Обухівський міський голова

Левченко Олександр Миколайович

Левченко
Олександр Миколайович

Управління ПФУ в м. Обухів
Міськрайонний центр зайнятості
ДПІ в Обухівському районі
Житлово-комунальне господарство
Обухівський РВ ГУ ДСНС України в Київській області

Посилання на офіційні сайти:

Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Кабінет міністрів України
Верховна рада України
Київська обласна державна адміністрація
Конституція України
Інвестиційний сайт Київської області

 

 

 

Спортивний Обухів

  Тренування і досягнення, нагороди, заняття фізкультурою і робота дитячо-юнацької школи – про спортивне життя Обухова можна говорити досить довго. Основним напрямком роботи є пропаганда здорового способу життя та підготовка молодих кадрів. Наші спортсмени постійно беруть участь у численних змаганнях, чемпіонатах, спортивних турнірах, займають призові місця, підвищують розряди, стають майстрами і кандидатами у майстри спорту.

    Обухів пишається своїми чемпіонами:
    Тетяна Семикіна - українська веслувальниця, призер Олімпійських ігор.Олімпійську медаль вона виборола на афінській Олімпіаді в складі байдарки-четвірки України на дистанції 500 метрів. Наразі Тетяна Семикіна працює тренером в дитячо-юнацькій школі міста Обухів.
    Олена Савченко - українська і німецька фігуристка, що виступає у парному спортивному фігурному катанні (з 2004 року на офіційних змаганнях за Німеччину). Чотиразова чемпіонка Європи (2007—2009 р.р. поспіль, 2011 р.), дворазова чемпіонка світу з фігурного катання (2008 і 2009), 6-разова переможниця національної першості Німеччини з фігурного катання (2004—09 роки).
   Маковецький Володимир - п’ятиразовий чемпіон світу з пауерліфтингу, володар кубку Європи і кубку світу «Золотий тигр».
   Ечкенко Сергій - перший чемпіон Світу з пауерліфтингу з Обухова. Завоював "золото" з жиму штанги лежачи на Чемпіонаті Світі у Бельгії серед атлетів 45-49 років. Багато років Сергій Ечкенко є багаторазовим чемпіоном та рекордсменом України, чемпіоном Світу.
   Альбіна Бойко - багаторазова чемпіонка України за версією Всесвітньої Бездопінгової Федерації Пауерліфтингу (WDFPF), двократна чемпіонка Європи, чотирикратна чемпіонка Світу, рекорсменка Європи і Світу  за версією Всесвітньої Бездопінгової Федерації Пауерліфтингу.
   Яценко Андрій - майстер спорту України,  дворазовий чемпіон світу, чемпіон Європи, дворазовий призер, шестикратний чемпіон України з вільної боротьби серед кадетів, в резервному складі збірної України.

   Наше місто знаходиться на провідних позиціях з підготовки спортсменів високого класу, вихованню спортивного резерву та розвитку масової фізкультури і спорту. Фахівці в галузі фізичного виховання і спортсмени проходять підготовку в ряді навчальних закладів.  В Обухові склалася і діє розвинута спортивна база: стадіон з трибунами на 2060 місць, 2 футбольних поля, 9 спортивних залів, 2 плавальних басейни, 1 шаховий клуб, 20 спортивних майданчиків, 4 спортивних клуби.
   На міському спортивному комплексі ім..В.О.Мельника щороку проходять  турнір пам’яті В.Баннікова, чемпіонат Київської області з футболу, кубки та міський чемпіонат з футбол.
   В місті культивується 21 вид спорту, проводяться спортивні заходи серед дітей, юнаків, дорослих та ветеранів з різних видів спорту. Окрім маси інших змагань, обухівські учні приймають участь у військово-патроичній грі «Зірниця» та спартакіаді з допризовної  підготовки. Щорічно проводиться міська Спартакіада серед учнів середніх навчальних закладів. У місті збережені і проводяться такі популярні змагання, як «Шкіряний м'яч», проведення кубку міста з футболу, та ін.:
    В Обухові проводяться відкрита першість міста з залученням до змагань всіх секцій з єдиноборств, відкрита першість зі спортивного плавання пам’яті В.О.Мельника, відкрита першість міста з боксу, першість міста серед учнів загальноосвітніх шкіл з баскетболу,  першість міста з волейболу та міні-футболу серед трудових колективів тощо.  Жителі Обухова також мають можливість відвідати місцеві фітнес-клуби та оздоровчі центри, або записатися до спортивних секцій араші-карате, тхеквондо, кіокушинкай тощо.  Обухівські спортсмени при  підтримці виконавчого комітету беруть учать у чемпіонатах та  міжнародних турнірах з пауерліфтингу.
  Цікавими та масовими стали турніри з пляжного волейболу на міському пляжі. Відбуваються турніри серед учнів загальноосвітніх шкіл міста з настільного тенісу. Регулярними стали проведення першості з міні-футболу серед трудових колективів. В першості приймає участь 12 команд, а це – понад 160 учасників. Міська команда ФК «Обухів» приймає участь у чемпіонаті Київської області з футболу (перша ліга),  в сезоні 2014 року стала чемпіоном області.
   До Дня міста вже традиційно разом з  міською федерацією шахів відбуваються міжнародні інтернет-матчі, змагання з баскетболу, та кубок міста з футболу.
   Окремо проводяться змагання серед осіб з обмеженими фізичними можливостями (інвалідів) - з шашок до міжнародного жіночого Дня 8 березня, настільного тенісу, армреслінгу до Дня захисту дітей. Наші спортсмени-інваліди також беруть участь у обласній спартакіаді «Повір у себе».
  Обухівський міський голова Олександр Левченко робить особливий акцент на розвиток спортивної інфраструктури міста. Так, у 2014 році розпочато роботи з капітального ремонту ДЮСШ і басейну СЗОШ №5. В найближчих планах передбачено будівництво футбольної спортивної школи.

