Обухівський міський голова

Левченко Олександр Миколайович

Левченко
Олександр Миколайович

Управління ПФУ в м. Обухів
Міськрайонний центр зайнятості
ДПІ в Обухівському районі
Житлово-комунальне господарство
Обухівський РВ ГУ ДСНС України в Київській області

Посилання на офіційні сайти:

Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Кабінет міністрів України
Верховна рада України
Київська обласна державна адміністрація
Конституція України
Інвестиційний сайт Київської області

Зворотній зв'язок
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

 

НОВИНИ- 2018

                                                                           День вшанування

15 лютого 2018 року начальник Обухівському об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Н.Ф.Василишина з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав разом з воїнами-інтернаціоналістами, представниками Обухівської міськрайонної організації Української Спілки ветеранів Афганістану прийняла участь в покладання квітів біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам в м. Обухові та в с. Гусачівка Обухівського району, також вручила ветеранам Подяки Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області та Обухівського об’єднаного  управління.

 


Фінансування пенсій станом на 16 лютого 2018 року

Станом на 16 лютого 2018 року з ГУ ПФУ Київської області профінансовано отримувачів пенсій (дата отримання по 18 лютого 2018 року включно) на загальну суму 34 663 881,43 грн., що складає 56,31 % від загальної потреби в коштах на виплату пенсій на лютий місяць, згідно графіків виплати.


ПІДСУМКОВА НАРАДА

13.02.2018 року в приміщенні Обухівського міськрайонного центру зайнятості  проведено підсумкову нараду по підсумках роботи Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області за 12 місяців 2017 року за участю першого заступника начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Верещака В.М., заступника Обухівського міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Обухівської міської ради Рогози В.І., заступника директора – начальника відділу надання соціальних послуг Обухівського міськрайонного центру зайнятості Стричак Н.М., начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Обухівської міської ради Циганок Н.А., заступника – секретаря голови Обухівської міськрайонної організації Української спілки ветеранів Афганістану Яненко Л.М., голови профспілкової організації працівників управління – Тимченко Л.В., та працівників управління на чолі з начальником управління – Василишиною Н.Ф.         

На нараді було заслухано першого заступника начальника управління Коротченко В.В. і начальника фінансово-економічного відділу - головного бухгалтера Боговик Н.П. по питаннях про підсумки роботи управління за 12 місяців 2017 року відповідно до покладених завдань та про реалізацію Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року щодо вдосконалення обслуговування громадян, начальника управління Василишину Н.Ф. – по інформаційно-роз’яснювальній роботі за 2017 рік та співпраці  з ветеранськими організаціями, заступника начальника управління Гордон Л.О – по питанню своєчасності призначення, перерахунку та виплати пенсій і моніторингу виплати пенсій. 

Запрошені гості подякували начальнику управління за тісну співпрацю, взаєморозуміння, побажали успіхів в роботі.

Перший заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Верещак В.М.  особливу увагу звернув на необхідності проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань реорганізації управлінь, яка не вплине на якість обслуговування громадян, на відкриття пунктів обслуговування громадян і агентських пунктів, здійснення всіх заходів по скороченню заборгованості до фонду, контроль своєчасності виплати пенсій через поштові відділення, проведення аналізу залишків коштів на поштових рахунках, регулярне опитування пенсіонерів, дотримання термінів призначення пенсії, регулярність публікацій змін по пенсійному законодавстві. 

Роботу управління за 12 місяців 2017 року  визнали «доброю».

 


Засідання ради підприємців

09.02.2018 року перший заступник начальника Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Коротченко В.В. взяла участь у засіданні ради підприємців при виконавчому комітеті Обухівської міської ради.

Коротченко В.В. ознайомила присутніх з змінами, які відбулися в законодавстві з 01.01.2018 року, що стосуються строків сплати єдиного соціального внеску підприємцями на загальній системі оподаткування та членами фермерських господарств, розміру максимальної величини бази нарахування єдиного соціального внеску, і звільнення пенсіонерів-підприємців від сплати єдиного соціального внеску.Прийом громадян в м. Українка, с. Трипілля  

Обухівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області повідомляє про те, що з 01.12.2017 року в приміщенні ПК «Енергетик» за адресою м. Українка, проспект Дніпровський 15-А почав працювати пункт обслуговування громадян. За період з 01.02.2018 року по 07.02.2018 року прийнято 40 громадян. Прийом проводила головний спеціаліст відділу  обслуговування громадян Кравченко О.В.

