Обухівський міський голова

Левченко Олександр Миколайович

Левченко
Олександр Миколайович

Управління ПФУ в м. Обухів
Міськрайонний центр зайнятості
ДПІ в Обухівському районі
Житлово-комунальне господарство
Обухівський РВ ГУ ДСНС України в Київській області

Посилання на офіційні сайти:

Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Кабінет міністрів України
Верховна рада України
Київська обласна державна адміністрація
Конституція України
Інвестиційний сайт Київської області

 

 

 

Архівний відділ

Кулик Оксана Миколаївна
Начальник архівного відділу 

 08702, Київська область, місто Обухів, вулиця Каштанова, 13-2.
/факс: (04572) 6-41-78,
 оbuсhіv-archiv@ukr.net

 obukhiv-mr.archives.kiev.ua


Історична довідка

Постановою Верховної Ради України № 2488-VI від 10 липня 2010 року місто Обухів віднесено до категорії міст обласного значення. На четвертій сесії шостого скликання від 01 лютого 2011 року рішення № 47 відповідно до пункту 5 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» самостійним відділом був створений архівний відділ виконавчого комітету Обухівської міської ради. 09 грудня 2011 року архівний відділ виконавчого комітету Обухівської міської ради зареєстровано в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України (ЄДРПОУ). Архівний відділ виконавчого комітету Обухівської міської ради є виконавчим органом міської ради, утворюється Обухівською міською радою, підзвітний і підконтрольний раді, яка його утворила, підпорядкований її виконавчому комітету та міському голові, а з питань здійснення делегованих йому повноважень органів виконавчої влади у галузі архівної справи і діловодства також підконтрольний відповідно Державному архіву області, Державному комітету архівів України в порядку, встановленому законом.

03 липня 2014 року виконавчим комітетом Обухівської міської ради прийнято рішення №720 "Про розміщення архівного відділу виконавчого комітету Обухівської міської ради у нежилому приміщенні за адресою: вулиця Каштанова,13-2 у місті Обухові".

01 вересня 2015 року архівний відділ виконавчого комітету Обухівської міської ради переїхав в нове приміщення по вул. Каштанова, 13-2, міста Обухів.

24 червня 2016 року відбулося офіційне відкриття архівного відділу виконавчого комітету Обухівської міської ради. На відкритті були присутні заступник голови КОДА Михайло  Царенко, директор Державного архіву Київської області Софія Каменєва, міський голова Олександр Левченко та колеги з 36 районів Київщини.

Архів оснащено охороною та пожежною сигналізацією, встановлена система автоматичного газового пожежогасіння. Придбано пересувні  стелажі.

В архівному відділі зберігаються документи, які віднесені до Національного архівного фонду України (НАФ) та документи з особового складу ліквідованих підприємств, установ міста.

Станом на 1 січня 2018 року в архівному відділі налічується 98 фондів, 13 фондів та 2504 одиниць зберігання документів НАФ та 2773 одиниць зберігання документів з особового складу 85 ліквідованих підприємств.
В архівному відділі  створена та працює  експертна комісія.

Перелік послуг:

- Виконання запитів фізичних і юридичних осіб.
- Надання консультацій по телефону та на особистому прийомі.
- Виготовлення копій архівних документів.

Перелік запитів, що виконуються архівом:

- Про виділення або відведення землі приватним та юридичним особам.
- Про підтвердження прав власності на нерухоме майно.
- Пошук та надання копій документів (рішень виконавчих органів – про створення підприємств, установ чи організацій, положення про них, тощо)

Характеристика основних видів запитів:

- Соціально - правові;
- Тематичні.

Соціально-правові запити стосуються надання необхідної інформації про:
- Трудовий стаж в установах та організаціях м. Обухів;
- Заробітну плату в установах та організаціях м. Обухів;
- Запити виконуються безкоштовно. Термін виконання запитів – 1 місяць з дня реєстрації заяви або листа.

Тематичні запити стосуються надання інформації з певної проблеми. Теми за визначений хронологічний період про:
- Виділення земельних ділянок установам, організаціям та приватним особам в м.Обухів.
- Надання копій рішень, розпоряджень та постанов уповноважених органів (виконавчого комітету Обухівської міської ради), а також окремих управлінь м.Обухів.
- Зміни в адміністративно-територіальному устрої м.Обухів, перейменування вулиць.
- Створення, будівництво заводів, заснування навчальних закладів та інших організацій і підприємств міста.
Тематичні запити надаються безоплатно громадянам для вирішення соціально-правових потреб.

Інформація про консультації, що надаються:

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян» відповіді на запити надаються архівом протягом місяця, і в залежності від результатів пошуку – архівна довідка або негативна відповідь, якщо відповідних документів в архіві не виявлено.

Запити інвалідів, та ветеранів Великої Вітчизняної війни, праці, непрацездатних осіб, що потребують соціального захисту та підтримки – виконуються в першу чергу, і  по можливості терміново.

Відомості про стаж роботи та зарплату, які зберігаються в документах з особового складу (наказах з особового складу, особових рахунках, відомостях по нарахуванню заробітної плати), зберігаються в архівах установ, підприємств, організацій 75 років і не підлягають передаванню в архівний відділ. Тобто ці документи можуть зберігатись в установах, організаціях та на підприємствах, що продовжують існувати. Якщо установа ліквідована, то треба звертатись в архів вищої установи відповідної галузі.


Початок реалізації проекту «З ВІДДАНІСТЮ УКРАЇНІ В СЕРЦІ!»

Державний архів Київської області, спільно з архівними установами Київщини започатковує широкомасштабний регіональний проект щодо збору інформації та документів учасників Антитерористичної операції (АТО) «З відданістю Україні в серці!».

З метою збереження важливих джерел з новітньої історії України, поповнення ними Національного архівного фонду України, а також увічнення пам’яті про живих і полеглих воїнів – учасників АТО, вшанування їх подвигу та реалізації даного проекту архівний відділ виконавчого комітету Обухівської міської ради розпочинає збирання документів для формування відповідних фондів та колекцій.

Види документів учасників АТО, які можуть бути прийняті на зберігання до архівного відділу виконавчого комітету Обухівської міської ради та/або Державного архіву Київської області:

- офіційні особисті документи (свідоцтва про народження, одруження смерть, присвоєння воєнних звань, нагородження, військовий квиток, довідки, посвідчення тощо);

- автобіографічні документи, щоденники (автобіографії, спогади, щоденникові записи, особисті нотатки, записники тощо);

- документи службової діяльності (програми офіційних зустрічей, у яких брали участь учасники АТО та ін.);

- епістолярій;

- документи творчої діяльності (вірші, малюнки, ноти, літературні твори, доповіді чи виступи на офіційних заходах, зустрічах тощо);

- усні свідчення (Запитальник додається);

- кінодокументи (фільми, сюжети з новин, хронік, присвячених учасникам АТО тощо);

- фотодокументи, відео;

- документи увічнення пам’яті учасників АТО (спогади про них, відгуки побратимів, характеристики про їх службу, статті з відомостями про їх подвиг тощо).

У разі згоди на передавання документів архівна установа зобов’язується укласти з учасником АТО чи з членами сім’ї загиблого учасника АТО договір дарування, провести наукову систематизацію й упорядкування документів. Під час використання інформації з документів архівна установа гарантує обов’язкове посилання на них, дотримання вимог законодавства про авторське право та інші суміжні права.

Контактна особа:

Кулик Оксана Миколаївна,
начальник архівного відділу виконавчого комітету Обухівської міської ради
тел. (04572) 6-41-78, E-mail: obuchiv-archiv@ukr.net