Спортивні досягнення обухівців

Яценко Андрій - вільна боротьба

Семикін Іван, Кузьмін Данило - гребля на байдарках і каноє

Борута Олексій - вільна боротьбаСпортивні організації


Бокс

Бокс
Адреса: Обухів, Миру, 15
Телефон: 04572-77563, 7-07-83
Тренер: Косумов Г. - майстер спорту
Вартість: безкоштовно.
Період набору: у вересні.
Графік занять: понеділок п'ятниця 17:00-19:00.
Необхідні вимоги: заява від батьків, медичні довідки.
Участь у заходах: районні, обласні та міжнародні змагання.


Вільна боротьба

Вільна боротьба
Адреса: Обухів, Миру, 15
Телефон: 04572-77563
Пн-Пт: 19:00 - 21:00
Тренер: Скалецький Олексій Васильович - вища освіта за фахом.
Вік: діти від 7 років.
Вартість: безкоштовно.
Період набору: у вересні.
Графік занять: понеділок п'ятниця 19:00-21:00.
Необхідні вимоги: заява від батьків, медичні довідки.
Участь у заходах: районні, обласні та міжнародні змагання.


Кікбоксинг

Кікбоксинг
Адреса: Обухів, Миру, 15
Телефон 04572-77563
Пн-Пт: 17:30 - 19:00
Тренер: Потебенько Віталій Мойсейович.
Вік: діти від 6 років.
Вартість: безкоштовно.
Період набору: у вересні.
Графік занять: понеділок п'ятниця 17:30-19:00.
Необхідні вимоги: заява від батьків, медичні довідки.
Участь у заходах: районні, обласні та міжнародні змагання.


Спортивна акробатика 

Лікувальна фізкультура
Адреса Обухів, Миру, 15
Телефон 04572-77563
Пн-Пт:
18:30 - 20:00
Тренер: Данелевіч Оксана Валеріївна.
Чому тренують:
Комплекс вправ для всього організму; спортивний тренажерний зал; дошка емінова. Вік: діти від 7 років.
Вартість: 60 грн / місяць.
Період набору: круглий рік.
Графік занять: 3 рази на тиждень 18:30 - 20:00
Вимога до клієнта: жінки будь-якого віку


Спортивна акробатика

Спортивна акробатика
Адреса Обухів, Миру, 15
Телефон 04572-77563
Пн-Пт: 15:00 - 18:00
Тренер: Данилевич Оксана Валеріївна.
Вік клієнта: діти від 7 років.
Вартість: безкоштовно.
Період набору: у вересні.
Необхідні вимоги: заява від батьків, медичні довідки, тільки для дівчаток.
Участь у заходах: районні, обласні та міжнародні змагання.

Спортивно-оздоровчий комплекс (СОК) «Гектор»
Вул..Лермонтова, 24
Тел. моб. +38 067 267 60 70

Клуб пауэрлифтинга "Аякс"
Адреса Обухів, Лермонтова, 24
Телефон 097-5622972 Мишко Богдан Аркадьевич
Пн-Сб: 10.00- 22:00
Тренери: Мишко Богдан Аркадьевич
Савченко Валентин Іванович
Данько Наталія (тренер шейпінгу)
Вік: від 14 років
Вартість: від 10 гривень
Період набору: в любий час протягом року
Необхідні вимоги: сортивна форма, яка не заважає руху тіла, хворим з патологіями потрібні рекомендації від лікаря, в клуб приймаються люди з різним рівнем підготовки, чи її відсутністю.
Участь у заходах: районні, обласні та міжнародні змагання.
Тренування: Фітнес, силова атлетика, пауэрлифтинг, оздоровчий бодибілдинг.

