, м. Обухів.
Відповідальна особа – Заступник міського голови Цельора В.В.
Детальний план