Обухівський міський голова

Левченко Олександр Миколайович

Левченко
Олександр Миколайович
Управління ПФУ в м. Обухів
Міськрайонний центр зайнятості
ДПІ в Обухівському районі
Житлово-комунальне господарство
Обухівське міськрайонне управління юстиції
Обухівський РВ ГУ ДСНС України в Київській області

Посилання на офіційні сайти:

Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Кабінет міністрів України
Верховна рада України
Київська обласна державна адміністрація
Конституція України
Інвестиційний сайт Київської області

Зворотній зв'язок
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ
ПРО РОЗРОБКУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ


ПОВІДОМЛЕННЯ
ПРО РОЗРОБКУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА І ОБСЛУГОВУВАННЯ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ, ГОСПОДАРСЬКИХ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД ЗА АДРЕСОЮ: МІСТО ОБУХІВ, ВУЛИЦЯ ЗАГРЕБЛЯ, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

Відповідно до статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішення Обухівської міської ради №477/3/21-VІІ від 30.03.2017 р. та з метою визначення планувальної організації, функціонального призначення просторової композиції, параметрів житлової забудови, ландшафтної організації території на земельній ділянці, належного оформлення права власності на земельну ділянку та розрахунку можливості використання земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд розроблено детальний план території на земельній ділянці за адресою: м. Обухів, вулиця Загребля, Київська область.
Замовником розроблення детального плану території на земельну ділянку у м. Обухові по вул. Загребля, Київської області є Виконавчий комітет Обухівської міської ради Київської області.
Розробником містобудівної документації є Товариство з обмеженою відповідальністю «Чисте місто ЛТД».
Матеріали (техніко-економічні показники, зокрема графічні матеріали, що відображають зміст містобудівної документації) для ознайомлення знаходяться в кабінеті №8 в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради за адресою: вул. Київська, 10 в м. Обухові. Вивчити та ознайомитись з документацією детального плану території по вул. Загребля у м. Обухові, Київської області можна з 29 липня по 5 вересня 2017 р. з понеділка по п’ятницю з 9 до 12 години, а також на офіційному веб-сайті Обухівської міської ради: obukhiv.kiev.ua, розділ «Про місто», підрозділ «Жителям».
Відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою КМУ від 25.05.2011 р. №555 виконавчим комітетом Обухівської міської ради з 29 липня по 5 вересня 2017 р. буде проведено процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості до розробленого детального плану території по вул. Загребля у м. Обухові, Київської області.
Зауваження та пропозиції приймаються з понеділка по п’ятницю з 09:00 по 12:00 до 5 вересня 2017 р. включно.
Розгляд проектів містобудівної документації та громадські слухання відбудуться в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради 5 вересня 2017 р. о 15:00 за адресою: вул. Київська, 10, м. Обухів.
Відповідальна особа – Заступник міського голови Цельора В.В.

Детальний план території


ПОВІДОМЛЕННЯ
ПРО РОЗРОБКУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ НА ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ ЗА АДРЕСОЮ: МІСТО ОБУХІВ, ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

Відповідно до статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішення Обухівської міської ради №512/2-23-VІІ від 25.05.2017 р. та з метою визначення планувальної організації, функціонального призначення просторової композиції, параметрів громадської забудови, ландшафтної організації території та розрахунку можливості використання земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд розроблено детальний план території на земельній ділянці за адресою: м. Обухів, вул. Шкільна, Київська область.
Замовником розроблення детального плану території на земельну ділянку у м. Обухові на вул. Шкільна, Київської області є Виконавчий комітет Обухівської міської ради Київської області.
Розробником містобудівної документації є Фізична особа-підприємець Мірвода Наталія Володимирівна.
Матеріали (техніко-економічні показники, зокрема графічні матеріали, що відображають зміст містобудівної документації) для ознайомлення знаходяться в кабінеті №8 в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради за адресою: вул. Київська, 10 в м. Обухові, Київської обл. Вивчити та ознайомитись з документацією детального плану території вул. Шкільна у       м. Обухові, Київської області можна з 29 липня по 5 вересня 2017 р. з понеділка по п’ятницю з 9 до 12 години, а також на офіційному веб-сайті Обухівської міської ради: obukhiv.kiev.ua, розділ «Про місто», підрозділ «Жителям».
Відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою КМУ від 25.05.2011 р. №555 виконавчим комітетом Обухівської міської ради з 29 липня по 5 вересня 2017 р. буде проведено процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості до розробленого детального плану території вул. Шкільна у м. Обухові, Київської області.
Зауваження та пропозиції приймаються з понеділка по п’ятницю з 09:00 по 12:00 до 5 вересня 2017 р. включно.
Розгляд проектів містобудівної документації та громадські слухання відбудуться в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради 5 вересня 2017 р. о 16:00 за адресою: вул. Київська, 10, м. Обухів.
Відповідальна особа – Заступник міського голови Цельора В.В.

