Обухівський міський голова

Левченко Олександр Миколайович

Левченко
Олександр Миколайович

Управління ПФУ в м. Обухів
Міськрайонний центр зайнятості
ДПІ в Обухівському районі
Житлово-комунальне господарство
Обухівський РВ ГУ ДСНС України в Київській області

Посилання на офіційні сайти:

Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Кабінет міністрів України
Верховна рада України
Київська обласна державна адміністрація
Конституція України
Інвестиційний сайт Київської області

 

 

 

НОВИНИ - 2018


Зустрічі з фізичними особами – підприємцями,

які працюють на території ранкового ринку міста Обухова

19.05. – 20.05.2018 року перший заступник начальника Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Коротченко В.В. зустрілася з фізичними особами – підприємцями, які працюють на території ранкового ринку міста Обухова. 

Коротченко В.В. ознайомила присутніх з зарахуванням страхового стажу фізичним особам – підприємцям, легальну зайнятість, розповіла про роботу веб-порталу Пенсійного фонду України, реєстрацію користувачів на веб-порталі, і роздала заяви для реєстрації та інформаційні матеріали і буклети з питань сплати єдиного соціального внеску.

 


Фінансування пенсій станом на 18 травня 2018 року

Станом на 18 травня 2018 року з ГУ ПФУ Київської області профінансовано отримувачів пенсій (дата отримання по 20 травня 2018 року включно) на загальну суму  37 826 600,79 грн., що складає 61,72 % від загальної потреби в коштах на виплату пенсій на травень місяць, згідно графіків виплати.


Зустріч у трудовому колективі

17.05.2018 року перший заступник начальника Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Коротченко В.В. провела зустріч з працівниками ФОП «Глушко В.С.», ФОП «Васюр Н.І.».

Коротченко В.В. ознайомила присутніх з зарахуванням страхового стажу фізичним особам – підприємцям, легальну зайнятість,  розповіла про роботу веб-порталу Пенсійного фонду України, реєстрацію користувачів на веб-порталі, і роздала заяви для реєстрації та інформаційні матеріали і буклети.

 


День Вишиванки

17 травня 2018 року працівники Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області на чолі з начальником управління – Наталією Василишиною провели флешмоб з нагоди святкування Дня вишиванки.


Робота мобільних точок доступу

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 №638-р «Про реалізацію правопросвітницького проекту «Я маю право!» у 2017-2019 роках», та п. 26 Плану заходів відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 09.10.2017 № 3743/7 «Про затвердження Плану заходів Міністерства юстиції України з реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» у 2017-2019 роках» 15.05.2018 року в приміщенні Копачівської сільської ради з 10-00 до 12-00 години, та в приміщенні Маловільшанської сільської ради з 12-30 до 14-30 години проводився прийом громадян мобільною точкою доступу за участю посадових осіб Головного територіального управління юстиції у Київській області – начальника Обухівського міськрайонного відділу ДРАЦС Карпенко Г.Ф., заступника начальника Обухівського міськрайонного відділу ДВС ГТУЮ у Київській області  Брізова В.І, начальника Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Василишиної Н.Ф.,головного спеціаліста Обухівського бюро безоплатної правової допомоги Будник А.В., державного нотаріуса Плющ Н.В., начальника відділу з прийняття рішень щодо призначення допомог УСЗН Обухівської РДА Яблонської Н.Д.

На прийом звернулось 4 громадян питання стосувалися права на пенсію по 4 категорії постраждалих від аварії на ЧАЕС, призначення пенсії мамі особи з інвалідністю з дитинства, та призначення пенсії по втраті годувальника, проінформовано присутніх щодо переваг легальної зайнятості та сплати єдиного соціального внеску та отримання необхідної інформації стосовно пенсійного забезпечення та особистого стажу та заробітної плати через реєстрацію на веб-порталі Пенсійного фонду України. Начальником управління Василишиною Н.Ф. було проведено опитування пенсіонерів сіл Копачева та Малої Вільшанки щодо своєчасної виплати пенсії відділеннями 08715 та 08730 Центру поштового зв’язку № 6 м. Кагарлика  за період з 12.05 2018 по 16.05.2018 року. Було опитано 7 пенсіонерів порушень у виплаті пенсій не виявлено.

 
 

Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України та як ним користуватися

Пенсійний фонд надає зручну можливість здійснювати постійний контроль за  даними, що впливають на пенсійні права громадянина. Веб-портал надає громадянам можливість зручно і оперативно взаємодіяти з органами ПФУ, дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення в управління Фонду. Принциповою відмінністю від попередніх форм інформування Пенсійним фондом через Інтернет є той факт, що веб-портал надає електронні послуги кожній особі індивідуально. Портал працює з дотриманням вимог до захисту персональних даних.

У відкритому доступі (без реєстрації) на порталі надається багато корисної інформації з питань пенсійного страхування, бланки документів, інструкції щодо їх заповнення тощо.

Електронні послуги, які може отримати користувач на порталі після реєстрації:

- отримання інформації з персоніфікованого обліку (для працюючих громадян);

- отримання пенсійної інформації (для пенсіонерів);

- формування запитів на попередню підготовку документів;

- можливість подачі скарг;

- запис на прийом до фахівців Фонду.

Звернувшись до послуг, які надаватимуться через веб-портал, користувачі зможуть отримати інформацію щодо умов, порядку призначення, перерахунку та виплати своєї пенсії, також можна буде ознайомитись із формами заяв, необхідних для призначення, перерахунку та виплати своєї пенсії, отримання допомоги на поховання та заповнити їх, користуючись наданими інструкціями.

Підприємці та особи, які забезпечують себе роботою самостійно, зможуть отримати таку інформацію як взяття їх на облік в органах Пенсійного фонду України, ознайомитись з умовами нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове соціальне страхування, з умовами та порядком складання і подання звітності, а також отримати форми бланків, заяв, інших документів, необхідних для взяття на облік тощо.

Як зареєструватися на веб-порталі ПФУ

Для зручності процедура реєстрації на веб-порталі максимально спрощена.

Найбільш тривалим є етап особистого звернення до територіального органу Пенсійного фонду для оформлення заяви на реєстрацію.

Для реєстрації у якості користувача Веб-порталу ПФУ Вам необхідно прийти до Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області, надати документ, який засвідчує особу та оформити заяву, або яку Ви можете заповнити вдома, зайшовши на сайт: http://portal.pfu.gov.ua в розділ «Нормативні документи» і обравши необхідну форму заяви:

- Для громадянина;

- Для юридичної особи (страхувальника).

Внесені у заяву відомості перевіряються, вносяться до інформаційної системи Пенсійного фонду.

Після чого друкується розписка про одержання заяви особою або страхувальником, а також (важливо !!!) «реєстраційний код».

Цей код необхідний Вам для реєстрації на Веб-порталі, отже, зберігайте його в таємниці до моменту закінчення реєстрації!

Завершити реєстрацію необхідно зайшовши на Веб-портал Пенсійного фонду в мережі Інтернет (http://portal.pfu.gov.ua) та обравши пункт меню «Реєстрація».

Заповніть реєстраційну форму. Звертаємо увагу, що логін та пароль бажано вибирати такими, що не містять Ваших справжніх імен та прізвищ. Виконання такої рекомендації підвищить рівень захисту Ваших персональних даних.

На введену Вами адресу електронної пошти прийде лист, необхідний для підтвердження реєстрації.

Після підтвердження Ви отримаєте повідомлення Веб-порталу про успішне закінчення реєстрації, після чого на Веб-порталі автоматично формується нова персональна сторінка користувача порталу. З неї і здійснюється доступ до персоніфікованих електронних послуг Пенсійного Фонду.

Надалі доступ до електронних послуг, які передбачають персоналізований доступ (одержання виписок, надсилання запитів, запис на прийом тощо), здійснюється після авторизації на Веб-порталі «Вхід».


Про своєчасне зарахування страхового стажу фізичним особам - підприємцям

З 1 січня 2018 року страховий стаж, необхідний для призначення пенсії, складає 25 років і надалі він буде збільшуватиметься. Для тих, хто досягне пенсійного віку в 2019 році - це 26 років, у 2020 році - 27 років і так до 2028 року, коли необхідний для призначення пенсії страховий стаж становитиме 35 років.