07.02.2018 року проведено  прийом громадян в пункті обслуговування громадян в с. Трипілля. Прийом проводила в с. Трипілля – головний спеціаліст відділу  обслуговування громадян Кравченко О.В. 

Громадяни звертались по питаннях призначення, перерахунку пенсій, зміни розміру пенсії в зв’язку з проведенням пенсійної реформи. Громадянам надана необхідна інформація з використанням бази даних, а також всі зареєстровані на веб-порталі Пенсійного фонду України.

Підсумки роботи Обухівського об’єднаного управління пенсійного фонду України Київської області за 2017  рік

Читати далі ...>>


Фінансування пенсій станом на 02 лютого 2018 року

Станом на 02 лютого 2018 року з ГУ ПФУ Київської області профінансовано отримувачів пенсій (дата отримання по 04 лютого 2018 року включно) на загальну суму 3 449 570,94 грн., що складає 5,60 % від загальної потреби в коштах на виплату пенсій на лютий місяць, згідно графіків виплати.


Виїзний прийом в селі Нещерів

31 січня 2018 року в с. Нещерів в приміщенні сільської ради з 9-00 год. відбувся виїзний прийом громадян  першим заступником начальника Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Коротченко В.В.

Під час прийому громадян с. Нещерів розглянуті питання по призначенню пенсій, перерахунку пенсій, змінам в пенсійному законодавстві у 2018 році, впровадженню накопичувальної системи загальнообов’язкового державного соціального страхування, добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування та реєстрації громадян на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України. На всі питання надані вичерпні відповіді.Прийом громадян в м. Українка,   с. Трипілля 

Обухівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області повідомляє про те, що з 01.12.2017 року в приміщенні ПК «Енергетик» за адресою м. Українка, проспект Дніпровський 15-А почав працювати пункт обслуговування громадян. За період з 01.01.2018 року по 31.01.2018 року прийнято 241 гром. Прийом проводила головний спеціаліст відділу  обслуговування громадян Кравченко О.В.

31.01.2018 року проведено  прийом громадян в пунктах обслуговування громадян   в с. Трипілля  та в с. Підгірці. Прийом проводили в с. Трипілля – головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Кравченко О.В.., в с. Підгірці – головний спеціаліст відділу обслуговування громадян – Гайвак Н.Ю. На прийом всього звернулось 15 громадян.

Громадяни звертались по питаннях призначення, перерахунку пенсій, зміни розміру пенсії в зв’язку з проведенням пенсійної реформи. Громадянам надана необхідна інформація з використанням бази даних, а також всі зареєстровані на веб-порталі Пенсійного фонду України.      


Зустріч з сім’єю Героя

30.01.2018 року керівником та заступниками начальника Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області проведено зустріч з вдовою Героя України (Небесна Сотня), який загинув під час Революції Гідності Чаплінський Володимир Володимирович, Чаплінською Світланою Анатоліївною. Під час зустрічі надано роз’яснення щодо виплати пенсії по втраті годувальника.  Претензії по виплаті пенсії відсутні.


Фінансування пенсій станом на 26 січня 2018 року.

Станом на 26 січня 2018 року з ГУ ПФУ Київської області профінансовано отримувачів пенсій (дата отримання по 25 січня 2018 року включно, в т.ч. додаткові списки та недоотримана з 26 по 29.12/2017 р. пенсія за 1 період 01/2018 р.) на загальну суму 60 944 051,60 грн., що складає 100,90 % від загальної потреби в коштах на виплату пенсій та соціальних допомог на січень місяць, згідно графіків виплати .


Прийом громадян в м.Українка,   с. Трипілля 

Обухівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області повідомляє про те, що з 01.12.2017 року в приміщенні ПК «Енергетик» за адресою м. Українка, проспект Дніпровський 15-А почав працювати пункт обслуговування громадян. За період з 18.01.2018 року по 24.01.2018 року прийнято 68 громадян. Прийом проводила головний спеціаліст відділу  обслуговування громадян Кравченко О.В.