Детальний план території


ПОВІДОМЛЕННЯ
ПРО РОЗРОБКУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК ДЛЯ БУДІВНИЦТВА І ОБСЛУГОВУВАННЯ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ, ГОСПОДАРСЬКИХ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД ЗА АДРЕСОЮ: МІСТО ОБУХІВ, ЖИТЛОВИЙ МАСИВ ВІКТОРІЯ, ДІЛ. 179-180, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

Відповідно до статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішеннями Обухівської міської ради №184/11-10-VІІ від 26.05.2016 р., та з метою визначення планувальної організації, функціонального призначення просторової композиції, параметрів житлової забудови, ландшафтної організації території на земельних ділянках, належного оформлення права власності на земельні ділянки та розрахунку можливості використання земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд розроблено детальний план території на земельні ділянки за адресою: м. Обухів, ж/м Вікторія, 179-180, Київська область.
Замовником розроблення детального плану території на земельні ділянки у м. Обухові на ж/м Вікторія, 179-180, Київської області є Виконавчий комітет Обухівської міської ради Київської області.
Розробником містобудівної документації є Товариство з обмеженою відповідальністю «Чисте місто ЛТД».
Матеріали (техніко-економічні показники, зокрема графічні матеріали, що відображають зміст містобудівної документації) для ознайомлення знаходяться в кабінеті №8 в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради за адресою: вул. Київська, 10 в м. Обухові. Вивчити та ознайомитись з документацією детального плану території по ж/м Вікторія, 179-180 у м. Обухові, Київської області можна з 29 липня по 5 вересня 2017 р. з понеділка по п’ятницю з 9 до 12 години, а також на офіційному веб-сайті Обухівської міської ради: obukhiv.kiev.ua, розділ «Про місто», підрозділ «Жителям».
Відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою КМУ від 25.05.2011 р. №555 виконавчим комітетом Обухівської міської ради з 29 липня по 5 вересня 2017 р. буде проведено процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості до розробленого детального плану території по ж/м Вікторія, 179-180 у м. Обухові, Київської області.
Зауваження та пропозиції приймаються з понеділка по п’ятницю з 09:00 по 12:00 до 5 вересня 2017 р. включно.
Розгляд проектів містобудівної документації та громадські слухання відбудуться в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради 5 вересня 2017 р. о 15:30 за адресою: вул. Київська, 10, м. Обухів.
Відповідальна особа – Заступник міського голови Цельора В.В.

Детальний план території


ПОВІДОМЛЕННЯ
ПРО РОЗРОБКУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ НА ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ ЗА АДРЕСОЮ: ЖИТЛОВИЙ МАСИВ ЛУКАВИЦЯ, МІСТО ОБУХІВ, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