Для зарахування страхового стажу фізичним особам – підприємцям, у тому числі «спрощенцям», необхідно своєчасно сплачувати єдиний соціальний внесок та подавати річну звітність до органів фіскальної служби.

Дані звітності про дохід підприємця та сплату єдиного внеску завантажуються до системи персоніфікованого обліку Пенсійного фонду та в подальшому використовуються для призначення пенсії, допомоги в центрі зайнятості та інших соціальних виплат.

Згідно діючого законодавства фізичні особи – підприємці зобов’язані сплачувати єдиний внесок в розмірі не меншому ніж 22% від мінімальної зарплати, яка на сьогодні складає 3723 грн.,  мінімальний страховий внесок – 819 грн. 06 коп на місяць. Максимальна величина доходу, яка підлягає оподаткуванню, складає 55845 грн., сума нарахованого єдиного внеску - 12285,90 грн.

Підприємці, які працюють на загальній системі оподаткування, з 1січня 2018 року зобов’язані сплачувати єдиний внесок щоквартально в розмірі 22% від суми отриманого доходу, але не менше ніж мінімальний страховий внесок за кожен місяць, навіть у разі відсутності доходу.

Термін сплати єдиного внеску, нарахованого за звітний квартал - до 20 числа місяця, наступного за звітним кварталом. У разі несплати або несвоєчасної сплати єдиного внеску, виникає недоїмка, на яку нараховуються фінансові санкції. Наявність недоїмки зі сплати страхового, єдиного внесків не дозволяє зарахувати до страхового стажу періоди роботи своєчасно та в повному обсязі.


Про легалізацію зайнятості населення та заробітної плати

Питання легалізації зайнятості та заробітної плати населення було і залишається надзвичайно актуальним, оскільки саме від величини страхового стажу та розміру офіційної заробітної плати, з якої сплачені внески залежить рівень соціального та пенсійного захисту людини. Прозора заробітна плата є одним із резервів наповнення бюджету Пенсійного Фонду України, кошти якого витрачаються на фінансування пенсій та грошової допомоги.

Законом «Про Державний бюджет України на 2018 рік» мінімальна заробітна плата у 2018 році становитиме з 01.01.2018 у місячному розмірі – 3723 грн. та у погодинному розмірі – 22,41 грн. 

Основним законодавчим актом є Конституція України, на якій базується все законодавство, у тому числі і законодавство про працю. Статтями 43-46 Конституції України визначено, що кожен громадянин має право на працю, відпочинок, соціальний захист, безпечні і здорові умови праці та заробітну плату, не нижче встановленого законодавством мінімуму. Відповідно до статті 95 Кодексу законів про працю України, мінімальна заробітна плата — це законодавчо встановлений розмір заробітної плати за просту, некваліфіковану працю, нижче за який не може оплачуватися виконана працівником місячна, погодинна норма праці (обсяг робіт).

Державні соціальні гарантії (у тому числі мінімальна заробітна плата) обов’язкові на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання. Тому, свідоме заниження роботодавцями належного розміру заробітної плати або виплата її «у конверті» є грубим порушенням законодавства у сфері праці.

З 01 січня 2017 року здійснюється суворий контроль з боку Державної фіскальної служби України, Державної служби України з питань праці та правоохоронних органів за детінізацією фонду заробітної плати та зменшенням чисельності працюючих. Керівники підприємств, при виплаті заробітної плати повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і норм законодавства щодо виплати заробітної плати.

Обухівське об’єднане управлінням Пенсійного фонду України  Київської  області здійснює щомісячний моніторинг та аналіз відомостей з реєстру страхувальників щодо найманих працівників, у тому числі їх чисельності та фонду оплати праці. В рамках спільної взаємодії між органами Державної фіскальної служби і управлінням кожен страхувальник проходить відповідний аналіз і за наявності ризиків «тіньової» заробітної плати, а також нелегальної найманої робочої сили передається до контролюючих та правоохоронних органів для вжиття конкретних заходів.

Захист мінімальних прав та гарантій найманих працівників гарантується державою та є обов’язком для роботодавців всіх форм власності і господарювання.

Трудові відносини роботодавця із працівником розпочинаються із укладання трудового договору, який оформляється наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу. Повідомлення про прийняття працівника на роботу подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою до територіальних органів Державної фіскальної служби за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. 

За порушення трудового законодавства юридичні та фізичні особи – підприємці, які використовують найману працю, несуть фінансову відповідальність у таких розмірах:

1. 30 мінімальних зарплат, за кожного працівника, це 111 690 грн. (якщо мінімальна зарплата 3723 грн.) за наступні порушення:

- фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору

- оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час

- виплату заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску;

2. 10 мінімальних зарплат, за кожного працівника, це 37 230 грн. (якщо мінімальна зарплата 3 723 грн.) за недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці (наприклад, за не оплату роботи в нічний час, роботу в вихідний або святковий день, понадурочну роботу та інші питання оплати праці);

3. 3 мінімальні зарплати, – це 11 169 грн. ( мінімальна зарплата 3 723 грн.) за такі види порушень:

– порушення встановлених строків виплати заробітної плати працівникам, інших виплат, передбачених законодавством про працю, більш як за один місяць,

виплата їх не в повному обсязі.

4. 10 мінімальних зарплат, за кожного працівника, це 37 230 грн. (мінімальна зарплата 3 723 грн.) за недотримання встановлених законом гарантій та пільг працівникам, які залучаються до виконання обов’язків, передбачених законами України «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про альтернативну (невійськову) службу», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».

5. 1 мінімальна зарплата (3 723 грн.) за порушення інших вимог трудового законодавства, крім передбачених вище.

Підприємству треба приділити дуже велику увагу щодо правильного оформлення наказів про прийняття працівників на роботу, оскільки за можливе визнання недійсного наказу підприємству загрожує штраф у 111 690 грн.

Якщо наказ оформлений правильно, але підприємство несвоєчасно повідомило фіскальну службу про прийняття працівника на роботу, то таке порушення коштуватиме підприємству 3 723 грн.

Крім того, статтею 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення України передбачено адміністративну відповідальність на керівника підприємства від 8 500 грн. до 17 000 грн. за фактичний допуск працівника без трудового договору. Отже, фактичний допуск одного працівника до роботи без трудового договору (без наказу) може коштувати 128690 грн. (111 690 грн.+ 17 000 грн.) + виплата такому працівникові заробітної плати у розмірі не нижче середньої заробітної плати за відповідним видом економічної діяльності у регіоні у відповідному періоді.

Не направлення повідомлення до фіскальної служби про прийняття працівника на роботу (або несвоєчасне направлення) коштує 3 723 грн. фінансового штрафу і до 1 700 грн. адміністративного штрафу.


Про переваги використання легальної праці

На сьогоднішній день багато роботодавців ігнорують гарантований рівень мінімальної заробітної плати і  змушують робітників працювати на невелику зарплату, або зовсім не декларуючи оплату їх праці і видають працівникам зарплату готівкою, або так звану заробітню плату „в конверті”. Наймаючись на роботу, громадянам слід пам’ятати, що заробітна плата, яка виплачується у «конвертах» – це тимчасове благо, яке має негативні наслідки для самого працівника такі як, наприклад: ризик залишитися без права на отримання соціальних пільг та виплат, гарантованих державою, особливо при нарахуванні пенсії та здійсненні перерахунків пенсій у подальшому. Людина, яка працює неофіційно, при отриманні травми не може розраховувати на виплату їй лікарняних та інших обов’язкових виплат.

Працівникам, яким пропонують роботу без укладання трудового договору з оплатою праці «у конверті» потрібно зважати на переваги офіційного працевлаштування, серед яких:

- сплачені із заробітної плати страхові внески – це гідна пенсія в майбутньому, страхові виплати в зв’язку з тимчасовою непрацездатністю (оплата лікарняних листів, відпустки по вагітності та пологах), у зв’язку з настанням нещасного випадку на виробництві, у зв’язку з настанням безробіття;

- гарантії з боку роботодавця по дотриманню норм трудового законодавства: встановлення тривалості робочого часу, надання оплачуваної відпустки, створення належних умов праці на робочому місці, вирішення питань охорони праці і т.д.;

- можливість захисту законом прав та інтересів працівників та розгляду трудових спорів, що виникають між працівником та роботодавцем, у судовому порядку.

