Обухівський міський голова

Левченко Олександр Миколайович

Левченко
Олександр Миколайович

Управління ПФУ в м. Обухів
Міськрайонний центр зайнятості
ДПІ в Обухівському районі
Житлово-комунальне господарство
Обухівський РВ ГУ ДСНС України в Київській області

Посилання на офіційні сайти:

Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Кабінет міністрів України
Верховна рада України
Київська обласна державна адміністрація
Конституція України
Інвестиційний сайт Київської області

 

 

 

Обухівський міськрайонний центр зайнятості


Адреса: м. Обухів, Володимира Чаплінського , 3-Б

Телефон: (04572) 5-00-99

Офіційний веб-сайт                                                                        http://www.dcz.gov.ua/kir/control

Веб-портал Державного центру зайнятості                                www.dcz.gov.ua

Е-mail Обухівського міськрайонного центру зайнятості           obuhiv_cz_@ukr.net

Гаряча лінія державної служби зайнятості   

0 800 50 99 66


Розпорядок роботи:
щоденно, крім суботи та неділі  
з 8.00 до 17.00 год.

у п'ятницю з 8.00 до 15.45 год.
Без перерви  на обід
ГРАФІК

роботи «гарячої» телефонної лінії 
Державної служби зайнятості
0-800-50-99-66
з 09.00 до 18.00 щоденно (крім святкових та вихідних днів), 

ГРАФІКИ ПРИЙОМУ  ТЕЛЕФОННИЙ ДОВІДНИК
ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИСВІТ ПРОФЕСІЙ
НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ ДОКУМЕНТИНОВИНИ


До уваги шукачів роботи!

             На порталі Державної служби зайнятості  www.dcz.gov.ua  почав діяти новий сервіс «Електронна черга реєстрації безробітних», який дозволяє користувачам отримувати частину послуг Служби зайнятості дистанційно. За допомогою електронної черги Ви можете самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на відвідування до відповідного фахівця центру зайнятості. Для цього Вам потрібно зайти на сайт Державної служби зайнятості  www.dcz.gov.ua у рубрику «Електронні послуги»,  вибрати закладку «Електронна черга реєстрації безробітних», обрати потрібний Вам центр зайнятості та зарезервувати час для отримання послуги відповідно до мети Вашого відвідування.  
            Наші спеціалісти завжди раді допомогти Вам.


Оголошення

Шановні панове!
Ви маєте можливість безкоштовно навчитися англійській мові (он-лайн) завдяки соціальному проекту «Лінгва.Скілз» («Lingva.Skills»)
www.lingva.ua
Для цього необхідно зробити кілька кроків:
1.    Звернутися до центру зайнятості, де Ви зареєстровані як безробітний, з проханням включити Вас до програми безкоштовного навчання англійській мові за проектом «Lingva.Skills».
2.    Надати свою електронну адресу та ПІБ Вашому особистому консультанту – фахівцю з працевлаштування. Для реєстрації рекомендується використовувати електронну пошту: gmail.com, ukr.net, bigmir.net, yahoo.com, outlook.com, i.ua або інші пошти українських провайдерів.
3.    Приблизно через тиждень отримати від особистого консультанта персональний пароль для входу в систему.
4.    Зайти на www.lingva.ua з власного комп'ютера та в розділі «Як навчатись» увійти у систему.
5.    E-mail та пароль вводити з врахуванням регістру та мови!
6.    Пройти навчання на сайті «Lingva.Skills» (www.lingva.ua). Навчання доступне у будь-який зручний для Вас час. Ви самі корегуєте час та темп навчання. Базовий рівень знань англійської мови не має значення.
7.    Всі, хто пройшов навчання (рівень А1 – А2) отримують сертифікат.

Відповідно до укладеного Меморандуму про співробітництво між Державною службою зайнятості (Центральним апаратом) та громадською організацією «Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Українська Студентська Спілка» від 30.08.2016 ця послуга надається всім категоріям безробітних осіб, в тому числі внутрішньо переміщеним особам,  учасникам АТО та членам їх сімейЩодо проекту «Громадянська освіта та електронна демократія в навчальних закладах»

    За ініціативи Всеукраїнської молодіжної організації «Українська студентська спілка»  в Україні  протягом 2017-2018 років буде проводитись Національний освітній проект «Громадянська освіта та електронна демократія в навчальних закладах».
Метою Проекту є розвиток громадянської освіти в Україні, розвиток медіаграмотності, впровадження стандартів і засад, які покладені в основу роботи з інформацією і сприяють розвитку демократичного суспільства. Програма спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій, що допомагатимуть вдосконалити якість врядування, покращать взаємодію влади та громадян, сприятимуть соціальним інноваціям в Україні.
Проектом передбачено проходження он-лайн курсів, проведення вебінарів (1 раз на місяць) та тренінгів, створення бази успішних практик (кейсів) щодо впровадження громадянської освіти та електронної демократії, нагородження авторів кращих кейсів, проведення Фестивалю успішних практик, написання методичних рекомендацій тощо.
Участь у Проекті безкоштовна.
Реєстрація для участі – за посиланням: https://goo.gl/w5Z8lo.
Детальніше дізнатись про проект можна за посиланням на сайті Міністерства освіти і науки України: https://mon.gov.ua/usi-novivni/anonsi-podij/2017/04/10/startue-vseukrayinskij-proekt-%C2%ABgromadyanska-osvita-ta-elektronna –demokratiya-v-navchalnix-zakladax%C2%BB/.