Відповідно до статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішення Обухівської міської ради №327/1-16-VІІ від 29.11.2016 р. та з метою визначення планувальної організації, функціонального призначення просторової композиції, параметрів громадської забудови, ландшафтної організації території та розрахунку можливості використання земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд розроблено детальний план території на земельній ділянці за адресою: м. Обухів, ж/м Лукавиця, Київська область.
Замовником розроблення детального плану території на земельну ділянку у м. Обухові на ж/м Лукавиця, Київської області є Виконавчий комітет Обухівської міської ради Київської області.
Розробником містобудівної документації є Фізична особа-підприємець Мірвода Наталія Володимирівна.
Матеріали (техніко-економічні показники, зокрема графічні матеріали, що відображають зміст містобудівної документації) для ознайомлення знаходяться в кабінеті №8 в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради за адресою: ж/м Лукавиця в м. Обухові, Київської обл. Вивчити та ознайомитись з документацією детального плану території ж/м Лукавиця у       м. Обухові, Київської області можна з 10 червня по 11 липня 2017 р. з понеділка по п’ятницю з 9 до 12 години, а також на офіційному веб-сайті Обухівської міської ради: obukhiv.kiev.ua, розділ «Про місто», підрозділ «Жителям».
Відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою КМУ від 25.05.2011 р. №555 виконавчим комітетом Обухівської міської ради з 10 червня по 11 липня 2017 р. буде проведено процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості до розробленого детального плану території ж/м Лукавиця у м. Обухові, Київської області.
Зауваження та пропозиції приймаються з понеділка по п’ятницю з 09:00 по 12:00 до 11 липня 2017 р. включно.
Розгляд проектів містобудівної документації та громадські слухання відбудуться в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради 11 липня 2017 р. о 15:00 за адресою: вул. Київська, 10, м. Обухів.
Відповідальна особа – Заступник міського голови Цельора В.В.ПОВІДОМЛЕННЯ
ПРО РОЗРОБКУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА І ОБСЛУГОВУВАННЯ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ, ГОСПОДАРСЬКИХ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД ЗА АДРЕСОЮ КИЇВСЬКА ОБЛ., М. ОБУХІВ, ВУЛ ПЕРШОТРАВНЕВА

Відповідно до статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішення Обухівської міської ради №952-70-VIІ від 15.10.2015р. та з метою визначення планувальної організації, функціонального призначення просторової композиції, ландшафтної організації території та розрахунку можливості використання земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд розроблено детальний план території на земельній ділянці за адресою: м. Обухів, вулиця Першотравнева, Київська область.
Замовником розроблення детального плану території на земельну ділянку у м. Обухові по вул. Першотравневій, Київської області є Виконавчий комітет Обухівської міської ради Київської області.
Розробником містобудівної документації є ТОВ «Чисте місто ЛТД».
Матеріали (техніко-економічні показники, зокрема графічні матеріали, що відображають зміст містобудівної документації) для ознайомлення знаходяться в кабінеті №8 в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради за адресою: вул. Київська, 10 в м. Обухові. Вивчити та ознайомитись з документацією детального плану території по вул. Першотравнева у м. Обухові, Київської області можна з 20 травня по 22 червня 2017 р. з понеділка по п’ятницю з 9 до 12 години, а також на офіційному веб-сайті Обухівської міської ради: obukhiv.kiev.ua, розділ «Про місто», підрозділ «Жителям».
Відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою КМУ від 25.05.2011 р. №555 виконавчим комітетом Обухівської міської ради з 20 травня по 22 червня 2017 р. буде проведено процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості до розробленого детального плану території по вул. Петравнева у м. Обухові, Київської області.
Зауваження та пропозиції приймаються у письмовій формі з понеділка по п’ятницю з 09:00 по 12:00 до 22 червня 2017 р. включно.
Розгляд проектів містобудівної документації та громадські слухання відбудуться в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради 22 червня 2017 р. о 16:00 за адресою: вул. Київська, 10, м. Обухів.
Відповідальна особа – Заступник міського голови Цельора В.В.