Також  переваги використання легальної праці і для роботодавців:

- можливість у судовому порядку відстоювати свої порушені права та законні інтереси;

- можливість скористатися механізмом відшкодування державою витрат роботодавця по сплаті єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за кожного офіційно працевлаштованого працівника.

Станом на сьогодення наявні великі втрати бюджету від прихованої «в конвертах» заробітної плати. Тому дуже важливо, щоб працівники отримували заробітну плату не «в конвертах», а офіційно, бо саме у такому випадку він буде соціально захищений. Змусити роботодавців чесно платити найманим працівникам зароблене зможуть лише самі працівники. Цей метод на сьогодні є найдієвішим у боротьбі із тіньовими зарплатами.

Нагадуємо роботодавцям та громадянам, що тільки офіційно оформлений найманий працівник може відчувати себе соціально захищеним, а бюджети соціальних фондів матимуть стабільні надходження для своєчасного фінансування страхових виплат.

Гарячі телефонні лінії Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області

(04572) 5-00-81;

(04572)  5-00-29.


Фінансування пенсій станом на 11 травня 2018 року

Станом на 11 травня 2018 року з ГУ ПФУ Київської області профінансовано отримувачів пенсій (дата отримання по 13 травня 2018 року включно) на загальну суму  21 034 847,43 грн., що складає 34,32 % від загальної потреби в коштах на виплату пенсій на травень місяць, згідно графіків виплати.


Переконайся, що роботодавець сплачує єдиний внесокЗустріч з ветераном війни

07.05.2018 року начальник Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Василишина Наталія Францівна, перший заступник начальника управління Коротченко Валентина Володимирівна і голова профспілкової організації працівників управління Тимченко Любов Василівна відвідали пенсіонера, ветерана – інваліда війни ІІ групи, жителя міста Обухова – Безверхого Захарія Кириловича.

Захарію Кириловичу виповнилось у 2017 році 100 років. Проживає разом з донькою та її чоловіком –  пенсіонерами, бувшими працівниками ПРАТ «Київський картонно-паперовий комбінат», має двох доньок, четверо внуків, десять правнуків і одну праправнучку.  

Працівники управління привітали ветерана з наступаючим святом – Днем Перемоги  над нацизмом у Другій світовій війні, побажали здоров’я, довгих років життя, надали роз’яснення щодо його пенсійного забезпечення. Захарій Кирилович поділився спогадами про свій нелегкий життєвий шлях, подякував за відвідування, пенсійним забезпеченням задоволений.


Фінансування пенсій станом на 05 травня 2018 року

Станом на 05 травня 2018 року з ГУ ПФУ Київської області профінансовано отримувачів пенсій (дата отримання по 06 травня 2018 року включно) на загальну суму  5 431 920,00 грн., що складає 8,86 % від загальної потреби в коштах на виплату пенсій на травень місяць, згідно графіків виплати.


Прийом громадян в м. Українка,  с. Трипілля  

Обухівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області повідомляє про те, що з 01.12.2017 року в приміщенні ПК «Енергетик» за адресою м. Українка, проспект Дніпровський 15-А почав працювати сервісний центр. За період з 02.05.2018 року по 04.05.2018 року прийнято 16 громадянин. Прийом проводила головний спеціаліст відділу  обслуговування громадян Кравченко О.В.

02 травня 2018 року проведено прийом громадян в сервісному центрі в с. Трипілля. Прийнято всього 5 громадян.

Громадяни звертались по питаннях призначення, перерахунку пенсій, зміни розміру пенсії в зв’язку з проведенням пенсійної реформи. Громадянам надана необхідна інформація з використанням бази даних,  а також всі зареєстровані на веб-порталі Пенсійного фонду України.Оперативна  нарада

04.05.2018 року в Обухівському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Київської області проведено оперативну за участю начальника управління персоналу та організаційно-інформаційної роботи головного  управління Пенсійного фонду України у Київської області Навроцького С.В.     

На нараді були розглянуті питання функціонування сервісних центрах управління в місті Українка, селах Трипілля та Підгірці і  оцінки результативності роботи  управління.

Навроцький С.В. звернув увагу на постійне оновлення необхідної інформації на стендах в сервісних центрах управління, доступності громадян до інформації, розміщення інформаційних роликів в центрах,  своєчасному повідомленні населення територіальних громад щодо змін в графіках роботи центрів і змін контактних даних управління. Крім того наголосив на покращенні результативності роботи управління в ІІ кварталі 2018 року.


Веб-портал інструкція для користувачівНова серверна системаЕлектронні послугиПроведення прийому  громадян в 

СЕРВІСНОМУ ЦЕНТРІ Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області в м. Українка спеціалістом управління за адресою  м. Українка, проспект Дніпровський 15-А  Палац культури «Енергетик» з 01.04.2018 року


Дні прийому

Прізвище, ім'я

по батькові спеціаліста

Посада

Години прийому

Вівторок та четвер щотижня

Кравченко
Олена Віталіївна

 

 

 

 на заміні

Куценко
Ольга Миколаївна

Головний спеціаліст відділу обслуговування громадян

 

 

Головний спеціаліст відділу обслуговування громадян

 

 

Вівторок
 з  08:00 до 17:00
Четвер
 з  08:00 до 17:00
Обідня перерва
з 12:15 до 13:00

 

Вівторок
 з  08:00 до 17:00
Четвер
 з  08:00 до 17:00
Обідня перерва
з 12:15 до 13:00

 


ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ

 с.Трипілля , с. Витачів, с. Халеп’я, с. Жуківці, с. Верем’я, с. Щербанівка. 

Обухівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області на виконання розпорядження КМУ від 14.09.2016 року №672-р «Про схвалення Стратегії модернізації та розвитку ПФУ на період до 2020 року з метою покращення якості надання послуг органами ПФУ шляхом наближення їх безпосередньо до отримувача  та Доручення голови Київської ОДА від 25.04.2017 року №28-1 повідомляє про здійснення прийому громадян в СЕРВІСНОМУ ЦЕНТРІ управління  за адресою -  с. Трипілля, вул. Шевченка, 85  на 1 поверсі приміщення Трипільської сільської ради.

Прийом проводиться щосереди з 9-00 до 13-00 головним спеціалістом відділу обслуговування громадян – Кравченко Оленою Віталіївною.

Телефони для довідки :

- с. Трипілля 33-238

Обухівське Об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області 

5-00-81 (приймальна), 5-36-31 (відділ обслуговування громадян)

До відома жителів  с. Підгірці, с.Романків та с.Креничі

Обухівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області на виконання розпорядження КМУ від 14.09.2016 року №672-р «Про схвалення Стратегії модернізації та розвитку ПФУ на період до 2020 року з метою покращення якості надання послуг органами ПФУ шляхом наближення їх безпосередньо до отримувача  та Доручення голови Київської ОДА від 25.04.2017 року №28-1 повідомляє про проведення прийому громадян в СЕРВІСНОМУ ЦЕНТРІ управління за адресою - с. Підгірці, вул. Васильківська, 39 на 2 поверсі приміщення Підгірцівської сільської ради.

Прийом проводиться кожну першу середу місяця з 9-30 до 13-00 головним спеціалістом відділу обслуговування громадян – Гайвак Наталією Юріївною.

Телефони для довідки : 

 с. Підгірці 44-733

Обухівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області

 5-36-31  (громадська приймальна), 5-00-81 (приймальна начальника управління )


Фінансування пенсій станом на 27 квітня 2018 року

Станом на 27 квітня 2018 року з ГУ ПФУ Київської області профінансовано отримувачів пенсій (дата отримання по 25 квітня 2018 року включно) на загальну суму 60 486 840,07 грн., що складає 99,96 % від загальної потреби в коштах на виплату пенсій на квітень місяць, згідно графіків виплати.


Зустріч з ветераном війни

27.04.2018 року перший заступник начальника Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Коротченко В.В. і завідувач сектору по роботі з персоналом Голота А.В.  відвідали  пенсіонера - ветерана війни, жителя міста Обухова - Дубинка Петра Семеновича.

