Обухівський міський голова

Левченко Олександр Миколайович

Левченко
Олександр Миколайович

Управління ПФУ в м. Обухів
Міськрайонний центр зайнятості
ДПІ в Обухівському районі
Житлово-комунальне господарство
Обухівський РВ ГУ ДСНС України в Київській області

Посилання на офіційні сайти:

Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Кабінет міністрів України
Верховна рада України
Київська обласна державна адміністрація
Конституція України
Інвестиційний сайт Київської області

 

 

 

Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення та комунікації з громадськістюЛевченко Світлана Петрівна

головний спеціаліст

 м. Обухів,  вул.Київська, 10
 5-32-32
 53232@ukr.netМЕТА ТА ЗАВДАННЯ ВІДДІЛУ

Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення та комунікації з громадськістю створений міською радою з метою забезпечення прозорості та відкритості діяльності органів місцевого самоврядування міста Обухів, висвітлення питань роботи міської ради, виконавчого комітету і міського голови, їх позиції з актуальних питань перед територіальною громадою міста.

Висвітлення у місцевих ЗМІ повсякденної діяльності міського голови, міської ради, виконавчого комітету, відділів та управлінь міської ради, та структурних підрозділів за їх участю.

Сприяння оперативному інформуванню громадян про роботу органів місцевого самоврядування, прийняття міською радою суспільно значущих управлінських рішень. Сприяння засобам масової інформації у висвітленні всіх сфер життєдіяльності міста та загальноміських заходів.

Оприлюднення змісту розпоряджень міського голови, рішень Обухівської міської ради, рішень виконавчого комітету міської ради,.

Збирає, аналізує і передає до засобів масової інформації офіційні документи, прес-релізи про роботу міської ради, виконавчого комітету, управлінь та відділів з метою формування позитивного і сталого інформаційного поля для всіх мешканців міста Обухів та сіл міської ради.

На підставі інформацій преси, телебачення і радіо готує та вносить на розгляд міському голові інформаційно-аналітичні огляди найважливіших подій життя міста.

Проводить моніторинг громадської думки населення щодо діяльності міської ради, виконавчого комітету через соціальні мережі.

Формує і контролює виконання замовлень на висвітлення діяльності міської ради, виконавчого комітету згідно заключених договорів на співпрацю із засобами масової інформації.

Сприяння і координація діяльності структурних підрозділів міської ради щодо інформування громадськості з питань, що належать до сфери їх управління, роз'яснення завдань з інформаційної політики, допомога в підготовці відповідних матеріалів для преси та місцевих каналів телебачення.

Здійснення моніторингу висвітлення засобами масової інформації діяльності міського голови та міської ради, організація оперативного реагування на критичні публікації, виступи, повідомлення тощо.

Аналіз змісту матеріалів місцевих ЗМІ щодо висвітлення роботи міського голови, виконавчого комітету, міської ради щодо роботи зі зверненнями громадян, організаційної та апаратної роботи.

ПОВНОВАЖЕННЯ ТА ФУНКЦІЇ ВІДДІЛУ

Розглядає документи та звернення, що надійшли до міської ради з питань інформації та преси, готує щодо них аналітичні, довідкові матеріали та пропозиції

Організовує інформаційну підтримку прес-конференцій, брифінгів, «круглих столів», для виступів у ЗМІ, прямих телефонний ліній міського голови, заступників та керівників структурних підрозділів виконавчого комітету Обухівської міської ради, з мешканцями, громадськими організаціями за участю редакцій місцевих газет та телекомпаній з питань інформування про діяльність, розв’язання економічних та соціальних проблем.

Забезпечує участь журналістів у засіданнях, нарадах, конференціях, семінарах та інших заходах, які проводяться в органах виконавчої влади. Безпосередньо забезпечує отримання інформації про діяльність органів місцевого самоврядування засобами масової інформації. Готує відповідні прес-релізи.

Перевіряє та наповнює інформаційними матеріалами веб-сайт міста, відстежує інтернет-інформацію про діяльність міської ради на сайтах, чатах, форумах з метою висвітлення позицій з конкретних питань.

Забезпечує функціонування системи періодичного моніторингу громадсько-політичних настроїв населення і оцінку громадсько-політичної ситуації у місті.

Надає інформаційно-методичну допомогу структурним підрозділам виконавчого комітету щодо об'єктивного інформування населення про їх діяльність.

Здійснює взаємодію  міської ради з політичними партіями, громадськими та релігійними організаціями.

Проводить моніторинг діяльність політичних партій, громадських та релігійних організацій.

Узагальнює інформацію з питань взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.

Розглядає в установленому порядку пропозиції, заяви, скарги громадян та організацій, здійснює прийом громадян та представників релігійних організацій, громадських організацій, політичних партій з питань, які належать до його компетенції та вживає необхідних заходів для їх вирішення.