ПОВІДОМЛЕННЯ
ПРО РОЗРОБКУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ПО ВУЛИЦІ МАЛИШКА В МІСТІ ОБУХІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Відповідно до статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішення Обухівської міської ради №390/5-18-VIІ від 26.01.2017 р. та з метою визначення планувальної організації, функціонального призначення, просторової композиції, параметрів громадської забудови, ландшафтної організації території та розрахунку можливості використання земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі розроблено детальний план території на земельній ділянці за адресою: м. Обухів, вулиця Малишка, Київська область.
Замовником розроблення детального плану території на земельну ділянку у м. Обухові по вулиця Малишка, Київської області є Виконавчий комітет Обухівської міської ради Київської області.
Розробником містобудівної документації є Фізична особа-підприємець Бондаренко Олена Миколаївна.
Матеріали (техніко-економічні показники, зокрема графічні матеріали, що відображають зміст містобудівної документації) для ознайомлення знаходяться в кабінеті №8 в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради за адресою: вул. Київська, 10 в м. Обухові. Вивчити та ознайомитись з документацією детального плану території по вулиця Малишка у м. Обухові, Київської області можна з 6 травня по 8 червня      2017 р. з понеділка по п’ятницю з 9 до 12 години, а також на офіційному веб-сайті Обухівської міської ради: obukhiv.kiev.ua, розділ «Про місто», підрозділ «Жителям».
Відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою КМУ від 25.05.2011 р. №555 виконавчим комітетом Обухівської міської ради з 6 травня по 8 червня 2017 р. буде проведено процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості до розробленого детального плану території по вул. Малишка у м. Обухові, Київської області.
Зауваження та пропозиції приймаються з понеділка по п’ятницю з 09:00 по 12:00 до 8 червня 2017 р. включно.
Розгляд проектів містобудівної документації та громадські слухання відбудуться в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради 8 червня 2017 р. о 15:00 за адресою: вул. Київська, 10, м. Обухів.
Відповідальна особа – Заступник міського голови Цельора В.В.


ПОВІДОМЛЕННЯ
ПРО РОЗРОБКУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ НА ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ ЗА АДРЕСОЮ: ОБУХІВСЬКА  МІСЬКА РАДА, С. ТАЦЕНКИ, ВУЛ. ВИШНЕВА, 49, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

Відповідно до статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішення Обухівської міської ради №477/4-21-VІІ від 30.03.2017 р. та з метою визначення планувальної організації, функціонального призначення просторової композиції, параметрів громадської забудови, ландшафтної організації території та розрахунку можливості використання земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів розроблено детальний план території на земельній ділянці за адресою: Обухівська міська рада, с. Таценки, вул. Вишнева, 49, Київська область.
Замовником розроблення детального плану території на земельну ділянку по вул. Вишневій, 49,  с. Таценки,  Київської області, Обухівська міська рада є Виконавчий комітет Обухівської міської ради Київської області.
Розробником містобудівної документації є Фізична особа-підприємець Мірвода Наталія Володимирівна.
Матеріали (техніко-економічні показники, зокрема графічні матеріали, що відображають зміст містобудівної документації) для ознайомлення знаходяться в кабінеті №8 в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради за адресою: вул. Київська, 10 в м. Обухові. Вивчити та ознайомитись з документацією детального плану території по вул. Вишневій, 49,  с. Таценки,  Київської області, Обухівська міська рада можна з 6 травня по 8 червня 2017 р. з понеділка по п’ятницю з 9 до 12 години, а також на офіційному веб-сайті Обухівської міської ради: obukhiv.kiev.ua, розділ «Про місто», підрозділ «Жителям».
Відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою КМУ від 25.05.2011 р. №555 виконавчим комітетом Обухівської міської ради з 6 травня по 8 червня 2017 р. буде проведено процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості до розробленого детального плану території по вул. Вишневій, 49,  с. Таценки,  Київської області, Обухівська міська рада.
Зауваження та пропозиції приймаються з понеділка по п’ятницю з 09:00 по 12:00 до 8 червня 2017 р. включно.
Розгляд проектів містобудівної документації та громадські слухання відбудуться в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради 8 червня 2017 р. о 16:20 за адресою: вул. Київська, 10, м. Обухів.
Відповідальна особа – Заступник міського голови Цельора В.В.