Працівники управління привітали ветерана з наступаючим святом – Днем Перемоги  над нацизмом у Другій світовій війні, побажали здоров’я, надали роз’яснення щодо його пенсійного забезпечення. Дубинка П.С. подякував за відвідування, зауваження до роботи управління відсутні.


Прийом громадян в м.Українка, с. Трипілля і с. Підгірці

Обухівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області повідомляє про те, що з 01.12.2017 року в приміщенні ПК «Енергетик» за адресою м. Українка, проспект Дніпровський 15-А почав працювати пункт обслуговування громадян. За період з 01.04.2018 року по 26.04.2018 року прийнято 110 громадянин. Прийом проводила головний спеціаліст відділу  обслуговування громадян Кравченко О.В.

25 квітня 2018 року проведено прийом громадян в пунктах обслуговування громадян в с. Трипілля і в с. Підгірці. Прийнято всього 9 громадян.

Громадяни звертались по питаннях призначення, перерахунку пенсій, зміни розміру пенсії в зв’язку з проведенням пенсійної реформи. Громадянам надана необхідна інформація з використанням бази даних, а також всі зареєстровані на веб-порталі Пенсійного фонду України.

 

Виїзна громадська приймальня 

25 квітня 2018 року в с. Великі Дмитровичі в приміщенні будинку культури з 10-00 год. відбулося виїзне засідання громадської приймальні за участю керівників району та начальників структурних підрозділів Обухівської РДА, Обухівської районної ради і керівників установ, організацій Обухівського району згідно графіку роботи виїзних громадських приймалень у населених пунктах  Обухівського району на ІІ квартал 2018 року. 

Перший заступник начальника Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Коротченко В.В. надала роз’яснення присутнім по змінам в пенсійному законодавству, реєстрації громадян на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України, провела опитування пенсіонерів щодо своєчасного отримання пенсій.

 


Фінансування пенсій станом на 20 квітня 2018 року

Станом на 20 квітня 2018 року з ГУ ПФУ Київської області профінансовано отримувачів пенсій (дата отримання по 22 квітня 2018 року включно) на загальну суму 48 022 692,07 грн., що складає 79,36 % від загальної потреби в коштах на виплату пенсій на квітень місяць, згідно графіків виплати.


Прийом громадян в м. Українка, с. Трипілля  і с. Підгірці

Обухівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області повідомляє про те, що з 01.12.2017 року в приміщенні ПК «Енергетик» за адресою м. Українка, проспект Дніпровський 15-А почав працювати пункт обслуговування громадян. За період з 01.04.2018 року по 19.04.2018 року прийнято 101 громадянин. Прийом проводила головний спеціаліст відділу  обслуговування громадян Кравченко О.В.

18 квітня 2018 року проведено прийом громадян в пунктах обслуговування громадян в с. Трипілля і в с. Підгірці. Прийнято всього 10 громадян.

Громадяни звертались по питаннях призначення, перерахунку пенсій, зміни розміру пенсії в зв’язку з проведенням пенсійної реформи. Громадянам надана необхідна інформація з використанням бази даних, а також всі зареєстровані на веб-порталі Пенсійного фонду України.


Виїзна громадська приймальня

18 квітня 2018 року в с. Перше травня  в приміщенні будинку культури з 10-00 год. відбулося виїзне засідання громадської приймальні за участю керівників району та начальників структурних підрозділів Обухівської РДА, Обухівської районної ради і керівників установ, організацій Обухівського району згідно графіку роботи виїзних громадських приймалень у населених пунктах  Обухівського району на ІІ квартал 2018 року. 

Перший заступник начальника Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Коротченко В.В. надала роз’яснення  присутнім по змінам в пенсійному законодавству, реєстрації громадян на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України, провела опитування пенсіонерів щодо своєчасного отримання пенсій.

 

Фінансування пенсій станом на 13 квітня 2018 року

Станом на 13 квітня 2018 року з ГУ ПФУ Київської області профінансовано отримувачів пенсій (дата отримання по 15 квітня 2018 року включно) на загальну суму 26 354 930,74 грн., що складає 43,55 % від загальної потреби в коштах на виплату пенсій на квітень місяць, згідно графіків виплати.


ПІДСУМКОВА НАРАДА

13.04.2018 року в Обухівському об`єднаному управлінні Пенсійного фонду України Київської області  проведено підсумкову нараду по підсумках роботи управління за I квартал 2018 року за участю першого заступника начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Верещака В. М., в.о. голови Обухівської міськрайонної організації УСВА Луценка В. І., голови профспілкової організації працівників управління – Тимченко Л. В., та працівників управління на чолі з начальником управління  Василишиною Н. Ф.      

На нараді було заслухано начальника управління Василишину Н. Ф. по питаннях роботи управління за 1 квартал 2018 року відповідно до покладених завдань та про реалізацію Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року та співпраці  з ветеранськими організаціями, Гордон Л.О – заступника начальника управління, по питанню своєчасності призначення, перерахунку та виплати пенсій і моніторингу виплати пенсій, Щербак Н. М. – завідувача юридичного сектору, по питанню погашення заборованості.

Перший заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Верещак В.М. особливу увагу звернув на необхідність проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань реорганізації управлінь, яка не вплине на якість обслуговування громадян, на відкриття пунктів обслуговування громадян і агентських пунктів, здійснення всіх заходів  по скороченню заборгованості до фонду, контроль своєчасності виплати пенсій через поштові відділення,  проведення аналізу залишків коштів на поштових рахунках, регулярне опитування пенсіонерів, дотримання термінів призначення пенсії, регулярність публікацій змін по пенсійному законодавстві. 

Запрошені гості подякували начальнику управління за тісну співпрацю, взаєморозуміння, побажали успіхів в роботі.

Роботу управління за 1 квартал 2018 року  визнали «доброю».


Фінансування пенсій станом на 06 квітня 2018 року

Станом на 06 квітня 2018 року з ГУ ПФУ Київської області профінансовано отримувачів пенсій (дата отримання по 09 квітня 2018 року включно) на загальну суму 12 953 949,68 грн., що складає 21,41 % від загальної потреби в коштах на виплату пенсій на квітень місяць, згідно графіків виплати.


Зустріч у трудовому колективі

06.04.2018 року перший заступник начальника Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Коротченко В.В. провела зустріч з працівниками Обухівського районного відділу культури, національностей, релігій і туризму.

Коротченко В.В. ознайомила присутніх з пенсійним забезпеченням у 2018 році, з основними принципами накопичувальної системи загальнообов’язкового державного соціального страхування, також           розповіла про роботу веб-порталу Пенсійного фонду України, реєстрацію користувачів на веб-порталі, і роздала заяви для реєстрації та інформаційні матеріали і буклети.Перерахунки з 01 квітня 2018 року працюючим пенсіонерам, та виплата перерахованих пенсій військовим пенсіонерам в квітні місяці 2018 року

05 квітня 2018 року начальником Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Н.Василишиною проведена зустріч з соціальними партнерами – управлінням соціального захисту населення виконавчого комітету Обухівської міської ради щодо надання роз’яснень про перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам з 01.04.2018 року та перерахунок пенсій військовим пенсіонерам. Були присутні керівники відділів які безпосередньо працюють з інвалідами війни та учасниками бойових дій. 

Надана інформація про те що, з 1 квітня 2018 poку зміниться пopядoк пеpеpaхунку пенсій пенсіoнеpaм, які пpaцюють. Paніше кoжні двa poки такі пенсіoнеpи мoгли звеpтaтися дo упpaвління  із зaявoю пpo пеpеpaхунoк. Тепеp opгaни Пенсійнoгo фoнду щopoку з 1 квітня без дoдaткoвoгo звеpнення oсoби  poбитимуть пеpеpaхунoк пенсії тим, хтo нa 1 беpезня poку, в якoму він здійснюється, нaбув пpaвo нa його здійснення. Пpи цьoму oбиpaтимуть нaйбільш вигідні умoви: лише з уpaхувaнням стpaхoвoгo стaжу чи з уpaхувaнням і стpaхoвoгo стaжу, і зapoбітку.