24.01.2018 року проведено  прийом громадян в пункті обслуговування громадян   в с. Трипілля . Прийом проводила в с. Трипілля – завідувач сектору обслуговування громадян м. Українка – Таценко В.В.

На прийом всього звернулось 12 громадян.

Громадяни звертались по питаннях призначення, перерахунку пенсій, зміни розміру пенсії в зв’язку з проведенням пенсійної реформи. Громадянам надана необхідна інформація з використанням бази даних,  а також всі зареєстровані на веб-порталі Пенсійного фонду України.24 січня 2018 року згідно графіку роботи виїзних громадських приймалень у населених пунктах  Обухівського району на 1 квартал 2018 року  та програми правопорядку «Безпечна Київщина»  за участі керівників району та начальників структурних підрозділів Обухівської РДА та Обухівської районної ради та керівників установ, організацій Обухівського району, начальник Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Київської області Н.Василишина провела особистий прийом громадян, прийнято 7 осіб, надано роз’яснення по пенсійному законодавству, реєстрації на веб-порталі ПФУ на проведено опитування пенсіонерів щодо своєчасного отримання пенсії через установу ПАТ «Укрпошта».


ПРО ПЕНСІЮ У 2018 РОЦІ

Страховий стаж для виходу на пенсію

З 1 січня по 31 грудня 2018 року право виходу на пенсію матимуть:

•    в 60 років – особи, які мають страховий стаж не менше 25 років, в подальшому необхідний страховий стаж буде збільшуватися щорічно на рік;

Читати далі >>


Зустріч з колективом

Обухівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини №5
22 січня 2018 року в м. Обухові після відкриття КЗ ОМР Обухівський МЦ ПСМСД «Обухівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини №5» начальником Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Василишиною Н.Ф. проведено зустріч в трудовому колективі, надано роз’яснення щодо призначення пенсій по вислузі років, відповідно до змін в пенсійному законодавстві з 01.10.2017 року, умови призначення пенсій з 01.01.2018 року в залежності від страхового стажу, реєстрація на веб-порталі ПФУ, переваги легальної зайнятості та надано відповіді на поставленні запитання.


Фінансування пенсій станом на 19 січня 2018 року.

Станом на 19 січня 2018 року з ГУ ПФУ Київської області профінансовано отримувачів пенсій (дата отримання по 21 січня 2018 року включно) на загальну суму 43 732 312,39 грн., що складає 72,47 % від загальної потреби в коштах на виплату пенсій та соціальних допомог на січень місяць, згідно графіків виплати.


Прийом громадян в м. Українка, с. Трипілля

Обухівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області повідомляє про те, що з 01.12.2017 року в приміщенні ПК «Енергетик» за адресою м. Українка, проспект Дніпровський 15-А почав працювати пункт обслуговування громадян. За період з 11.01.2018 року по 17.01.2018 року прийнято 50 громадян. Прийом проводила головний спеціаліст відділу  обслуговування громадян Кравченко О.В.
17.01.2018 року проведено  прийом громадян в пункті обслуговування громадян в с. Трипілля. Прийом проводила в с. Трипілля – завідувач сектору обслуговування громадян м. Українка – Таценко В.В.

На прийом всього звернулось 14 громадян.

Громадяни звертались по питаннях призначення, перерахунку пенсій, зміни розміру пенсії в зв’язку з проведенням пенсійної реформи. Громадянам надана необхідна інформація з використанням бази даних,  а також всі зареєстровані на веб-порталі Пенсійного фонду України.       


Проведення виїзного прийому

17 січня 2018 року головним спеціалістом відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №2 Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області  Блакитою Іриною проведено виїзний прийом до жительки с. Долина 1943 р.н., щодо поновлення документів по виплаті пенсії за дорученням та повідомила про новий розмір пенсії з 01.01.2018 року для осіб які досягли 65 річного віку та мають не менше 30 років стажу відповідно до прийнятого закону з 01.10.2017 року щодо підвищення пенсій.