ПОВІДОМЛЕННЯ
ПРО РОЗРОБКУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ НА ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ ПО ВУЛИЦІ КИЇВСЬКА, 93 В МІСТІ ОБУХІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Відповідно до статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішення Обухівської міської ради №167/4-9-VІ від 27.04.2016 р. та з метою визначення планувальної організації, функціонального призначення просторової композиції, параметрів громадської забудови, ландшафтної організації території та розрахунку можливості використання земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) розроблено детальний план території на земельній ділянці за адресою: м. Обухів, вулиця Київська, 93, Київська область.
Замовником розроблення детального плану території на земельну ділянку у м. Обухові по вул. Київська, 93, Київської області є Виконавчий комітет Обухівської міської ради Київської області.
Розробником містобудівної документації є Товариство з обмеженою відповідальністю «ЗЕМБУДІНВЕСТПРОЕКТ».
Матеріали (техніко-економічні показники, зокрема графічні матеріали, що відображають зміст містобудівної документації) для ознайомлення знаходяться в кабінеті №8 в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради за адресою: вул. Київська, 10 в м. Обухові. Вивчити та ознайомитись з документацією детального плану території по вул. Київська, 93 у м. Обухові, Київської області можна з  6 травня по 8 червня      2017 р. з понеділка по п’ятницю з 9 до 12 години, а також на офіційному веб-сайті Обухівської міської ради: obukhiv.kiev.ua, розділ «Про місто», підрозділ «Жителям».
Відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою КМУ від 25.05.2011 р. №555 виконавчим комітетом Обухівської міської ради з  6 травня по 8 червня  2017 р. буде проведено процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості до розробленого детального плану території по вул. Київська, 93 у м. Обухові, Київської області.
Зауваження та пропозиції приймаються з понеділка по п’ятницю з 09:00 по 12:00 до 8 червня 2017 р. включно.
Розгляд проектів містобудівної документації та громадські слухання відбудуться в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради 8 червня 2017 р. о 15:20 за адресою: вул. Київська, 10, м. Обухів.
Відповідальна особа – Заступник міського голови Цельора В.В.


ПОВІДОМЛЕННЯ
ПРО РОЗРОБКУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ НА ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ ЗА АДРЕСОЮ: М. ОБУХІВ, Ж/М ЛУКАВИЦЯ, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

Відповідно до статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішення Обухівської міської ради №417/4-19-VІІ від 28.02.2017 р. та з метою визначення планувальної організації, функціонального призначення просторової композиції, параметрів громадської забудови, ландшафтної організації території та розрахунку можливості використання земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд розроблено детальний план території на земельній ділянці за адресою: м. Обухів, житловий масив Лукавиця, Київська область.
Замовником розроблення детального плану території на земельну ділянку у м. Обухові на ж/м Лукавиця, Київської області є Виконавчий комітет Обухівської міської ради Київської області.
Розробником містобудівної документації є Фізична особа-підприємець Мірвода Наталія Володимирівна.
Матеріали (техніко-економічні показники, зокрема графічні матеріали, що відображають зміст містобудівної документації) для ознайомлення знаходяться в кабінеті №8 в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради за адресою: вул. Київська, 10 в м. Обухові. Вивчити та ознайомитись з документацією детального плану території на ж/м Лукавиця у м. Обухові, Київської області можна з 6 травня по 8 червня 2017 р. з понеділка по п’ятницю з 9 до 12 години, а також на офіційному веб-сайті Обухівської міської ради: obukhiv.kiev.ua, розділ «Про місто», підрозділ «Жителям».
Відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою КМУ від 25.05.2011 р. №555 виконавчим комітетом Обухівської міської ради з 6 травня по 8 червня 2017 р. буде проведено процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості до розробленого детального плану території на ж/м Лукавиця у м. Обухові, Київської області.
Зауваження та пропозиції приймаються з понеділка по п’ятницю з 09:00 по 12:00 до 8 червня 2017 р. включно.
Розгляд проектів містобудівної документації та громадські слухання відбудуться в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради 8 червня 2017 р. о 16:00 за адресою: вул. Київська, 10, м. Обухів.
Відповідальна особа – Заступник міського голови Цельора В.В.


ПОВІДОМЛЕННЯ
ПРО РОЗРОБКУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ НА ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ ЗА АДРЕСОЮ: М. ОБУХІВ, ВУЛ. ВЕРБОВА, 19, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