Oбчислення стpaхoвoгo стaжу, який дaє пpaвo нa пеpеpaхунoк пенсії відпoвіднo дo цих змін, здійснюється не paніше дня, щo нaстaє зa днем, пo який oбчисленo стpaхoвий стaж під чaс пpизнaчення (пoпеpедньoгo пеpеpaхунку) пенсії.

Як і paніше, не poбитимуть пеpеpaхунoк тим, хтo oтpимує пенсію зa вислугу poків нa умoвaх, пеpедбaчених Зaкoнoм Укpaїни «Пpo пенсійне зaбезпечення», і які не дoсягли віку, встaнoвленoгo стaттею 26 Зaкoну №1058.

Після дoсягнення пенсійнoгo віку пеpеpaхoвувaтимуть пенсію зa зaгaльними пpaвилaми незaлежнo від її виду.

Порядок перерахунку пенсій різних категорій «військових» пенсіонерів дещо різниться. Так, військовослужбовцям та деяким іншим категоріям перерахунок здійснюватиметься із врахуванням трьох складових оновленого грошового забезпечення, визначеного на 1 березня 2018 року, – окладу за посадою, військовим (спеціальним) званням та надбавки за вислугу років. Виплата перерахованих пенсій їм здійснюється поетапно, починаючи з 1 січня 2018 року, в таких розмірах:

– з 1 січня 2018 року – 50 відсотків;

– з 1 січня по 31 грудня 2019 року – 75 відсотків;

– з 1 січня 2020 року – 100 відсотків суми підвищення пенсії, визначеного станом на 1 березня 2018 року.

Пенсіонерам органів внутрішніх справ пенсії перераховуватимуться за прирівняною посадою, виходячи із грошового забезпечення поліцейського станом на січень 2016 року, в яке включено оклад за посадою, оклад за спеціальним званням, процентна надбавка за вислугу років, щомісячні додаткові види грошового забезпечення, премія за січень 2016 року.

У квітні «військові» пенсіонери, яким уже проведено перерахунок, отримають пенсію в новому розмірі. Пенсіонери, які на початку квітня отримають пенсію в старому розмірі, отримають доплату за січень – квітень поточного року протягом квітня за додатковими відомостями.

У другому півріччі цього року планується перерахунок ще деяких видів пенсій. З 1 липня – перерахунок надбавки донорам. Це пов’язано зі зміною рівня прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб: з 1 липня розмір прожиткового мінімуму становитиме 1435 гривень.

Також буде переглянуто максимальний розмір пенсії. Зараз він перебуває на рівні десяти прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність, і становить 13 тисяч 730 гривень. З 1 липня розмір максимальної пенсії буде збільшено до 14 тисяч 350 гривень.


Про перерахунок пенсій з 01.04.2018 року

З 1 квітня 2018 року працюючим пенсіонерам перераховано пенсії автоматично і без додаткових звернень. Раніше кожні два роки пенсіонери мали звертатися до територіальних управлінь Пенсійного фонду із заявою про перерахунок. Тепеp opгaни Пенсійнoгo фoнду щopoку з 1 квітня без дoдaткoвoгo звеpнення людей, які “вийшли на заслужений відпочинок” і продовжують працювати, poбитимуть пеpеpaхунoк пенсії. Це стосується  тих пенсіонерів, хтo нa 1 беpезня poку нaбув пpaвo нa  здійснення перерахунку пенсій. 

Якщо пенсіонером відпрацьовано 2 роки після призначення (перерахунку) пенсії перерахунок проводиться з урахуванням не менш як 24 місяців страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) виплат незалежно від перерв у роботі із заробітної плати, з якої обчислена пенсія, або за бажанням пенсіонера з урахуванням стажу і із застосуванням показника середньої заробітної плати, який враховувався під час призначення пенсії – на даний час 3764,40 грн”. 

Якщо пенсіонери після призначення пенсії відпрацювали менш як 24 місяці, перерахунок виплат їм має проводитися не раніше ніж через два роки після призначення, але з урахуванням відпрацьованого страхового стажу та заробітної плати, з якої призначено пенсію. Перерахунок проводитиметься як працюючим особам, так і тим, хто звільнився, але мають не врахований страховий стаж після призначення (перерахунку) пенсії. 

Новий порядок перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам з 01.04.2018 року застосовано вперше, а в подальшому буде проводитись щороку. 

У другому півріччі 2018 року також відбудуться перерахунки пенсій, які пов’язані зі зміною рівня прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб з 1 липня та 1 грудня 2018 року.  З 1 липня відбудеться перерахунок надбавки донорам. Також буде переглянуто максимальний розмір пенсії. Зараз він перебуває на рівні десяти прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність і становить 13 730 гривень. З 1 липня 2018 року розмір прожиткового мінімуму становитиме 1435 грн. , відповідно розмір максимальної пенсії буде збільшено до 14 350 грн.Фінансування пенсій станом на 30 березня 2018 року

Станом на 30 березня 2018 року з ГУ ПФУ Київської області профінансовано отримувачів пенсій (дата отримання по 25 березня 2018 року включно) на загальну суму 60 738 787,65 грн., що складає 100,09 % від загальної потреби в коштах на виплату пенсій на березень місяць, згідно графіків виплати (в т.ч. додаткові списки по відшкодуванню ПДФО та військового збору).


Прийом громадян в м .Українка, с. Трипілля і с. Підгірці 

Обухівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області повідомляє про те, що з 01.12.2017 року в приміщенні ПК «Енергетик» за адресою м. Українка, проспект Дніпровський 15-А почав працювати пункт обслуговування громадян. За період з 01.03.2018 року по 30.03.2018 року прийнято 145 гром. Прийом проводила головний спеціаліст відділу  обслуговування громадян Кравченко О.В.

За березень 2018 року проведено прийом громадян в пунктах обслуговування громадян   в с. Трипілля і в с. Підгірці. Прийнято всього 35 громадян.

Громадяни звертались по питаннях призначення, перерахунку пенсій, зміни розміру пенсії в зв’язку з проведенням пенсійної реформи. Громадянам надана необхідна інформація з використанням бази даних, а також всі зареєстровані на веб-порталі Пенсійного фонду України.
Виплата грошової допомоги до 5 травня 2018 року

Кабінет Міністрів України 14 березня прийняв постанову № 170 «Деякі питання виплати у 2018 році разової грошової допомоги, передбаченої законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань».  Постановою встановлюються розміри та порядок виплати щорічної разової грошової допомоги до 5 травня учасникам бойових дій, інвалідам війни, учасникам війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, та особам, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», а також жертвам нацистських переслідувань.

Виплату щорічної разової грошової допомоги до 5 травня у 2018 році передбачено у таких розмірах:

1) особам з інвалідністю внаслідок війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаним особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:

I групи – 3 685 гривень;

II групи – 3 265 гривень;

III групи – 2 845 гривень;

2) учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися в зазначених місцях примусового тримання їхніх батьків, – 1 265 гривень;

3) особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, – 3 685 гривень;

4) членам сімей загиблих і дружинам (чоловікам) померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни та жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, – 630 гривень;

5) учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога – 525 гривень. 

Інваліди і пенсіонери не подають  заяв,  ці кошти отримують автоматично.

Виплата грошової допомоги буде проведена кожному ветерану до 5 травня поточного року відділеннями поштового зв’язку за місцем проживання одержувачів або через установи уповноважених банків.


Фінансування пенсій станом на 23 березня 2018 року

Станом на 23 березня 2018 року з ГУ ПФУ Київської області профінансовано отримувачів пенсій (дата отримання по 25 березня 2018 року включно) на загальну суму 60 885 472,51 грн., що складає 100,33 % від загальної потреби в коштах на виплату пенсій на березень місяць, згідно графіків виплати (в т.ч. додаткові списки по відшкодуванню ПДФО та військового збору).


Ярмарок вакансій

21.03.2018 року начальник Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Н. Василишина прийняла участь в Ярмарці вакансій, яку проводив Обухівський міськрайонний центр зайнятості. Потенційним застрахованим особам було надано роз’яснення щодо умов призначення та перерахунку пенсій, залежність пенсійної виплати від страхового стажу та заробітку, переваги офіційного працевлаштування, впровадження накопичувальної системи, умови реєстрації та використання ВЕБ порталу Пенсійного фонду України. Прийнято 3 громадян. Про співпрацю з соціальним партнером управління - Обухівським міськрайонним центром зайнятості та по питаннях легалізації зайнятості, дано інтерв’ю на телебачення Першому діловому каналу.

