Обухівський міський голова

Левченко Олександр Миколайович

Левченко
Олександр Миколайович
Управління ПФУ в м. Обухів
Міськрайонний центр зайнятості
ДПІ в Обухівському районі
Житлово-комунальне господарство
Обухівське міськрайонне управління юстиції
Обухівський РВ ГУ ДСНС України в Київській області

Посилання на офіційні сайти:

Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Кабінет міністрів України
Верховна рада України
Київська обласна державна адміністрація
Конституція України
Інвестиційний сайт Київської області

Зворотній зв'язок
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

 

Житлово-комунальне господарство

Коротка характеристика житлово-комунального господарства м.Обухів

1. Управління  та утримання житлового  фонду.
   Житловий фонд  Обухівської міської ради налічує 127 будинків. З них:
- у комунальній власності територіальної громади міста перебуває 101 житловий будинок загальною площею 573,1     тис. кв. метрів.
- 22 будинки – ОСББ загальною площею 78,7тис.кв.м.
- 6 будинків - житловий та обслуговуючі кооперативи.
   Виконавцем послуг з управління  та утримання  будинків  комунальної власності  на конкурсних засадах визначено ТОВ „Міський житловий фонд”. Виконавцями послуг з управління  та утримання  будинків  приватної власності є ОСББ, житловий та обслуговуючі кооперативи.
2. Вивезення побутових відходів.
   Виконавцем послуг із збирання та вивезення побутових відходів з мікрорайонів багатоповерхової забудови, приватного сектора бюджетних установ та юридичних осіб  на конкурсних засадах визначено ПП "Обухівміськвторресурси".
3.Послуги водопостачання та водовідведення.
   Водопостачання та водовідведення в місті здійснюється  Водопровідно-каналізаційним підприємством „Обухівводоканал”
в м. Обухів централізованим водопостачанням забезпечено 92% населення. Питна вода подається споживачам цілодобово.До водопостачання підключено-538 житлових будинків,51 заклад соціально-культурної сфери.
  Для потреб централізованого господарсько-питного водопостачання використовується вода з підземних водоносних горизонтів за допомогою 37 артезіанських свердловин. Вода, що використовується в місті, з підземних джерел Бучанського, Четвертинного, Синоманського та Юрського водоносних горизонтів. Протяжність мереж ХВП-72тис.км,каналізації-30,2 тис.км.
4.Теплопостачання. Теплопостачальні Організації:
- ПАТ „Енергія –надає послуги мешканцям, бюджетним установам та юридичним  особам   мікрорайонів  №1,№2 та м-н „Лікарня”;
- КП „Обухіврайтепломережа”   надає послуги мешканцям, бюджетним установам та юридичним  особам   центральної частини міста  та м-н Петровський.
  Загальна кількість котелень - 13, з них - 1 котельня відомча- ПАТ „Енергія,12 котелень у комунальній власності територіальної громади міста.
  КП ОМР „Обухівтеплотрансбуд” здійснює обслуговування 17 центральних теплових пунктів та 29,1км теплових труб ( у двотрубному обчисленні) комунальної власності територіальної громади міста.
5. Похоронна справа .
   Перевірку  дотримання вимог законодавства у сфері поховання та похоронної справи  здійснює КП „Міське господарство.На території міста  розміщено 22 кладовища.
6.Газопостачання .
   Надавачем послуг газопостачання є Обухівська ФЕГГ ПАТ Київоблгаз.
  Протяжність газопроводів в м.Обухів - 118,617км., з них комунальних - 105,751км. кількість комунальних ГРП-28шт.,побудованих  за кошти населення - 3 шт.
7.Електоропостачання  міста здійснюється Обухівським РП ПАТ «Київобленерго».

ОГОЛОШЕННЯ

   Відповідно до розпорядження Обухівського міського голови №159 від 4 квітня 2016 року 5 квітня 2016 року завершено опалювальний сезон.


Чому зростають тарифи?


 
ПЕРЕЛІК ПІДПРИЄМСТВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

ТАРИФИ
БЛАГОУСТРІЙ
 
ГРАФІКИ АВАРІЙНИХ ВІДКЛЮЧЕНЬ


РІШЕННЯ № 872 65-VІ від 21.05. 2015 року Про затвердження Правил тримання собак, котів і хижих тварин на території Обухівської міської ради

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 63 Від 03 березня 2017 року Про проведення  двомісячника благоустрою населених  пунктів Обухівської міської ради