Відповідно до статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішення Обухівської міської ради №417/5-19-VІІ від 28.02.2017 р. та з метою визначення планувальної організації, функціонального призначення просторової композиції, параметрів громадської забудови, ландшафтної організації території та розрахунку можливості використання земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  розроблено детальний план території на земельній ділянці за адресою: м. Обухів, вулиця Вербова, 19, Київська область.
Замовником розроблення детального плану території на земельну ділянку у м. Обухові по вул. Вербова, 19, Київської області є Виконавчий комітет Обухівської міської ради Київської області.
Розробником містобудівної документації є Фізична особа-підприємець Мірвода Наталія Володимирівна.
Матеріали (техніко-економічні показники, зокрема графічні матеріали, що відображають зміст містобудівної документації) для ознайомлення знаходяться в кабінеті №8 в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради за адресою: вул. Київська, 10 в м. Обухові. Вивчити та ознайомитись з документацією детального плану території по вул. Вербова, 19 у м. Обухові, Київської області можна з 6 травня по 8 червня      2017 р. з понеділка по п’ятницю з 9 до 12 години, а також на офіційному веб-сайті Обухівської міської ради: obukhiv.kiev.ua, розділ «Про місто», підрозділ «Жителям».
Відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою КМУ від 25.05.2011 р. №555 виконавчим комітетом Обухівської міської ради з 6 травня по 8 червня 2017 р. буде проведено процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості до розробленого детального плану території по вул. Вербова, 19 у м. Обухові, Київської області.
Зауваження та пропозиції приймаються з понеділка по п’ятницю з 09:00 по 12:00 до 8 червня 2017 р. включно.
Розгляд проектів містобудівної документації та громадські слухання відбудуться в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради 8 червня 2017 р. о 15:40 за адресою: вул. Київська, 10, м. Обухів.
Відповідальна особа – Заступник міського голови Цельора В.В.ПОВІДОМЛЕННЯ
ПРО РОЗРОБКУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ НА ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ ТОВ «ЛУКАВИЦЯ» ЗА АДРЕСОЮ: ЖИТЛОВИЙ МАСИВ ЛУКАВИЦЯ, МІСТО ОБУХІВ, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

Відповідно до статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішення Обухівської міської ради №271/4-14-VІІ від 29.11.2016 р. та з метою визначення планувальної організації, функціонального призначення просторової композиції, параметрів житлової забудови, ландшафтної організації території та розрахунку можливості використання земельної ділянки для будівництва і обслуговування багатоквартирних житлових будинків розроблено детальний план території на земельній ділянці за адресою: м. Обухів, ж/м Лукавиця, Київська область.
Замовником розроблення детального плану території на земельну ділянку у м. Обухові на ж/м Лукавиця, Київської області є Виконавчий комітет Обухівської міської ради Київської області.
Розробником містобудівної документації є Фізична особа-підприємець Бондаренко Олена Миколаївна.
Матеріали (техніко-економічні показники, зокрема графічні матеріали, що відображають зміст містобудівної документації) для ознайомлення знаходяться в кабінеті №8 в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради за адресою: вул. Київська, 10 в м. Обухові, Київської обл. Вивчити та ознайомитись з документацією детального плану території ж/м Лукавиця у       м. Обухові, Київської області можна з 8 липня по 9 серпня 2017 р. з понеділка по п’ятницю з 9 до 12 години, а також на офіційному веб-сайті Обухівської міської ради: obukhiv.kiev.ua, розділ «Про місто», підрозділ «Жителям».
Відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою КМУ від 25.05.2011 р. №555 виконавчим комітетом Обухівської міської ради з 8 липня по 9 серпня 2017 р. буде проведено процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості до розробленого детального плану території ж/м Лукавиця у м. Обухові, Київської області.
Зауваження та пропозиції приймаються з понеділка по п’ятницю з 09:00 по 12:00 до 9 серпня 2017 р. включно.
Розгляд проектів містобудівної документації та громадські слухання відбудуться в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради 9 серпня 2017 р. о 16:00 за адресою: вул. Київська, 10, м. Обухів.
Відповідальна особа – Заступник міського голови Цельора В.В.

namiru_zabudovu_lukavucya_a0-_1_.pdf

ПОВІДОМЛЕННЯ
ПРО РОЗРОБКУ ПРОЕКТУ КОРИГУВАННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ МІКРОРАЙОНУ №3 МІСТО ОБУХІВ, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

Виконавчий комітет Обухівської міської ради (Замовник) та Товариство з обмеженою відповідальністю «А2 Проект» (Розробник) повідомляють про початок процедури громадських слухань проекту коригування детального плану території мікрорайону №3 відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. №555 Детальний план території після затвердження є основним документом, який регламентує розміщення об’єктів містобудування, відведення земельних ділянок, будівництво та благоустрій території, прокладку інженерних мереж, розбудову транспортної інфраструктури мікрорайону №3.