 


Фінансування пенсій станом на 16 березня 2018 року

Станом на 16 березня 2018 року з ГУ ПФУ Київської області профінансовано отримувачів пенсій (дата отримання по 18 березня 2018 року включно) на загальну суму 34 146 789,92 грн., що складає 56,27 % від загальної потреби в коштах на виплату пенсій на березень місяць, згідно графіків виплати.


Робоча нарада щодо фізичної ідентифікації внутрішньо переміщених осіб для призначення чи відновлення виплати пенсії

15.03.2018 року в Обухівському об’єднаному управлінні ПФУ Київської області була проведена робоча нарада начальника управління Василишиної Н.Ф. та керуючої Обухівського відділення ПАТ «Ощадбанк» Єременко Н.О. щодо  внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України  від 13.09.2017 №689 , а саме, внесено зміни до  постанови Кабінету Міністрів України від 06.06.2016 №365 щодо проведення перевірок  по внутрішньо переміщеним особам  для призначення, відновлення виплати пенсії при наявності проходження особами фізичної ідентифікації, з метою недопущення порушень прав внутрішньо переміщених осіб. Також обговорено питання зарплатного проекту працівників управління в ПАТ «Ощадний банк».Прийом громадян в м.Українка, с. Трипілля і с. Підгірці

Обухівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області повідомляє про те, що з 01.12.2017 року в приміщенні ПК «Енергетик» за адресою м. Українка, проспект Дніпровський 15-А функціонує пункт обслуговування громадян. За період з 08.03.2018 року по 16.03.2018 року прийнято 37 громадян. Прийом проводить головний спеціаліст відділу  обслуговування громадян Кравченко О.В.

За період з 08.03.2018 по 16.03.2018 року проведено прийом громадян в пунктах обслуговування громадян   в с. Трипілля прийнято – 11 громадян та в с. Підгірці – прийнято11 громадян.  Всього до ПОГ звернулося за період з 08.03.2018р. по 16.03.2018р. 57  громадян.

Громадяни звертались по питаннях призначення,  перерахунку пенсій, зміни розміру пенсії в зв’язку з проведенням осучаснення пенсій. Громадянам надана необхідна інформація з використанням бази даних,  а також всі зареєстровані на веб-порталі Пенсійного фонду України.

 

Інформація про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби

 Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області


Назва управління, в якому оголошено конкурс, його адреса

Найменування посади із зазначенням структурного підрозділу, категорія

Інформація про дату оприлюднення на офіційному веб-сайті Нацдержслужби (вказати додаткові джерела оприлюднення)

Кінцевий термін прийняття документів

Основні вимоги до кандидатів

Контактний телефон

Обухівське об'єднане управління Пенсійного фонду України Київської області

Заступник начальника відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 2

13.03.2018

27.03.2018

освіта вища: магістр, спеціаліст; досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби  в органах місцевого самоврядування не менше одного року, знання законодавства відповідно до посади з урахуванням вимог спеціальних законів, достатній рівень користування персональним комп`ютером, вміння збирати та опрацьовувати інформацію за допомогою сучасних засобів інформаційного обміну.

 

(04572)5-11-70


Перерахунок пенсій військовим пенсіонерам

Постановою Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 №103 передбачено набрання чинності з 1 березня постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2017 р. №704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб», та визначено порядок перерахунку і виплати пенсій, що призначені згідно із Законом України Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб». 

Зокрема, колишнім військовослужбовцям та деяким іншим особам перерахунок пенсій здійснюватиметься із урахуванням трьох складових оновленого грошового забезпечення, визначеного на 1 березня 2018 року – окладу за посадою, військовим (спеціальним) званням та надбавки за вислугу років. 

Виплата перерахованих пенсій здійснюватиметься поетапно починаючи з січня 2018 року у таких розмірах:

з 1 січня 2018 року – 50 відсотків; 

з 1 січня 2019 року по 31 грудня 2019 року – 75 відсотків;

з 1 січня 2020 року – 100 відсотків суми підвищення пенсії, визначеного станом на 1 березня 2018 року. 

Для колишніх працівників міліції перерахунок пенсій здійснюватиметься за прирівняною посадою з розміру грошового забезпечення поліцейського, враховуючи відповідні оклади за посадою, спеціальним званням, відсоткову надбавку за вислугу років, щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії в розмірах, установлених законодавством, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 р. №988 «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції». Сума перерахованих пенсій для виплати за період з січня 2016 року по 31 грудня 2017 року обчислюється органами Пенсійного фонду України станом на 1 січня 2018 р. та виплачується після виділення коштів на їх фінансування з державного бюджету в такому порядку: 

- з січня 2019 року по 31 грудня 2019 року – щомісяця окремою сумою у розмірі 50 відсотків різниці між місячним розміром підвищеної пенсії та місячним розміром отриманої особою пенсії за період з січня 2016 року по 31 грудня 2017 року;

- з 1 січня 2020 року – щомісяця окремою сумою у розмірі 100 відсотків різниці між місячним розміром підвищеної пенсії та місячним розміром отриманої особою пенсії за період з 1 січня 2016 року по 31 грудня 2017 р. до забезпечення повної виплати розрахованої суми.

 

 

 
Фінансування пенсій станом на 07 березня 2018 року

Станом на 07 березня 2018 року з ГУ ПФУ Київської області профінансовано отримувачів пенсій (дата отримання по 11 березня 2018 року включно) на загальну суму 17 984 832,01 грн., що складає 29,64 % від загальної потреби в коштах на виплату пенсій на березень місяць, згідно графіків виплати.


Привітання з нагоди Міжнародного жіночого дня - 8 Березня

7 березня 2018 року голова Обухівської районної ради Шушаков К.О. привітав працівників Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області  з Міжнародним  жіночим днем  – 8 Березня та вручив Подяки від імені виконуючого обов’язки голови Обухівської районної державної адміністрації Мошковського О.М. і голови районної ради – першому заступнику начальника управління Коротченко В.В. і головному спеціалісту відділу з питань призначення, перерахунку і виплати пенсій № 1 Дейнерштейн В.В.Фінансування пенсій станом на 03 березня 2018 року

Станом на 03 березня 2018 року з ГУ ПФУ Київської області профінансовано отримувачів пенсій (дата отримання по 04 березня 2018 року включно) на загальну суму 3 365 728,55 грн., що складає 5,55 % від загальної потреби в коштах на виплату пенсій на березень місяць, згідно графіків виплати.


Прийом громадян в м. Українка, с. Трипілля і с. Підгірці

Обухівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області повідомляє про те, що з 01.12.2017 року в приміщенні ПК «Енергетик» за адресою м. Українка, проспект Дніпровський 15-А почав працювати пункт обслуговування громадян. За період з 01.02.2018 року по 28.02.2018 року прийнято 205 гром. Прийом проводила головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Кравченко О.В.

За лютий 2018 року проведено прийом громадян в пунктах обслуговування громадян в с. Трипілля і в с. Підгірці. Прийнято всього 35 громадян.

Громадяни звертались по питаннях призначення, перерахунку пенсій, зміни розміру пенсії в зв’язку з проведенням пенсійної реформи. Громадянам надана необхідна інформація з використанням бази даних, а також всі зареєстровані на веб-порталі Пенсійного фонду України.

 


"Я маю право"

Виїзний прийом в с. Степок

21 лютого 2018 року в с. Степок в приміщенні будинку для людей похилого віку о 11-00 год. відбувся виїзний прийом першого заступника начальника Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Коротченко В.В. і головного спеціаліста відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 2 Сушко Т.М.