Зміни у пенсійному забезпеченні громадян з 01.01.2018 року

З 1 січня 2018 року Пенсійним фондом України відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» від 03.10.2017 № 2148-VIII (далі – Закон № 2148) проведені перерахунки пенсій, а саме:
 
- особам, які досягли віку 65 років, мінімальний розмір пенсії за віком за наявності у чоловіків 35 років, а у жінок 30 років страхового стажу встановлено в розмірі 40 відсотків мінімальної заробітної плати (1489,20 грн.). Мінімальна заробітна плата, визначена законом про Державний бюджет України на 2018 рік становить 3723 грн.;

- проведено перерахунки раніше призначених пенсій шляхом встановлення максимального розміру пенсії (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, крім доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною) на рівні десяти прожиткових мінімумів, установлених для осіб, які втратили працездатність – 13730 грн.

Зміни у призначенні пенсій

Починаючи з 01 січня цього року право на призначення пенсії за віком за наявності страхового стажу не менше 25 років мають чоловіки після досягнення ними віку 60 років та жінки після досягнення ними:
- 58 років – які народилися з 1 квітня 1959 року по 30 вересня 1959 року;
- 58 років 6 місяців - які народилися з 1 жовтня 1959 року по 31 березня 1960 року;
- 59 років - які народилися з 1 квітня 1960 року по 30 вересня 1960 року;
- 59 років 6 місяців - які народилися з 1 жовтня 1960 року по 31 березня 1961 року;
- 60 років - які народилися з 1 квітня 1961 року по 31 грудня 1961 року.
 
Наявність необхідного страхового стажу визначається на дату досягнення відповідного пенсійного віку. Якщо пенсійний вік виповнився до 01.01.2018, право на пенсію визначається за наявності страхового стажу не менше 15 років по 31 грудня 2017 року.

При призначенні пенсії застосовується величина оцінки 1 року страхового стажу в розмірі 1%.
 
Для визначення права на призначення пенсії згідно із статтею 26 Закону України «Про загальнообов’язковедержавне пенсійне страхування» до страхового стажу включаються періоди:

1) ведення підприємницької діяльності із застосуванням спрощеної системи оподаткування, а  також із застосуванням фіксованого податку:
а) з 1 січня 1998 року по 30 червня 2000 року включно, що підтверджуються довідкою про  реєстрацію як суб'єкта  підприємницької діяльності;
б) з 1 липня 2000 року по 31 грудня 2017 року включно, за умови сплати страхових внесків (єдиного внеску) незалежно від  сплаченого розміру (крім випадків звільнення від сплати єдиного внеску);
2) проходження військової служби з 01 січня 2004 по 31 грудня 2017 року включно;
3) перебування у відпустці у зв'язку з вагітністю та пологами з 1 січня 2004 року по 30 червня 2013 року включно, що підтверджується наказом про надання такої відпустки.
4) перебування у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею шестирічного віку з 1 січня 2004 року по 31 грудня 2004 року, що підтверджується свідоцтвом про народження дитини.

Відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-ХII дружинам (чоловікам), які втратили годувальника із числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, віднесених до категорії 1, пенсія у зв’язку з втратою годувальника призначається незалежно від причинного зв’язку смерті з Чорнобильською катастрофою.


Фінансування пенсій станом на 12 січня 2018 року.

Станом на 12 січня 2018 року з ГУ ПФУ Київської області профінансовано отримувачів пенсій (дата отримання по 14 січня 2018 року включно) на загальну суму 24 525 052,11 грн., що складає 40,67 % від загальної потреби в коштах на виплату пенсій та соціальних допомог на січень місяць, згідно графіків виплати ( в т.ч. авансове фінансування по 09.01.2018 р. банківські установи та по 11.01.2018 р.(частково) на відділення поштового зв”язку).


Фінансування пенсій станом на 05 січня 2018 року.

Станом на 05 січня 2018 року з ГУ ПФУ Київської області профінансовано отримувачів пенсій (дата отримання по 9 січня 2018 року включно) на загальну суму 13 638 364,98 грн., що складає 22,58 % від загальної потреби в коштах на виплату пенсій та соціальних допомог на січень місяць, згідно графіків виплати ( в т.ч. авансове фінансування по 09.01.2018 р. банківські установи та по 11.01.2018 р.(частково) на відділення поштового зв”язку).