Обухівський міський голова

Левченко Олександр Миколайович

Левченко
Олександр Миколайович

Управління ПФУ в м. Обухів
Міськрайонний центр зайнятості
ДПІ в Обухівському районі
Житлово-комунальне господарство
Обухівський РВ ГУ ДСНС України в Київській області

Посилання на офіційні сайти:

Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Кабінет міністрів України
Верховна рада України
Київська обласна державна адміністрація
Конституція України
Інвестиційний сайт Київської області

Зворотній зв'язок
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

 

гРАФІКИ ПРИЙОМУ



Графіки засідань місцевих комісій із розгляду питань надання населенню житлових субсидій, пільг, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сімям, надання соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам
Листопад 2017р


Комісія з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам -  щочетверга

Комісія з питань призначення усіх видів соціальної допомоги та пільг населенню.

щочетверга

 


Г Р А Ф І К

проведення особистого прийому громадян керівниками структурних підрозділів
управління соціального захисту населення виконавчого комітету Обухівської міської ради


№№

з/п

Прізвище, ім’я по батькові

Посада

День прийому

Години прийому

1

2

3

4

5

1

Циганок Ніна Антонівна

 

Начальник управління соціального захисту населення виконавчого комітету Обухівської міської ради

Середа

8.00-12.00

Тел.6-40-30

2

Іщенко Вікторія Вікторівна

 

Заступник начальника

Вівторок

8.00-12.00

Тел.6-42-05

3

Радченко Лариса Анатоліївна

 

Начальник відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення, головний бухгалтер

Середа

13.00-17.00

Тел.6-42-05

4

Бублик Лідія Петрівна

 

Завідувач сектором прийому громадян

Понеділок – П"ятниця

8.00-12.00

13.00-16.00

Тел.6-42-20

5

Бубон Наталія Вікторівна

 

Начальник відділу прийняття рішень про виплати

Четвер

8.00-12.00

13.00-17.00

Тел.6-43-20

6

Жевага Олена Олексіївна

 

Завідувач сектором формування виплатних документів

Середа

8.00-12.00

Тел.6-43-20

7

Козлова Тетяна Іванівна

 

Начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення

Четвер

13.00-17.00

Тел.6-43-20

8

Гулік Ольга Володимирівна

 

Начальник відділу з питань соціального захисту осіб, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС

 

Понеділок – Четвер

8.00-12.00

13.00-16.00

Тел.6-42-30

9

Єгорова Тетяна Василівна

 

Головний спеціаліст, ревізор з питань нагляду за призначення (перерахунком) та виплатою пенсій і допомог

Четвер

8.00-12.00

13.00-17.00

Тел.6-42-20

10

Холодна Таїсія Сергіївна

 

Завідувач сектором державних соціальних інспекторів

Понеділок – Четвер

8.00-12.00

13.00-16.00

Тел.6-42-30

11

Глущенко Юлія Олексіївна

 

Головний спеціаліст з питань кадрової роботи

П’ятниця

8.00-12.00

Тел.6-40-30

12

Гноянченко Маріанна Анатоліївна

 

головний спеціаліст-юрисконсульт

П’ятниця

8.00-12.00

Тел.6-40-30

13

Веха Валентин Станіславович

 

Головний спеціаліст із супроводження програмного забезпечення

Понеділок – Четвер

8.00-12.00

13.00-16.00

Тел.6-42-20

14

Письмак Ганна Олександрівна

начальник відділу праці та трудових відносин

Четвер

8.00-12.00

Тел.6-42-05