Обухівський міський голова

Левченко Олександр Миколайович

Левченко
Олександр Миколайович

Управління ПФУ в м. Обухів
Міськрайонний центр зайнятості
ДПІ в Обухівському районі
Житлово-комунальне господарство
Обухівський РВ ГУ ДСНС України в Київській області

Посилання на офіційні сайти:

Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Кабінет міністрів України
Верховна рада України
Київська обласна державна адміністрація
Конституція України
Інвестиційний сайт Київської області

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ    Оголошення про прийом громадян
з питань щодо пенсійного забезпечення  різних категорій громадян

                             Обухівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області повідомляє про проведення прийомів громадян.

 1. 07 вересня 2017 року з 10-00 до 12-00 - особистий прийом громадян  головним спеціалістом відділу фінансового аудиту управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Дубовик О. Є. у відділі обслуговування громадян (громадській приймальні) Обухівського  об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області за адресою: м.Обухів, вул. Київська, 5, каб. № 3.
2. 12 вересня  2017 року з 10-00 до 12-00 - особистий прийом громадян  головним спеціалістом відділу фінансового аудиту управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Дубовик О. Є., в громадській приймальні Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області за адресою: м. Українка, вул. Зв’язку, 1.
3. 06 вересня 2017 року з 10-00 до 12-00 - прийом громадян в пункті обслуговування громадян с. Трипілля  за участю заступника начальника Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Гордон Л. О. та начальника відділу контролю операційних процесів управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Дідик Н. М. за адресою с.Трипілля, вул. Шевченка,85 ( приміщення сільської ради).

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Обухівське об’єднане управління Пенсійного фонду України надає  графік проведення керівництвом управління прямих телефонних ліній з громадянами починаючи з 26.07.2017 року.