Клуб "Аякс" - кузня чемпіонів

   Клуб пауерліфтингу "Аякс" було засновано 1997 року, він розміщується у спортивних залах, які орендуються у школі №5 м.Обухова. Засновниками клубу стали піонери і ентузіасти силових видів спорту в Обухові - В.Савченко, А.Мишко, А.Волинський. "Пауерліфтинг" - це вид спорту, який полягає у нарощуванні та демонстрації сили основних м*язових груп людини. Головні принципи тренувань у клубі: "хочеш бути більшим - піднімай більше", "піклуйся про великі м*язові групи, а маленькі попіклуються про себе самі", "хто не присідає - той не тренується", "найбільша слабкість - страх виглядати слабким", "вдосконалювати силу, як і розум, можна безмежно", "сила - це терпіння, в нетерпінні - слабкість". Зал клубу "Аякс" - це насамперед функціональний зал, де є все для серйозних тренувань і немає нічого зайвого.
Незважаючи на домінування у назві слова "пауерліфтинг", клуб "Аякс" розвиває не тільки пауерліфтинг, більшість відвідувачів займаються з обтяженнями "для себе", щоб покращити власне тіло та функціональні можливості. Однак на думку засновників та керівників клубу саме пауерліфтинг як вид занять, що розвиває базову силу, є основою для усіх інших занять з обтяженнями (культуризму-бодібілдінгу, фітнесу, кросфіту тощо). Загалом у клубі займаються кіл ька сотень осіб, більшість з яких - учнівська та студентська молодь, однак є люди середнього та старшого віку.
Хоч більшість членів клубу займаються на любительському рівні, значна частина атлетів обрали змагальний напрямок, готуючись та беручи участь у численних змаганнях з пауерліфтингу. Керівництво клубу і саме є організотором багатьох турнірів не лише місцевого, але й обласного та всеукраїнського рівня. На базі клубу відбулося багато чемпіонатів Обухівщини, кілька чемпіонатів Київщини, а також три чемпіонати України з пауерліфтингу. Клуб завжди виступав за "чистий" спорт, тобто спорт без допінгу, коли переможця визначає не краща фармакологія, а краща методика і краща генетика. Тому члени клубу "Аякс" 2007 року стали одними із засновників Української Бездопінгової Федерації Пауерліфтингу - однієї із версій світового пауерліфтингу. З того часу багато наших атлетів стали не лише чемпіонами та призерами України, але й чемпіонами, призерами і рекордсменами Європи і Світу з пауерліфтингу або його окремих вправ. Найтитулованішими спортсменами клубу, які на весь світ прославили наш Обухів, є Сергій Ечкенко (чемпіон Світу із жиму штанги лежачи), Альбіна Бойко (неодноразова чемпіонка Світу з пауерліфтнгу та рекордсменка Світу з присідання), Аня Ведменська (чемпіонка Світу з пауерліфтингу та рекордсменка Світу серед дівчат), Олексій Огер (чемпіон Світу з пауерліфтингу серед юнаків), Олександр Луценко (призер Європи з пауерліфтингу), Аркадій Мишко (неодноразовий чемпіон Світу серед ветеранів). Десятки членів клубу виконали нормативи кандидатів у майстри спорту, майстри спорту з пауерліфтингу, а кілька - стали майстрами спорту міжнародного класу.
Незважаючи на усі новомодні "віяння", клуб "Аякс" довгі роки залишається наймасовішим зібранням любителів та фахівців Залізної Гри.Шахи
Адреса Обухів, вул. Миру, 15
Телефон (093) 755-91-20, (095) 326-78-25
Пн. - Пт.: 16:00 - 20:00
Тренер: Рискаль Ігор Олегович
Вік: діти від 5-ти років.
Вартість: безкоштовно.
Період набору: протягом року
Графік занять: понеділок-п'ятниця 16:00-20:00 http://obukhivchess.org.ua
Участь у заходах: Районні, обласні, загальноукраїнські та міжнародні змагання.


Йога для починаючих
Адреса Обухів, Київська 176-В
Телефон 067-220-24-95

Тейквондо-ІТФ
Адреса Обухів, та смт. Петровський
Телефон 098 773-73-53


Fit Curves
Фітнес для жінок
Адреса м. Українка, м. Обухів
Телефон 098 535-38-88

Араш карате, клуб "Катарсис"
Адреса Обухів, Лермонтова, 24
Телефон:  067-8759422,  kondze@ukr.net
Керівник: Самчук Андрій Миколайович