Обухівський міський голова

Левченко Олександр Миколайович

Левченко
Олександр Миколайович

Управління ПФУ в м. Обухів
Міськрайонний центр зайнятості
ДПІ в Обухівському районі
Житлово-комунальне господарство
Обухівський РВ ГУ ДСНС України в Київській області

Посилання на офіційні сайти:

Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Кабінет міністрів України
Верховна рада України
Київська обласна державна адміністрація
Конституція України
Інвестиційний сайт Київської області

 

 

 

Житлово-комунальне господарство

Коротка характеристика житлово-комунального господарства м.Обухів

1. Управління  та утримання житлового  фонду.
Житловий фонд  Обухівської міської ради налічує 127 будинків. З них:
- у комунальній власності територіальної громади міста перебуває 101 житловий будинок загальною площею 573,1     тис. кв. метрів.
- 22 будинки – ОСББ загальною площею 78,7тис.кв.м.
- 6 будинків - житловий та обслуговуючі кооперативи.
Виконавцем послуг з управління  та утримання  будинків  комунальної власності  на конкурсних засадах визначено ТОВ „Міський житловий фонд”. Виконавцями послуг з управління  та утримання  будинків  приватної власності є ОСББ, житловий та обслуговуючі кооперативи.
2. Вивезення побутових відходів.
Виконавцем послуг із збирання та вивезення побутових відходів з мікрорайонів багатоповерхової забудови, приватного сектора бюджетних установ та юридичних осіб  на конкурсних засадах визначено ПП "Обухівміськвторресурси".
3.Послуги водопостачання та водовідведення.
Водопостачання та водовідведення в місті здійснюється  Водопровідно-каналізаційним підприємством „Обухівводоканал”
в м. Обухів централізованим водопостачанням забезпечено 92% населення. Питна вода подається споживачам цілодобово.До водопостачання підключено-538 житлових будинків,51 заклад соціально-культурної сфери.
Для потреб централізованого господарсько-питного водопостачання використовується вода з підземних водоносних горизонтів за допомогою 37 артезіанських свердловин. Вода, що використовується в місті, з підземних джерел Бучанського, Четвертинного, Синоманського та Юрського водоносних горизонтів. Протяжність мереж ХВП-72тис.км,каналізації-30,2 тис.км.
4.Теплопостачання. Теплопостачальні Організації:
- ПАТ „Енергія –надає послуги мешканцям, бюджетним установам та юридичним  особам   мікрорайонів  №1,№2 та м-н „Лікарня”;
- КП „Обухіврайтепломережа”   надає послуги мешканцям, бюджетним установам та юридичним  особам   центральної частини міста  та м-н Петровський.
Загальна кількість котелень - 13, з них - 1 котельня відомча- ПАТ „Енергія,12 котелень у комунальній власності територіальної громади міста.
КП ОМР „Обухівтеплотрансбуд” здійснює обслуговування 17 центральних теплових пунктів та 29,1км теплових труб ( у двотрубному обчисленні) комунальної власності територіальної громади міста.
5. Похоронна справа .
Перевірку дотримання вимог законодавства у сфері поховання та похоронної справи здійснює КП „Міське господарство.На території міста  розміщено 22 кладовища.
6.Газопостачання .
Надавачем послуг газопостачання є Обухівська ФЕГГ ПАТ Київоблгаз.
Протяжність газопроводів в м.Обухів - 118,617км., з них комунальних - 105,751км. кількість комунальних ГРП-28шт.,побудованих  за кошти населення - 3 шт.
7.Електоропостачання  міста здійснюється Обухівським РП ПАТ «Київобленерго».

Інформація
про підготовку  житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в
осінньо-зимовий період 2017-2018 років

З метою підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення міста до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2017-2018 років створено робочу групу з підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років на території Обухівської міської ради. Щотижнево проводяться наради з визначення проблемних питань та шляхів їх вирішення. Крім того, 11 серпня 2017 року проведено круглий стіл з ПАТ «Київоблгаз» щодо обговорення  проблемних питань підготовки до опалювального сезону 2017-2018 років. Круглий стіл  проведено під головуванням Обухівського міського голови, за участю першого заступника міського голови, керівників управлінь та відділів виконавчого комітету Обухівської міської ради, представників ПАТ «Київоблгаз». На засіданні обговорені проблемні питання та шляхи їх вирішення.
Підприємствами розроблено заходи щодо запобігання виникненню та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.
Підготовчі і ремонтні роботи житлових будинків, інженерних мереж і споруд тепло-, водопостачання і водовідведення, газопостачання, електропостачання, доріг, об'єктів благоустрою проводяться згідно з графіками.
Станом на 10.08.2017 року до роботи в осінньо-зимовий період підготовлено:
Теплопостачання: 7 котелень (54%), 67% теплових мереж відомчих котелень.
Водопостачання: 63% мереж водопостачання та 66% каналізаційних мереж; водопровідні насосні станції - 2 од (50%), каналізаційні насосні станції  - 1 од. (50%);  водоочисні споруди – 2 од. (67%); свердловини – 24 од (63%).
Житловий фонд: проведено ремонт систем гарячого та холодного водопостачання 100% від запланованого; підготовлено до роботи 11 ІТП.


Чому зростають тарифи?


 
ПЕРЕЛІК ПІДПРИЄМСТВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

ТАРИФИ
БЛАГОУСТРІЙ
 
ГРАФІКИ АВАРІЙНИХ ВІДКЛЮЧЕНЬ


РІШЕННЯ № 872 65-VІ від 21.05. 2015 року Про затвердження Правил тримання собак, котів і хижих тварин на території Обухівської міської ради

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 63 Від 03 березня 2017 року Про проведення  двомісячника благоустрою населених  пунктів Обухівської міської ради