Обухівський міський голова

Левченко Олександр Миколайович

Левченко
Олександр Миколайович
Управління ПФУ в м. Обухів
Міськрайонний центр зайнятості
ДПІ в Обухівському районі
Житлово-комунальне господарство
Обухівське міськрайонне управління юстиції
Обухівський РВ ГУ ДСНС України в Київській області

Посилання на офіційні сайти:

Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Кабінет міністрів України
Верховна рада України
Київська обласна державна адміністрація
Конституція України
Інвестиційний сайт Київської області

Зворотній зв'язок
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

 

видатні земляки

 


  Дашкевич-Горбацький Володислав Володимирович  Генеральний хорунжий Армії Української Держави, український військовий діяч, дипломат.
Народився 16 серпня 1879 року в місті Обухів.
 

 Малишко Андрій Самійлович  Український поет, перекладач, літературний критик. Народився 2 (14 листопада) в Обухові (нині місто Київської області) в сім'ї шевця. У 1930 р. Андрій Малишко надрукував перші вірші в журналах «Молодий більшовик» та «Глобус».
Упродовж 1935–1940 років видав збірки: «Батьківщина» (1936), «Лірика», «З книги життя» (1938), «Народження синів» (1939), «Листи червоноармійця Опанаса Байди», «Березень», «Зоревідні», «Жайворонки» (усі — 1940). У цей же період написав поеми «Трипілля» (надруковано лише уривки), «Ярина», «Кармалюк», «Дума про козака Данила».
   

Олена Валентинівна Савченко

 Українська і німецька фігуристка, що виступає у парному спортивному фігурному катанні (з 2004 року на офіційних змаганнях за Німеччину). З 2004 року виступає в парі з Робіном Шолковим (за Німеччину), разом з яким є бронзовим медалістом Зимових Олімпійських Ігор 2010, чотиразовою чемпіонкою Європи (2007—09 роки, поспіль, 2011), дворазовою чемпіонкою світу з фігурного катання (2008 і 2009), 6-разовою переможницею національної першості Німеччини з фігурного катання (2004—09 роки), у парі зі С.О. Морозовим вигравала Чемпіонат світу з фігурного катання серед юніорів (2001), двічі Чемпіонат з фігурного катання України (2000,2001 роки).
   Юрій Пісков  9-разовий чемпіон України з легкої атлетики (метання диску, штовхання ядра), Срібний призер чемпіонату Європи з легкої атлетики.
  Маковецький Володимир П’ятиразовий чемпіон світу з пауерліфтингу, володар кубку Європи і кубку світу «Золотий тигр»
  Ечкенко Сергій  

Перший чемпіон Світу з пауерліфтингу з Обухова
Успадкувавши від батьків чудову генетику, він, на відміну від багатьох інших чоловіків, не змарнував її протягом багатьох років, а цілеспрямовано розвивав. Уже в шкільні роки Сергій займався боротьбою, навчаючись у ВУЗі, - легкою атлетикою (метання списа), і завжди мав успіх. Наприкінці 80-х років, працюючи у лабораторії біохімзаводу, він вечорами почав займатися з обтяженнями. Досить швидко Сергій досягнув непоганих результатів у підніманні штанги, улюбленою вправою став жим штанги лежачи.

   Альбіна Бойко Багаторазова чемпіонка України за версією Всесвітньої Бездопінгової Федерації Пауерліфтингу (WDFPF), двократна чемпіонка Європи, чотирикратна чемпіонка Світу, рекорсменка Європи і Світу  за версією Всесвітньої Бездопінгової Федерації Пауерліфтингу.
На сьогоднішній день є віце-президентом та Генеральним секретарем Української Бездопінгової Федераціі Пауерліфтингу (УБФП)
   

Чепелик І.В.

 

Іконописець

   

Киянченко Г.В.

 

Художник