Розроблення детального плану території пов’язано з необхідністю деталізації рішень діючого Генерального плану розвитку міста Обухова та проекту планування його приміської зони на період до 2020 р., коригування або уточнення окремих його положень, пов’язаних з рішеннями щодо ефективного використання територій міста, уточненням планувальної структури і функціонального призначення територій в межах проектування мікрорайону №3 з врахуванням раніш затверджених планувальних рішень.

Територія мікрорайону № 3 знаходиться в північній частині міста, в районі існуючої лікарні. Землі ділянки належать до земель запасу.

            Територія мікрорайону знаходиться на відстані 1.5-2.0 км від центру міста та культурно-побутового центру, що знаходиться в 2-гому мікрорайоні міста; в 1.0 км від території мікрорайону розміщені районна лікарня, ринок та деякі комунальні підприємства та в 3-х км. від основного промислового вузла м. Обухів. Транспортний зв’язок з містами Київ, Українка, центром  м. Обухів, промисловим та іншими мікрорайонами міста здійснюється мікроавтобусами від районної лікарні та міського ринку (вул. Каштанова, Київська, Промислова).

            Об’єктами, культового призначення в межах території є греко-католицька церква, та християнська церква на схід від земельної ділянки мікрорайону (між перспективним 3-ім та існуючим 2-им мікрорайонами міста).

В 500-х метрах від північно-східної межі даної території функціонує мікрорайон № 2. Існуючий під’їзд до майбутнього мікрорайону № 3 здійснюється вул. Каштановою.

Територія ділянки обмежена:

·                    на півночі,   сході та  півдні – лісовим масивом ДЛФ;

·                    на заході – межами ділянки резервної  території.

Загальна площа ділянки становить близько 69,0 га.

По діючому генеральному плану  територія мікрорайону  передбачалась під житлову забудову на  перспективу.

Прийнята планувальна структура мікрорайону зумовлена природною конфігурацією території: мікрорайон розділений на дві  частини – північну та південну - лісовим масивом,  що вклинюється  зі сходу.

В архітектурно-планувальному відношенні дана територія планувально пов’язана центральною автомагістраллю з центром мікрорайону та багатоповерховою забудовою, а також районною магістраллю з вул. Київською. Громадські підцентри (центри повсякденного попиту) садибної забудови розташовані рівномірно в пішохідній доступності до них ( з радіусом доступності в 150-300 м).

Територія, що проектується,  планувально розділена  на  такі зони:

·                    зона садибної забудови;

·                    зона  багатоквартирної забудови:

·                    зона  громадського центру;

·                    лісопаркова зона ( вклинюється між зоною  садибної та багатоквартирної забудови).

 Матеріали (техніко-економічні показники, зокрема графічні матеріали, що відображають зміст містобудівної документації) для ознайомлення знаходяться в кабінеті №8 в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради за адресою: вулиця Київська, 10 у місті Обухові. Вивчити та ознайомитись з документацією детального плану території мікрорайону №3 можна з 08 липня по 8 серпня 2017 р. з понеділка по п’ятницю з 9 до 12 години, а також на офіційному веб-сайті Обухівської міської ради: obukhiv.kiev.ua, розділ «Про місто», підрозділ «Жителям». Відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою КМУ від 25.05.2011 р. №555 виконавчим комітетом Обухівської міської ради з  8 липня по 08 серпня 2017 р. буде проведено процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості до розробленого детального плану території мікрорайону №3 у місті  Обухові, Київської області.

Зауваження та пропозиції приймаються з понеділка по п’ятницю з 09:00 по 12:00 до 8 серпня 2017 року включно.

Розгляд проектів містобудівної документації та громадські слухання відбудуться в приміщенні Районного будинку культури  8 серпня 2017 р. о 16:00 за адресою: вул. Київська, 12, м. Обухів.

Відповідальна особа – Заступник міського голови Цельора В.В.


roztashuvannya-mikrorayonu-v-strukturi-mista.pdf

proekt_plan.pdf

transportniy-karkas-mikrorayonu.pdf

zeleniy-karkas-mikrorayonu.pdf

planuvalni-kvartali.pdf

tip-zabudovi.pdf