Обухівський міський голова

Левченко Олександр Миколайович

Левченко
Олександр Миколайович

Управління ПФУ в м. Обухів
Міськрайонний центр зайнятості
ДПІ в Обухівському районі
Житлово-комунальне господарство
Обухівський РВ ГУ ДСНС України в Київській області

Посилання на офіційні сайти:

Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Кабінет міністрів України
Верховна рада України
Київська обласна державна адміністрація
Конституція України
Інвестиційний сайт Київської області

 

 

 

відділ капітального будівництва

Вяхірєв Максим Олегович
Начальник відділу капітального будівництва

 м. Обухів, вул. Малишка, 6
 5-04-67
 vkb-2014@ukr.net


ПОЛОЖЕННЯ
про відділ капітального будівництва
Виконавчого комітету Обухівської міської ради

МЕТА ТА ЗАВДАННЯ ВІДДІЛУ
 
Забезпечення виконання завдань з нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту (далі – будівництво) об’єктів комунального господарства та соціально-культурного призначення на території Обухіської міської ради, жилих будинків, інших будівель та споруд.

Впровадження в будівництво прогресивних проектних рішень, нових будівельних матеріалів, конструкцій і виробів.

Забезпечення високої якості будівництва об'єктів коммунального господарства та соціально-культурного призначення, жилих будинків.

Проведення конкурсних торгів на закупівлю товарів, робіт та послуг, в межах делегованих йому повноважень, з метою ефективного використання бюджетних коштів, спрямованих на будівництво об’єктів.
 
ПОВНОВАЖЕННЯ ТА ФУНКЦІЇ ВІДДІЛУ
 
Відділ:

Бере участь спільно з управлінням економіки виконавчого комітету Обухівської міської ради, відділом розвитку інфраструктури,  містобудування та архітектури виконавчого комітету Обухівської  міської ради,  фінансовим управлінням виконавчого комітету  Обухівської    міської ради та іншими структурними підрозділами:

- в підготовці і розробці програм соціально-економічного і культурного    розвитку міста і організовує виконання цих програм в межах своїх повноважень;
- в формуванні проекту міського бюджету в частині питань капітального будівництва.

Складає переліки проектів будов, титульні списки будов та проектно-розвідувальних робіт і подає їх на затвердження в  установленному порядку.

Готує документацію конкурсних торгів і проводить конкурсні торги на закупівлю товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів в межах повноважень Відділу, при наявності створеного комітету з конкурсних торгів.

Отримує вихідні дані для проектування об’єктів будівництва у порядку, встановленому діючим законодавством.

Виконує функції Служби  замовника на будівництво житла, інших об'єктів соціальної та виробничої інфраструктури комунальної власності.

Забезпечує технічний нагляд протягом усього періоду будівництва об’єктів, з метою здійснення контролю за дотриманням проектних рішень та вимог державних стандартів, будівельних норм і правил, а також контролю за якістю, вартістю та обсягами робіт, виконаних під час будівництва.

Отримує в інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в порядку, встановленому законодавством, дозволи на виконання будівельних робіт на об'єктах, що включені до плану будівництва Обухівської міської ради.

Укладає договори на розроблення проектно-кошторисної документації на об’єкти, замовником за якими виступає виконавчий комітет Обухівської міської ради, веде реєстрацію розробленої проектно-кошторисної документації.

Приймає і перевіряє комплектність одержаної від проектних або розвідувальних організацій проектно-кошторисної та іншої документації, забезпечує в установленому порядку проведення державної експертизи цієї документації, її погодження і затвердження уповноваженими державними органами та передає цю документацію будівельним організаціям.

Надає будівельній організації (підряднику) будівельний майданчик та передає затверджену проектно-кошторисну документацію, обладнання і матеріали, якщо постачання яких покладене на замовника.

При наявності відповідних повноважень,  укладає договори підряду на виконання будівельно-монтажних та пусконалагоджувальних робіт, а також договори поставки  обладнання та матеріалів.

Готує документи та надає їх інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в порядку, встановленому законодавством, для  прийняття закінчених будівництвом об’єктів в експлуатацію.

Організовує разом з іншими структурними підрозділами Обухівської міської ради передачу закінчених будівництвом об’єктів підприємствам, організаціям, установам.

Здійснює перевірку наявності документів, які підтверджують якісні характеристики конструкцій, виробів, матеріалів та обладнання, що використовуються під час будівництва об’єкта – технічного паспорта, сертифіката, документів, що відображають результати лабораторних випробувань.

Розробляє пропозиції до планів і програм будівництва та реконструкції об’єктів з питань капітального будівництва і здійснює контроль за їх виконанням.

Приймає участь у розробці генерального плану міста, проектів розвитку міста, проекту детального плану території.

Здійснює у відповідності з державними будівельними нормами, контроль за застосуванням договірних цін, розцінок і цін на матеріали і обладнання в документах, поданих до оплати.

Забезпечує додержання вимог законодавства щодо розгляду звернень громадян з питань, віднесених до компетенції Відділу.

Проводить за участю працівників управління економіки, ринкових відносин та інвестицій, постійної комісії Обухівської міської ради з питань економічного розвитку міста, комунальної власності та надання послуг та орендаря комунального майна обстеження об’єкту оренди, готує висновки про стан нерухомого майна та складає дефектний акт на ремонтно-відновлювальні роботи.

Готує самостійно або разом з іншими структурними підрозділами інформаційні та аналітичні матеріали для подання міському голові.

Затверджує проектну документацію, замовником за якою виступає Обухівська міська рада, за наявності позитивного висновку комплексної державної експертизи.