Під час прийому була розглянута заява пенсіонера Леденцова Геннадія Івановича з питання отримання пенсії. Леденцов Г.І. звернувся з проханням до управління отримувати пенсію по фактичному місцю проживання, а саме с. Степок, вул. Яблунева, 1-в – будинок для людей похилого віку. Прохання пенсіонера було задоволене.День вшанування героїв Небесної Сотні

20 лютого 2018 року перший заступник начальника Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області  Коротченко В.В., начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Козярецька Н.В., голова первинної профспілкової організації працівників управління – головний спеціаліст сектору по роботі з персоналом Тимченко Л.В. взяли участь у мітингу - реквієму на вшанування пам’яті загиблих громадян та Героя України  Чаплінського В.В. під час трагічних подій на Майдані Незалежності в лютому 2014 року та поклали квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні.
                                                                           День вшанування

15 лютого 2018 року начальник Обухівському об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Н.Ф.Василишина з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав разом з воїнами-інтернаціоналістами, представниками Обухівської міськрайонної організації Української Спілки ветеранів Афганістану прийняла участь в покладання квітів біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам в м. Обухові та в с. Гусачівка Обухівського району, також вручила ветеранам Подяки Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області та Обухівського об’єднаного  управління.

 


Фінансування пенсій станом на 16 лютого 2018 року

Станом на 16 лютого 2018 року з ГУ ПФУ Київської області профінансовано отримувачів пенсій (дата отримання по 18 лютого 2018 року включно) на загальну суму 34 663 881,43 грн., що складає 56,31 % від загальної потреби в коштах на виплату пенсій на лютий місяць, згідно графіків виплати.


ПІДСУМКОВА НАРАДА

13.02.2018 року в приміщенні Обухівського міськрайонного центру зайнятості  проведено підсумкову нараду по підсумках роботи Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області за 12 місяців 2017 року за участю першого заступника начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Верещака В.М., заступника Обухівського міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Обухівської міської ради Рогози В.І., заступника директора – начальника відділу надання соціальних послуг Обухівського міськрайонного центру зайнятості Стричак Н.М., начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Обухівської міської ради Циганок Н.А., заступника – секретаря голови Обухівської міськрайонної організації Української спілки ветеранів Афганістану Яненко Л.М., голови профспілкової організації працівників управління – Тимченко Л.В., та працівників управління на чолі з начальником управління – Василишиною Н.Ф.         

На нараді було заслухано першого заступника начальника управління Коротченко В.В. і начальника фінансово-економічного відділу - головного бухгалтера Боговик Н.П. по питаннях про підсумки роботи управління за 12 місяців 2017 року відповідно до покладених завдань та про реалізацію Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року щодо вдосконалення обслуговування громадян, начальника управління Василишину Н.Ф. – по інформаційно-роз’яснювальній роботі за 2017 рік та співпраці  з ветеранськими організаціями, заступника начальника управління Гордон Л.О – по питанню своєчасності призначення, перерахунку та виплати пенсій і моніторингу виплати пенсій. 

Запрошені гості подякували начальнику управління за тісну співпрацю, взаєморозуміння, побажали успіхів в роботі.

Перший заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Верещак В.М.  особливу увагу звернув на необхідності проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань реорганізації управлінь, яка не вплине на якість обслуговування громадян, на відкриття пунктів обслуговування громадян і агентських пунктів, здійснення всіх заходів по скороченню заборгованості до фонду, контроль своєчасності виплати пенсій через поштові відділення, проведення аналізу залишків коштів на поштових рахунках, регулярне опитування пенсіонерів, дотримання термінів призначення пенсії, регулярність публікацій змін по пенсійному законодавстві. 

Роботу управління за 12 місяців 2017 року  визнали «доброю».

 


Засідання ради підприємців

09.02.2018 року перший заступник начальника Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Коротченко В.В. взяла участь у засіданні ради підприємців при виконавчому комітеті Обухівської міської ради.

Коротченко В.В. ознайомила присутніх з змінами, які відбулися в законодавстві з 01.01.2018 року, що стосуються строків сплати єдиного соціального внеску підприємцями на загальній системі оподаткування та членами фермерських господарств, розміру максимальної величини бази нарахування єдиного соціального внеску, і звільнення пенсіонерів-підприємців від сплати єдиного соціального внеску.


Прийом громадян в м. Українка, с. Трипілля  

Обухівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області повідомляє про те, що з 01.12.2017 року в приміщенні ПК «Енергетик» за адресою м. Українка, проспект Дніпровський 15-А почав працювати пункт обслуговування громадян. За період з 01.02.2018 року по 07.02.2018 року прийнято 40 громадян. Прийом проводила головний спеціаліст відділу  обслуговування громадян Кравченко О.В.

07.02.2018 року проведено  прийом громадян в пункті обслуговування громадян в с. Трипілля. Прийом проводила в с. Трипілля – головний спеціаліст відділу  обслуговування громадян Кравченко О.В. 

Громадяни звертались по питаннях призначення, перерахунку пенсій, зміни розміру пенсії в зв’язку з проведенням пенсійної реформи. Громадянам надана необхідна інформація з використанням бази даних, а також всі зареєстровані на веб-порталі Пенсійного фонду України.
Підсумки роботи Обухівського об’єднаного управління пенсійного фонду України Київської області за 2017  рік

Читати далі ...>>


Фінансування пенсій станом на 02 лютого 2018 року

Станом на 02 лютого 2018 року з ГУ ПФУ Київської області профінансовано отримувачів пенсій (дата отримання по 04 лютого 2018 року включно) на загальну суму 3 449 570,94 грн., що складає 5,60 % від загальної потреби в коштах на виплату пенсій на лютий місяць, згідно графіків виплати.


Виїзний прийом в селі Нещерів

31 січня 2018 року в с. Нещерів в приміщенні сільської ради з 9-00 год. відбувся виїзний прийом громадян  першим заступником начальника Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Коротченко В.В.

Під час прийому громадян с. Нещерів розглянуті питання по призначенню пенсій, перерахунку пенсій, змінам в пенсійному законодавстві у 2018 році, впровадженню накопичувальної системи загальнообов’язкового державного соціального страхування, добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування та реєстрації громадян на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України. На всі питання надані вичерпні відповіді.


Прийом громадян в м. Українка,   с. Трипілля 

Обухівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області повідомляє про те, що з 01.12.2017 року в приміщенні ПК «Енергетик» за адресою м. Українка, проспект Дніпровський 15-А почав працювати пункт обслуговування громадян. За період з 01.01.2018 року по 31.01.2018 року прийнято 241 гром. Прийом проводила головний спеціаліст відділу  обслуговування громадян Кравченко О.В.

31.01.2018 року проведено  прийом громадян в пунктах обслуговування громадян   в с. Трипілля  та в с. Підгірці. Прийом проводили в с. Трипілля – головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Кравченко О.В.., в с. Підгірці – головний спеціаліст відділу обслуговування громадян – Гайвак Н.Ю. На прийом всього звернулось 15 громадян.

Громадяни звертались по питаннях призначення, перерахунку пенсій, зміни розміру пенсії в зв’язку з проведенням пенсійної реформи. Громадянам надана необхідна інформація з використанням бази даних, а також всі зареєстровані на веб-порталі Пенсійного фонду України.      


Зустріч з сім’єю Героя

30.01.2018 року керівником та заступниками начальника Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області проведено зустріч з вдовою Героя України (Небесна Сотня), який загинув під час Революції Гідності Чаплінський Володимир Володимирович, Чаплінською Світланою Анатоліївною. Під час зустрічі надано роз’яснення щодо виплати пенсії по втраті годувальника.  Претензії по виплаті пенсії відсутні.


Фінансування пенсій станом на 26 січня 2018 року.

Станом на 26 січня 2018 року з ГУ ПФУ Київської області профінансовано отримувачів пенсій (дата отримання по 25 січня 2018 року включно, в т.ч. додаткові списки та недоотримана з 26 по 29.12/2017 р. пенсія за 1 період 01/2018 р.) на загальну суму 60 944 051,60 грн., що складає 100,90 % від загальної потреби в коштах на виплату пенсій та соціальних допомог на січень місяць, згідно графіків виплати .


Прийом громадян в м.Українка,   с. Трипілля 

Обухівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області повідомляє про те, що з 01.12.2017 року в приміщенні ПК «Енергетик» за адресою м. Українка, проспект Дніпровський 15-А почав працювати пункт обслуговування громадян. За період з 18.01.2018 року по 24.01.2018 року прийнято 68 громадян. Прийом проводила головний спеціаліст відділу  обслуговування громадян Кравченко О.В.

24.01.2018 року проведено  прийом громадян в пункті обслуговування громадян   в с. Трипілля . Прийом проводила в с. Трипілля – завідувач сектору обслуговування громадян м. Українка – Таценко В.В.

На прийом всього звернулось 12 громадян.

Громадяни звертались по питаннях призначення, перерахунку пенсій, зміни розміру пенсії в зв’язку з проведенням пенсійної реформи. Громадянам надана необхідна інформація з використанням бази даних,  а також всі зареєстровані на веб-порталі Пенсійного фонду України.24 січня 2018 року згідно графіку роботи виїзних громадських приймалень у населених пунктах  Обухівського району на 1 квартал 2018 року  та програми правопорядку «Безпечна Київщина»  за участі керівників району та начальників структурних підрозділів Обухівської РДА та Обухівської районної ради та керівників установ, організацій Обухівського району, начальник Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Київської області Н.Василишина провела особистий прийом громадян, прийнято 7 осіб, надано роз’яснення по пенсійному законодавству, реєстрації на веб-порталі ПФУ на проведено опитування пенсіонерів щодо своєчасного отримання пенсії через установу ПАТ «Укрпошта».


ПРО ПЕНСІЮ У 2018 РОЦІ

Страховий стаж для виходу на пенсію

З 1 січня по 31 грудня 2018 року право виходу на пенсію матимуть:

•    в 60 років – особи, які мають страховий стаж не менше 25 років, в подальшому необхідний страховий стаж буде збільшуватися щорічно на рік;

Читати далі >>


Зустріч з колективом

Обухівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини №5
22 січня 2018 року в м. Обухові після відкриття КЗ ОМР Обухівський МЦ ПСМСД «Обухівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини №5» начальником Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Василишиною Н.Ф. проведено зустріч в трудовому колективі, надано роз’яснення щодо призначення пенсій по вислузі років, відповідно до змін в пенсійному законодавстві з 01.10.2017 року, умови призначення пенсій з 01.01.2018 року в залежності від страхового стажу, реєстрація на веб-порталі ПФУ, переваги легальної зайнятості та надано відповіді на поставленні запитання.


Фінансування пенсій станом на 19 січня 2018 року.

Станом на 19 січня 2018 року з ГУ ПФУ Київської області профінансовано отримувачів пенсій (дата отримання по 21 січня 2018 року включно) на загальну суму 43 732 312,39 грн., що складає 72,47 % від загальної потреби в коштах на виплату пенсій та соціальних допомог на січень місяць, згідно графіків виплати.


Прийом громадян в м. Українка, с. Трипілля

Обухівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області повідомляє про те, що з 01.12.2017 року в приміщенні ПК «Енергетик» за адресою м. Українка, проспект Дніпровський 15-А почав працювати пункт обслуговування громадян. За період з 11.01.2018 року по 17.01.2018 року прийнято 50 громадян. Прийом проводила головний спеціаліст відділу  обслуговування громадян Кравченко О.В.
17.01.2018 року проведено  прийом громадян в пункті обслуговування громадян в с. Трипілля. Прийом проводила в с. Трипілля – завідувач сектору обслуговування громадян м. Українка – Таценко В.В.

На прийом всього звернулось 14 громадян.

Громадяни звертались по питаннях призначення, перерахунку пенсій, зміни розміру пенсії в зв’язку з проведенням пенсійної реформи. Громадянам надана необхідна інформація з використанням бази даних,  а також всі зареєстровані на веб-порталі Пенсійного фонду України.       


Проведення виїзного прийому

17 січня 2018 року головним спеціалістом відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №2 Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області  Блакитою Іриною проведено виїзний прийом до жительки с. Долина 1943 р.н., щодо поновлення документів по виплаті пенсії за дорученням та повідомила про новий розмір пенсії з 01.01.2018 року для осіб які досягли 65 річного віку та мають не менше 30 років стажу відповідно до прийнятого закону з 01.10.2017 року щодо підвищення пенсій.


Зміни у пенсійному забезпеченні громадян з 01.01.2018 року

З 1 січня 2018 року Пенсійним фондом України відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» від 03.10.2017 № 2148-VIII (далі – Закон № 2148) проведені перерахунки пенсій, а саме:
 
- особам, які досягли віку 65 років, мінімальний розмір пенсії за віком за наявності у чоловіків 35 років, а у жінок 30 років страхового стажу встановлено в розмірі 40 відсотків мінімальної заробітної плати (1489,20 грн.). Мінімальна заробітна плата, визначена законом про Державний бюджет України на 2018 рік становить 3723 грн.;

- проведено перерахунки раніше призначених пенсій шляхом встановлення максимального розміру пенсії (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, крім доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною) на рівні десяти прожиткових мінімумів, установлених для осіб, які втратили працездатність – 13730 грн.

Зміни у призначенні пенсій

Починаючи з 01 січня цього року право на призначення пенсії за віком за наявності страхового стажу не менше 25 років мають чоловіки після досягнення ними віку 60 років та жінки після досягнення ними:
- 58 років – які народилися з 1 квітня 1959 року по 30 вересня 1959 року;
- 58 років 6 місяців - які народилися з 1 жовтня 1959 року по 31 березня 1960 року;
- 59 років - які народилися з 1 квітня 1960 року по 30 вересня 1960 року;
- 59 років 6 місяців - які народилися з 1 жовтня 1960 року по 31 березня 1961 року;
- 60 років - які народилися з 1 квітня 1961 року по 31 грудня 1961 року.
 
Наявність необхідного страхового стажу визначається на дату досягнення відповідного пенсійного віку. Якщо пенсійний вік виповнився до 01.01.2018, право на пенсію визначається за наявності страхового стажу не менше 15 років по 31 грудня 2017 року.

При призначенні пенсії застосовується величина оцінки 1 року страхового стажу в розмірі 1%.
 
Для визначення права на призначення пенсії згідно із статтею 26 Закону України «Про загальнообов’язковедержавне пенсійне страхування» до страхового стажу включаються періоди:

1) ведення підприємницької діяльності із застосуванням спрощеної системи оподаткування, а  також із застосуванням фіксованого податку:
а) з 1 січня 1998 року по 30 червня 2000 року включно, що підтверджуються довідкою про  реєстрацію як суб'єкта  підприємницької діяльності;
б) з 1 липня 2000 року по 31 грудня 2017 року включно, за умови сплати страхових внесків (єдиного внеску) незалежно від  сплаченого розміру (крім випадків звільнення від сплати єдиного внеску);
2) проходження військової служби з 01 січня 2004 по 31 грудня 2017 року включно;
3) перебування у відпустці у зв'язку з вагітністю та пологами з 1 січня 2004 року по 30 червня 2013 року включно, що підтверджується наказом про надання такої відпустки.
4) перебування у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею шестирічного віку з 1 січня 2004 року по 31 грудня 2004 року, що підтверджується свідоцтвом про народження дитини.

Відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-ХII дружинам (чоловікам), які втратили годувальника із числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, віднесених до категорії 1, пенсія у зв’язку з втратою годувальника призначається незалежно від причинного зв’язку смерті з Чорнобильською катастрофою.


Фінансування пенсій станом на 12 січня 2018 року.

Станом на 12 січня 2018 року з ГУ ПФУ Київської області профінансовано отримувачів пенсій (дата отримання по 14 січня 2018 року включно) на загальну суму 24 525 052,11 грн., що складає 40,67 % від загальної потреби в коштах на виплату пенсій та соціальних допомог на січень місяць, згідно графіків виплати ( в т.ч. авансове фінансування по 09.01.2018 р. банківські установи та по 11.01.2018 р.(частково) на відділення поштового зв”язку).


Фінансування пенсій станом на 05 січня 2018 року.

Станом на 05 січня 2018 року з ГУ ПФУ Київської області профінансовано отримувачів пенсій (дата отримання по 9 січня 2018 року включно) на загальну суму 13 638 364,98 грн., що складає 22,58 % від загальної потреби в коштах на виплату пенсій та соціальних допомог на січень місяць, згідно графіків виплати ( в т.ч. авансове фінансування по 09.01.2018 р. банківські установи та по 11.01.2018 р.(частково) на відділення поштового зв”язку).